Ile jeszcze tragedii?

W normalnym kraju i normalnej Europie gdyby każdy zdrowy człowiek posiadał broń udało by się uratować ludzkie życie zabijając takiego wariata w ciężarówce.Niestety niewolnik nie może mieć broni a teraz od Tuska po Holland-a kończąc na Makreli będą chodzić w marszach milczenia .Te gnidy które chcą aby Europa pozbyła się broni mają krew na rekach ludzi niewinnych ginących w takich czy innych zamachach a ciapate się śmieją tylko z niedorajdów .

11 komentarzy

cichyobserwator

A jak każdy by miał czołg to na świecie zapanowałby wieczny pokój , a jak wszyscy by wierzyli w Boga to nie byłoby morderstw i kradzieży, a jak wszyscy by się kochali to nie byłoby cudzołóstwa , a jak ble ble ...
Makatki z takimi hasłami na waszym oddziale sami haftujecie czy wiesza główny psychiatra ?

4 4
ID:69483

darkbreaker

No to daj każdemu Polakowi BROŃ a zobaczysz co sie będzie działo !!! A raczej nie zobaczysz tylko przeczytasz w holenderskiej prasie.... Twój idol Mikke nosił broń i nie uchroniło go to od przyjęcia kosy w bebechy od byłej żony / konkubiny...

7 1
ID:69484

1331-1331

@~cichyobserwator: Rozumiem że wolisz poświęcać ludzi przed takimi psychopatami zamiast sam się bronic mając broń .Na szczęście powoli prawica zaczyna wstawać z kolan i dla mnie wszystkich morderców czy gwałcicieli powinni wieszać po 2 dniach .A ciapatych skoro robią takie rzeczy w imię religii odsyłać skąd przyjechali .

2 10
ID:69486

1331-1331

@~darkbreaker: Wiadomo ze paru debili by zginęło ale jestem za tym aby broń dostawali dopiero po badaniach psychologicznych i osoby nie karane .Korwin dostał kose ale nie poleciał na skargę jak Boni .
Jedno lewaki robią wszystko aby tej broni w Europie nie było zero agresji niedługo braknie kredy i kwiatów a islamiści śmieją się z durnoty .Moim zdaniem powinni Państwo ISIS zrobić wojnę wymordować ich w pień i po sprawie .Czekam na Trumpa na jesieni może coś ruszy z tą dziczą.

2 7
ID:69487

cichyobserwator

@~1331-1331: To sprawdz sobie jaki był z niego "ciapaty" islamista i nie powtarzaj bzdur. Gość miał religie w dupie a problemy psychiczne doprowadziły go do tego szaleństwa a nie jakieś wydumane idee. Jak ktoś mówi : Polak - antysemita to oburzenie wielkie ale muzułmanin to terrorysta bez dwóch zdań.Tacy jak Ty dorabiacie fakty do własnych poronionych idei i tylko ludzie równie porąbani łykają je bez popitki.
A prawda o broni :
"Kilkaset ofiar w tydzień, tysiąc w ciągu miesiąca. Tyle, według wyliczeń portalu "Huffington Post" amerykańskie społeczeństwo płaci za utrzymywanie powszechnego dostępu do broni palnej. Amerykańscy dziennikarze twierdzą, że krwawe strzelaniny przybierają wręcz postać epidemii."
http://natemat.pl/55403,setki-ofiar-tygodniowo-tylu-amerykanow-ginie-przez-powszechny-dostep-do-broni
Dać broń takim Ty ? Chciałbyś ,co ? To ty wypisujesz takie teksty a to oni są " dzicz " ? Lata lecą a Wy tylko potraficie powtarzać " bo to ONI . Jak prawica zacznie wieszać ,jak proponujesz, to też onych pózniej się oskarży ? Oni mordują a Wy to czysta wymierzona sprawiedliwość . Chyba Bozia jeżeli istnieje to zazdrości Wam dobrego samopoczucia.

4 4
ID:69488

1331-1331

@~cichyobserwator: Weź sobie kilku muzełmanów do domu i nie wypowiadaj się za wszystkich .Ja jestem za tym jeśli ktos chce przyjmować muzełmanów to do siebie do domu.
Idzie wojna pakuj mandżur na biało teraz Turcja jutro Francja i niedługo pewnie Holandia Europa wstaje z nóg kiedys Sobieski zrobił porządek pod Wiedniem wierzę że tak opluwana prawica przez Ciebie wstaje z kolan nie socjalizm i pieniądze za darmo od Państwa praca i płaca człowieku.
W Amercye 30% obywateli siedzi na zasiłkach ale do października Trump zrobi porządek poczytaj Koran tam wyraźnie jest napisane niewiernych zabjiać to mówi Koran Święta księga Islamu .

1 10
ID:69489

1331-1331

@~cichyobserwator: normalne ze ludzie giną na drogach też nie chce mi się już pisać ale jakbyś miał przystawiona meczetę przy szyi lub gwałcili by Tobie żone dziewczynę wtedy co byś zrobił .Co do oni sa winni no czapka z głowy że dzięki Chińskim portalom zobaczyliśmy wszyscy jak rządzi sie w Polsce
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1458241,Wyciekly-akta-ze-sledztwa-w-sprawie-afery-podsluchowej-To-demolowanie-instytucji-panstwa
Szkoda że winni tego sa kelnerzy w innym normalnym Państwie Prokuratura powinna już dawno postawić winnych pod Trybunał.
Robi sie niebezpiecznie w Europie ale historia lubi krecić koło

1 10
ID:69490

cichyobserwator

@~1331-1331: Prawica opluwana przeze mnie ? A w którym to momencie ? Ty , chory z urojenia, pojęcia nie masz co oznacza słowo " prawica " ! Przeczytaj bezmyślny prawicowcu co oznacza to pojęcie "
"Prawica – określenie pochodzące z okresu rewolucji francuskiej, kiedy mianem prawicy określano ugrupowania przedstawicieli duchowieństwa, szlachty i arystokracji które w Zgromadzeniu Narodowym zasiadały po prawej stronie sali w opozycji do lewicy, czyli polityków żądających przemian społeczno-politycznych. Do końca XIX wieku prawica była kojarzona z grupami zachowawczymi domagającymi się utrzymania feudalnych przywilejów. Współcześnie do prawicy zalicza się partie o charakterze konserwatywnym, nacjonalistycznym, chadeckim, a niekiedy także liberalnym (gospodarczo, nie społecznie)"
https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawica - masz tu najprościej do załapania.
Jesteś więc kim ? Nacjonalistą, chadekiem czy liberałem ? Koran każesz czytać a może wystarczy Nowy Testament prawicowych katoli : " – Tych zaś przeciwników moich, którzy nie chcieli, żebym panował nad nimi, przyprowadźcie tu i pościnajcie w moich oczach (Jezus Chrystus) – (ŁK 19,27) "
Skąd Twoje porąbane rozumowanie ? Mam rozumieć ,że jak muzułmanin by gwałcił Ci żonę to trzeba go zabić a jak będzie to robił twój rodak , sąsiad to co ? świecznik będziesz trzymał ?
" Prawica wstaje z kolan " ale dajesz !, ostrzeż ją żeby jak nasz PISrząd nie zwaliła się po tym na łeb.
No i Tramp " zrobi porządek " , z czym ? z włosami ? To teraz te potargane bredzące blondyny to prawica ?
Ta Twoja nowa trawka to po jakimś GMO ? Aż tak wali ?

5 5
ID:69491

1331-1331

@~cichyobserwator: Człowieku myślałem choć troszkę żeś Ty mądry a Ty jak ten wrzód koziego bobka .Siedzisz pierdzisz smród wydalasz .Co do religii mam je wszystkie w 4 literach wolę obejrzeć Mad Max-a niż wierzyć w cuda .Większość wojen bierze się na tle religijnym .Ty będziesz świecznik trzymał albo różaniec bo jesteś przeciw posiadaniu broni .
Dobra jednak Korwin ma racje że więcej jest głupich niż mądrych .Kogo Ty popierasz marzy Tobie się wspólna Europa z jedną walutą jednym prezydentem i pewnie ze socjalami rząd da mieszkanie rząd da na dzieci rząd da to tamto i sramto .Bliżej Tobie do SLD-PSL-PO-PIS czy Nowoczesnej?

1 11
ID:69493

cichyobserwator

@~1331-1331: Widzę ,że sam odkryłeś z czym masz największy problem pisząc "myślałem choć troszkę ". Nie myśl troszkę tylko zmuś się do myślenia dużo i często a może wtedy napisałbyś poprawnie : myślałem ,że jesteś choć troszkę mądry . Myślisz troszkę i dlatego większość sygnałów zewnętrznych nie zostaje prawidłowo zinterpretowana i pozostają same proste głupoty. Skończ z łatwizną , codziennie jedna linijka więcej a wtedy dotrze ,że też "Siedzisz pierdzisz smród wydalasz " . Religię rzeczywiście na razie zostaw w spokoju , to dość trudny temat a szkoda żebyś poległ na samym początku drogi do osiągnięcia inteligencji.

4 4
ID:69504

ben Yacoff

Szedł "1331-1331" ulicą i nagle pomyślał. I tak to mu się spodobało, że przystanął i ...pomyślał po raz drugi...

7 1
ID:69507


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA