Kitu dla plebsu ciąg dalszy !

Kwota wolna od podatku to 6,6 tys. zł dla najbiedniejszych, a ponad 30 tys. zł dla posłów
Kwota wolna od podatku dla najbiedniejszych wyniesie 6600 złotych. Kwota wolna od podatku dla posłów i senatorów to ponad 30 tysięcy złotych
Słowa dotrzymano - barany niech sie cieszą ! poseł, senator 10 razy ma więcej niż Wy ale on to ciężko pracuje - nie tak jak Wy obiboki !
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/senator-pis-adam-bielan-o-kwocie-wolnej-od-podatku,695987.html

19 komentarzy

gość-51824

Jeśli to prawda to jest zwyczajne świństwo bez usprawiedliwienia .

2 0
ID:70351

cichyobserwator

Kit do kitu :
"Nieistniejący Maciej zarabiający 800 zł z aparatem za 20 tys. zł. Rząd promuje wzrost kwoty wolnej od podatku "
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21058542,nieistniejacy-maciej-zarabiajacy-800-zl-z-aparatem-za-20-tys.html#BoxNewsLink

Czy te baranki boże potrafią zrobić coś porządnie ?

2 2
ID:70360

Gruby Rychu

@~gość-51824:

Nie mogę się z Tobą zgodzić, sam słyszałem jak Premier Morawiecki podał usprawiedliwienie dla takiego stanu rzeczy.

4 0
ID:70366

gość-89511

Jak by nie patrzeć kwota podniesiona ale cóż z tego jak najwięksi pracusie z Wiejskiej maja kwotę 30-tysi .Kraj idzie na dno 8% firm Polskich przeniosło się do Czech zostały Niemieckie Francuskie i Amerykańskie molochy gdzie grzecznie za czapkę gówna musza pracować ludzie .PO rządziło 8 lat o Polakach zapomnieli jak usiedli na wiejskiej teraz będzie bolało bardziej proponuję maśc na ból dupy a od stycznia do salonów po samochody .
Ludzie co nie chodza na wybory nie powinni się publicznie wypowiadać a ci co chodzą zastanówcie się co robicie poczytajcie o Magdalence o układzie popatrzcie kto i kim był w PRL-U .

1 5
ID:70374

gość-39486

@~Gruby Rychu: a mógłbyś oswiecić trzodę wyborczą , bo ja tego usprawiedliwienia nie słyszałem.

0 4
ID:70383

Gruby Rychu

@~gość-39486:

Premier Morawiecki powiedział, że posłowie bardzo ciężko pracują i dlatego zasługują na wspomnianą kwotę wolną od podatku.
Czyżbyś się nie zgadzał z Panem Premierem?

2 0
ID:70403

gość-39486

@~Gruby Rychu: jakos sobie nie przypominam tej wypowiedzi Morawieckiego , możesz wrzucić linka ?

0 1
ID:70418

Gruby Rychu

@~gość-39486:

Mówisz, masz:
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kwota-wolna-przywileje-poslow,82,0,2209362.html

Ja to widziałem podczas wywiadu na żywo.

2 0
ID:70426

gość-39486

@~Gruby Rychu: @~Gruby Rychu: w takim razie podtrzymuję dosłownie to co napisałem na wstępie -,,Jeśli to prawda to jest zwyczajne świństwo bez usprawiedliwienia .''

0 0
ID:70436

Gruby Rychu

@~gość-39486:

Ty to widzę, jesteś człowiekiem o wielu numerach.
:)

3 2
ID:70438

Gruby Rychu

@~gość-39486:

A swoją drogą, jak Ty możesz tak negatywnie wypowiadać się o tym co powiedział Premier Morawiecki.
Oj, nie ładnie
:/

0 0
ID:70462

gość-26063

@~Gruby Rychu: a dlaczego bym nie mógł sie wypowiadać ? Mnie dyscyplina POrtyjna nie obowiązuje tak jak niektórych na tym forum .

0 2
ID:70500

Gruby Rychu

@~gość-26063:

Znaczy obecny Rząd można wg Ciebie poddać ostrej krytyce, czy tak?
Bo przecież rozmawiamy o Premierze Morawieckim i jego usprawiedliwieniu dla przywilejów poselskich.

Na marginesie, tę wypowiedź nawet Kornel Morawiecki skrytykował, więc, faktycznie żaden Rząd, nie może liczyć na taryfę ulgową.

No, to tradycyjnie Chwalmy Pana
:)

0 0
ID:70515

gość-87129

@~Gruby Rychu: Zgodnie z zasadami demokracji każdy rząd wyborca może poddawać krytyce ale miedzy krytyką a manipulacją i kłamstwem jest zasadnicza róznica . Tak jak między szacunkiem do pałowanych i gazowanych w stanie wojennym Polaków a zakodowaną gloryfikacją trepa który ,,ścieżki zdrowia'' uznaje zgodnie z wpojonym na szkoleniach politycznych w ZSRR przekonaniem że to było drobna nieprawidłowość .

Teraz dłuznik alimentacyjny powinien razem z tym trepem i innymi ,,Sbohaterami '' stanu wojennego zasiąść na ławie oskarżonych . Albo na ochotnika przetestować się na takiej ,,ścieżce zdrowia ''. Mam 100% przekonanie ze po takiej ,,zdrowotnej'' kuracji zajął by się wychowywaniem dzieci i zadbał o rodzinę . Od tej jego akcji skonczyła się moja tolerancja dla zakodowanych defraudantow - to sa po prostu płatni grandziarze na usługach żydowskiego bankiera .

0 5
ID:70524

Gruby Rychu

@~gość-87129:

A temat Prokuratora Piotrowskiego to wg Ciebie uzasadniona krytyka czy manipulacja?

2 0
ID:70529

gość-24275

@~Gruby Rychu: biorąc pod uwagę ,,niezalezne media'' które o tym informuja to manipulacja . Dlatego wolę słuchać co mówi na żywo ,,autorytet sędziowski'' -
Ośmieszony były prezes Sądu Okręgowego w Gdańsku Ryszard Milewski (55 l.) zeznawał wczoraj przed komisją śledczą ds. Amber Gold. – Dałem się nabrać, to jest moja wina i poniosłem za to konsekwencje – powiedział. Odniósł się w ten sposób do ujawnionej w 2012 r. prowokacji. Milewski miał w rozmowie z rzekomym pracownikiem Kancelarii Premiera wyrazić gotowość ustalenia dogodnego dla ówczesnego premiera Donalda Tuska (59 l.) terminu posiedzenia aresztowego w sprawie prezesa Amber Gold Marcina P. (36 l.).
Tobie też polecam komisje ambergold na zywo - jak by każdy pracownik miał takie zaniki pamieci jak ci prokuratorzy i sędziowie to resztki przemysłu w Polsce już dawno by przestałyby działać .

0 2
ID:70579

Gruby Rychu

@~gość-24275:

Media mediami, ale widziałem na żywo wywiad z Panem Pikulem, który był przecież przywołany przez Posła PIS Bogdan Rzońca jako ten któremu Poseł Piotrowicz pomagał. Wywiad emitowany na żywo i to taki, gdzie większość czasu mówi sam zainteresowany a nie dziennikarz dość trudno zmanipulować.
Zresztą Pan Poseł Piotrowicz na ostatniej konferencji jednak przyznał się do podpisu pod aktem oskarżenia.
Tak czy siak mamy słowo byłego członka PZPR i funkcjonariusza aparatu ucisku a słowo byłego opozycjonisty, członka NSZZ Solidarność. Każdy może sobie sam wybrać kto jest bardziej wiarygodny, wolna wola.

Zaś obrady komisji, faktycznie ciekawe, zdrowo się wczoraj uśmiałem, zresztą Pani Przewodnicząca Wasserman też.

2 0
ID:70589


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA