Kolejna pożyczka Państwa Polskiego?

Co sądzicie o tym ?Cichyobserwatorze taki uczony jesteś może parę słów na ten temat jeśli to prawda pokolenia będą to spłacać.
Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie jak mawiał pewien polityk dobrze że jeszcze Polska jest na mapie .Tak kończą się rządy socjalistów i euroentuzjastów
https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/79312/000095012716000077/a16-8_424b5.htm

8 komentarzy

Gruby Rychu

Oops! We can't find this file

I tylko tyle udało mi się przeczytać, tak więc faktycznie Oops!

1 0
ID:70053

Gruby Rychu

@Wolność, wkleiłbyś może jakiś link który działa, co nie?

1 0
ID:70069

Wolność

@~Gruby Rychu: Trzeba było kopiować .To była pewnie porzyczka zaciągnięta jeszcze za czasów PO-PSL oprocentowana na 3.25 w skali w roku na bagatela 1,750 milionów dolców
Ale tak obserwuję Ciebie że lubisz sensacje to masz to w prezencie sensacja która SPOWODUJE katastrofen kosztropulec .
Pozdrawiam

0 8
ID:70076

Gruby Rychu

@~Wolność:

Co masz na myśli kopiować? Nie działa zarówno jak klikniesz na link jak i wtedy gdy go skopiujesz i wkleisz do innego okna/zakładki.

4 0
ID:70078

cichyobserwator

@~Gruby Rychu:
Widzisz - nie umiesz kopiować ale nie martw się , mnie też się nie otwiera. Nie wiem jak Ty ale ja 1,750 milionów dolców na 3,25 w skali roku wziąłbym w ciemno - od 500 000 zł mozna juz w banku negocjować oprocentowanie lokaty , przy milionie obecnie można wyrwać około 5 - 7 % więc przy dolcu po3.90 to 6 825 000 000 co daje zysk roczny ( bez kiwnięcia palcem ) 477 750 000 zł - więc o co kaman ?
Szkoda tylko że Wolność nie łapie co pisze ani jak pisze (porzyczka) - ale i tak szkoda że to nie prawda.

2 2
ID:70080

Wolność

@~cichyobserwator: Bogactwo nie bierze się z kredytów tylko z pracy .Pamiętaj o tym że zadłużasz na dużą sumę .Mam nadzieję że wiesz że Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie bo jeśli banki powiedzą sprawdzam może być ciężko.
A co do tej sumy powiedz mi na co poszło tyle forsy bo to chyba jeszcze ostatni strzał Ewki i jej rządu.
Ale masz rację czym tu się przejmować Wedel FSO Stocznia Gdańska Browary i inne Polskie firmy prywatyzowali Twoi bohaterowie tylko wtedy pod innym szyldem teraz co tam ich obchodzi ogromna strata najważniejsze że oni maja za co żyć a zwykły Polak jak dostanie 3 zł do emerytury to spuszcza się colą z lodem.
W ramach przypomnienia


Cała prawda myślę że kiedyś nasze dzieci na starość tych prywatyzatorów wsadzą do pierdla.

0 10
ID:70087

cichyobserwator

@~Wolność:
Ktoś Ci zapisał na twardym dysku te dyrdymały i powtarzasz je w kółko. Zrestartuj się i poczytaj :
"Aż trudno w to uwierzyć, ale w ciągu ostatnich 5-6 lat w Polsce otwarto ponad 40 nowych browarów. Od roku tempo jest jeszcze bardziej zawrotne - browary powstają co 2-3 tygodnie. Dla tych, którym trudno nadążyć za zmianami, wybraliśmy 12 najciekawszych naszym zdaniem małych producentów piwa"
http://www.logo24.pl/Logo24/56,125389,14292109,Wspaniala_dwunastka__najciekawsze_polskie_male_browary.html
A Wedel : " Cadbury zawarł z ugodę z dziesięcioma spadkobiercami Jana Józefa Wedla oraz samą przedwojenną spółką E. Wedel, według nieoficjalnych danych spłacając ich roszczenia kwotą 5 mln dolarów[9][10]. W 1998, za samą fabrykę czekolady na Pradze, przy której pozostała nazwa E. Wedel, zapłacono 76,5 mln dolarów "
https://pl.wikipedia.org/wiki/E._Wedel

Włącz własny rozum i przestań klepać te historyjki mijające się z prawdą i skończ z tym " zwykłym Polakiem " bo Polak po prostu ma swój rozum i jak go używa to twoje wypocinki są żałosne i śmieszne. Kup sobie polskie piwo ( polecam browary Trzech Kumpli,Artezan, Na Jurze ) i zacznij myśleć !

2 2
ID:70091

Gruby Rychu

@~cichyobserwator: @~Wolność

Panowie,

Ja w kwestii browarów.
Jak będziecie w trójmieście to gorąco polecam restaurację Brovarnia Gdańsk na ulicy Szafarnia 9. Sami robią piwo, ich pszeniczne nie pasteryzowane, no po prostu marzenie.
:)

1 0
ID:70093


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA