To już 5 lat dziś mija...

A w mediach cisza dlaczego przecież wiadomo ci co chcą dobrze dla Polski i chcieli ich się nie pokazuje Lepper Braun Korwin Stonoga Kowalski to dlatego Polacy traktowani są jak bydło i motłoch.

4 komentarze

ben Yacoff

mniemam, że to ty, powołujesz się na motłoch, jaki ci panowie stanowią.

4 1
ID:69645

cichyobserwator

~1331-1331 Ty od dziecka używasz arabskich cyfr a tego nie wiesz .Ciekawe czy wiesz ,że mówisz prozą ? Bo bydło i motłoch pewnie wie a Ty nie !

3 3
ID:69647

1331-1331

@~ben Yacoff: wyjeżdżałem jak było 899,00pln na miesiąc za które można było sobie dupę podetrzeć nie żałuję bo to co widzę co z tego że platfusy spuszczone jak cyrk jeszcze większy a to dopiero początek tzw dobrej zmiany .Ale skoro nie podobał się Korwin Kukiz czy Partia Stonogi no to teraz niech rypią podatkami aż kukle będą swędzieć gorzej niż za platfusów
Renciści i emeryci niech wstrzymają oddech bo za rok podwyżka się szykuje że ho ho.Ale za to sa drogi markety baseny to nic ze niemieckie francuskie i angielskie ale są .
Nie wiem jak Ty ale Obserwator lubi takie życie socjalno-demokratyczne.

0 3
ID:69650

cichyobserwator

@~1331-1331: Populistyczne blebleble. Nie potrafisz nic konkretnego napisać powtarzając w kółko jak to strasznie jest. Kiedyś bez dróg,basenów i marketów było lepiej ?
Nigdy nie żyłem z socjalu tylko z własnej pracy i za moje zarobione pieniądze robię zakupy gdzie chcę i co chcę ! To rzeczywiście straszne jak muszę wciąż wybierać które piwo kupić albo które z 20 u smaków lodów. A kiedyś było tak fajnie - żadnego wyboru !
Każdy nieudacznik szuka winy u innych a sam potrafi tylko uciekać.

3 4
ID:69652


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA