Czarny poniedziałek

Dziś smutny dla kleru dzień. Nastał czarny poniedziałek. Nomen omen...Idziemy na protest !!! Protestujmy przeciw kościelnej głupocie !! i sejmowym klęcznikom którzy, przyrównując się do Polpota czy Stalina, mają zamiar nakazać jak żyć...i postępować ze swoim ciałem nie tylko kobietom, ...

36 komentarzy

gość-65186

Zapomniałeś wymienić dłużnika alimentacyjnego , asystenta Balcerowicza , i całe przefarbowane PZPR-LSD które środki na przefarbowanie otrzymało z Moskwy .Oni wszyscy traktują Polaków jak niedouczoną trzodę wyborczą która potrzebna jest tylko przed wyborami .A po wyborach ciąg dalszy systemu feudalno-niewolniczego w/g wskazówek Sorosa i Sachsa którzy finansują tych sprzedawczyków .

4 21
ID:69931

gość-23756

@~gość-65186:

Zapomniałeś dodać to co sugerował Twój Guru:

Cała Polska się z Was śmieje ... komuniści i złodzieje

3 11
ID:69934

LALA20

@~gość-65186: @~gość-23756:

A tak, po niedzielnym nabożeństwie przekazaliście innym ludziom znak pokoju????????

7 9
ID:69936

cichyobserwator

@~gość-65186:
Jesteś najlepszym przykładem ,że czasem skrobanka to najlepsze wyjście !

12 12
ID:69938

LALA20

@~cichyobserwator:

No cóż, niektóre mamusie się zaniedbały.

11 7
ID:69939

Gruby Rychu

Ponoć na protestach było też wykorzystywane hasło:
500 złotych dla zygoty.

Być może osoba/osoby się nim posługujące wykorzystały je złośliwie mnie jednak uderzyła trafność tego postulatu.

Skoro bowiem, posłowie którzy uchwalili program 500 plus deklarują, że człowiekiem jest się od dnia poczęcia to pozbawienie dzieci będących jeszcze w łonie matki praw przysługujących dzieciom już urodzonym jest przecież jawna dyskryminacją.
Jest to ewidentna sprzeczność pomiędzy tym co Ci posłowie deklarują a tym co uchwalają.

Oczywiście mam świadomość, że domaganie się zrównania praw zarodków z prawami dzieci już urodzonych może budzić u niektórych kontrowersję. Ba niektórzy jak @Moher mogą to nawet uznać jako szczyt głupoty ale w jego przypadku to mnie by nawet nie zdziwiło skoro pojęcie miłości bliźniego jest dla niego czymś obcym i niezrozumiały.

Tak czy siak ciekaw jestem, czy parlamentarzyści naprawią błąd legislacyjny dyskryminujący dzieci poczęte.


17 9
ID:69941

gość-23756

@~LALA20:

Sarkazm jak rozumiem jest Ci pojęciem obcym

8 2
ID:69942

LALA20



@~gość-23756:

Sorry.

4 8
ID:69945

gość-23756

@~LALA20:

Luzik

7 2
ID:69946

ben Yacoff

A ja, naiwnie, myślałem, że kler solidaryzował się z protestującymi kobietami, do "czarnego protestu" przyłączył bo w czarnych strojach chodził...

6 8
ID:69947

Gruby Rychu

Właśnie na posiedzeniu Komisji Sejmowej na wniosek posła PIS odrzucono projekt obywatelski zaostrzający prawo dotyczące aborcji. Z racji na arytmetykę sejmową wniosek odrzucono głownie głosami posłów PIS.

Ja naiwnie sądziłem, że posłowie PIS wierzą w swoje przekonania, bronią ich i wcielają w życie a tu zachowali się po prostu koniunkturalnie, przestraszyli się Kobiet i wycofali się z podkulonymi ogonami i tyle.

No ale zapewne @Moher mi wytłumaczy, że taka naiwna wiara z mojej strony w ideowość posłów PIS to szczyt głupoty.

7 5
ID:69949

LALA20

Sprawa bardzo pilna - Polsce natychmiast jest potrzebny współczesny Martin Luther.
92 tezy powinien przybić do czoła biskupom i PiS-uarom.

8 8
ID:69950

gość-46302

@~LALA20: A co i gdzie należy przybić lewactwu przepoczwarzonemu z PZPR-KPZR ?
Cejrowski proponuje wysłać ich do przyjaciół z Moskwy na dluższy wypoczynek .

6 10
ID:69952

LALA20

Pomyśleć, jaką gehennę musieli przeżywać Piastowie - pierwsi chrześcijanie z przymusu.

P.S.
Polecam - aut. Karol Bunsch - powieści, Historia Piastów - tom1- Rok 1000-czny.
Karol Bunsch wyrwał z zakonu zakonnicę,uczynił ją szczęśliwą kobietą, żoną i matką ich dwóch synów.

5 6
ID:69953

LALA20

@~gość-46302:

" Japończycy, to choroba skóry, którą można wyleczyć, komuniści, to choroba psychiczna, która obejmuje cały organizm ".

Czang Kai Szek

3 6
ID:69954

gość-23756

@~gość-46302:

Masz na myśli tych lewaków którzy uchwalili rozdawnictwo pieniędzy aby kupić sobie głosy proletariatu?

Możesz w pierwszej kolejności przybić medal Prokuratorowi Piotrowskiemu

7 5
ID:69955

gość-46302

jak donosi Fakt zona dłuznika alimentacyjnego nadal walczy o alimenty dla swoich dzieci a tatuś woli przeznaczać kasę od Sorosa na motocykle niż na własne dzieci !!!
Czy i ty kobieto chciałabyś miec takiego pasożyta pod kołdrą ?

3 9
ID:69956

gość-23756

@~gość-46302:

Jak donosi Fakt Marszałek Kuchciński chroni Posła skandalistę - Łukasza B. Dzięki temu, Pan Poseł ma szansę uniknąć sądu. Wniosek o uchylenie imunitetu skierowała do Sejmu żona Pana Posła.

6 5
ID:69957

gość-23756

@~gość-46302:

Jak donosi Fakt Sejm większością głosów odrzucił projekt komitetu Stop Aborcji.
To pokaz obłudy ze strony kierownictwa PIS powiedział Mariusz Dzierżawski z komitetu Stop Aborcji.

4 5
ID:69958

gość-23756

@~gość-46302:

Jak donosi Fakt Ziobro cofnął delegację Sędzi która orzekała w sprawie pomiędzy nim a J.Netzlem. Netzl stwierdził, że na polecenie Ziobry był podłuchiwany, mimo tego w aktach nie ma zapisów ich rozmów telefonicznych.

6 3
ID:69959

gość-23756

@~gość-46302:

Jak donosi Fakt w Łomży odbędą się bezpłatne projekcje filmu Smoleńsk.
Ciekawe czy zaczną płacić widzom za oglądanie tego filmu.

7 3
ID:69960

gość-23756

@~gość-46302:

Jak donosi Fakt Zakonnik ujawił bogactwo Rydzyka. To 68 milinów.

6 2
ID:69961

gość-23756

@~gość-46302:

Jak donosi Fakt nerwowo w rządzie po ujawnieniu skandalu. Jeśli okaże się, ż doniesienia o posłance Izabeli Kloc są prawdziwe będzie zmiana, zapowiedziała Elżbieta Witek. Posłanka Izabela załatwiła mężowi i córce pracę w Agencjach podległych Ministrowi Rolnictwa.

6 1
ID:69962

gość-23756

@~gość-46302:

Jak donosi Fakt tak internauci zareagowali memami na czarny protest
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/czarny-protest-memy-najlepsze-memy-z-czarnego-protestu/wyk1kvs

7 0
ID:69963

LALA20

@~gość-23756:

Brawo, brawo, brawo.

3 6
ID:69964

LALA20

@~gość-46302:

Cejrowskiemu, poprzez bose stopy uciekł mózg.

7 9
ID:69965

Gruby Rychu

Tak czytam sobie tę prasówkę i nieodparcie nasuwa mi się konkluzja, że:

Kto Faktem wojuje od Faktu może też polec.

Choć zapewne @Moher mógłby skonkludować, że szczytem głupoty jest wierzyć we wszystko co Fakt publikuje.
I kto wie czy nie miał by racji.

6 5
ID:69966

Gruby Rychu

Ostatnio oglądałem materiał o hospicjum perinatalnym Łodzi które opiekuję się matkami (i ich rodzinami) które mają urodzić ciężko chore dzieci, które często po urodzeniu żyją zaledwie godziny lub czasem dobę, dwie.

Hospicjum nie jest utrzymywane przez Państwo.

I tu nie mogę zrozumieć:
Dlaczego Ci którzy domagają się zaostrzenia przepisów aborcyjnych nie walczą o takie miejsca aby miały zabezpieczone środki do funkcjonowania.

No cóż, zapewne za dużo oczekuję od tych osób a jak by pewnie powiedział @Moher osiągam szczyty głupoty stawiając takie pytanie. Bo przecież wystarczy prawnie zakazać i już.

Prawda @Moher?

9 6
ID:69967

LALA20

Dosyć, dosyć, polskiej pseudopolityki w wykonaniu PiS-uarów. Tego już nie da się oglądać ani słuchać.
Chcę zaznaczyć że nie oglądałem przez ten krótki pobyt we Włocławku " kaczej telewizji ".
Jutro, czas powrotu, wszystkie drogi prowadzą do Freiburga.
Startuję zaraz po śniadaniu.

P.S.
Waleczni przeciw toruńskim legionom, bądżcie tak waleczni jak sławny XIV Legion rzymski.
Pozdrawiam wszystkich normalnych.

15 8
ID:69972

gość-61210

@~LALA20: no tak ale zeby ocenic ,,ze się nie da...' to nalezy ogladać i słuchać . Więc sie zdecyduj czy ogladasz i słuchasz czy tylko wzorem swoich idoli z rozpadajacej sie sprzedajnej organizacji bijesz piane by zaciemnić obraz ?

6 9
ID:69974

Gość 023547

@~gość-46302: Braci to oni maja w Brukseli cała Unia Europejska to bomba socjalistów którzy skutecznie niszcza Europę .Oczywiście zasiadają tam czerwone mordy z Polski niekoniecznie z Polskimi nazwiskami

1 11
ID:69984

Oczytany

@~gość-46302: A co ma do tego Soros..To qsiąc ?? bo nie wiem.

3 0
ID:70612

Oczytany

@~cichyobserwator: Masz rację. Żałować należy, że go nie wyskrobano.

2 0
ID:70945

Oczytany

@~gość-46302: Ta kasa to chyba z 500+ a nie od Solorza...

2 0
ID:70946

Oczytany

@~gość-46302: Tfu !! od Soroza...

2 0
ID:70947

Wryj Go

@~gość-46302: A co to jest lewactwo? bo nie qmam? to jakiś odłam PiSu ?? Lewactwo PiSlamu /?/

1 0
ID:71152


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA