Oszuści i złodzieje rządzą

A jednak to nie tylko oszuści ale też złodzieje naszych pieniędzy. Jak PO to zrobiło to nazwali to złodziejstwem a teraz to będzie " darem dla społeczeństwa " .Gratuluję buty i bezczelności !
" PiS podjął decyzję: ostateczny koniec OFE."
http://next.gazeta.pl/next/7,151003,21160819,pis-podjal-decyzje-ostateczny-koniec-ofe-wiadomo-co-sie-stanie.html#MT2

14 komentarzy

gość-16941

Cichy propagandziarz -jak zwykle PO-cacy- PiS beee...Złodziejstwa mafii PO nie przebije juz chyba zadna inna partia-mafia , więc nie zgrywaj tu obiektywnego komentatora , bo jestes niereformowalnym platformersem .
Są jednak jeszcze w tym kraju ludzie którzy bezstronnie określaja zawłaszczenie pieniędzy z OFE jako oszustwo .
I nie ma dla mnie znaczenia czy rozkradła je ekipa Tuska czy Szydło . Oszustwo pozostanie oszustwem .

1 17
ID:70682

cichyobserwator

@~gość-16941: O OFE zawsze miałem takie samo zdanie a to ,ze jak ktoś logicznie i merytorycznie coś komentuje to w/g Ciebie musi być platformersem jakoś dziwnie świadczy o reszcie ,która bezmyślnie z pominięciem logiki łyka populistyczne manewry obecnej władzy. Na PO nie głosowałem i nigdy nie byłem jej członkiem natomiast ,idąc Twoim tokiem rozumowania , Ty jesteś zagorzałym PISowcem bo tylko ktoś taki w kółko klepie " wina PO " a nie widzi jak obecnie robią z niego głupka. PIS już dawno przebił PO w okradaniu Polaków tylko ,Ty PISowiec , nie chcesz się do tego przyznać . Wszystko pada na pysk, PKB najgorsze od 3 lat, inwestycje spadek na 11 miejsce w UE, służba zdrowia ,górnictwo, wojsko, oświata ,itd,itd jest rozwalane totalnie i to właśnie jest okradanie Polaków bo za to wszystko za chwilę przyjdzie nam zapłacić.

4 4
ID:70685

Wolność

Nie rozumiem Panowie dlaczego się sprzeczacie jak możecie ręce sobie podać bo czy to PO-PIS-NOWOCZESNA-RAZEM-SLD-PSL jeden czort może z tą różnicą że PO jak rządziło wielkie G zrobili dla Polaków nie mówię tu o premiach dla swoich najdroższych drogach czy stadionie o podwyższeniu wieku emerytalnego i rabunku pieniędzy Polaków .
Teraz PIS bierze co może a zostało niewiele trwa rozbiór Polski kawałek weźmie Niemiec kawałek Rusek a chyba Kler weźmie najwięcej .Politycy już raz kiedyś uciekali do Rumunii ...

0 16
ID:70691

LALA20

Życzę wszystkim normalnym Forumowiczom miłych i spokojnych Świąt.

Dla PiS-uarów mam miły prezent pod choinkę - jest to lektura p.t. '' Encyklopedia głupców '' , autor Matthijus van Boxel.

3 2
ID:70693

Wolność

@~LALA20:
Moim skromnym zdaniem taka książkę powinnaś/eś dać wszystkim socjalistom czyli SLD-PSL-PO-PIS-NOWOCZESNA-RAZEM.
Proszę być obiektywnym tym bardziej że są Święta .
A co za prezent podarujecie Merkel która dyma was jak chce i z Niemiec zrobiła Kalifat?

1 7
ID:70694

Łoczytany

@~Wolność: powiedział obiektywny @wolność, ty to jajcarz jesteś, :DD

8 0
ID:70698

LALA20

@ Wolność

Mylisz pojęcia, Twoje słowa trącą odorkiem, a Marek Grechuta tak '' aromatycznie '' śpiewał -
'' Pomarańcze, mandarynki,
mandarynki, pomarańcze .......................... ''

P.S.
Dzisiejsze Germany zjednoczone, to już nie jest to co dawniej.
Pozytywnie pamiętam B.R.D. - Bundes Republik Deutschland, byłem tam za komuny, w Germany jestem obecnie, w mieście
Freiburg.

2 0
ID:70701

Wolność

@~LALA20: Zauważyłem jeszcze jedno że zawsze lądujecie na Święta i wygłaszacie swoje mądrości .W Polsce jest jak jest i dopóki nie zrobi się czystek dekomunizacji i lustracji gówno to pomoże .Przede wszystkim dzięki nowej władzy nie mamy takiego burdelu jak w Niemczech czy Francji lub Włoch że ludzie boją się wyjść na Sylwestra na ulice.Cieszy to że oderwaliśmy się od Niemieckiej smyczy i powoli gubimy Brukselską socjalistyczną bandę.A poza tym sądzę że Unia Europejska powinna zostać zniszczona jak mawia Król.

0 12
ID:70706

LALA20

@ Wolność

O jakim królu piszesz ?, skoro o królu mowa, obdarzam Cię tragiczną rolą postaci, był nią Król Lear.

P.S.
Po raz drugi Cię proszę, nie używaj słowa burdel, zastąp je słowem puff, na to samo wychodzi.

3 0
ID:70707

Łoczytany

@~LALA20: nie dziw się ale @wolność bezburdelu żyćnie może, no cóź niektórzy tylko tak mogą zaspokoić swoje potrzeby,

1 0
ID:70712

gość-35236

Ja nie zrumiem jak genialny pomysł uswięconej Makreli mozna nazwać ,,burdelem'' ? Przecież do niedawna ryży oszust całował slady jej stóp i nadstawiał plecki do POklepywania .Ze nie wspomnę o natchnionym POszukiwaniu przez tego platformerskiego faryzeusza polskich korzeni dla Makreli .
Jednak ,,kłamstwo jak oliwa , zawsze na wierzch wypływa '' . A jeszcze przed nami nieodkryte informacje ile setek miliardów euro na unii zarobiły pejsate banki i to dopiero będzie rewelacja !!!

0 11
ID:70724

LALA20

@ Łoczytany

@ Wolność powinien przejechać się do Frankfurtu nad Menem i zafundować sobie seksualny spacer po '' Keiser Strasse ''.
Ale, czy jego portfel jest zasobny ?, a sprawność seksualna wystarczająca ?

3 0
ID:70731

gość-34896

Ministrowie dostali po 10 tysi premii za swoją ciężką pracę

0 0
ID:70736

LALA20

gość - 35236

'' Oliwa na wierzch wypływa - to dopiero będzie rewelacja !!!' ''.
Będzie to zapisane na glinianych tabliczkach i schowane w amforach po oliwie, następnie owe amfory zostaną zakopane
gdzieś na półwyspie Synaj. Za 5 tyś. lat znajdzie te amfory kolejny Indiana Jones, i to dopiero będzie rewelacja.

P.S.
Podejrzewam że szczęka Ci się wysunęła i wyglądasz jak Habsburg.

5 3
ID:70765


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA