11Listopad Polaku musisz być w stolicy!!!

Zbliża się 11 listopada warto poświęcić ten jeden dzień tak jak zbieramy się 1 listopada tak jak obchodzimy Święta aby być tam być tam po po raz kolejny Polska historia zostaje na nowo pisana a to przez między innymi za zatuszowanie Wołynia
Jak mordowała ekipa Bandery proszę;
http://dziennik.artystyczny-margines.pl/zestawienie-362-metod-tortur-stosowanych-przez-upa-na-polakach/
A tu kilka słów prawdy


Niestety ale główne media ścieków nie mówią lub nie pokazują tego Polacy zjednoczmy się !!!!


16 komentarzy

Gruby Rychu

Polaku @Wolność,

Polska to nie tylko Stolica, Polska to także Włocławek, Kowal, Lubraniec, Choceń, Kruszyn, Szpetal i cała reszta miast, miasteczek, wsi, osad i przysiółków.
Tak więc Chłopie:świętować można wszędzie.

5 0
ID:70092

gość-76295

Podobno z Włocławka jedzie tam tlum obronców defraudacji w najsilniejszym składzie z radnymi wojewódzkimi ?

0 1
ID:70094

Wolność

@~gość-76295: O świniach oderwanych od koryta nie ma co mówić wystarczająco nakradli i nażarli za nasze .Oni mają swoje święto ale w Berlinie 1 maja

2 5
ID:70098

Wolność

@~Gruby Rychu: W Stolicy zawsze jest bum nie chodzi o zadymy tylko o godło i flagę!!!!

0 4
ID:70099

Gruby Rychu

@~Wolność:

A co jak we Włocławku wywieszę flagę na swoim domu to co? To już się nie liczy, to nie uczciłem święta Niepodległości Polski?

A Ty kim właściwie jesteś, że uważasz, że to Ty będziesz mówić i narzucać Polakom co mają robić?

To, jak ktoś nie pojedzie 11 listopada do Warszawy to już nie będzie Polakiem?

Za kogo Ty się uważasz, co ?

Kto Ci dał prawo aby mówić innym co mają robić?

2 0
ID:70101

Wolność

@~Gruby Rychu: Spokojnie ja nic nie narzucam przecież żyjesz w demokracji tak uwielbianej przez socjalistów .Ale nie chodzi tu o zatarg stolica jest stolicą i kto może niech jedzie pokażmy Europie że w Polsce potrafimy pokazać miłość do ojczyzny.

1 2
ID:70110

Gruby Rychu

@~Wolność:

To na przyszłość napisz na przykład:

Polacy, spotkajmy się 11 listopada w Warszawie świętować wspólnie nasze święto

a nie:

"11Listopad Polaku musisz być w stolicy!!!"


A tak jak Ci pisałem, miłość do ojczyzny można też demonstrować poza Warszawą.

3 0
ID:70116

gość-24444

Czy moze ktoś wyjaśnić dlaczego obok bula Komorowskiego na wczorajszym marszu koderastów można było zobaczyć dłuzników alimentacyjnych , byłych ZOMO-wców , milicjantów , SB-eków , PZPR-owców , kłamców lustracyjnych ? Tak pytam ze zwykłej ciekawości bo moze powstał ,,nowy ruch '' społeczny w obronie w/w ,,uczciwych aktywistów'' a ja tego nie dostrzegłam ?

1 7
ID:70153

gość-93369

@~gość-24444:
Oczywiście, że ktoś może Ci to wyjaśnić, spytaj prokuratora Piotrowskiego.

2 1
ID:70155

cichyobserwator

@~gość-24444: Widzę ,że Waćpani ma genialny wzrok więc zwracam się z prośbą : proszę podać kto szedł w tym " właściwym " marszu i dlaczego aż tylu miało maski na twarzach.

3 3
ID:70157

gość-89316

@~cichyobserwator: na twarzach mieli maski lewicowcy :) Ci ktorych bylo kilkuset, nawet glowny alimenciarz tego kraju raczyl to zauwazyc w poranku tlok fm ze szli tam zamaskowani ludzie gotowi do rozroby i prowokacji po czym zostal niemalze skarcony przez żakowskiego ze zaczyna gadac jakby z pisu byl :) Cos pieknego, polecam =)

1 3
ID:70161

cichyobserwator

@~gość-89316: Wytłumacz mnie tępemu jak to jest, na marsz idzie się zademonstrować własne poglądy więc dlaczego na marszu narodowców tylu było zamaskowanych. Chodziło o dym z rac ? Napisz jak wiesz ,bo strasznie jestem ciekawy takich zachowań, bo to teraz może patrioci w maskach chodzą a ja z takim gołym ryjem po ulicy śmigam.

3 3
ID:70165

gość-18481

@~cichyobserwator: Dlaczego nie zadawałeś takich pytań jak ministrem był Sienkiewicz z PO a Tusk wyrażał ,,głębokie oburzenie podpaleniem budy pod ambasadą Rosji '' ?

0 4
ID:70187

cichyobserwator

@~gość-18481: Jakich pytań? O narodowców w maskach ? O czym Ty bredzisz ? Tusk się oburzył a obecni debile błysnęli intelektem i ogłosili że sprawy nie ma bo flaga była Śląska a nie Ukraińska. Jakim to przygł***** trzeba być żeby z takim wistem wyjechać i konferencję prasową zwołać . Nie czujesz się głupio jak w tak perfidny sposób wała z Ciebie robią ?

3 3
ID:70189

gość-67614

@~cichyobserwator: czuję sie komfortowo jak widzę że ugrupowanie które okłamywało i okradało Polaków (z dachu nad głową również) przez 8 lat i lizało ręce brukselskim parchom w zamian za stołki i kasę idzie w rozsypkę . Nawet otwarcie nowoczesnego spadochronu i puszczenie ze smyczy zakodowanego obrońcy defraudacji juz nic nie pomoże . Gangsterski chwyt z przedłuzeniem pobytu przy korycie za POmocą Trybunału Konstytucyjnego tez umiera śmiercią szulera i oszusta .
Pomyślałeś już do jakiej partyjki się ewakuować ?

0 5
ID:70204

cichyobserwator

@~gość-67614: Cóż , mogę tylko zasugerować zmianę lekarza.Czujesz się komfortowo jak ktoś Cię jak debila traktuje ? To jak się musiałeś przedtem czuć jak teraz się poprawiło ? Zdrowia życzę .

2 2
ID:70207


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA