mankamenty włocławskiego szpitana

Na terenie włocławskiego szpitala brakuje tak prozaicznych a niezbędnych dla zaspokojenia podstawowych potrzeb pacjentów rzeczy jak bankomatu ( np uniwersalnego Euronetu ) czy kiosku z artykułami pierwszej potrzeby i prasy . Przywieziony z wypadku pacjent nie ma możliwości zaopatrzenia się ad hoc w szczoteczkę do zębów, pastę, mydło czy chociażby papierowe ręczniki bądź też w ewentualne doładowanie do komórki. Takiej pustyni pod tym względem , jaka panuje we włocławskim szpitalu , nie ma w żadnym szpitalu na terenie Polski. Kioski usytuowane poza terenem szpitala nie rozwiązują sprawy, bo wyjście poza obręb szpitala równoznaczne jest z samowolnym jego opuszczaniem, co w przypadku jakiegoś nieszczęśliwego zdarzenia, mogłoby mieć przykre konsekwencje tak dla pacjenta jak i szpitala. Może nowy Pan Dyrektor weźmie to pod uwagę ? ;)

3 komentarze

gość-38399

Ja usiłowałam dostać się prtzed jasne oblicze społecznej rady ocalenia tego szpitala i dowiedziałam się że - oni dla pacjentów nie mają czasu ! To w takim razie dla kogo mają ten czas ?

0 0
ID:69567

gość-41701

ten szpital to totalna porazka widzialem jak wyszla pacjentka przez brame gdzie dwoch panow ochroniarzy nawet nie spojrzeli w jej kierunku kobieta moze prubowala uciec lub byla w szoku wazniejszym zadaniem tych panow jest spisywanie aut a moze to nie jest ochrona szpitala tylko obsluga parkingu to przepraszam

0 0
ID:69570

Gruby Rychu

Ciekawe, znaczy się popyt jest, tylko brakuje kogoś, kto sam stworzyłby sobie miejsce pracy sprzedając potrzebne produkty pacjentom i odwiedzającym, ciekawe ...

1 2
ID:69573


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA