kolejny skandal- za ciężkie miliardy przeznaczone na ŚDM z...

kolejny skandal- za ciężkie miliardy przeznaczone na ŚDM z naszych kieszeni nie rząd "Dobrej Zmiany" tak karmi policjantów :
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/sdm-2016-porcja-zywnosciowa-policjanta/pnwez3c

7 komentarzy

Gruby Rychu

W artykule z linku jest informacja tym jak podobno karmią policjantów i sprostowanie z KG, więc jak jest faktycznie?
Może jakiś policjant z Włocławka oddelegowany do zabezpieczenia ŚDM się pochwali.

0 1
ID:69554

1331-1331

Ciekaw jestem co źrą te bazyliszki z grubymi brzuchami i mordami jak po Tarczycy .Jestem niewierzący ale jeśli istnieje Bóg to za te życie babilońskie jakie prowadzi Kler w Polsce za żywota odpowiedzą przed Sądem Ostatecznym

2 3
ID:69555

darkbreaker

W sumie to może i dobrze, że Błaszczak nie "przekarmia" swioch ludzi - co by było gdyby wuglądali jak np Diwisz

0 1
ID:69563

gość-38399

Widocznie na ośmiorniczki i wódę już reprezentacyjne fundusze się skończyły a pozostało..h..d..i kamieni kupa ?

1 4
ID:69564

Gruby Rychu

@~gość-38399:

No tak, no tak, teraz mamy Polskę w ruinie

1 1
ID:69571

Gruby Rychu

@~darkbreaker:

A swoją drogą dziś na A4 jest więcej policjantów niż samochodów,

0 1
ID:69572

1331-1331

@~gość-38399: Tamci mówili że Polska istnieje teoretycznie i chyba racja bo tak jak pisałem obecnie mamy komunę nic się nie zmienia poza tym że normalnie pracujący Polak ma wielkie G z wypłaty na Wiejskiej koryto zapełnione rodzinki tylko sie pozmieniały no i oczywiście kk ma sie dobrze .Dalej Polska jest zadłużana ach szkoda strzępić ryja bo od 26 lat ta sama bajka namaszczona przez Układ Magdalenkowy

1 2
ID:69582


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA