Kajetan P podobno niepoczytalny kogo to synek?

Jeśli dalej wierzycie w praworządność wymiaru sprawiedliwości w Polsce zastanawiam się kiedy zostanie zrobiona dekomunizacja aby w takich przypadkach jak w Kajtusia w godzinę czasu podstawić go pod mur kula w łeb i jednego wariata mniej a tu szykuje się że Kajtuś wróci do domku .Może ktoś zna cenę za wolność ?

5 komentarzy

cichyobserwator

Z tym stawianiem wariatów pod mur to ostrożnie bo jeszcze sam ucierpisz albo rząd sie rozpadnie po jednej salwie. Jezeli dom wariatów dla Ciebie to wolność to gdzie Ty teraz jesteś?

2 2
ID:70256

zxxc

Dekomunizacje to trzeba było zrobić w 89 no max do 92.. od tamtej pory to już dno i metr mułu.

4 1
ID:70265

Wolność

@~cichyobserwator: Róznica jest taka że każdego mordercę który odebrał życie drugiemu człowiekowi zamiast żywić go do końca jego życia w pierdlu dać mu wybór zastrzyk lub krzesło .Ja wiem od lat że Ty jako przeciwnik kary śmierci jesteś przeciw ciekaw jestem gdybyś miał go utrzymywać z własnej kieszeni cze dalej byłbyś przeciwko?

0 1
ID:70276

Gruby Rychu

Do @~Wolność:

Znowu nie nadążam za Twoją logiką. :/
Sam nazwałeś Kajetana P wariatem a równocześnie sugerujesz, że uznanie go za niepoczytalnego jest błędem wymiaru sprawiedliwości?

Jak dla mnie to ktoś kto ucina głowę kobiecie normalny (poczytalny) raczej nie jest. No ale może Ty i ja mamy różne pojęcia dotyczące normalności (poczytalność).

1 0
ID:70279

cichyobserwator

@~Wolność: Gdyby wszystko było zawsze oczywiste a jak jest tak ?
https://www.wprost.pl/zycie/10030882/Skazany-za-gwalt-spedzil-w-wiezieniu-28-lat-Problem-w-tym-ze-byl-niewinny.html
http://joemonster.org/art/14826

I co wtedy ? Przeprosić i git ?

2 3
ID:70282


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA