Trump serdeczne gratulacje!!!

Stany Zjednoczone pokazały gdzie mają demokrację .Czas na Europę na zakopanie rządów socjalistycznych .Pracą ludzie się bogacą a nie zasiłkami .
Plus jest taki że podobno Donald na łożu śmierci obiecał że Lwów przyłączy do Polski trzymam za słowo jeśli to prawda.

80 komentarzy

cichyobserwator

Twoja wypowiedz pokazuje jak populiści manipulują sfrustrowanym ludkiem zagubionym intelektualnie w obecnym świecie.Genialnie ujął to Andrzej Saramonowicz:
"Niestety, cywilizacja zachodnia zaorała samą siebie, bo przestała być dumna z kultury, która ją stworzyła. I teraz mamy do czynienia z rekonstrukcją.
Niestety, ponieważ nie zainicjowali jej mędrcy, lecz prostaczkowie, przybierze to formę wulgarną, a nie można wykluczyć, że i niebezpieczną.
Jedyne organiczne hasło dla resztek intelektualnych elit, jakie jeszcze pozostały tu i tam w świecie zachodnim, to: EDUKACJA, GŁUPCZE!
Trzeba od nowa te ogromne ludzkie masy, które kierują się niezreflektowanym gniewem, karmią dezinformacją i przeglądają w zwierciadle własnej niewiedzy, uczłowieczać.

Jak Tytusa de Zoo."

Dlatego strach przed nadchodzącymi zmianami jest coraz większy bo nie da się przewidzieć do czego może być zdolny sfrustrowany prostak malkontent.

5 5
ID:70111

ancap

@~cichyobserwator: przytoczony fragment zakłada ze tylko jedni maja monopol na prawdę.. czy ty przypadkiem nie jesteś cichym faszysta? skoro demokratyczny wybór na polskiego prezydenta i do polskiego sejmu był Ci nie w smak a teraz wybory w stanach Ci nie pasują to może to z Toba jest coś nie tak a nie z innymi? Cechą człowieka inteligentnego jest założenie ze nie wiesz wszystkiego i ze możesz się mylić, a jak to wygląda u Ciebie?

5 16
ID:70112

Gruby Rychu

@~Wolność:

Trump wygrał w demokratycznych wyborach a Ty uznajesz, że jest to zwycięstwo przeciwników demokracji?
Doprawdy bardziej pokrętnej logiki dawno nie słyszałem.

Mamy się teraz spodziewać, że Trump zlikwiduje w Stanach atrybuty demokracji, czyli zamknie Kongres, Senat , Sąd Najwyższy i zawiesi stosowanie konstytucji?

Mam rozumieć per analogia, że zwycięstwa wyborcze Łukaszenki są dla odmiany triumfem demokracji, he ?

13 1
ID:70115

cichyobserwator

@~ancap: Adolf tez wygrał demokratyczne wybory i w/g Twojego wywodu wynika ,że inteligencja się na nim nie poznała bo świat który stworzył musiał być piękny bo wybrany został w demokratycznych wyborach. I co, ci co go wybrali mieli rację ? Teraz świat robi to samo ( to jest w tym tekście właśnie) i przekonany jestem ,że będzie tylko gorzej a co mnie zaskakuje i smuci to to właśnie ,że inteligencja przegrywa z populizmem i głupotą. Nie wiem wszystkiego ale to nie znaczy ,że się mylę.

4 4
ID:70117

Gruby Rychu

A swoją drogą to piszesz, że "podobno Donald na łożu śmierci obiecał że Lwów przyłączy do Polski"

Ale jaki Donald? Kaczor Donald?

4 1
ID:70120

Wolność

Wyczówam luźny stolec w gaciach socjalistów i lewaków .Głowa do góry jeszcze tylko Unia Europejska i Merkelowa .

1 11
ID:70121

Wolność

@~cichyobserwator: Czego się boisz ?Demokracja rządy głupich .Spokojnie to dopiero początek zmian na świecie i albo Europa wróci do starych zasad albo zginie jak już ginie we Francji czy Niemczech .

1 11
ID:70122

Wolność

@~Gruby Rychu: Tak poważnie ?czy tylko głupa strugasz poczytaj poczytaj poczytaj .

2 2
ID:70123

Wolność

@~Gruby Rychu: Nic nie zamknie po prostu będzie robił aby Ameryka wyszła z długów aby za obronę NATO płacili Ameryce niestety czasy robienia lachy już się skończyły.

0 7
ID:70124

gość-15393

A czy nie zastanawiajacy jest skowyt medialnych kojotów opłacanych przez światowe żydowstwo ? Zdaniem wielu Polaków mieszkajacych w USA ,,ten kraj to już nie jest wolna ameryka z lat 60-80 ale żydowski kibuc .... '' I mówią to luidzie nie mieszkający w przyczepach ale zaliczający się do klasy średniej . Każdy rozsądnie myślacy człowiek zastanawia się skąd ten kwik , skad to ciągłe pokazywanie Trumpa w postawach argesywnych , krzyczacego , bez uśmiechu ,w przeciwieństwie do przeciwniczki -członkini pejsatej kasty z udowodnionymi powiązaniami z bankowa mafią i giełdowymi oszustami w jarmułkach ?
Jak oni twierdzą -Trump wygrał bo odważył sie nazwać po imieniu Klintonów . Bo oszustów nazwał oszustami .Tak zreszta jak było z Kumoruskim-kłamcą .

0 10
ID:70125

Wolność

Tu jest coś dla was refleksje powyborcze Kuźniara i Lisa .
Kuźniarowi Lepper nie pasował a całej trójcy Trump nie mają gdzie pierdzielić swoich smutków
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/to-tak-jakby-w-polsce-wygrala-krzyzowka-kukiza-z-korwinem-onetameryka/qrjs2w
Jeszcze Makrelę chwalą kobietę która z Niemczech zrobiła Dom Publiczny.

1 11
ID:70126

darkbreaker

Putin z Żyrynowskim balują już drugi dzień, niemieccy neonaziści też w siódmym niebie - jak widać powyżej, "prawdziwi polscy patrioci" również podzielają ich radość !!! Miejmy nadzieję, że kochający Polaków prostak i cham zapłaci w końcu polskim wyrobnikom, których zatrudniał przy azbeście...

8 1
ID:70128

darkbreaker

@~gość-15393: Nieuku i ignorancie, za kogo chcesz tu uchodzić, za patriotę może ??? Jako jeden pierwszych gratulacje Ryżemu Trampkowi złozył właśnie uszczęśliwiony syjonista Natanjahu, a sztabem wyborczym tego cudaka kierował Jared Kushner, jego zięć - najbardziej wpływowy Żyd w Nowym Jorku- tzw. Król Budowlanki. To dla nich właśnie polscy biznesmeni (tacy jak ty) rozbierali za grosze azbestowe budynki a i tak zostali zrobieni w bambuko ... A co do "Komoruskiego" to z pewnością obecny p.rezydent - niezłomny, niezależny, naturalny i honorowy spełnia twoje oczekiwania- uruchomił juz stocznie, kopalnie, pomógł frankowiczom i nie słucha się nikogo, tylko małżonkę ma Żydówkę, ale z tym to się już chyba pogodziłeś ???

18 3
ID:70129

darkbreaker

@~Wolność: Czasy "robienia lachy" mają się doskonale. "Prezydenci" robią lachę małym prezesom , prezesi robią lachę ojcom dyrektorom, "Prawdziwi Polacy" robią lachę Trumpowi, a wkrótce Trump zrobi megalachę Putinowi !!! Taaaaa, tak to leci...

10 1
ID:70130

Gruby Rychu

@~Wolność: "Tak poważnie ?czy tylko głupa strugasz poczytaj poczytaj poczytaj."

No, to ja chętnie poczytam, poproszę o jakiś link do wiadomości gdzie piszą o zwycięstwie przeciwników demokracji w Stanach.

A swoją drogą to mnie chyba olśniło jak doszedłeś do takiego wniosku.

Wybory wygrał przecież Kandydat Partii Republikańskiej,
Przegranym jest Kandydatka Partii Demokratycznej,
Tak więc przegrali Demokraci a wygrali ich przeciwnicy .... czyli przeciwnicy demokracji.

Że też wcześniej na to nie wpadłem, oczywiście to tylko teoria ale mógłbyś potwierdzić (lub zaprzeczyć) czy o to Ci chodziło, proszęęęęęę!

4 2
ID:70131

Gruby Rychu

@~Wolność: "Nic nie zamknie po prostu będzie robił aby Ameryka wyszła z długów..."

Wyszła z długów powiadasz, hmmm ...

Jak podawał Janusz Korwin Mikke, w roku 2012 dług publiczny USA wynosił wtedy prawie 16 bln dolarów i odpowiadał 550% PKB.
A tu masz link abym nie był gołosłowny:
http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/dlug_usa_rowny_550_pkb/68765

Dziś ten dług wzrósł do 19 bln dolarów,
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Dlug-publiczny-USA-przekroczyl-19-000-000-000-000-dolarow-7324156.html

To ja życzę Donaldowi Trumpowi powodzenia, szczerze, naprawdę.

4 1
ID:70132

Gruby Rychu

@~gość-15393:

To czy Donald Trump będzie zwalczał Żydów czy ich popierał obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg, dosłownie i w przenośni.

Jednak używając Twojej retoryki nie mogę się powstrzymać od konkluzji, że każdy rozsądnie myślący człowiek zastanawia się czy Ty aby nie masz jakiegoś potężnego kompleksu odnoszącego się do Żydów.

Zaś wracając do tego co zrobi (lub nie) Donald Trump. No cóż, ja się tu nie czuje specjalistą, więc odwołam się do tego co znalazłem w necie.

No na przykład prawicowy publicysta Adam Wielomski (w 2001 kandydował do Sejmu z listy PIS a w 2004 do Parlamentu Europejskiego z listy UPR) pisze:

"...amerykańscy Republikanie, w polityce zagranicznej, reprezentują stanowisko skrajnie pro-izraelskie, pro-syjonistyczne (...)

Liczebność ewangelików w USA ocenia się na ok. 70-80 milionów, z czego ok. 30 milionów jest aktywnych politycznie. Ludzie ci szeroką ławą głosują na Republikanów, popierając kandydatów rodzimych, jeśli chodzi o wartości (odpowiedni stosunek do aborcji, praw gejów etc.) i głoszących agresywną politykę zagraniczną, szczególnie zaś bezwarunkowe poparcie dla polityki Izraela. Te 30 milionów głosujących to ok. 40% elektoratu George’a Busha, który decyduje o obliczu amerykańskiej prawicy. Bez ich poparcia nie można zostać – z ramienia Republikanów – prezydentem USA ani wygrać wyborów do kongresu, szczególnie w stanach południowych."

A Donald Trump jest kandydatem czyim? No, tak Partii Republikańskiej. Więc?

Mało? No to dorzućmy jeszcze artykuł Grzegorza Górnego, dziś publicystę "W Sieci" i byłego naczelnego "Frondy"
http://www.opoka.org.pl/biblioteka/P/PS/ktokocha_izrael.html

Artykuł ma znamienny tytuł: "Kto kocha Izrael", no co my tam mamy:
"...w Partii Republikańskiej, której ideowy ton nadaje właśnie religijna prawica, przeważają nastroje proizraelskie i antypalestyńskie. Wspomniany już sondaż Instytutu Gallupa wykazał, że aż 67 proc. republikanów popiera Izrael, a tylko 8 proc. Palestyńczyków."

Rabin Byron L. Sherwin tak komentuje tą postawę: „Nikt na świecie nie popiera Izraela silniej niż amerykańscy radykalni protestanci, ewangelicy. Wspierają go nawet silniej niż wielu Żydów."

Oczywiście artykuł odnosi się do czasów Prezydentury Busha ale, przecież był on omen-nomen Prezydentem Republikańskim, tak jak Trump, czyż nie?

Na koniec jednak, mniejsza o artykuły i nawet mniejsza o to co mówił sam Donald Trump.
Bo tak naprawdę jak czytamy w Ewangeli wg Św. Mateusza:
"Tak zatem poznacie ich po ich owocach."

No, to tradycyjnie Chwalmy Pana!
:)

12 1
ID:70133

Gruby Rychu

Jeszcze w temacie, media podają informacje o protestach przeciwko Trumpowi w Stanach.
Ciekaw jestem czy nasi błyskotliwi politycy skomentują to jako skowyt oderwanych od koryta?
:)

3 0
ID:70134

wolnosciowiec

@~cichyobserwator: i wcale nie p*dolisz logiki porównując życiowego nieudacznika i socjalistę z człowiekiem sukcesu i kapitalista? Nie ma wg Ciebie żadnej różnicy w tych filozofiach?

Mam rozumieć ze polityczna poprawność do porzygu Cie jara i ze jak Pani Hilary w noc przegranych wyborów najbardziej przejmujesz się prawami środowisk LGBT ?

1 13
ID:70135

byłem to wiem

Mekka hazardu, rozrywki, turystyki i zarazem wizytówka "geniuszu" Trumpa - Atlantic City to dzisiaj obraz nędzy i rozpaczy, wyludnione, brudne i splajtowane miasto- nieczynne hotele, pozamykane kasyna, narkotyki i bandyterka. Byłem tam kilkanaście lat temu gdy walczył Gołota (Trump też był na tej walce ale jeszcze z prawdziwymi resztkami włosów). Dwa lata temu pojechałem tam ponownie - kolega mieszka 250 km od AC- i nie poznałem tego miasta, "psy dupami szczekają"... Jak tak będzie Trampek rządził USA to marnie to widzę.

11 1
ID:70136

darkbreaker

@~wolnosciowiec: CZŁOWIEKIEM SUKCESU ??? Po tatusiu przejął fortunę, a jego największym sukcesem piękna fryzura, wydymanie polskich roboli, unikanie płacenia podatków i czwarta żona z "magazynów dla dorosłych"...

13 1
ID:70137

Gruby Rychu

@~darkbreaker:

O i tu się z Tobą nie zgodzę, bo skoro ma już 4 żonę i nie jest bankrutem to ewidentnie jest to sukces.
:)

0 0
ID:70138

cichyobserwator

@~wolnosciowiec:
darkbreaker Ci wyjaśnił co un za człowiek sukcesu jest ,krótko i zwięzle !

4 4
ID:70139

Wolność

@~Gruby Rychu: Masz rację ale przez kogo ten dług ano przez socjalistów Huseina Obamy Clintonów i Busha .Obama reforma służby zdrowia kartki żywnościowe i socjale .Będzie mu trudno ale nygus już kartek na jedzenie nie dostanie.Ludzie muszą odłuczyć się jednego aby coś za darmo dostawać ale rządy powinny zostawiać im więcej w portfelu .
Anglia wyszła z Euroburdelu,Trump w USA teraz czas na Makrelę i Holland na Donka i reszty jego Schultzów Junkersów i innych drani którzy z Europy zrobili burdel .

1 11
ID:70140

Wolność

@~byłem to wiem: Lepiej on niż Hilaryca z pejsami .

1 4
ID:70141

Wolność

@~darkbreaker: Płacenie podatków zapytaj o to Polaków nas Baksik Gąsiorowski ART-B Afera Fozz prywatyzacje podług tych przekrętów to Trump jest cieńki

1 7
ID:70142

gość-38312

W Ameryce glosowali przeciw skorumpowanej Clinton chcacej prowadziec koflikty wojenne, a nie majac innej opcji glosowali na Trumpa. W Polsce tez, zeby pozbyc sie Komorowskiego i jego kliki, glosowano na PIS

3 13
ID:70143

Wolność

Kilka słów z USA


2 6
ID:70144

Gruby Rychu

@~Wolność: "Wyczówam luźny stolec w gaciach socjalistów i lewaków"

Tak sobie pomyślałem, że możesz odnieść wrażenie, że kwestionuję wszystko co piszesz :(
a że nie komentowałem powyższego wpisu, to w tej sprawie postanowiłem Cię zdecydowanie poprzeć.
Zakładam bowiem a priori, że w tej kwestii masz absolutną rację skoro ustaliłeś to empirycznie.

10 1
ID:70145

gość-24444

@~darkbreaker : ,,nieuku i ignorancie '' rozumiem ze nalezysz do KOD-erastów i nowoczesnie nawiedzonych wyznawców ideologii Sachsa i Sorosa . Tak przynajmniej wynika z twoich światłych opinii . To jedyne dla nich usprawiedliwienie .

3 10
ID:70146

Gruby Rychu

@~gość-38312:

A czemu nie na Kukiza?

0 1
ID:70148

Gruby Rychu

@~Wolność: "Masz rację ale przez kogo ten dług ano przez socjalistów Huseina Obamy Clintonów i Busha"

Może nie wiesz ale Bush jest republikaninem tak jak Trump. Myślę więc, że w tym widzeniu socjalistów wszędzie zdecydowanie przesadzasz.

3 1
ID:70149

darkbreaker

JEST KOLONKO czyli coś mi tu trąci Georgem Bestem .... Zaraz będzie Stonoga, Jasnowidz i Lepper...

5 2
ID:70150

gość-24444

@~gość-38312: no tak a wczoraj Komorowski aktywnie popierał dłuzników alimentacyjnych , SB-ków, byłych PZPR-owców . Nie , nie to ne jest moja opinia , TE GĘBUSIE WIDAĆ BYŁO NA MARSZU ZAKODOWANYCH DEFRAUDANTOW obok Komorowskiego.

1 9
ID:70151

cichyobserwator

@~darkbreaker: Specjalnie tego nie pisałem żeby samotnemu w tych Chinach radości nie psuć ale widać po wpisach kto zacz a takiego drugiego na świecie być nie może.

4 4
ID:70154

darkbreaker

@~cichyobserwator: Siedzi w tych Chinach komunistycznych, podziwia wolność i prawa obywatelskie więc zdecydował sie na nowego Nick'a... Ciekawe jak w tej ChRL komponują mu się Korwin i ten faszysta z Białego Stoku - jego guru...

5 1
ID:70156

wolnosciowiec

@~darkbreaker: ale jego majatek sie zmniejszyl czy zwiekszyl? brak argumentow wiec skupias sie na aparycji? to takie niepoprawne politycznie.... przeciez w lewicowej europie nie mozna dyskredytowac nikogo przez to jak wyglada.

1 7
ID:70159

wolnosciowiec

@~cichyobserwator: gówno wyjaśnił, powtórzył lewicowe media w stanach i to co klepało po nich tvn a ile w tym bylo prawdy i ile to warte mozna bylo zobaczyc jak tvn cytowal sondaż cnn o tym ze Hillary ma 98% szansy zostac prezydentem. Zabrakło jednak przyzwoitości w tvn by podać ze sondaż ten robiony byl wsrod jej własnych wyborców =)

Obejrzyj CALE przemowienia Trumpa a nie glodne soundbite'y wyrwane z kontekstu :)

1 10
ID:70160

cichyobserwator

Chorym z urojenia nie da się nic wytłumaczyć , wszyscy się mylą tylko nie Ty , Belgia to miasto w Europie - pan prezydent elekt tak powiedział więc tak musi być.
http://wpolityce.pl/swiat/297149-kolejna-wpadka-kandydata-republikanow-donald-trump-belgia-to-piekne-miasto-wideo
http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/sztuka-unikania-podatkow-czyli-biznesy-donalda-trumpa/s88g3f
http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/donald-trump-przylapany-na-oszustwie-bedzie-mial-klopoty/2n5q828
http://m.niezalezna.pl/86963-trump-ma-klopot-rewelacje-nyt-przez-18-lat-nie-placil-podatkow
Same lewicowe media na tym świecie - jak Ty z tym będziesz żył ?

3 3
ID:70163

cichyobserwator

@~gość-24444: Ile teraz płacą za dwie linijki tekstu ? Im głupszy to podwaja stawkę ? Za duże litery to chyba Kaczyszwili osobiście dzwoni z podziękowaniem !

2 2
ID:70164

gość-24147

@~cichyobserwator: no prosze jak kilka słów prawdy widocznej w relacjach z pochodu zakodowanych defraudantów z bulem na czele to pan cichy już d...ę chowa do szafy ?

0 12
ID:70166

cichyobserwator

@~gość-24147: Widać żeś z tych górnolotnych więc zniż się odrobinę i wytłumacz w którym to miejscu chowam dupę do szafy.
Jakie to relacje ukazały prawdę ? Lepiej napisz które sobie wybrałeś żeby pasowały do chorej logiki posługującej się insynuacją i kłamstwem. Twoja prawda to ta trzecia z prawd ks. Józefa Tischnera.

2 2
ID:70168

cichyobserwator

@~gość-24147: Prawdy powiadasz ? Oto ta widoczna prawda :
"Wielcy patrioci z "Marszu Niepodległości" oszczali mury... Muzeum Narodowego!"
http://polityczek.pl/index.php/uncategorised/1773-wielcy-patrioci-z-marszu-niepodleglosci-oszczali-mury-muzeum-narodowego

2 2
ID:70170

Gruby Rychu

@~gość-24147:

Niewątpliwie poległ pod ciężarem Twoich merytorycznych argumentów. Możesz teraz ogłosić swoje bezwarunkowe zwycięstwo.

No, to tradycyjnie Chwalmy Pana!
:)

5 0
ID:70171

cichyobserwator

@~gość-24147: To też widoczna prawda : https://www.wprost.pl/kraj/10030544/Spalenie-ukrainskiej-flagi-na-Marszu-Niepodleglosci-Ostra-odpowiedz-ambasady.html
Na takich " patriotach " to Samuel Johnson poznał się już w osiemnastym wieku :"Patriotyzm jest ostatnim schronieniem szubrawców "
https://www.facebook.com/SztuczneFiolki/photos/a.483789074973669.115138.483774998308410/1066505096702061/?type=3&theater

2 2
ID:70172

gość-24147

@~cichyobserwator: widziałes te filmiki w necie z maszynkami do glosowania ktore preferowały pania szachrajkę -Clinton ? Zdaniem Cejrowskiego i Maxa-Kolonko te maszynki do głosowania dostarczała firma Sorosa .
Czyzby to była podobna ,,metoda'' wygrywania wyborów jak w Polsce w wyborach samorządowych- glosusz na SLD w wygrywa ZSL ?

0 7
ID:70174

Gruby Rychu

@~gość-24147:

Ale numer, to Trump wygrał w wyniku sfałszowanych wyborów. No kto by pomyślał.
:/

2 0
ID:70176

cichyobserwator

@~gość-24147: Cejrowski i Kolonko to argument nie do odparcia , Ci mędrcy zawsze byli na czasie i to dzięki nim Trump osiągnął wspaniały wynik - 650 000 głosów mniej od Clinton.

3 3
ID:70179

gość-18481

@~cichyobserwator: chyba lepiej słuchać tych ,,mędrców'' niż kłamców , Tuska , Kijowskiego albo Petru ktorzy klepia co im mocodawcy w jarmułkach nakazują ...

0 11
ID:70183

cichyobserwator

@~gość-18481: W ramach terapii - wymień teraz prawdomównych z obecnego PISdusiowatego rządu ! Śmiało , dasz radę !

2 2
ID:70184

gość-18481

@~cichyobserwator: w ramach ,,terapii'' ? Prosze bardzo -


To były piekne dni ...dla ciebie , prawda ?

0 6
ID:70191

cichyobserwator

@~gość-18481: Tak były ! Teraz pkb w dół( dane GUS ), inwestycje w dół, giełda na pysk, w gminach zastój, gospodarka rośnie najwolniej od 3 lat, wizerunek za granicą fatalny, złotówka kwiczy , ubezpieczenia - OC i AC pikuje w górę, itd,
Tak, to były piękne dni ! A najgorsze dopiero nadchodzi bo to co teraz rozdają trzeba będzie pózniej spłacić.

3 3
ID:70198

gość-26967

@~Wolność: Do wolności jak do edukacji !! nieuku !! WyczUwam to u ciebie...

3 0
ID:70202

gość-67614

@~cichyobserwator: A może - ,,tak były ! Teraz koryto odjeżdża , kolesie w rozsypce , gospodarka jest rozkradana najwolniej od 3 lat , żydowstwo kwiczy bo nie dostało lasów , szpan za granicą nieoplacany .Przekręt z Trybunałem Konstytucyjnym nie wyszedł. A najgorsze dopiero nadchodzi bo to co ukradliśmy przez te 8 lat trzeba bedzie może oddawać .''
Jak ta wersja tobie się podoba ?

0 10
ID:70203

cichyobserwator

@~gość-67614: Ja wymieniłem konkretne, łatwe do sprawdzenia fakty . A Ty ? Głupoty piszesz-" gospodarka jest rozkradana najwolniej od 3 lat" - i to świadczy o najniższym rozwoju ? Przecież gdyby tak było to byłoby na odwrót. Lasy ? Nawet takiego projektu ustawy nie było tylko PIS baranom kit wciskał a teraz Szyszko puszczę tnie i na 500+ daje, Szpan za granicą ? - teraz szpanu nie ma bo się z nas śmieją ?
Ta Twoja wersja jest tak pokręcona jakby ją Macierewicz z kotem prezesa pisał bo prezes spał po upojnej nocy z rządem.

2 2
ID:70206

gość-67614

@~cichyobserwator: słyszaleś ostatnią najświeższą wiadomość ? Kolejny punkt programu wyborczego został zrealizowany - powrót do zgodnego z umową ZUS-obywatele wieku emerytalnego . I to wbrew głupim uwagom twoich kolegów z nowoczesnej-PO że to nie dojdzie do skutku .
To kiedy zmieniasz opcję na bardziej nowoczesną ?

0 14
ID:70213

cichyobserwator

@~gość-67614: Czy Ty w ogóle kumasz z czego się cieszysz ? Dług publiczny zwiększą albo podatki podniosą bo inaczej kasy na to nie będzie. Dostaniesz grosze i to z zakazem na dorobienie a tobie morda się śmieje jakbyś w lotto 6ke trafił. Wała z Ciebie robią a Ty o nowoczesności bredzisz , wszyscy podnoszą wiek emerytalny a barany się cieszą . Skutki to dopiero zobaczysz. Poczytaj i spróbuj pomyśleć :
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wiek-emerytalny-opozycja-glodowe-emerytury,34,0,2196514.html
http://biznes.onet.pl/emerytury/wiadomosci/eksperci-niemcy-musza-podniesc-wiek-emerytalny-do-73-lat/735hd2
http://www.mojportalfinansowy.pl/artykul/wiek-emerytalny-w-europie/

Może do Ciebie dotrze bidoku z czego się cieszysz , tylko poczytaj , nie bądz tępym baranem !

3 3
ID:70218

gość-67614

@~cichyobserwator: dopasowuję się do twojego poziomu ktory wyłazi z twojej platformerskiej głowy przy każdej okazji . Głoszenie palatformerskiej propagandy - to twój model postępowania , a kazdy kto myśli inaczej to ,,wróg klasowy'' - już niedlugo będziesz musiałał nowocześnie beczeć.

0 10
ID:70220

cichyobserwator

@~gość-67614: Cały świat i Europa głosi platformerską propagandę ? Wszyscy się mylą a tylko pisowskie baranki ekonomiczne mają rację ? A prosiłem - przeczytaj i pomyśl , a widzę że to drugie jest poza Twoim zasięgiem. Okaże się kto niedługo będzie beczał .

3 3
ID:70223

gość-94074

,,Cały świat i Europa głosi platformerską propagandę ...'' jaki świat ? Jaka Europa ? Co ty bredzisz ? Grupka brukselskich lewaków prostujacych banany i ogórki obawiajacych się ze im tez koryto odjedzie jak inne państwa dostrzegą jak sa okradane i pokażą im środkowy palec -to jest ten twój świat i Europa ? Zreszta platformy już nie ma ,a niedługo zniknie zakodowany kijek i asystent Balcerowicza a tobie zostanie tylko ...statut jako pamiątka po złodziejskiej partyjce która rozkradła i wyprzedała Polskę .

0 12
ID:70230

cichyobserwator

@~gość-94074: My tu o wieku emerytalnym , który Europa podnosi a nie obniża a Ty z bananami wyjeżdżasz ? Obecne zadłużają i niszczą kraj - pokazując Polakom nawet dwa środkowe paluchy - a Ty wciąż o PO nadajesz ? Nigdy nie byłem w żadnej partii a tylko umiem liczyć i myśleć . Wszystko obecnie wali na pysk a Ty jakieś zarzuty historyczne do czasów ,kiedy wszystko wyglądało lepiej( gospodarka,złotówka, ubezpieczenia,giełda) - robisz ? Wspomnij moje słowa za rok, góra dwa a zobaczymy kto bredził .

2 2
ID:70239

gość-94074

@~cichyobserwator: no dobrze , niech ci będzie że ,,umiesz myśleć '' . To moze powiedz co tak naprawdę myslałeś jak tego sluchałeś ?


Ale bez wazeliniarstwa i obłudy .

0 2
ID:70249

cichyobserwator

@~gość-94074: Krótko ; nie głosowałem na nich dlatego ,ze za mało robili z tego co mówili a z OFE mnie wk....li. Obecni to oszołomy dla władzy gotowi zrobić wszystko a o rządzeniu nie mają pojęcia zupełnie ( z OFE szykują powtórkę a niedawno krzyczeli - złodzieje) więc , kto może w przyszłości z tego nas wygrzebać pojecia nie mam . Teraz obecnych trzeba odsunąć od władzy bo gorszych już nie będzie. A potem ...? Tylko lepiej , choć wiadomo ,że ideałów nie ma.

2 2
ID:70259

gość-62533

@~cichyobserwator: ,,gorszych już nie będzie...'' ? A wyobrażasz sobie kogoś takiego uwładzy jak Petru albo Kijek . Możesz Kaczyńskiego nie lubić , a nawet nienawidzieć ale nie zaprzeczysz że platformerskich oszustów i złodziei ograł ,,w dwóch partiach szachów '' jak zawodowy szchista któremu Springerowskie media dawały ....hahahahaha...15% poparcia ... Myślę że na chwilę obecną nie ma drugiego takiego polskiego polityka który mógłby mu dorównać . Chyba że znasz lepszych ,,szachistow '' o ktorych ja nie słyszałem ?

0 11
ID:70295

cichyobserwator

@~gość-62533: Szachista ? Przez 8 lat przepierniczył wszystko co mógł a wygrał obiecując grę w szachy a teraz w warcaby nie potrafi bez śmichu ruchu zrobić bo nawet to okazało się za trudne.
Pisz częściej - dawno się tak nie uchachałem !

3 3
ID:70297

gość-11738

@~cichyobserwator: Myślę że uchachasz się jeszcze bardziej PO wyprowadzeniu sztandaru . Czytaj więcej niezaleznych informacji moze pod tym twoim deklem coś pozytywnego sie rozwinie , i nie mam tu na myśli sztandaru PO ...

0 8
ID:70305

cichyobserwator

@~gość-11738: Widzę następnego od " niezaleznych informacji " . Proszę podać które to zacz , czekam w niewiedzy !

2 2
ID:70310

gość-11738

@~cichyobserwator: ja nie śmiem tak intetligentnemu osobnikowi wskazywać źródeł wiedzy o świecie . Ty masz swoich nowoczesnych POlitycznych wieszczów ...może juz niedługo .

0 8
ID:70312

cichyobserwator

@~gość-11738: Wiedziałem ,że u takich mundroli cały intelekt wyczerpuje się na dużych " PO " . Cała moc intelektualna pilnuje - każde "po" dużymi, kazde "po" dużymi - a na resztę już brakuje. Nie będę więcej pisał żeby twój dekiel od nadmiaru informacji nie wywalił.

3 3
ID:70317

gość-41386

@~cichyobserwator:- ,,PO '' to wyraz ,,szacunku'' dla grupy przestępczej ktora aż przez 8 lat okłamywała , oszukiwala i okradała mieszkańców kraju nad Wisłą począłwszy od expose głównego oszusta wyprzedając ten kraj w imię własnych interesów .
POtwierdzają to wyPOwiedzi prokuratorów przed komisją sejmową którzy mieli prowadzić sledztwo w sprawie TuskoAmbergold a zajmowali sie załatwiwaniem mieszkań i mebli do tych nowych mieszkań . I nie interesowalo ich że TuskoAmbergold nie płacił przez dwa lata podatkow ani nie składał oświadczeń majątkowych .

0 8
ID:70318

cichyobserwator

@~gość-41386: Prokuratorzy i Amber Gold mówisz i masz : To dwóch PISdusiowych prokuratorów nie dostarczyło pisma z KNF do prokuratury a teraz awansowali u Ziobry a komisja cyrk robi : http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/komisja-amber-gold-dokumenty-knf-prokurator,123,0,2195067.html polecam przeczytać a nie powtarzać bredni.
Zajmij się jak teraz Cię okradają i oszukują a zaczęli już w kampanii wyborczej . Misiewicze, Macierewicze, Pieluchy ,itd,itd robią ci wodę z mózgu a ty tu wielkiego sprawiedliwego rżniesz . Wiem ,że dla takich jak Ty nie ma już ratunku więc moje 3 minuty na ten wpis wystarczą.POzdrawiam

2 2
ID:70319

gość-41386

@~cichyobserwator: na twoim miejscu jeszcze bardziej bym swój czas oszczędzał i przeznaczył go na studiowanie nowoczesnego statutu .Niedługo będzie ,,jak znalazł ''.

0 4
ID:70323

cichyobserwator

@~gość-41386: Kopiuj - wklej trzeba zawsze razem bo samo wklej ,jak u Ciebie , po paru latach staje się politowania godne.

3 3
ID:70325

gość-41386

@~cichyobserwator: i vice versa .

0 2
ID:70329

gość-86582

@~gość-62533: Pytałeś kiedyś o lepszych szachistów i znalazłem uczniów tego Twojego miszcza szachowego , fakt - nauczył ich wszystkiego co umie najlepiej - kłamać :http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/kalendarium-obietnic-kwota-wolna-od-podatku,615192.html
to się chyba nazywa w szachach : gambit kaczora bez honoru

10 1
ID:70331

gość-58996

@~gość-86582: przepraszm , a kto to jest ,,miszcz'' ?

0 7
ID:70336

cichyobserwator

@~gość-58996:
Niepełnosprawnym trzeba pomagać więc Ci pomogę ; otwieramy Googla ,wpisujemy " miszcz " i mamy odpowiedz :
"Żartobliwe określenie, dość ironiczne.Często okresla osobe lekko nie kumatą.Z której można sie łatwo posmiać, zadrwić..."
http://www.miejski.pl/slowo-miszcz
Ty sam teraz już wiesz i następnym razem już zakumasz.

2 2
ID:70337

gość-51824

@~cichyobserwator: to wy już macie nawet swoje słowniki wewnątrzpartyjne ? Moze zacytuj z nich definicje słów - kłamca , oszust, bo chyba tak jak w przypadku ,,miszcza'' nie znamy POprawnych definicji ?

0 7
ID:70349

cichyobserwator

@~gość-51824: Miszczu , napisz jeszcze parę linijek bo diagnozę trudno postawić ! Albo sam wybierz naukowe: http://lukaszrokicki.pl/2013/01/13/debil-imbecyl-idiota-kretyn-matol/
Te musisz znać a pan Google Ci potwierdzi.

2 2
ID:70358

gość-34894

@~cichyobserwator: diagnoza dla ciebie jest kilka wpisów wyżej , tam gdzie sepleniący oszust wchodzi publicznie w rolę ,,miszcza'' ....a ty go naśladujesz .

0 7
ID:70361


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA