Gdzie rząd ma nas Polaków ?

A jednak jak cytuję Pana Kukiza koryto musi być pełne .Pisałem już wielokroć że od 26 lat tylko nazwa partii się zmienia .Komuna gorsza niż za Gumułki .Koryto jednak będzie napełnione czarna mafia też będzie dostawała miliony na propagandę i tak oto Rzeczpospolita zamiast być dla Polaków ziemią gdzie się urodzili gdzie ich przodkowie walczyli o Polskę od wieków .Dalej łupiona jest i sprzedawana za srebrniki.
Ciekaw jestem gdzie będą ci co tak mordę drą że chcą dobrze dla Polski i Polaków od 26 lat gdy wybuchnie wojna spakują srebniki rodzinki i wyjadą. jak kiedyś na Wegry.
Prawdę mówili posłowie że kraj istnieje tylko teoretycznie teraz tylko jeszcze reszta kaski z Ofe zadłużyć na maksa kościołowi milionów do kabzy napchać i czekać na ostatni krach systemu DEMOKRACJI I SOCJALIZMU obecnie miłościwie Panującego w Rzeczpospolitej

5 komentarzy

1331-1331

A to znalazłem na jednej ze stron w związku w głupim udawaniem medii polityków i fanów Unii Europejskiej .To że pewnie codziennie zginie niewinna osoba z rąk islamisty Unia Europejska wraz ze swymi czerwonymi przydupasami się nie przejmuje .Media wszak przecież z ogromną rzeszą ludzi którzy tak głośno skandowali pomóżmy imigrantom dalej swoje .Pisać prawdę to morduje islam w imię swej religii .Jeśli ktoś z lewackich partii w Polsce chce imigrantów niech ich bierze pod swój dom .Stawiam tezę że powtórka spod Wiednia będzie w Europie a na koniec to co znalazłem rymowanka jakiegoś gościa
Siekiera, maczeta dwa kałachy
W Niemczech gwałty i zamachy
Siekiera, maczeta, kupa, piach
Na ulicę wyjść jest strach!
Siekiera, maczeta, dziennikarze
Milczą bo tak Merkel każe
Siekiera, maczeta, policjanci
Nic nie robią a tłum gwałci.
Siekiera, maczeta, imigracja
W diabły poszła demokracja
Siekiera, maczeta, czarny ptak
Wolne media trafił szlag.
Siekiera, maczeta, fiki, miki
To efekty polityki
Siekiera, maczeta, poprawności
Tolerancji i równości.
Siekiera, maczeta, pupa blada
Jest terroryzm u sąsiada
Siekiera, maczeta, źle się dzieje
a Afryka w głos się śmieje.
Siekiera, maczeta, czarne wrony
Maszerują ich miliony
Siekiera, maczeta, ciemny muł
Kasę dawać, majtki w dół!

2 6
ID:69536

ben Yacoff

Drogi "1331-1331 (podejrzewam, że dawniej Żorżyk the best), Sokrates nauczał. że głupota jest grzechem. Pomyśl trochę o tym, nim za częstochowskie rymy zabierzesz się.

6 1
ID:69539

gość-52590

@~1331-1331: Podobno miejscowi politykierzy już szykują pokoje gościnne dla ,,niewiernych'' w willach pobudowanych za nasze podatki ?

0 3
ID:69542

1331-1331

@~ben Yacoff: To nie moje rymy .

1 0
ID:69557

1331-1331

@~gość-52590: Tak słyszałem a nazwa tego to mieszkanie+

1 0
ID:69558


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA