Marek Sowa odszedł z PO. "Przestałem wierzyć w...

Tow. cichyobserwatorze a kiedy wy patriotycznie przeniesiecie się do nowoczesnego klubu pajaców asystenta Balcerowicza ?

71 komentarzy

cichyobserwator

To ,że używam rozumu i umiem liczyć nie oznacza przynależności do jakiejkolwiek partii. Tacy jak Wy ,klepiący ze sztancy w kółko te same bzdety tego nie robicie . Macie wspaniałe wzorce :
Pomysły pani Pieluchy i efekty http://deser.gazeta.pl/deser/56,111858,20994197,za-nami-pierwszy-rok-dobrej-zmiany-dla-niektorych-byla,,4.html
http://deser.gazeta.pl/deser/56,111858,20994197,za-nami-pierwszy-rok-dobrej-zmiany-dla-niektorych-byla,,5.html
http://deser.gazeta.pl/deser/56,111858,20994197,za-nami-pierwszy-rok-dobrej-zmiany-dla-niektorych-byla,,6.html
Odkrycia prezesa - 1go ekonomisty do Nobla i efekty :
http://deser.gazeta.pl/deser/56,111858,20994197,za-nami-pierwszy-rok-dobrej-zmiany-dla-niektorych-byla,,8.html
http://deser.gazeta.pl/deser/56,111858,20994197,za-nami-pierwszy-rok-dobrej-zmiany-dla-niektorych-byla,,6.html
Marionetka Szydło i efekty :
http://deser.gazeta.pl/deser/56,111858,20994197,za-nami-pierwszy-rok-dobrej-zmiany-dla-niektorych-byla,,9.html
Wizualizacja reformy oświaty :
http://deser.gazeta.pl/deser/56,111858,20994197,za-nami-pierwszy-rok-dobrej-zmiany-dla-niektorych-byla,,16.html

Coraz lepsze te zmiany a debilnych pomysłów wciąż przybywa ale nie mam całego dnia ich wyliczać.Miłej zabawy z tymi " geniuszami
dobrej zmiany ".

2 2
ID:70244

cichyobserwator

Niech żyje król , nareszcie coś mądrego i normalnego a przede wszystkim PATRIOTYCZNEGO :
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,20995693,juz-jutro-intronizacja-jezusa-chrystusa-na-krola-prezydent.html#MTstream
Nareszcie pRezydent bedzie miał równego do dyskusji a może władzą się podzieli .

3 3
ID:70246

ancap

gazeta.pl .... zal mi energii zeby w to kliknac :)

1 6
ID:70247

gość-94074

@~cichyobserwator: Ale , ale , ale , ale krzyczysz i się krygujesz , a w szufladzie pewnie już leży nowoczesna deklaracja i statut ...?Skoro ,,Sowa mogła '' to ty też możesz ...

0 6
ID:70248

cichyobserwator

@~ancap: A w co klikasz ? Podają tam coś o Pieluchach, geniuszach gospodarki i autostradach nie dla Polaków ?
Mam coś dla Ciebie wartego wysiłku - na 500+ juz wystarczy, mieszkań dla Polaków z mieszkania + przybedzie z dnia na dzień, Jezus żydowski król Polski będzie tylko katolikami rządził - i to tylko jednym genialnym pomysłem :
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=737675183051355&set=gm.924800834318848&type=3&theater

3 3
ID:70250

Wolność

@~cichyobserwator: O kurczaki gazeeta pl do Szwecji też jeździsz wspomagać brata Adasia?

1 5
ID:70251

cichyobserwator

@~Wolność:
Dawaj adresy tych właściwych gdzie bryluje pisłanka Pielucha, gdzie transmitują Uroczyste obchody 14 rocznicy wyboru prezydenta Warszawy i to za Twoją kasę, gdzie prezio mówi co innego o gospodarce, premier co innego a Morawiecki puszcza slajdy zupełnie z czym innym , gdzie żyd ma zostać królem Polski, itd. Spróbuj chociaż raz odpowiedzieć gdzie o tym można prawdę przeczytać !

2 2
ID:70254

gość-94074

@~cichyobserwator: zamotaleś się tak jak to całe zakłamane ugrupowanie z toaletą cieni włącznie .

0 11
ID:70257

cichyobserwator

@~gość-94074: Ja sie zamotałem ? Ja bredzę jak Pielucha albo Kaczyszwili na drabince ? Ja organizuje obchody Pierwszego Pierdnięcia Prezydenta Kaczyńskiego na stanowisku ? Kto tu się mota ?
Gdzie te " niezamotane " linki do Twoich prawd objawionych ? Czasu nie masz bo na koronację pojechałeś ?

2 2
ID:70260

gość-62713

@~cichyobserwator: niestety to ty się zamotaleś , bo udajesz że nie dostrzegasz rozpadu twojego mafijnego ugrupowania które usiłuje na oczach wyborców przepoczwarzyć się w bardziej nowoczesnych zakodowanych kłamców . Obrażając uczucia religijne powtarza błąd PZPR-SLD po którym kremlowska wydmuszka odeszła w niebyt . Nawet Axelspringer szczekający w onecie i innych probrukselskich mediach nic już nie pomoże . Od Schetyny odeszli juz najwieksi złodzieje teraz kolej na drugą linię koryciarzy . Sowa jest tu namacalnym przykladem .

0 11
ID:70277

cichyobserwator

@~gość-62713: Mówimy o teraz nie o historii , Teraz Król Jezus będzie w skarbówkach mentorem , Pieluchy bredzą , geniusze od gospodarki Twoją kasę trwonią a Ty moze jeszcze do zaborów wrócisz bo tam praprapradziadek Tuska do nich doprowadził.
Ocknij się , o mafijnym ugrupowaniu piszesz a obecne jakie jest ? Media Narodowe ( sarkazm zaznaczam ) z czym są lepsze od Axelspringera ? Jakież to obecnie obiektywne media są ? No ...?

3 3
ID:70284

gość-62713

Media Narodowe mają być POLSKIE a nie pejsatobrukselskogrmańskie !!! A u ciebie widoczny jest syndrom ,,sztandar wyprowadzic '' i dobrze że powstał to jest tylko kwestia czasu .Bronisz się przed nim rozpaczliwie i masz rację , bo to naturalny partyjny odruch obronny . Ale nie zmuszaj innych zeby nadal wierzyli w zieloną wyspę i wyseplenione obietnice w exposee naczelnego oszusta z mównicy w Knessecie . Nikt rozsądny już mu nigdy nie uwierzy tak jak nikt nie uwierzy w postękiwania Bredzisława .

0 10
ID:70290

cichyobserwator

@~gość-62713: Rany ! Co za bełkot ! Kto powstał i jaki czas ? Czytałeś to co napisałeś ? Masz syndrom Kaczyszwili - Pielucha ? Bo walisz tekstami jakbyś połączył ich w jedno wielkie paranoiczne stworzenie plujące jadem z g...em. To media jak Polskie to i od razu debilne muszą być ? Kup sobie bluzę z hymnem ( modne teraz ) , wytatuuj sobie orła na czole , zatknij sobie flagę ( gdzie lubisz ) , obrazek nowego Żydowskiego Króla Polski w jedną dłoń a krzyż w drugą i do WIADOMOŚCI TVP - pokaż jak wygląda Prawdziwy Polak w polskich mediach. Patrioto - do dzieła marsz !

2 2
ID:70291

gość-62533

@~cichyobserwator: Jest taki pseudoredaktor ktory polska flagę wsadził w g...o ,to ci sie podobało , co ? Lubisz takich kosmopolitycznych cymbałów na zasadzie swój do swojego ciągnie ...

0 8
ID:70294

cichyobserwator

@~gość-62533: To ,że teraz w wiadomościach TVP jest kabaret to nie znaczy żeby do jednego kubła wkładać programy informacyjne z rozrywkowymi a analogie między nimi to właśnie tylko Cymbał znalezć potrafi . Tobie widać się udało !

3 3
ID:70296

gość-11738

@~cichyobserwator: No widzisz , to znaczy że postawa kosmopolitycznych cymbałów ci sie podoba . A moim zdaniem za zbeszczeszczenie FLAGI NARODOWEJ za którą byli zabijani przodkowie takich cymbałów powinno się lokować w pierdlu . A tam zeby im się nie nudziło powinni od rana do wieczora szyć POLSKIE FLAGI NARODOWE - o chlebie i wodzie !

0 10
ID:70304

Gruby Rychu

@~gość-11738:

A czy obcokrajowcy mogą bezkarnie bezcześcić polską flagę, np. w Rosji?
Czy My jako Polacy możemy bezkarnie bezcześcić flagi innych państw, np. Rosji czy USA?
Czy też w obu przypadkach sankcje winny być jednakowe?

3 0
ID:70307

gość-11738

@~Gruby Rychu: O to zapytaj np zakodowanego z kitką ,on jest biegły w takich głupich dyskusjach . Mnie interesuje polska flaga jak symbol narodowy ważny dla każdego Polaka .

0 4
ID:70311

Gruby Rychu

@~gość-11738:

Dyskusje rozpocząłeś Ty i nagle uznałeś ją za głupią?
Zawsze mi się wydawało, że oczekując szacunku trzeba go też samemu okazywać.
Mam przyjąć, że wg Ciebie to jest głupie?

1 1
ID:70314

gość-41386

@~Gruby Rychu: dyskusja dotyczy POLSKIEJ FLAGI -jesli ten drobiazg ci umknął .

0 1
ID:70321

Gruby Rychu

@~gość-41386:

Doprawdy?
To jak napisałem: A czy obcokrajowcy mogą bezkarnie bezcześcić polską flagę, np. w Rosji?

To przeczytałeś, że chodzi o chińską flagę?

3 1
ID:70324

gość-41386

@~Gruby Rychu: Nie , bo chodzi o to ze Marek Sowa jak wielu przed nim i wielu po nim opuścił PO ...

0 1
ID:70326

Gruby Rychu

gość-41386 • 2 dni temu
@~Gruby Rychu: dyskusja dotyczy POLSKIEJ FLAGI -jesli ten drobiazg ci umknął .

... bo chodzi o to ze Marek Sowa jak wielu przed nim i wielu po nim opuścił PO ...

A co ma piernik do wiatraka?


A przy okazji, to ja sądziłem, że chodzi o to:
aby Polska rosła w siłę a ludzie żyli dostatniej.

Ale pewnie się mylę lub jakiś drobiazg mi umknął.

No nic, tak czy siak Chwalmy Pana
:)

5 0
ID:70330

gość-96354

@~cichyobserwator: cymbałku słyszaleś co się dzieje z twoim POwiatowym PO ?

0 11
ID:70338

gość-39486

w uzupełnieniu - na podstawie informacji springerowskiego Omleta -,,Przed wyborami nowego przewodniczącego PO podliczono ilość osób, które należą do tej partii i opłacają składki. Okazało się, iż w od 2013 roku ich liczba spadła aż o 58%. W 2013 roku Platforma miała 40 tys. członków, a teraz tylko 17 tys.''

Panie cichy co Pan na to ? Kiedyś pisałeś że ,,mniejszość rządzi większością '' w odniesieniu do PiS ?

0 11
ID:70377

cichyobserwator

@~gość-39486: PSL ma 140 000 i co ? To nie wiesz czemu w PISie teraz członków przybywa ? Bo Misiewicze tak mają - kiepskie wykształcenie, IQ +/- 80 i elastyczny anus - plus członkostwo w PIS i kariera stoi otworem ( szczególnie tym ostatnim wymienionym )

3 3
ID:70379

Gruby Rychu

@~gość-39486:

Zaciekawiłeś mnie, ile członków liczy PIS?

2 0
ID:70381

gość-39486

@~cichyobserwator: panie cichy , ZSL z Kiciakiem -Kłamyszem zostaw w spokoju , ich rozliczą widłami . Ja zacytowalem tylko dane z prawdowmównego Omleta z prośbą o ustosunkowanie się waszej platformerskości do tych danych . Omlet zdaniem twojego autorytetu - pana Schetyny - głosi ,,całą prawdę całą dobę'' stąd ten cytat , nie chcę być POsądzony o manipulację .

0 9
ID:70390

gość-39486

@~Gruby Rychu: chyba wystarczająco dużo zeby wygrać wybory samorządowe ...tak jak prezydenckie i parlamentarne ...

0 5
ID:70391

cichyobserwator

@~gość-39486: Ty musisz być Misiewicz ! Teraz jestem już pewien - warunki spełniasz aż nadto.

3 3
ID:70393

Gruby Rychu

@~gość-39486:

A konkretnie ile?

Zaś wracając do wyborów, to kto wygra we Włocławku? Zbonikowski czy Chmielewski?

0 0
ID:70397

gość-39486

@~Gruby Rychu: o to zapytaj cichego... on jest pewien że nowocześnie odrodzona ...PO...

0 5
ID:70408

gość-39486

@~cichyobserwator: tuskiewicz ?

0 4
ID:70409

Gruby Rychu

@~gość-39486:

Stawiasz na wygrane PIS-u w kolejnych wyborach to grzecznie pytam o to który z lokalnych liderów PIS wygra.
Czyżbyś wątpił w ich zwycięstwo i to co sam wcześniej napisałeś?
Cóż, łatwo tracisz ducha.

No nic, tradycyjnie Chwalmy Pana
:)

0 0
ID:70419

gość-39486

@~Gruby Rychu: nie naśladuj springerowskiego Omleta i nie czytaj czegoś co nie było napisane bo to prymitywna propaganda . Ja tylko powtarzam opinie przed wyborami prezydenckimi i parlamentarnymi . Traktowanie POLAKÓW jak trzodę folwarczną i prostackie wyzywanie ich I LEKCEWAZENIE przez partyjną zarazę zawsze ma swój kres -to pokazuje historia - tak skonczyła lewica i tak skończy POmagdalenkowa mafia . Nie bez powodu ,,wygnani za chlebem'' głosowali na PiS .

0 6
ID:70432

Gruby Rychu

@~gość-39486:

"... nie czytaj czegoś co nie było napisane bo to prymitywna propaganda. " ???

No ja czytałem tylko Twój wpis odnoszący się do mojego pytania o liczbę członków PIS.

Gdzie odpowiedziałeś:

"gość-39486 • 1 dzień temu
@~Gruby Rychu: chyba wystarczająco dużo zeby wygrać wybory samorządowe ...tak jak prezydenckie i parlamentarne ...
ID:70391"

To była ta prymitywna propaganda?

0 0
ID:70439

Gruby Rychu

@~gość-39486:

A w tak zwanym międzyczasie rozstrzygnęła się kwestia wyborów na Burmistrza Lubrańca.
Wygrał Stanisław Budzyński i to bez formalnego wsparcia PIS-u bo Partia wystawiła nie jego a Jacka Kowalewskiego.
Dziw nad dziwy, co nie ?
:)

0 0
ID:70441

gość-39486

@~Gruby Rychu: Akurat to mnie nie dziwi bo znam opinie mieszkańców Lubrańca o pozostałych kandydatach .

0 0
ID:70454

Gruby Rychu

@~gość-39486:

To skąd u Ciebie taka pewność, że wszystkie kolejne wybory będzie wygrywał PIS?
Czemu nie np. Kukiz'15?

1 0
ID:70463

gość-39486

@~Gruby Rychu: po prostu czytam co pisze cichy ..... nikt rozsądny nie zagłosuje na partię która jest reprezentowana przez takie nowoczesne kameleony ktore po wyborach stają się zwykłymi żabami .

0 2
ID:70470

Gruby Rychu

@~gość-39486:

Partia Kukiz'15 o którą Cię pytałem, jest wg Ciebie reprezentowana "przez takie nowoczesne kameleony ktore po wyborach stają się zwykłymi żabami"?

Ja rozumiem, że Kornel Morawiecki szybko zmienił barwy i rozstał się z Kukiz'15 ale chyba jednak grubo przesadzasz.
:/

0 0
ID:70477

cichyobserwator

@~gość-39486:
Tak ? , lud zagłosuje na partię PIS ,której twarzą jest były PZPRowiec , wiceprokurator rejonowy PRL- u który gnębił opozycję i oskarżał w procesach, men ..a która twierdziła ,że pomagała opozycjonistom a z trybuny Sejmowej z bezczelnym uśmieszkiem krzyczała " precz z komuną " ? Masz rację , men..a to nie kameleon ani żaba co w końcu wylazło :
"Opozycjonista skarżony przez Stanisława Piotrowicza przerywa milczenie"
http://fakty.interia.pl/polska/news-opozycjonista-skarzony-przez-stanislawa-piotrowicza-przerywa,nId,2317934

I ci którzy z tą PRL- owską men..ą siedzą w jednych ławach sejmowych mają wygrać wybory ? Z men..ą do władzy ?
Co Ty ciągle jarasz, obecnie 39486 ?

2 2
ID:70487

gość-50412

@~Gruby Rychu: nie przesadzam , tylko odnoszę to do koalicji PO-ZSL-LSD ...której ty też chyba po cichu przyklaskujesz .

0 0
ID:70489

Gruby Rychu

@~gość-50412: nie przesadzam , tylko odnoszę to do koalicji PO-ZSL-LSD ...której ty też chyba po cichu przyklaskujesz .

A do takich genialnych wniosków doszedłeś jak rozumiem po moim wpisie:

Gruby Rychu • 1 dzień temu
@~gość-39486:

To skąd u Ciebie taka pewność, że wszystkie kolejne wybory będzie wygrywał PIS?
Czemu nie np. Kukiz'15?

Rozumiem, że nazwę Kukiz'15 rozwinąłeś sobie jako PO-ZSL-LSD
:)

Dziś rano w radiowej trójce słuchałem wywiadu ze Stanisławem Tyszką, Marszałkiem Sejmu z ramienia Kukiz'15.
W wielu kwestiach facet mówił bardzo racjonalnie i przekonywując. Natomiast na PIS, nie pozostawił suchej nitki.
Za to kilkakrotnie podkreślił, że wierzy, iż po kolejnych wyborach to Kukiz'15 będzie rządził w Polsce.

To mam rozumieć, że jego też zaklasyfikujesz do "koalicji PO-ZSL-LSD"

A moje stwierdzenie o przesadę z Twojej strony odnosiło się właśnie do Kukiz'15, bo zdajesz się udawać, że coś takiego wcale nie istnieje i wszystko sprowadzasz do Twojej ulubionej śpiewki o "koalicji PO-ZSL-LSD"

Zauważyłeś, że istniej alternatywa dla PIS i nazywa się Kukiz'15, czy tez nie odnotowałeś jeszcze tego faktu?

1 0
ID:70494

gość-26063

@~Gruby Rychu: to zadna alternatywa , to tylko przystawka .Natomiast co do ,,śpiewki'' to trudno zapomnieć o pomagdalenkowej mafii która przez ostatnie 8 lat w hymnach i na rautach utwierdzała siebie i trzodę wyborczą w przekonaniu że rudy , hrabia i reszta ambergoldowej maffi dożywotnio będą okradać Polaków i Polskę . Ale juz niedługo nikt za wyjatkiem sądów o nich nie będzie pamietał .

0 8
ID:70502

cichyobserwator

@~gość-26063: I pewnie men..a prokurator Piotrowicz będzie ich oskarżał ? A Kaczyszwili z kotem ,Klempa od tajnych instrukcji i aptekarz Misiewicz będą świadkami. Brawo ! to wspaniała a nie dobra zmiana .

3 3
ID:70505

gość-26063

@~cichyobserwator: jesli już to zmiana nie gorsza niz TW BŚ Bucholtz , Vincent bez paszportu , trampkarz z Kociewia z amabergoldową spólką , specjalista od wyciagów i afer hazardowych , POkopana na metr głęboko razem z całą nocna zmianą . A ostatnio trep ze stanu wojennego broniacy ,,ścieżek zdrowia'' .Wyborcy to pamietają i dlatego odstawili ich od koryta .

0 8
ID:70506

cichyobserwator

@~gość-26063: Ty zacznij od zmiany leków to może coś się odblokuje i świadomość wróci.

2 2
ID:70509

gość-40206

@~cichyobserwator: no widzisz , juz wróciłes do normalnego poziomu , musisz jeszcze wrzucić kilka mocnych arumentów tak jak Aaron Szechter na spotkaniu z resztkami czytelników gazety wybiorczej ktorej nakład spadł o ok 70% . Tow.Aaron będzie musiał skonsultować sie z tow.Urbanem ...przy wódzie , tak jak po stanie wojennym .

0 4
ID:70512

cichyobserwator

@~gość-40206: Hallo, jesteś tam ? Mówiłem o zmianie leków a nie o zmianie nicka.

2 2
ID:70513

Gruby Rychu

@~gość-26063:

Hmmm, Kukiz'15 przystawką, ale niby czyją?
Ciekawe czy Liroy wie, że jest przystawką, bo pewnie nieźle by się chłop zdziwił, jak byś mu to powiedział.

:)

"Pomagdalenkowa mafia" powiadasz, biorąc pod uwagę udział Kaczyńskich (i nie tylko) w tych obradach, to działa, prosperuje, suweren ją popiera.

No, cóż, to tradycyjnie, Chwalmy Pana
:)

1 0
ID:70518

Gruby Rychu

@~gość-40206:

A propos picia wódy, bodajże w końcu ubiegłego roku nasza TVP puściła film z obrad w Magdalence.
Bardzo mi się podobał komentarz dziennikarza recenzującego przedstawiane sceny który brzmiał mniej więcej tak:

Zobaczcie Państwo jak Oni (tu nazwiska ówczesnych opozycjonistów) piją z tymi komunistami, jak się z nimi fraternizują!
A zobaczcie co robi Lech Kaczyński, On też pije z komunistami ale widać, że robi to z wyraźnym obrzydzeniem!

4 0
ID:70521

gość-87129

@~Gruby Rychu: Moim zdaniem lepszym obrazem ówczesnej ,,opozycji'' jest filmik z chlańska Aarona Szechtera z Urbanem zakończony haniebną ucieczką Aarona schowanego w kołnierz płaszcza . A swoja drogą szacunek dla mojego wykładowcy ktory na dlugo przed okrąglym stołem wskazał bezbłędnie zdrajców i sprzedawczyków którzy od 25 lat Polską rządzą .

0 4
ID:70525

Gruby Rychu

@~gość-87129:

Czy ten mądry wykładowca przewidywał też wyjazdy Rządu do Izraela po instrukcje?

1 0
ID:70534

gość-67473

@~Gruby Rychu: Masz na myśli rząd sepleniacego trampkarza z Kociewia pod przewodem hrabiego-matoła który bez suflera nie potrafił sklecić sensownego zdania i kompromitował Polskę ?

0 5
ID:70536

Wolność

@~gość-67473:

Nie, mam na myśli ostatni wyjazd Rządu z 21 listopada 2016.



0 0
ID:70539

gość-67473

,,Ku POkrepieniu serc ''-

0 11
ID:70540

gość-50413

@~gość-67473: a teraz mamy dobrą zmianę i Prezydenta Andrzeja z Małżonką Agatą :DD

0 0
ID:70556

gość-35869

@~gość-50413: tak i , o zgrozo , nie jest hrabią , nie ma przodków w SB , zna historię Polski , nie duka przemówień z kartki , nie włazi na krzesła i nie woła ,,ja per...ę '' nie ma doradców po Sztabie Generalnym PRL . Nie reklamuje koszulek , nie chodzi na polowania z autorami i knfidentami z czasów stanu wojennego .
Dlatego dla zakodowanej defraudacji jest be...

0 7
ID:70559

gość-50413

@~gość-35869:

Dlatego wołajmy razem:
Szanowny Prezydencie Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś

4 0
ID:70560

gość-50413

@~gość-35869:

Tylko nie za głośno, bo Pan Prezydent może być zajęty, na przykład korespondencją z Ruchadłem Leśnym, więc sza ...

3 0
ID:70561

gość-35869

@~gość-50413: ....a zaklamana koalicja sterowana i opołacana przez zydowskie lewactwo z Brukseli ktora wydała te zakłamane i falszywe POmioty niech bedzie przeklęta na wieki '' - może tak być ?

0 7
ID:70563

cichyobserwator

@~gość-35869: Tu masz w skrócie co robi pRezydent :
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=383359768672117&set=gm.945838425548422&type=3&theater
Po co tyle pisania jak wystarczą trzy słowa .

2 2
ID:70566

gość-35869

@~cichyobserwator: Bredzislaw potrafił to wyrazić nawet w dwóch słowach -,,ja pier...ę''
No i te polowania w puszczy białowieszczanskiej z aktywem z KC PZPR , WSI , SB ...

0 6
ID:70567

cichyobserwator

@~gość-35869: Facet czasem musi rzec : ,,ja pier...ę'' a ta Twoja pRezydent jak go po imieniu zawołali " zdraj**, marionetka " to zaczął buziaczki puszczać http://wiadomosci.wp.pl/kat,1339,title,Prezydent-Andrzej-Duda-przesylal-calusy-protestujacym,wid,18608593,wiadomosc.html
Te zachowania jak z knajpy dla gejów to pewnie z przyzwyczajenia bo tak pewnie z Jarkiem i kotem żegna się po udanej orgii.
Możesz być dumny - tylko prawdziwy twardziel żegna się całuskami . To pa - cmok , cmok !

3 3
ID:70568

gość-50413

@~gość-35869:

Czemu obrażasz Panią Prezydentową Agatę Kornhauser-Dudę? Obrażanie innych ludzi, szczególnie pochodzenia żydowskiego sprawia Ci przyjemność?
Po takim obraźliwym wpisie, czujesz się pewnie lepszy, co ? Myślisz sobie, ale im nawtykałem, aż im w pięty poszło.
A tak naprawdę jesteś tylko małym zakompleksionym człowieczkiem, nienawidzącym innych.
Smutne. Można Ci tylko współczuć.

2 0
ID:70569

gość-24275

@~cichyobserwator: jeśli tak tlumaczysz głowę panstwa to znaczy że -zacytuję Aarona Szechtera ,,jesteś ham i prostak'' ....chyba sie nie obrazisz ? Bo to słowa waszego,,ideologa '' z pejsami , a ona jak kryształ , jak diament , jak krynica mądrości ....bo na razie nie zauwazyłem byś POszczekiwania tego sprzedawczyka krytykował ?

0 4
ID:70580

cichyobserwator

@~gość-24275: Chętnie wysłucham Twojego tłumaczenia puszczania całusków przez " głowę państwa " .
Jeżeli już próbujesz kogokolwiek cytować to chociaż spróbuj zbliżyć się do jego inteligencji i naucz się pisać po polsku . Polak wie co to " cham " ale dlaczego Ty komuś w cytatach szynkę wciskasz ? Mamy taki piękny język a Ty angielskim mięchem rzucasz.

2 2
ID:70586

gość-38986

@~cichyobserwator:

Po prostu nie zrozumiałeś, skoro bowiem ham to szynka a szynka jest ze świńskich pośladków, to tłumaczenie tego brzmi
"jesteś świńska d...pa i pros***"

0 1
ID:70597

cichyobserwator

@~gość-38986: To o Tobie te kawały ,ze wszystko Ci się tylko z d..pą kojarzy ?

1 2
ID:70601

gość-35896

@~cichyobserwator:

Eeeech faktycznie, nie załapałeś. A przy okazji, czy coś w tym złego?

0 1
ID:70602


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA