Przestańmy się kłucić

Parę wpisów i zaczęło się jedni że PO było takie dobre drudzy że PIS jest taki dobre.Ludzie czy wy nie widzicie że ktoś od paru lat robi dużą robotę aby skłucić społeczeństwo?
Naoglądacie się głupot i obiecanek w mediach rezimowych a później przelewacie to dalej .Metoda jest prosta dobry rząd to taki który nie kradnie i nie zabiera w podatkach większości zarobionych pracą pieniędzy .Dobry rząd ta taki który pozwalał by nam bogacić się a nie żyć na kredyt i na koniec dobry rząd to rząd gdzie ustawa o odpowiedzialności za swoje czyny odpowiadał by każdy z posłów senatorów i urzędasów swoim majątkiem ilu wtedy pchało by się do koryta ?Pozdrawiam .
I tu jeszcze drobna migawka miła i pokazująca szacunek najpierw kibice na meczu Rumunia -Polska


i odpowiedź naszych bratanków w meczu Wegry-Andora to jest piękne!!!


17 komentarzy

darkbreaker

WOLNOŚĆ - A jak się pisze KŁÓCIĆ wg Ciebie "patrioto polski"
???? Dawaj juz lepiej Stonogę, on chociaż fajnie (i śmiesznie) gada po pijaku...


albo

4 0
ID:70208

darkbreaker

Te "wolność" - w tył zwrot , i do podstawówki biegiem marsz, analfabeto !!! Nad ortografią się pochyl, a nie przytaczaj tu swoich idoli, na swoim poziomie... WSTYD robisz sobie tutaj i wstyd przynosisz Polsce za granicą! Czas pomysleć nad sobą....

4 0
ID:70209

do wolności

wolność to ty miałeś chyba w uczęszczaniu do szkoły podstawowej...

4 3
ID:70210

ancap

Nie przetlumaczysz bo i jedna i druga strona spiera sie co do tego kto ma rzadzic, nie potrafia zrozumiec ze mozna samemu byc swoim panem.

Nie potrzeba nam setek tysiecy urzednikow. Niepotrzebne nam wszystkie "publiczne" uslugi. Wystarczy jedynie stosowac sie do: "volenti non fit iniuria".

Niestety oni musza miec PANA, ktory im powie co dobre a co niedobre, musza miec nad soba urzednika ktory im laskawie POZWALA, ktory im WYDZIELA pieniadze zrabowane spoleczenstwu i oszukuja sie sami przed soba ze sa wolni, bo moga wybrac sobie wlasciciela.

1 5
ID:70212

Wolność

@~darkbreaker: A to takie filmiki lubisz oglądać ?Jeżeli chodzi o tego człowieka mi bardzo podobało się jego wystąpienie po wyborcze że Platforma nas tak nie dymała jak będzie dymał nas PIS i jak na razie to się sprawdza .Ludzie nie lubią brzydkich słów .Stąd taka też niechęć do Korwina Polacy chcą zasiłków pomocy z Państwa itd nie zastanawiaja się jednak że za to wszystko zapłacą podwójnie .Po prostu komuna nauczyła większość kraść kradli co mogli mydło ręcznik z zakładu pracy bo to nie ich .
Ale każdy ma to co ma dyktatura się przyda choć nie jestem za polityką PISU to podwyżki od stycznia nauczą może część osób że mają chodzić na wybory i zastanowić się czy głosowac na tych co z naszych kieszeń obiecują góry lodowe czy na tych którzy zostawią nam więcej w kieszeni i pozwolą samemu decydować na co wydam swoje pieniądze .

0 5
ID:70215

Wolność

@~do wolności: Za to Ty masz swoją demokrację ciesz się z tego ile możesz .

0 1
ID:70216

Wolność

@~darkbreaker: Za jaką zagranicą ?Ty za to mężny i wstydu nie przynosisz możecie sobie ręce podać razem z tym od chwalmy Pana .Śmierdzisz mi platfusem na odległość chyba rodzinka towarzyszy byli nie ? ha ha

1 4
ID:70217

Gruby Rychu

@~Wolność:

A mnie czego się czepiasz skoro dopiero co apelowałeś o zgodę?

2 1
ID:70219

Gruby Rychu

@~Wolność:

Lubisz muzykę to posłuchaj jak T.Love odniósł się do marszów w Święto Niepodległości:



Muniek Staszczyk powiedział:
"Rzeczpospolita zapisała się w swojej historii, jako kraj tolerancyjny, natomiast teraz wszystko chamieje i tabloidyzuje się. Ludziom ta hejterka zlasowała mózgi. Jesteś albo ultrakatolikiem, albo faszystą. Musisz się po jakiejś stronie opowiedzieć, bo jak się nie opowiesz, to jesteś tchórzem. Zastanawiam się po co są te marsze. Lepiej iść na dobry obiad i powiedzieć, że żyjemy w fajnym kraju"

A tak to skomentował Janusz Korwin-Mikke:
"Może rzeczywiście lepiej zjeść schabowego z dobrą kapustą mając w pamięci zasługi ludowców w drodze Polski do niepodległości'

http://fakty.interia.pl/polska/news-muniek-staszczyk-nie-ide-na-zaden-marsz,nId,2304110

1 0
ID:70221

gość-14112

Ja bym raczej proponował taki repertuar:

0 0
ID:70222

Gruby Rychu

@~gość-14112:

No super, a wiesz, że mniejszość muzułmańska w Polsce mieszka już od czasów Jagiellonów a może nawet wcześniej?
Potomkami tej mniejszości byli/są np. Henryk Sienkiewicz, Magdalena Abakanowicz czy Charles Bronson.
Ile więc może przytoczyć negatywnych przypadków dotyczących tej społeczności od XV wieku do dziś?

Nie wiem też, czy wiesz, że mianem Złotego Wieku w Polsce określa się XVI wiek.
Wtedy to naszym krajem rządziła wspomniana dynastia litewska. Polska zaś była jedną z najbardziej liczących się potęg ówczesnej Europu będąc równocześnie Państwem bardzo tolerancyjnym, wielonarodowościowym gdzie Polacy stanowili tylko około 40% z 11 mln ludności i wcale nie byli najliczniejszą nacją.

Wracając jeszcze do królów i dynastii. Po Piastach a do czasów rozbiorów więcej na naszym tronie było obcokrajowców niż naszych rodzimych władców. Mam rozumieć, że za ich wyborem stało ówczesne lewactwo?

Sam pomysł zjednoczonej Europy sięga czasów Króla Karola Wielkiego i Cesarza Ottona II - też byli lewakami?

No dobra ale to są sprawy sprzed stuleci dotyczące historii naszego kraju i historii powszechnej i rozumiem, że nie każdy musi się tym interesować i orientować.

To wróćmy do czasów współczesnych:

USA - są Państwem jednolity czy multikulturowym i mocno nastawionym na poprawność polityczną?
Powiesz, że tam wygrał Donald Trump, który chce to zmienić. No to zobaczmy jak zmieniła się jego retoryka po wyborach, już nie wyrzuci 11 mln Meksykanów ale tylko 3 mln przestępców, a mur będzie tylko w niektórych miejscach.
A mówił coś kiedykolwiek o wyrzuceni społeczności muzułmańskiej z USA ( i jej pieniędzy) ? Ja nie słyszałem.

Wielka Brytania - swoją potęgę zbudowała na wielokulturowości z czasów Imperium Brytyjskiego. Jakoś też dziś nie mówi się tam o wyrzucaniu muzułmanów pochodzących z dawnego Imperium, czyż nie? Za to nasilają się tam nastroje antypolskie, prowadząc często do tragicznych zdarzeń jak to Huntington. Mylą Polaków z muzułmanami? Czy może jak uważa Minister Błaszczak angielscy chuligani wyznają zasady poprawności politycznej które nie pozwalają im napadać na muzułman i dlatego niejako w zastępstwie napadają na nas?

3 0
ID:70225

gość-14112

@~Gruby Rychu: nie wiem czy wiesz ale mogę wiedzieć więcej niż ty wiesz ;)

Nie żyję w USA wiec to co oni zrobią dotyka mnie tylko pośrednio, choć ciesze się ze retoryka konserwatywna stanie się dzięki temu silniejsza. Jeśli sekretarzem stanu zostanie znana libertarianka postulująca powtórne uzależnienie dolara od złota - będę wiwatować na stojąco.

Wielka Brytania - swoja potęgę zbudowała - a raczej ZRABOWAŁA - eksploatując KOLONIE. Żaden biały, logicznie myślący ANGOL nie powie tego wprost - bo tacy są - w dodatku maja już łańcuch poprawności politycznej tak mocno założony na grzbiety ze w niektórych miejscach jakikolwiek żart dotykający jakiejkolwiek mniejszości religijnej/seksualnej kończy się dyscyplinarnym zwolnieniem z automatu.

Polacy w UK to odmienny temat. Sa biali, są chrześcijanami (white privilege), w mniemaniu kolorowych ŁATWO się w nich rzuca mięsem BO NIKT ICH NIE BRONI jak również SAMI SIĘ NIE BRONIA. Ataki na polaków w znakomitej większości dokonują: czarnoskórzy, ciapaci, azjaci i dopiero na końcu masz białych angoli - ale tylko tych bardzo nisko wykwalifikowanych na benefitach, którzy ostatni raz pracowali 5-10 lat temu, bo raptem okazało się ze polak bez znajomości i języka robi jego robotę LEPIEJ i SZYBCIEJ a nierzadko i TANIEJ. Pomijając calkowicie fakt ze mając 800f na miesiąc z benefitow a nie rzadko i więcej nie opłaca się mu iść do roboty za 1000 :)

Nigdy nie spotkałem się z choćby krzywym spojrzeniem angola w miejscu publicznym podczas gdy używałem języka polskiego. Używam takowy nie dlatego ze nie znam angielskiego bo mowie z typowo angielskim akcentem, lecz dlatego ze to mój język ojczysty i z rodakami w ten właśnie sposób się komunikuje. Raz grzecznie mi zwrócono uwagę (przez ciapka zresztą) ze tutaj rozmawia się po angielsku, odpowiedziałem mu również grzecznie ślicznym angielskim z akcentem z lancashire ze jeśli kiedykolwiek odwiedzi polske wymagać będę od niego posługiwania się tam moim językiem ojczystym.

TL;DR;
Polacy latami mieli wtłaczane do głów ze są GORSI, ze na zachodzie wiedza LEPIEJ, umieją WIĘCEJ, ze trawa tam jest bardziej zielona etc. Nie znamy swojej wartości. Nie mamy tak silnej tożsamości narodowej. Dodatkowo rządy polskie przez lata udawały ze obywateli polskich poza granicami po prostu NIE MA.

1 2
ID:70227

gość-94074

@~Gruby Rychu: ,,mniejszość muzułmańska w Polsce mieszka już od czasów Jagiellonów a może nawet wcześniej''- to prawda ale czy ta mniejszość kiedykolwiek podkładała bomby albo terroryzowała mieszkańców Polski tak jak to robią ,,kozie syny'' we Francji czy Niemczech ?
Putin wprowadził w Rosji zasadę ,,chcesz u nas mieszkać , szanuj nasz naród i nasze zwyczaje '' i ta zasada powinna obowiązywać również w Polsce .
Dzieki głupiej polityce dotychczasowych rzadów miliony Polaków pracuje na emigracji ale jakoś im nie przychodzi do głowy wysadzać dworce lotniska czy terroryzować sąsiadów .

0 1
ID:70229

Wolność

@~darkbreaker: I jeszcze jedno zdanie do Pana sądzę że swoją deprechę po stracie swoich ziomków z PO wyładowujesz na klawiaturze nie łap mnie za błędy je popełnia każdy .Skacząc sobie do gardeł nic nie zdziałamy przecież widać od lalt że SLD-PSL-PO -PIS to ciągle to samo dymać obywateli i dawać im w zamian śmieci .Oni i ich rodzinki są ustawieni ale dlaczego Polski obywatel niekiedy ciężko pracujący ma mieć przez całe życie wielkie gówno.?

1 4
ID:70232

Gruby Rychu

@~gość-14112: "nie wiem czy wiesz ale mogę wiedzieć więcej niż ty wiesz ;)"

Ależ bardzo możliwe, zawsze bardzo chętnie posłucham, tego co wiesz.

Z tym, że ja nigdzie nie napisałem, że wiem więcej niż ty, bo nie znam poziomu Twojej wiedzy. I dlatego nie mnie ją oceniać, Ty zaś sugerujesz jak rozumiem, że możesz wiedzieć więcej niż ja. Na jakiej podstawie? :)

Absolutnie się zgadzam co do tego co do tego jak się Wielka Brytania wzbogaciła. Wystarczy zwiedzić National Museum, aby się o tym przekonać. Tylko ceną za to jest nie tylko owa przywołana przez ciebie poprawność polityczna ale też tak dziś atakowana multikulturowość, która przecież nie jest wynalazkiem z czasów Unii Europejskiej.

No ja też się nie spotkałem z agresją Anglików, ba raz zostałem nawet przez starszą Angielkę zaproszony do domu abym odwiedził jej męża Polaka który został w UK po II wojnie. Tylko co z tego?
To teraz będziemy udawać, że problemu narastającej agresji wobec Polaków nie ma w UK? Żę, zabicie Polaka w Huntington przez Angielskiego nastolatka to był nic nieznaczący incydent? To czemu do UK przylecieli przedstawiciele obecnego rządu Polskiego, czy nie tym temacie właśnie?

A danie w mordę Polakowi który ze swoim Niemieckim kolegą rozmawiał w gdańskim tramwaju po niemiecku jest pozytywnym przykładem?

Na koniec dokąd to prowadzi? Polska dla Polaków, Anglia dla Anglików, Niemcy dla Niemców itd, --> to jest nasz cel?
To ja dziękuję, ja tak nie chcę? A Ty jak Ty to widzisz?

"Polacy latami mieli wtłaczane do głów ze są GORSI ..."

Może, natomiast dziś spytaj kogokolwiek ze współczesnego pokolenia czy czują się gorsi, ja takich osób nie znam.

3 0
ID:70234

Gruby Rychu

@~gość-94074:

Ni mniej ni więcej mówisz o asymilacji mniejszości w krajach w których mieszkają.
Ależ ja się jak najbardziej podpisuję po postulatem asymilacji. Zgadzam się, też jej brak jest z jednych ze źródeł problemów.

Natomiast we Francji jak i UK muzułmanie mieszkają od lat, bo jest to skutek kolonijnej przeszłości tych krajów. W Niemczech Turecka społeczność też nie jest od wczoraj.

Ja się tylko nie zgadzam z robienie równości typu:
Muzułmanin = terrorysta, gwałciciel, etc.
Tak samo jak nie zgadzam się ze stereotypami panującymi tu i ówdzie o Polakach:
Polak = złodziej, leń i pijak, w dodatku głupi jak but.

W obu przypadkach to jest krzywdzące generalizowanie.

Tymczasem za wszelkimi negatywnymi przypadkami (gwałty, morderstwa, etc.) stoją po prostu źli ludzie, którzy często religię wykorzystują instrumentalnie do swoich celów.

A tak na marginesie to przypomnij sobie Unabombera. Bo idąc Twoim tokiem rozumowania to należało by na bazie jego przykładu przypisać takie skłonności wszystkim Polakom.

Wreszcie emigracja zarobkowa jest stara jak świat. Do Hameryki za chlebem jeździło się już przed wojną. Zaś pojęcie saksy też jest stare.

1 0
ID:70237

Wolność

@~Gruby Rychu: Ja się Ciebie nie czepiam w ogóle nie czepiam się was wszystkich oprócz świń przy korycie które jedynie co potrafią od 26 lat to zadłużać Państwo Polskie i kraść bo jak ktoś tu kiedyś na tym forum wspomniał że teraz jest jakas grupa Nowobogackich kto to wymyślił nie wiem nie wiem również jak to odczytywać pewnie tak gówno miał nakradł i teraz udaje pajaca .

0 1
ID:70253


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA