"WYROK" WŁOCŁAWSKIEGO ZUS

Cukrzyca typu 1 od kilkunastu lat.4 x dwie insuliny na dobę.Rozpiętość glikemii od 24 do 600 w ciągu dnia.Osłabienie + polineuropatia,przepuklina i wypuklina krążka międzykręgowego + liczne dyskopatie.Jestem na rencie od 2004 roku ,pomimo choroby próbowałem pracować,niestety częste hipoglikemie nie pozwoliły mi na to.ZUS na początku choroby orzekł : "częściową niezdolność do pracy" (dawna 3 grupa) ergo - mogę pracować (!!!) i do tego na czas określony.Po 15 latach choroby,z systematycznie pogarszającym się stanem zdrowia wystąpiłem o orzeczenie całkowitej niezdolności do pracy (2 grupa).Przedłożyłem dokumentację medyczną i opis stanu zdrowia od dwóch specjalistów.Włocławski ZUS w osobie Szanownej Pani Doktor K,uznał mnie ponownie za zdolnego do pracy.Nie mam już sił na walkę o przetrwanie,odwoływanie się etc.Leczenie ograniczam do minimum z powodu niskiej renty (950 PLN po 30 latach pracy) nie stać mnie ani na leki ani na odpowiednią dietę,ani na specjalistyczny sprzęt.Pozostają mi najbardziej radykalne rozwiązania zakończone samobójstwem.Nie pozwolę się dłużej torturować.

5 komentarzy

gość-45261

Może TVN Uwaga czy coś ?

1 0
ID:69824

gość-33828

nie załamuj się - 2 lata temu moja mama poruszajaca się tylko na wózku usłyszała od takiego ,,kapo'' z ZUS na komisji że ,,wszelkie czynności higieniczne może wykonywać samodzielnie , musi tylko trochę poćwiczyć '' dopiero na moją zdecydowaną propozycje zademonstrowania nam jak to praktycznie wykonywać pan ,,kapo'' zmienił zdanie .
Dlaczego tacy ,,kapo '' są opłacani przez ZUS a nie przez niezależną instytucję ?

2 0
ID:69825

gość-80365

Zmień lekarza !! Natychmiast !!! Zmień diabetologa !! bo ten wyprawi ciebie na łono Abrahama !!!

1 0
ID:69831

gość-80365

Taki jeden od cudów też twierdził że noga odrośnie!! i co? Ano nic, cudaka pochowali. A noga nie chciała odrosnąć.

2 0
ID:69832

gość-41180

Moher,

A co na to Książę Minister?

1 0
ID:69850


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA