Brawa dla Sadu we Włocławku za pozostawienia dziecka przy...

Jednak znajdują się sędziowie uczciwi i z godnością .Decyzja pozostawienia przy matce dziecka które chcieli jej odebrać jest prawą decyzją .Każdemu powtarzam że dzieci należą do rodziców nie do Państwa .Pozdrawiam .

13 komentarzy

Gruby Rychu

"Każdemu powtarzam że dzieci należą do rodziców nie do Państwa"

Jak to ktoś kiedyś powiedział: dziecko, to też człowiek, tyle, że mniejszy.

W tym kontekście nie należy do nikogo, tak jak Ty i ja, nie jest niczyją własnością.
Co do zasady, Rodzicie powinni dbać o swoje dzieci, opiekować się nimi, chronić.
I teraz, nie odnosząc się, do konkretnego przypadku a do ogólnej zasady, to co w przypadkach kiedy Rodzice nie tylko nie wywiązują się z obowiązku należytej opieki nad dziećmi ale je krzywdzą?

3 1
ID:70493

Wolność

@~Gruby Rychu: W takim przypadku jest rodzina ale nie polemizujmy bo wnioskuję że w/g Ciebie dzieci powinny być zabierane oddawane do rodzin zastępczych Państwo Polskie takiej rodzinie wypłaca 2 tysiące co miesiąc ale większość dzieci trafia do Hiszpani i Wenezueli albo do burdeli albo do związków pedofilskich ale o tym cisza podobnie jak o handlu organami ...

2 8
ID:70517

Gruby Rychu

@~Wolność: "W takim przypadku jest rodzina ale nie polemizujmy bo wnioskuję że w/g Ciebie dzieci powinny być zabierane oddawane do rodzin zastępczych"

A na jakiej podstawie doszedłeś do tak genialnych wniosków, co do tego co ja uważam?.

Wytłumaczę o co mi chodzi na przykładzie.

Gdybym wyciągał wnioski jak Ty to napisałbym Ci w odpowiedzi:

To wg Ciebie jak ojciec gwałci własną córkę, to ponieważ jest jako dziecko jego własnością, nikt nie powinien mu się wtrącać w jego rodzinne sprawy.

Natomiast ponieważ nie jestem Tobą i nie zakładam, z góry Twojej złej woli, ja napisze tak:
Ponieważ nie znam przypadku rodziny o której piszesz, zadaję ponownie pytanie natury ogólnej, co z przypadkami rodzin gdzie dzieci są bite tak ciężko, że trafiają do szpitali, dziewczynki są gwałcone przez ojców, jak postępować w takich przypadkach?

Nie oceniam żadnej konkretnej rodziny, zadałem pytanie.

Znów odpowiesz o burdelach w Hiszpanii?

2 0
ID:70528

Wolność

@~Gruby Rychu: Własny ojciec to jednak rodzic i nawet jak gwałci to wszystko zostaje w rodzinie a ty byś pewnie wolał aby taką dziewczynę gwałciło 100 facetów dziennie w burdelu w Wenezueli

0 10
ID:70531

Wolność

@~Gruby Rychu: Zakładasz czarny scenariusz .Ale jak piszesz że jeśli ojciec gwałci córkę wtedy ojciec idzie do pierdla a dziecko zabiera ktoś z rodziny .Nie nam oceniać nie swoje dzieci dziecko należy do rodziców i wielkie G ...... w takich sprawach nam do gadania .Ja nie znam dziecka ani Twojego ani Iksińskiego nie wiem co dla niego dobre ale znam swoje dziecko i np.Pani X nie będzie mi mówiła co dla mojego dziecka jest dobre a co złe .

0 4
ID:70532

cichyobserwator

@~Wolność: Czy choremu dewiantowi nie przyszło do łba ,że może wolałaby żeby gwałciło ją 100 facetów niż żeby to robił własny ojciec ? To może niech dziadek , wujek , brat jej płacą i będzie szczęśliwa bo rodzina jest najważniejsza.
Ciebie chyba też mamusia nie kochała a tatuś robił to dwa razy dziennie - bo innego wytłumaczenia na te twoje wypaczenia nie ma !

2 2
ID:70533

Wolność

Co za kurw. podszyła się pod nazwę i napisała to?Własny ojciec to jednak rodzic i nawet jak gwałci to wszystko zostaje w rodzinie a ty byś pewnie wolał aby taką dziewczynę gwałciło 100 facetów dziennie w burdelu w Wenezueli.
Jeśli chcesz pisać i masz takie zdanie to pisz ale nie pod nazwą Wolność .

0 0
ID:70541

gość-67473

@~cichyobserwator: ależ panie platformersie , gdzie twoje dobre partyjne wychowanie , gdzie poziom , gdzie czyste slownictwo ? Coś ostatnio rynsztoczek wychodzi z ciebie za często , nie sądzisz ?

0 10
ID:70545

gość-39486

@~Wolność:

To może twój brat bliźniak napisał bo specjalnie to się nie różnicie

0 0
ID:70547

gość-86582

@~gość-67473: O co Tobie chodzi ? Cichy pisze do chorego człowieka, używa przy tym słów : mamusia,tatuś,wujek a TY o rynsztoku piszesz ? Pisiaki podają Ci gó,o na złotej tacy zawinięte w kolorowy papierek i to jest OK ? Na ten wpis chorego zboczka chyba nie dałoby się delikatniej odpowiedzieć ale najciekawsze jest to ,że Tobie te chore teksty nie przeszkadzają ( brak reakcji ) a język cichego i tak stonowany Ci przeszkadza. Masz podobne zdanie czy w/g Ciebie takie zachowania to norma ?

10 0
ID:70548

gość-87125

@~Wolność: tak to jest jak się pisze po pijaku to i pamięć szwankuje

0 0
ID:70552

gość-50413

@~Wolność: ty to masz jakiegoś fioła na punkcie burdelu co post to burdele i burdele, źle cię kiedyś obsłużyli czy jak czy może pracowałeś tam w młodości i źle wspominasz

4 0
ID:70555

LALA20

@ Wolność

Przejedż się do Amsterdamu - '' Czerwone Latarnie '' i do Hamburga - '' St. Pauli '' .................................... .

P.S.
Zamiast słowa burdel, używaj słowa puff.

0 0
ID:70690


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA