Afera Podłuchowa ciąg dalszy kłamstwa

Czytam dziś i oczom nie wierzę że człowiek który pokazał Polakom jak żyją politycy za nasze podatki gdzie mają Polskę i grzebią ja dalej usłyszał dziś zarzuty.
To że od 26 lat władza zrobiła z Polski swój prywatny biznes życia widać to na każdej ulicy w Polsce .Ile jeszcze ?Pustych obietnic zadłużania Polski i dbania tylko i wyłącznie o swoje 4 litery .Sądzę że do następnych wyborów powinni iść wszyscy i przeciąć tą pępowinę z Magdalenki.
http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Zbigniew-Stonoga-z-zarzutami.-Grozi-mu-do-2-lat-wiezienia-00032611
Szkoda że media w Polsce ale wiadomo że większość dziennikarzy zamiast stawać w obronie obywateli chodzi na smyczy a przecież ten człowiek wraz z internautami pomaga tym których los nie oszczędza jeden z ostatnich przykładów.

4 komentarze

gość-50038

Jednak chyba jest sprostowanie .Cytat ze Stonogi Facebook
Oświadczenie.
Szanowni Państwo
Podana wczoraj przez niemal wszystkie media informacja o postawieniu mi dwóch zarzutów w aferze podsłuchowej jest kłamstwem.
Publikacje wyprodukowane przez lachociągow karakana i publikatorów służb specjalnych pozostających na służbie w różnych redakcjach miały na swój przedmiot zakpienie z Państwa i zmanipulowanie Wami mające na celu sprawienie publicznego wrażenia że Stonoga to przestępca któremu wczoraj postawiono nowe zarzuty, a co jest stalinowskim sposobem na obniżenie moich dokonań na rzecz ludzi biednych i chorych przysparzające mi w ostatnim czasie gigantyczne poparcie społeczne.Moj profil na FB ma bowiem na dzisiaj zasięg ponad 15.000.000 osób.
Korzystając przeto z tego zasięgu chciałbym jasno i wyraźnie powiedzieć Dudzie i Kaczyńskiemu oraz dupkom z ABW, CBŚ, CBA i innych poyebanych stalinowsko pisowskich służb specjalnych-
Pierydolcie się frajery!Wiadomość o mojej śmierci była przedwczesna i przyjdzie jeszcze czas że to ja na wasz a nie wy na moj grób nasram.
Ty Kaczyński wcześniej czy później będziesz przeze mnie osobiście zamykany do więzienia razem z dudusiem.
Yebać pracowników aparatu represji państwowej zatrudnionych we wszystkich redakcjach wpływowych mediów.Juz niedługo was wyświetlę ludziom z imienia i nazwiska- przecież wiecie śmiecie że załącznik do raportu psychola jest u mnie od ponad roku.
Kaczyński znajdź sobie kobietę lub kota i przestań dymać Naród Polski

10 3
ID:70333

gość-71279

H..d..i kamieni kupa -

0 9
ID:70334

ben Yacoff

Oj nieładnie, "Gościu", nieładnie. Niektórym politykom trzeba bardziej literacko odpowiadać, na przykład cytatem z Tuwima:
"Nie będzie żadnej polemiki,
Nie dam ci prztyczka, ani klapsa,
Nie powiem nawet pies cię je...ł.
bo to mezalians byłby dla psa"

7 0
ID:70343

gość-51824

@~ben Yacoff: bardziej ,,literacko ''? A ci kretacze po ilu literatkach stwierdzili że Polska to h...d...i kamieni kupa ?
A jeszcze ciekawsze są wypowiedzi panów jasnieprokuratorów z PG którzy ,, nie widzieli potrzeby objecia postępowania Ambergold specjalnym nadzorem'' i wszyscy cierpią na zanik pamięci w tej sprawie .To taka niezbadana dolegliwość jak choroba filipinska albo pomroczność jasna ...

0 6
ID:70352


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA