CETA czy ponad 360 baranów ma decydować o losie Polaka?

Jeszcze raz bo rezimowe media mało piszą o tym dosyć że większość już źre produkty z GMO (zasługa Prezydenta Komorowskiego to on podpisałdokument)dojdzie jeszcze ceta gdzie równo PO-PIS I Nowoczesna 300 posłów głosowała za .
I nie ma sensu kłócić się kto lepszy PO-PIS-SLD-PSL czy Nowoczesna to wszystko to socjaliści a wiadomo do czego doprowadzają socjaliści w Europie każdy ma internet i widzi co wyprawia Bruksela

12 komentarzy

gość-33597

Oj barany wyborcze chyba zrozumiały że ktoś im odwracał ostanio uwagę od CETA róznymi głupotami .A może barany przypomną sobie czym ,,hrabia''Kumoruski podwracał im uwagę od GMO ?

1 7
ID:70002

Gruby Rychu

@~gość-33597:

To abym dobrze zrozumiał, za CETA stoi Prezydent Komorowski?
Nie zorientowanym mogło by się wydawać, że nawet jak był Prezydentem to nie miał za wiele do powiedzenia a tym bardziej teraz kiedy jest byłym Prezydentem. A tu proszę nie dość, że to On wprowadził do Polski GMO to jeszcze teraz dyskretnie pociąga za sznurki i wprowadza do Polski CETA.

Dzięki Kolego, bez Ciebie nie wiedział bym gdzie jest faktyczny ośrodek władzy w Polsce.
Bo do tej pory naiwnie sądziłem, że gdzie indziej. Pewnie znowu @Moher mnie obśmieje, że osiągam szczyty głupoty sądząc, że to Naczelnik Kaczyński rządzi.

10 1
ID:70005

gość-29568

@~Gruby Rychu: Źle rozumiesz Komorowski podpisał GMO a CETA przyklepane już było w Bratysławie teraz a teraz w sejmie jak jeden mąż socjaliści PO-PIS i Nowoczesna a konkretnie 300 jak w filmie głosowało za przyjęciem czyli sprzedaniu resztek Polski Globalnym korporacjom .Dziś czytałem że jest veto Belgi oby resztę Państw poszło za tym Ameryka i Kanada niech źrą te swoje wyrobione gówna bo i tak za tym wszystkim stoi rodzinka pejsiatych garbatych nosów a mianowicie ONI RZĄDZĄ ŚWIATEM ;

3 12
ID:70006

Alibaba

@~gość-29568:

No własnie, przecież tłumaczyłem już, że to kogo obecnie mamy za Prezydenta jest świadomym działaniem.
Podczas wizyty w USA PAD spotkał się z przedstawicielami organizacji żydowskich. Przypadek?
Działacze Żydowscy po spotkaniu nie mogli się PAD-a nachwalić.

Szalom!

0 3
ID:70007

Gruby Rychu

@~gość-29568:

No światem może i tak ale sądziłem, że w Polsce to jednak rządzi nasz Naczelnik.
Kol @Moher może byś tak zabrał głos i potwierdził albo zanegował, że Naczelnik jest lub nie przywódcą naszego Państwa?

6 1
ID:70008

Gruby Rychu

@Moher, byś się może wysilił na coś więcej niż minus
Może chociaż wklej coś, byle coś adekwatnego.
:)

3 0
ID:70010

gość-89604

@~Gruby Rychu: taki ,,mundry'' a nie potrafi przeczytać dwóch zdań ze zrozumieniem tekstu ?
Dziwne ze w czasie rządów ryzego oszusta nie miales problemów ze zrozumieniem jak okradano Polaków w ramach POprawności POlitycznej ?

0 10
ID:70012

Gruby Rychu

@~gość-89604:

Ale mi dowaliłeś, tak bardzo, że przez cały weekend nie mogłem się pozbierać .... ze śmiechu, he, he.

Rozumiem, że zamiast bronić wartości jakie wyznajesz (jeśli masz takowe) próbujesz deprecjonować moją skromną osobę i myślisz, że to wystarczy :DD ?

Może byś jednak wysilił się na coś więcej. Dajesz ...

:)

4 1
ID:70015

Alibaba

@~Gruby Rychu:

Oczekujesz, że kolega numerkowy ma jakieś wartości, dobre ;D

3 0
ID:70018

gość-40903

@~Gruby Rychu: ,,dajesz '' ? Tak zwracał sie do ,,kolesi'' Tusk na kabaretowych posiedzeniach rządu .Zreszta wtedy kabaret był w kabarecie i w knessecie .

0 2
ID:70028

cichyobserwator

@~gość-40903: Teraz włącz sobie konferencję prasową Macierewicza i spółkę a najlepsze kabarety nie dadzą rady. Ten skecz ze sztuczną mgłą, helem w powietrzu, bronią elektromagnetyczną a teraz Misiewicz studiujący na kierunku którego nie ma bawi do łez - a tego żaden kabaret obecnie nawet nie próbuje przebić . Dlaczego ? Bo się nie da !

2 2
ID:70030

Gruby Rychu

@~gość-40903:

To wytłumaczę łopatologicznie:

"Dajesz" czyli innymi słowy czekam na przedstawienie jakichś merytorycznych argumentów.

Prowadzenie dyskusji na zasadzie Ty jesteś głupi a w ogóle to u Was biją murzynów raczej do niczego nie prowadzi.

Oczywiście wolna wola możesz i tak.

:)

5 0
ID:70038


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA