szpital - oddział ratunkowy - tragedia!!!

Czy zmieni się organizacja pracy oddziału ratunkowego? Panie dyrektorze coś jest nie tak. Przyjeżdżam na pogotowie, bo mam duszności i źle się czuję a na lekarza kardiologa, który musi "obrobić" pacjentów oddziału kardiologicznego i pacjentów pogotowia czekałem 10 godzin. Dobrze, że to nie był zawał, bo bym już tego nie napisał...Siedziałem na krzesełku tyle czasu i nawet nikt z personelu na bloku B nie spytał się czy mi wodę podać!!! Dramat

4 komentarze

gość-32431

Dzisiaj jest ciężka pogoda dla astmatyków (silny wiatr) , mnie pomaga wapno musujące jak się gorzej poczuję, oprócz lakarstwa, które biorę regularnie.I tak dobrze , że nie powiedzieli ,że masz nerwicę, bo lekarze częto tak twierdzą.

2 0
ID:69654

gość-64335

Takie pytania należy kierować do Społecznej ???? Rady Szpitala zakopyscionej (jak tu ktos pisał) . Tam jest odpowiedzialność za karygodne warunki jakich doświadczają chorzy karmieni świńskim żarciem .

3 0
ID:69655

ben Yacoff

Jak widać, "dobra zmiana" następuje wszędzie...

1 2
ID:69661

gość-41325

Podobno teraz będą chorym podawać WIFI na śniadanie obiad i kolację w ramach diety opracowanej przez Społeczna radę szpitala z ,,aktywistą'' Kopyściem na czele ?

0 0
ID:69668


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA