Straż Miejska! Długo nie było trzeba czekać i następny...

Straż Miejska! Długo nie było trzeba czekać i następny śpiący na chodniku strażnik miejski nakryty rowerem(tylko niech nikt nie wymyśla, że zemdlał) bo był po prostu tak napity,że nie miał siły jechać ani iść. Przyjechała karetka i Policja i go zabrali tylko ciekawe czy na Izbę Wytrzeźwień bo każdego innego to by tam wywieźli. Co pan na to komendancie? Chyba następny wolny wakat

23 komentarze

Marco Polo

Od wystawiania opinni o stanie zdrowia są lekarze.Widzę że wojenka o fotel komendanta przeniosła się z gazety kujawskiej do tego portalu.

0 0
ID:5324

szuja

Kurcze ,to stres albo zakwaszenie mięśni szkieletowych w tym serca.Za dużo jeździł na rowerze bez przygotowania.Zaraz pijany. W ten sposób potraktowano nie jednego człowieka i i po tym było za późno na pomoc.

0 0
ID:5326

zxxc

Jak było to wie lekarz, a my możemy tylko spekulować. Jałowa dyskusja na moje.

0 0
ID:5336

KOMANDOR PORUCZNIK

zastanawiające jest to jak bardzo ostatnio "popularna " stała się straż miejska pytanie tylko czy ma to na celu pokazać jej ciemne strony czy faktycznie służy do jakiś "gierek" gdzie ktoś chce w ten sposób wypromować swoją osobę ? a tak poza tym to faktycznie jeśli to był strażnik śpiący na chodniku to gratuluję Panu komendantowi i życzę dalszych sukcesów

0 0
ID:5337

maniek

tez mi afera, przecież w straży miejskiej pracują ludzie nie maszyny i każdemu może zdarzyć się słabszy dzień

0 0
ID:5338

żmija

Panie Komendancie instytucja się Panu sypie !!! ciekawym jest że takie WYDARZENIA dzieją się za Pana kadencji wcześniej o takich rzeczach nie było nic w mediach czyli albo ich nie było a to znaczy że za Pana czasów źle się dzieje , albo po prostu wyszło szydło z worka ukrywane przez wiele lat. przychylam sie jednak do pierwszego stwierdzenia . jedno jest tylko ważne straż miejska jest teraz całkiem sławna , nie ważne jak piszą byleby pisali jak w show biznesie ;)

0 0
ID:5341

J. Fasola.

Włocławscy strażnicy miejscy - są podobni do swojej władzy jak pies do swego właściciela - czy ktoś widział jak mu blokują koło u rowera - bo to potrafią najlepiej pewno zatuszują sprawę.....

0 0
ID:5342

luśka

A to komendant mu polewał? To jego wina, że mu się pracownik ululał? Napiszcie jak znajdziecie pijanego komendanta !

0 0
ID:5345

fajna

Zdzichu! ty nie masz nikogo, żeby cię podniecał? Musisz się podniecać komendantem jakiejś straży? Lubisz mundury czy co?

0 0
ID:5347

masa krytyczna

nie róbmy z tego wielkiej afery strażnik się napił i przewrócił wielkie mi coś widać strażnicy też ludzie integruja się ze społeczeństwem naszego miasta samo życie przynajmniej rozumieją co sie dzieje z człowiekiem pod wpływem alkoholu ot wielkie mi co :D

0 0
ID:5350

Wyspiarz

To co ostatnio można wyczytać o włocławskiej straży miejskiej nie jest jej najlepszą wizytówką.Trochę za dużo złych rzeczy wydarzyło się ostatnio.
Jednak każde naruszenie dyscypliny jest karane przez zwierzchników straży,nie tuszuje się wybryków municypalnych.Nie wiem więc dlaczego aż w tak perfidny sposób kilku internautów czepia się obecnego komendanta.W innym artykule na tym portalu ktoś bardzo trafnie napisał że jest to wynik chorej ambicji któregoś z podwładnych tegoż komendanta.Kogoś kto za wszelką cenę chce ulokować się na stanowisku szefa straży wykorzystując jakieś romansowe powiązania z redaktorką którejś z gazet.Z tego co tam napisano nie jest to krystaliczna postać a człowiek o wątpliwej renomie jako policjant i ochroniarz firmy produkującej farby.

0 0
ID:5351

Wildcat

Czepiacie się Straży Miejskiej jakby to była jakaś nieskazitelna gwardia papieska.w Strazy służą normalni ludzie,tacy jak my.Każdy w życiu popełnia błędy,to norma.W każdej firmie zdarzają się też takie przypadki.Jak nie ksiądz-pedofil,znikający szyfrant wywiadu,policjant wysyłający podwładnych żeby podwieźli znajomka do domku lub po kanapki z Mc Donalds,strażak społecznik który podpala lasy po to żeby wójt dał mu więcej kasy za akcje gaśnicze.To są chore przypadki ale we Włocławku aż czuć że jakaś szuja pnie się do góry po trupach,nie ważne że sam ma sporo za uszami.

0 0
ID:5353

snake eyes

a ja wiem o którego strażnika chodzi to znany jako najprzystojniejszy ze strazników któremu zadna kobieta sie nie oprze szkoda tylko że to nie jego pierwszy wybryk bo już nie raz leżał na chodniku i to wcale nie ze zmęczenia tylko z upojenia żenada dla całej straży, szkoda słów wstyd dla i tak mało lubianej straży pytacie skąd to wiem już mówię ..... jestem straznikiem i znam tego ... co przynosi innym straznikom wstyd takich to my nie chcemy w naszych szeregach sorry ale nie mam dla niego solidarności zawodowej

0 0
ID:5354

nabuhodonozor

DINO daj spokój podaj sie do dymisji nie rób sobie dalszego wstydu

0 0
ID:5355

zjadowiony

oooo a ale porażka czyżby najlepszy straznik w unii europejskiej dał sie złapac na byle czym ?? ciekawe co zrobi komendantunio
pewnie go pokrzyczy a ten obieca że już wiecej sie to nie powtórzy a życie toczy sie dalej i jak to mówia dwa zubry i spokój
a sowy dalej huczą

0 0
ID:5356

maniek

a może on wykonywał jakąś tajną misję np badał wrażliwość społeczeństwa na niemoc władzy :)

0 0
ID:5363

zuza

afera za aferą he he he

0 0
ID:5364

bolo

Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka.Czy czasem wina nie leży po innej stronie ,co na to pan Prezydent.....

0 0
ID:5365

strażnik

Panie fasola, nikt nie tuszował wcześniejszych spraw ze strażnikami. Były wyciągane konsekwencje służbowe, a w tym przypadku pan Komendant też będzie prowadził postępowanie wyjaśniające. Przykro mi jest, że muszę pracować z takim kapusiem, który dla awansu zrobi wszystko a nawet sprzeda nawet własną matkę. Te informacje powinny być podane do wiadomości po przeprowadzonym postępowaniu wyjaśniającym.

0 0
ID:5366

szuja

Chyba Straż Miejska nie czyta Tych naszych wypocin na forum .Bo już dawno mądry p.inspektpr S.coś by napisał jak poprzednio.

0 0
ID:5368

szuja

Właśnie wysłałem im całą stronkę z Waszymi wpisami.

0 0
ID:5369

123

...wszystkie te opinie pisze 1 osoba... zmieniając tylko nick... żałosne!

0 0
ID:5379

Ornitolog

Szkoda że sowy nie odlatują do ciepłych krajów.

0 0
ID:5386


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA