ojej, ajwaj

Jednak w Warszawie nie prywatyzowali ale kradli , ojej, ajwaj , jednak PiS odkrył prawdę , ojej, ajwaj , a teraz trzeba przepraszać , oddawać kamienice i place , ojej, ajwaj , kolesi od Sowy zwalniać i jaką tu bajkę wyborcom wymysleć ? Już wiem ...ja nic otym nie wiedziałam, Schetyna tez nie wiedział - wyborcy uwierzą ...wyborcy nie sa zachłanni ,uwierzą po co im kamienice i place ? One nam są bardziej potrzebne .

34 komentarze

Gruby Rychu

@~ojej

"...jednak PiS odkrył prawdę"

Hmmm a ja naiwnie sądziłem, że dziennikarze a tu się okazuje, że Oni tylko udawali dziennikarzy a w rzeczywistości to byli agenci z PIS a może z CBA, ABW lub czegoś tam ...


8 7
ID:69764

gość-10910

@~Gruby Rychu: @~Gruby Rychu: z ostatniej chwili - konsumentami tej złodziejskiej prywatyzacji są w/g doniesień dziennikarzy dzieci pana płezydenta Komołowskiego - sprzedano im mieszkania po cenach zaniżonych . Wczesniej wywalono(wyczyszczono) ludzi na bruk którzy mieszkali w tych lokalach od czsasów ich odbudowy po zakończeniu wojny ! Jednak pan Komołowski to prawdziwy dobłodziej i ojciec narodu.

7 9
ID:69765

Gruby Rychu

@~gość-10910:

Paweł Kukiz, zaproponował utworzenie sejmowej komisji śledczej w tej sprawie, z tym, że zaznaczył, że nie wierzy w jej powstanie, bo w to są umoczone wszystkie rządy po 89-tym roku.
No faktycznie posłowie z innych partii faktycznie nie widzą powodu do tworzenia komisji, ci z PIS również.

To jak sądzisz, czy Kukiz ma racje?
:/

5 6
ID:69767

Gruby Rychu

@~gość-10910:

A swoją drogą przychodzi do Ciebie dziennikarz, przeprowadza wywiad, myślisz, że On robi sobie notatki a On po prostu spisuje Twoje zeznania, bo wg tego co pisze Kol @~ojej to wychodzi na to, że to agent (Tomek ?).

No, normalnie, jak powiedział klasyk: "permanentna inwigilacja"
:/

P.S.

A przy okazji, to co tam słuchać "z ostatniej chwili" u naszego najsłynniejszego agenta? Nie bądź świnia i weź się podziel nowinkami proszę, skoro jesteś tak dobrze poinformowany.

4 7
ID:69768

cichyobserwator

@~gość-10910: Jakie Ty masz IQ jeżeli nawet nazwiska byłego prezydenta nie potrafisz zapamiętać ? A swoje chociaż pamiętasz ?

8 10
ID:69770

gość-35160

@~Gruby Rychu: ojej chyba tłafiłam na samochwalne fołum płatfołmełsów choć tak jak pani płezydent nic o tym nie wiedziałam .

7 2
ID:69772

gość-35160

@~cichyobserwator: sołły , ale po ostatnim wystąpieniu pani Głonkiewicz nie mogę się pozbyć ałysokłatycznego ,,ł'' któłym dziennikarze byli przekonywani że kradzież i pozbawienie KILKU TYSIĘCY prawowitych mieszkańców Warszawy dachu nad głową to nie była kładzież ale tylko zwykła pomyłka urzędnicza o któłej pani płezydent nic nie wiedziała i za któłom przepłasza ?????

7 16
ID:69773

Gruby Rychu

@~gość-35160:

O kurde, ja naiwny nie wiedziałem, że Paweł Kukiz zalicza się do platformersów,
Ale skoro tak twierdzisz, to może coś w tym jest, w końcu, co ja mogę wiedzieć

No. to tradycyjnie Chwalmy Pana!
:)

1 7
ID:69774

darkbreaker

Jest taka willa na Żoliborzu, która przed wojną należała do rodziny pułkownika Lisa-Kuli poległego w walkach z Ukraińcami w 1919 roku. Po wojnie zawłaszczona przez stalinowców i przekazana rodzinie AKowców -Kaczyńskich. I kto mi powie, że komuniści gnębili patriotów ??? Wesoło byłoby gdyby potomkowie pułkownika upomnieli się o zagrabioną nieruchomość - Jaruś z kotem musieliby się wyprowadzać...

19 7
ID:69775

Moher

@~Gruby Rychu: Chwalmy @Grubego Rycha.

8 0
ID:69776

gość-22599

@~darkbreaker: zauważyłeś , że wszyscy goście numerkowi jakieś takie upośledzone wszyscy ? Seplenią ,z myśleniem też na bakier - to teraz takie kryteria wstąpienia do PISu są ? Jak kompletowali rząd to też takie kryteria były ?
Willi na Żoliborzu nie ruszą bo to kot wszystkim kręci a Jarka dla niepoznaki trzyma żeby elektorat zbyt wielkiego szoku nie przeżył bo faktu , że kot ich inteligencją przewyższa wielu by nie zniosło .

13 5
ID:69777

Gruby Rychu

@~gość-22599:

Nie się ich co czepiać, można im trochę zazdrościć prostoty postrzegania świata, który dzieli się na:
PIS i ich zwolenników i platformersów.
To co w ich codziennym życiu jest dobre, to zasługa PIS, to co złe to platformersi.
Proste postrzeganie świata nie zatruwa Ci umysłu, uwalnia od kłopotliwego samodzielnego myślenia.
Masz gotowy schemat i już.


A tymczasem Paweł Kukiz żali się na łamach prasy, że PIS trzyma ich pomysły legislacyjne w sejmowej zamrażarce.
Biedny platformers, czyż nie?

Inny platformers JKM coś ostatnio przycichł a jego kolega platformers Wipler rozważa złożenie wniosku do POD-a o ułaskawienie. No niedoczekanie platformerskiej zarazy, bo jak powiedział nasz najjaśniejszy umiłowany Naczelnik, wybaczyć to można dopiero po odpokutowaniu.

Platformers Adrian Zandberg też coś ostatnio przycichł, może szuka tego koryta od którego został przecież oderwany.

Taaak, świat był naprawdę piękny gdyby nie Ci wredni platformersi.

No, to tradycyjnie Chwalmy Pana,
:)

6 8
ID:69778

Gruby Rychu

@~gość-35160:

Ale co tam te przykłady ze świata wielkiej polityki, jak na lokalnym podwórku mamy:

- Pani Radna Olga dwojga nazwisk została wyrzucona z PIS i jak rozumiem automatycznie stała się platformerką, no bo kto nie z nami ten ...;

- za to były Prezydent Miasta, Pan Andrzej P został głosami radnych SLD i PIS wybrany nowym przewodniczącym komisji budżetu, rozwoju i promocji miasta,

znaczy Pan Andrzej jak Pan prokurator Piotrowski, wprawdzie komunista ale za to nasz własny PIS-owski komunista ... czyż nie?

taaaa, to jak Ty to ujęłaś? "Samochwalne forum płatfołmełsów"? No cóż, chcesz to popieraj Pana Andrzeja kto Ci broni?

6 8
ID:69779

Gruby Rychu

@~gość-35160:

A tymczasem lub jakby to zapewne ujął Kol @~10910 z ostatniej chwili:

Szanowny Pan Poseł Łukasz Z w ostrych słowach skrytykował poparcie jakiego Radni PIS udzielili Andrzejowi P.

No to jak to jest? Czyja racja jest najmojsza i kto tu jest w tym sporze "platformersem"?

No i prosty schemat My - Oni diabli wzięli, co nie?

Ale rozumiem, rozumiem, teraz czekamy na wytyczne od Naczelnika ...

No a póki ich nie ma, to już tradycyjnie Chwalmy Pana
:)

5 7
ID:69780

Moher

@~Gruby Rychu: Chwalmy Grubego Rycha

5 0
ID:69795

gość-41180

@~Moher: tak chwalmy - on nie ma nic przeciwko temu że w Warszawie wywalono na bruk 40 tysięcy mieszkańców w ramach ,,prywatyzacji '' kamienic . W skali kraju jest to pozbawionych dachu nad głową kilka milionów Polaków !

4 5
ID:69797

gość-41181

@~gość-41180:

A Ci mieszkańcy mieli te mieszkania dzięki Prezydentowi Bierutowi. To jemu Warszawiacy powinni postawić pomnik !!!
Ale ludzie są niewdzięczni, jak jacyś wandale zniszczyli grób tego Wielkiego Polaka to Ziobro kazał ich puścić wolno.
Normalnie dasz wiarę jakich mamy ludzi u władzy.

10 1
ID:69800

gość-21284

@~Moher:

To jest niesamowite jak bezczelnie zachowuje się ta czerwona zaraza jak ten gość-41180. Jak czytam takiego to zastanawiam się czy chłopaki z ONR-u nie mają racji krzycząc raz sierpem, raz młotem ...

4 3
ID:69806

gość-36859

Jak wieść niesie w Warszawie za wywalanie warszawiaków na bruk pani Gronkiewicz wypłacała premie .I tak Pani Kruk za to dostała gratis 38 milionów złotych tylko dlatego że to koleznaka pani waltz a jej mąz prowadzi kancelarię i obsługuje pania Waltz . Prawo PO polsku ? Czy PO platformersku ?

2 8
ID:69833

cichyobserwator

@~gość-36859:
Jak wieść niesie za każdy idiotyczny wpis ze zbitką " PO " PISdusie płacą stówkę . Im głupszy tekst tym wyższy mnożnik i punkty. Za 100 punktów jest noc z Macierewiczem a za 1000 trójkącik z Misiewiczem . Niektórzy na tym forum są już po operacjach plastycznych u proktologa - ile razy Ty byłeś ? Miłość Prawdziwych Polaków jest bardzo głęboka.

4 6
ID:69836

gość-23880

@~cichyobserwator: ale cie Salcia wykołowała , aż ci się w ...statucie zagotowało .Niestety ,,kolego'' Salcia to zwyczajna statutowa oszustka bo jak by kogo innego mógł namaścić pierwszy krętacz III RP ? 38 milionów dla koleżanki ....38 milionów z naszych podatków !

3 9
ID:69842

Moher

@~gość-41180: Chwalmy @Grubego Rycha bo szczyty głupoty zdobywa bez wysiłku.

3 4
ID:69843

cichyobserwator

@~gość-23880: Boziu droga - ale oni mają szczęście do wybitnych myślicieli !

4 6
ID:69845

gość-27400

@~cichyobserwator: słyszałeś ? Nastepny wspólnik Salci podał się do dymisji a Sacia i tym razem nie wiedziała ze kradną razem . Ta twoja Salcia jest ostatnio jakaś taka niespostrzegawcza , amnezyjna , żeby nie powiedzieć mało rozgarnięta , nie sądzisz ?

1 9
ID:69847

gość-22554

@~gość-27400:

Minister Jackiewicz został w nagrodę za dobrze wykonana pracę zdymisjonowany.
Jak w nagrodę dymisjonują, to strach pomyśleć co robią za karę.

3 1
ID:69848

gość-41180

U@~Moher:

A co tam słychać u Twojego idealnego policjanta i wzorca cnót wszelakich Agenta Tomka?

3 2
ID:69851

gość-24567

Warszawskie stowarzyszenie Miasto jest nasze ujawnia kontakty współpracowników Macierewicza z Rosjanami. Czemu mnie to ni dziwi

3 1
ID:69853

Moher

@~gość-41180: Ma się dobrze ,kasiorę w portmonetce dociska kolanem aby dopiąć ,a co tam u doktora G ,który sędzia Tuleya tak żarliwie go bronił.O sędzim Tulei zrobiło się głośno za sprawą uzasadnienia wyroku na dr. Mirosława G., w którym porównał metody pracy CBA do metod stalinowskich,ze źródeł dobrze poinformowanych ,przestał być rzecznikiem sądu.

2 3
ID:69855

cichyobserwator

@~Moher: Nie przesadzaj ! Za Stalina takich dobrych kamer przy aresztowaniach nie było.

4 4
ID:69858

gość-41180

@~Moher:
I bardzo dobrze, że Tomek z Żoną trzepią ciężką kasiorkę. Szkoda jedynie, że przez złych ludzi wyrzucili go PIS-u, przecież to jeden z najlepszych i powinien dziś być szefem całej policji albo nawet ministrem.
A Panem Tuleją się nie przejmuj, przecież to nie sędzia tylko jeden z kolesi, oni się tylko spotykają przy kawie i ciasteczkach. Po reformie sądownictwa nie będą potrzebni, wyroki będzie ferował prokurator a stare uchyli POD ułaskawiając wszystkich.

2 0
ID:69865

gość-42225

@~Moher:
Błaszczak mógłby co najwyżej za Tomkiem teczkę nosić ale niestety ten lizus wygryzł Tomka

1 0
ID:69880

Gruby Rychu

@~Moher:

Wracam z wakacji a tu widzę, wszystko po staremu, znowu na mnie plujesz.
No cóż, ja Ci to tradycyjnie, po chrześcijańsku wybaczam.

1 1
ID:69903

gość-23756

@~Gruby Rychu:

W sumie to masz racje wybaczając Moherowi, przecież osoby inteligentne inaczej należy traktować ulgowo

3 0
ID:69922

gość-66239

@~Gruby Rychu: I chwalmy Grubego Rycha za krzewienie chrześcijaństwa.

1 0
ID:70017


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA