Powoli jak w burdelu choć tam zazwyczaj jest ok.

W czasie dalszego socjalizmu takie oto nowinki sprawdzone
1 Wzrost cen akcyzy na alkohol i papierosy
2-Od stycznia nawet leki na katar mają być na receptę
3 -Podatek od balkonów uwaga burżuazja mieszkająca w blokach 30-40 letnich balkon to teraz jest luksus
4-AC/DC miało pierdoln... ale AC/OC to z butów wywala
5Wzrost cen benzyny i gazu
A co za tym idzie pasztetowej chlebusia i innych opłat dalej chcecie demokracji i socjalizmu?Dalej komunistycznej Unii Europejskiej ?Rząd Pani Ewki gówno zrobił i tak pozostanie mimo że za sterami siedzi Pan Morawiecki .Dobrego zakończenia roku .

20 komentarzy

cichyobserwator

Zacytuje Ci gościa ,który pod nickiem gość-39486 ( pod wątkiem : podwyżka dla Tuska ) wytłumaczył fenomen tych punktów ,które powyżej wymieniłeś. GOŚĆ- 39486 ( jego trzeba dużymi pisać ) stwierdził :
" Rząd PiS jest od 1990 roku pierwszym rządem ktory ustawowo wprowadził realna politykę prorodzinną PRAWIE TAKĄ jaka funkcjonuje od lat w starej Unii . Chyba tych faktów nie kwestionujesz ? "

Może Ty mu spróbujesz odpowiedzieć i do niego dotrzeć bo firewall'a na wiedzę ma potężnego.

3 3
ID:70449

Gruby Rychu

@~Wolność
"Rząd Pani Ewki gówno zrobił i tak pozostanie mimo że za sterami siedzi Pan Morawiecki"

To Pani Premier w której Rządzie jest Pan Morawiecki ma na imię Ewa? Dziwne, wydawało mi się, że jakoś inaczej.
Ale co ja tam wiem, pewnie jakiś drobiazg mi umknął.
:/

0 0
ID:70457

gość-39486

@~Gruby Rychu: widzisz jak oni maja zakodowane dane swoich idoli -cichy... też tak ma ... a teraz sie unowocześnia .

0 2
ID:70467

Gruby Rychu

@~gość-39486:

Wg Ciebie Premier Ewa jest idolem Kol @~Wolność.
Śmiały wniosek :) Czy może kolejna manipulacja z Twojej strony :/

1 0
ID:70473

Wolność

@~Gruby Rychu: Pani Ewa idolem ale nie moim .Idolem może tak ale tych z N i Po &PSL

0 0
ID:70481

gość-91994

@~cichyobserwator: Proszę Pana moim marzeniem jest rząd prawicowy rząd mądrych i młodych ludzi nie złodziei nie takich co okradają ludzi pracujących nie takich co pod przymusem karzą nam płacić składki emerytalne .Rząd taki gdzie dzieci należą do rodziców nie do rządu rząd bez czerwonych i poskomunistycznych i socjlalistycznych metod czasami Stalinowskich .Rząd Wolnościowy gdzie człowiek pracujący bogaci się a nierób na bezrobociu wpieprza chleb ze śmietnika albo idzie do pracy .
Także czy to PO-PSL-SLD-N-RAZEM-PIS jeden czort.

7 1
ID:70482

cichyobserwator

@~gość-91994: To mimo ,że jestem niewierzący to pomodlę się o ten idealny rząd jezeli miałoby to pomóc. Ideałów z takimi przymiotami , które zostały wymienione niestety nie doczekamy nigdy .Mozna tylko szukać takich , którzy mają tych cech jak najwięcej a z pozostałymi zostaje kompromis. Mierzi mnie pojęcie " mniejsze zło " ale czasem to jedyne wyjście. Ze wszystkich tych wymienionych partii gdyby udało się odcedzić to co najlepsze może dałoby to zadowalający efekt. Prawda jest jednak frustrująca - każdy rząd tworzą ludzie , jacy ludzie są wiemy a My Polacy jacy jesteśmy dowiadujemy się z kazdym dniem i nie jest to wiedza napawająca optymizmem. Zawsze jednak byłem optymistą mimo lat , kiedyś trudno było marzyć o życiu bez komuny - a jednak się dało, ostatnie lata były takie sobie - aż tu nagle obecna tragedia i PIS u władzy, teraz trzeba to przetrwać ( co nie znaczy odpuszczać ) - a do władzy dojdą młodzi dla których te zasady będą ważniejsze niż sama władza w sobie.
Życzę Nam abyśmy doczekali.

2 2
ID:70485

gość-65898

,, ostatnie lata były takie sobie - aż tu nagle obecna tragedia i PIS u władzy........... ''- ale skoro wybrali PiS wyborcy w demokratycznych wyborach to znaczy maja dość ,,lat takich sobie'' i wszelkie kwiki i POszczekiwania znikającej koalicji sa bezzasadne .

0 9
ID:70491

cichyobserwator

@~gość-65898: Wyborcy wybrali oszustów ! Mógłbym CI tu te wszystkie kłamstwa wyborcze wyliczyć ale wnioskuję po tonie twojego wpisu ,ze nawet Piotrowicz - jak się okazało , PRLowska men..a i oszust tez Ci pasuje to jakakolwiek dyskusja jest bezzasadna. Plus jest taki ,że wyborcy drugi raz tak tak oszukać już się nie dadzą - więc, do wyborów trzeba dotrwać.

2 2
ID:70495

gość-26063

@~cichyobserwator: ,,Plus jest taki ,że wyborcy drugi raz tak tak oszukać już się nie dadzą....'' właśnie dlatego nie wybrali platformersów kłamca i oszustem i Bronka-zalewajkę tylko PiS i prezydenta ktory potrafi mowić bez kartki i suflera ... i nie włazi na krzesła kopytami w obcym parlamencie !!!

0 10
ID:70497

cichyobserwator

@~gość-26063: Tępakom kitu nawciskali a ci, jak widać , tłuką je jak katarynki . A kto wygrał to masz tutaj :
"Legenda" Piotrowicza posypała się jak domek z kart. Przemówiły akta IPN oraz były opozycjonista
http://natemat.pl/196219,o-tym-materiale-mowia-wszyscy-dziennikarz-tvn24-wykazal-jak-pis-klamie-w-obronie-stanislawa-piotrowicza
PISdusie dla władzy kłamali i oszukiwali i jak sie w końcu okazało gotowi byli z takimi mend..mi się związać by tylko ją zdobyć .
Takim jak Ty pokazują teraz gołą dupę i głupkowaty śmiech mend..y Piotrowicza z trybuny sejmowej krzyczącego " precz z komuną " a Ty dalej w amoku. Ważne ,że men..a bez kartki to robi ? Chłopie ! Oni po twojej inteligencji buciorami skaczą a Ty takie kocopoły powtarzasz ? Trochę honoru i dumy spróbuj w sobie poszukać i nie ośmieszaj się .

3 3
ID:70503

cichyobserwator

@~gość-26063: Prawda PISdusi Cię wyzwoli :
https://www.facebook.com/562843550585650/photos/gm.1870982396447138/590067091196629/?type=3&theater

3 3
ID:70504

Wolność

Wolność-Takie sobie ?Kradli kradną i kraść będą nawet tej co tapeta z mordy spadała pisała o 20 tysiecy miesięcznie na prowadzenia biura poselskiego bo kur.. mać jej nie starczało .

1 2
ID:70519

Wolność

@~cichyobserwator: Bądź obiektywny jeśli chodzi o złodziei to zaczęli już 27 rok .Poprzednia ekipa hulała na maksa także dajmy teraz troszkę nadrobić zmiennikom .Powiedziałem żeby kupować maść na ból dupy bo pisioki będą bardziej dymać od platfusów.
Także ząbki zacisnąć i cicho sza .Bo ja nie widzę aby PO/&PSL CZY PIS robiło jakąś różnicę dla mnie bezdomny z dworca centralnego jest wiele wart niż cyrkowcy z Wiejskiej którzy maja nas za motłoch motłoch który ma sponsorować urzędasów płacić haracze i obowiązkowe składki emerytalne które i tak nie są nasze jak mawiał pewien rudzielec.

0 10
ID:70520

cichyobserwator

@~Wolność: Napisałeś ,że kradną 27 rok ? To ty musisz być z PRLu i pewnie wtedy rządziliście sprawiedliwie i nie kradliście ? Teraz rozumiem rozgoryczenie , wszystko jest nie tak bo inni próbują lepiej żyć a to Wy powinniście ustalać wszystkim jak mają żyć. Wszystko nie tak ? To napisz jak powinno być. Bez rządu,bez parlamentu, bez systemu emerytalnego - czyli jak ? Jakiż to ustrój , forma jakaś tam jest najlepsza do życia ? Takie to proste ? Wal - gdzie istnieje ten Raj ?

3 3
ID:70522

gość-87129

Słuchając wczorajszych wypowiedzi pana Seremeta -PROKURATORA - PRZED KOMISJĄ ds. Ambergold trudno sie dziwić ze przez ostatnie 8 lat złodziejstwo partyjno-polityczne stało sie niemalże statutowym obowiązkiem koalicji PO-ZSL przy cichym udziale LSD .
Programowe matactwo i programowe lenistwo to podstawa działania nie tylko prokuratury w Gdańsku-Wrzeszczu .
Najciekawsze jest to ze pan Seremet sam przyznał przed komisją ze reforma prokuratury która przeprowadził PiS jest korzystna mając na uwadze te zaniedbania .
W konkluzji jego zeznań -złodzieje byli pod ochroną a okradani nie mają prawa głosu !!!

0 5
ID:70523

Wolność

Może tutaj Panowie znajdziecie swoich idoli

1 4
ID:70543

gość-67473

@~Wolność: To ta kreatura jeszcze po swiecie sie tłucze ? Chyba Pan Bóg nie chce narażać lucyfera na jego propagandę ?

0 3
ID:70544

wpyskgo

@~gość-67473: ...A kto to jest Pan Bóg ??Nie znam gościa...

1 0
ID:70596

gość-30760

@~wpyskgo: Nie spiesz się , poznasz ....wszystko w swoim czasie ...

0 0
ID:70606


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA