Unia wprowadza powszechnie cyfry arabskie

Unia Europejska w związku z nasilającym się kryzysem imigracyjnym postanowiła wprowadzić do szkół naukę cyfr arabskich. Następny dyktat tego biurokratycznego tworu.
1331 - larum grają a Ty milczysz ?
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/krakow/nie-chca-nauki-cyfr-arabskich-w-szkolach-szokujaca-sonda-na-ulicach-krakowa/qwrlzl5

18 komentarzy

gość-11842

Cxzy po obowiązkowych jarmułkach w parlamencie starozakonno-europejskim to kolejny kosmopolityczny akcent w ramach ogłupiania narodów i odwracania uwagi od ich zniewalania ?

3 6
ID:69635

1331-1331

Wszak w Unii Europejskiej same komuchy i postkomuchy maoisci socjalisci to sie nie dziw .Europa gnije wzrost gospodarczy szkoda słów albo wyzwola nas araby i jak mówi Korwin będzie normalna cywilizacja albo wykupią Chińczycy .Także głowa do góry .
Przytoczę słowa Grzegorza Brauna .;
Braun o Polsce: To kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym. Taka jest rzeczywistość.

5 9
ID:69637

cichyobserwator

Pocieszające jest ,że tylko Wasza dwójka podjęła tę prowokację . Straszne i zatrważające jest ,że tacy jak Wy ludzie jątrzą, straszą armagedonem a sami dają się manipulować bo nie posiadają podstawowej wiedzy i inteligencji ,żeby do niej dotrzeć samodzielnie. Dajecie się rolować i wykorzystywać a wmawiacie sobie jacy to jesteście oświeceni . Nie przeczytaliście nawet co Wam podsunąłem ale do wypisywania bzdur to pierwsi.
Otóż , oznajmiam Wam , Polacy, wyborcy ( to jest najstraszniejsze ) ,że arabskimi cyframi posługujemy się od średniowiecza i Wy używacie ich na co dzień . Smutne to i straszne , że jest Was aż tylu a tych którzy to wykorzystują nigdy nie zabraknie chociażby w ostatnich wyborach. Szkoda słów i czasu bo tych zmian w Waszych umysłach nie da się już naprawić a ten prosty przykład tylko to potwierdził . A ja wśród takich matołów muszę żyć !

5 7
ID:69641

1331-1331

@~cichyobserwator: Ty arab i pasjonat ciapatych w jednej osobie masz tych swoich dzikusów PARYŻ trzy dni temu..


W autobusie niewinni ludzie ......

4 12
ID:69644

cichyobserwator

@~1331-1331: Nazwałeś się tutaj arabskimi cyframi a do mnie piszesz " TY arab " . Co ma Twoja głupota wspólnego z moimi sympatiami ?
A to zrobili pewnie prawicowi katolicy w proteście przeciw islamowi :
http://www.tvn24.pl/pomorze,42/chalupska-znaleziono-ciala-dwoch-kobiet,666112.html

I coś na Twoim poziomie :http://deser.gazeta.pl/deser/56,111858,20502554,premier-rezygnujemy-z-cyfr-arabskich-sa-obce-naszej,,1.html#Prze
Będziesz musiał po raz enty Nick zmienić .

4 6
ID:69646

gość-80925

@~cichyobserwator: nie musisz z ,,matołami'' żyć , możesz wyruszyć na pomoc niewiernym ale zabierz proszę ze sobą swoich ideologów .Może ich ideologia multikulti i gender tam padnie na podatny grunt i staną się pokornymi barankami zasilając szeregi wyludniającej się w zastraszającym tempie twojej ukochanej platformy...

3 13
ID:69648

cichyobserwator

@~gość-80925: Nie wiem skąd Ty się wyrwałeś ale skoro piszesz to na pewno wiesz - napisz w kilu zdaniach co to jest multikulti i gender . Nie wiedziałem , że zdrowy rozsądek i używanie rozumu to jakaś ideologia. Jaka jest Twoja i jakich ma twórców ? chętnie się dowiem. Na PO nie głosowałem ale skoro mówisz ,ze ukochana to napisz też skąd to wiesz.
I najważniejsze - bo nie zrozumiałeś sensu : ja nie żyję Z Matołami tylko niestety WŚRÓD Matołów ,którzy np. nie wiedzą że ich Nick to właśnie arabskie cyfry a mundrują jak Ty .

5 5
ID:69649

Moher

@~gość-80925: Przecież @~cichyobserwator jest niereformowalny, tak jak jego idol Stefan Niesiołowski

4 10
ID:69651

cichyobserwator

@~Moher: Takie długie zdanie samodzielnie? bez kopiuj-wklej ? Rozumiem ,że za reformą jesteś ,żeby arabskie cyfry usunąć ?
To Matoły są reformowalne ? Ulżyło mi, warto dla Was te kilka minut dziennie poświęcić.

4 4
ID:69653

gość-64335

@~cichyobserwator: ,,na PO nie głosowałem '' ale w kazdym twoim wpisie wyziera pochwała dla tej antypolskiej i probrukselskiej kliki poniżającej Polaków i działającej pod dyktando starozakonnych z Brukseli .Temu chyba nie będziesz zaprzeczał ?

0 10
ID:69656

Gruby Rychu

@~Moher:

O napisałeś coś samodzielnie, bez wklejania cudzych tekstów.
Brawo, rozwijasz się.

:)

6 1
ID:69657

Gruby Rychu

@~cichyobserwator:

Nie masz się co denerwować, to są "polscy patrioci", tylko nie znają historii Polski.
Ot taki patriotyzm inaczej.

Polska na przestrzeni wieków była multikulturowa:
"przełom XIV i XV wieku – rozszerzenie się terytorium Polski na wschód (po unii z Księstwem Litewskim w Krewie – 1385 rok) spowodował, że Polska stała się państwem wielowyznaniowym, a co za tym idzie – wielonarodowym, gdzie obok Polaków i Litwinów, nowe ziemie zamieszkiwane były przez prawosławnych Rusinów, coraz większą ilość wyznawców judaizmu – Żydów – już prześladowanych na zachodzie Europy, a znajdujących schronienie na ziemiach polskich oraz wyznawców islamu – Tatarów, osiedlających się na Litwie, i Ormian zamieszkujących przede wszystkim południowo-wschodnie tereny Rzeczpospolitej.
Wiek XVI i czasy walk Kościoła z reformatorami ujawniły, że Rzeczpospolita postrzegana była w Europie jako kraj tolerancji religijnej, co spowodowało napływ kolejnej fali emigrantów z Europy zachodniej, wyznawców nowych nurtów religijnych – luteranizmu i kalwinizmu. Ten wiek to również italianizacja dworu polskiego przez Bonę i napływ włoskich humanistów. Po Unii Lubelskiej w 1569 roku i połączeniu Polski (Korony) i Litwy w jeden organizm państwowy powstało największe państwo w Europie zajmujące obszar 800 tysięcy km2 – Rzeczpospolita Obojga Narodów zamieszkiwana przez liczbę 8 milionów mieszkańców. Zaledwie 20% tego ogromnego obszaru zajmowała ludność etnicznie polska, stanowiąca około 40% całego zaludnienia państwa! To obrazuje wielonarodowość Polski XVI i XVII wieku. Pozostałe ponad 60% ludności zamieszkującej aż 80% państwa stanowiła ludność rosyjska, ukraińska, białoruska a także Litwini, Niemcy, Żydzi, Łotysze, Ormianie czy Szkoci. Rzeczpospolita Obojga Narodów była z tego powodu państwem niejednolitym społecznie i demograficznie."

http://peku.pl/414/wielonarodowosc-polski-na-przestrzeni-wiekow

Dziś przykładem państwa multikulturowego są Stany Zjednoczone Ameryki i jakoś źle na tym nie wychodzą, prawda?

Multikulturowość Wielkiej Brytanii czy Francji nie ma nic wspólnego z Unią Europejską a ich kolonialną przeszłością.
Też uczą o tym w szkołach, ale widać co poniektórzy byli wtedy chorzy

Podczas relacji z Światowych Dni Młodzieży w co drugiej wypowiedzi uczestnicy podkreślali, że to wspaniale, że mogli się spotkać i poznać ludzie różnych kultur.

Cytowanie Papieża Franciszka, już sobie daruję, bo przecież Polska to katolicki kraj i nikomu o miłości bliźniego przypominać nie trzeba, nieprawdaż?

No, to tradycyjnie chwalmy Pana
:)

13 1
ID:69658

Gruby Rychu

@~gość-64335:

Nie wiem jak @cichyobserwator ale ja wyznaję chrześcijańską miłość bliźniego, a Ty?

No, to Chwalmy Pana !
:)

1 1
ID:69662

cichyobserwator

@~gość-64335: Następny  zwalający wszystko na "innych " się odezwał . Dyskusja nie ma sensu.

5 5
ID:69664

cichyobserwator

@~Gruby Rychu: Właśnie o to mi chodziło ! Piszą a nie wiedzą o czym. Dzięki takim jak Ty wraca nadzieja , że myślące społeczeństwo jest możliwe.
Chwalmy Grubego Rycha !

3 3
ID:69665

Moher

@~cichyobserwator: Ty najpierw porządek w głowie sobie zrób ,a potem bierz się za pisanie

1 5
ID:69696

Moher

@~Gruby Rychu: Chwalmy @ Grubego Rycha.

1 0
ID:69697

cichyobserwator

@~Moher: To ,że Twoje wpisy pojawiają się co dwa tygodnie to konsekwencja tych porządków czy sklecenie jednego zdania samodzielnie zajmuje Ci tyle czasu ?

3 3
ID:69712


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA