Kto zarządza siecia stacji DVBT RTV naziemna w Polsce ?

Właścicielem spółki Emitel jest Alinda Capital Partners.
Alinda Capital Partners jest jedną z największych na świecie firm inwestujących w przedsięwzięcia związane z infrastrukturą. Wartość zaangażowanych w obecne projekty środków to ponad 8 mld dolarów.
Spółki portfelowe Alinda działają obecnie w 33 stanach w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Austrii, Belgii i Luksemburgu. Świadczą one usługi dla 100 mln klientów rocznie w ponad 400 miastach na całym świecie oraz zatrudniają ponad 15.000 osób.
Inwestorami Alinda są głównie fundusze emerytalne firm z sektora publicznego i prywatnego. Instytucje tego typu poszukują stabilnych inwestycji w perspektywie długoterminowej, co odpowiada ich zobowiązaniom emerytalnym. Inwestorzy ci należą do największych inwestorów instytucjonalnych na świecie. Alinda i jej spółki zależne mają dwa biura zlokalizowane z Stanach Zjednoczonych: w Greenwich (Connecticut) i w Houston (Teksas) oraz dwa oddziały w Europie - w Londynie oraz Düsseldorfie.
Więcej informacji na www.alinda.com

To znaczy że istniejacy w Polsce system przekaźnikow i stacji DVBT RTV został w całości sprzedany obcej spółce . Na temat jej włascicieli trudno znaleźć konkretne informacje . Albo inaczej - strategiczny ogólnokrajowy system przekazu medialnego JUŻ NIE JEST KONTROLOWANY PRZEZ POLSKIE MSW .

2 komentarze

Bravo

No i przez tą Alindę leci "TRWAM", ja jestem człowiekiem wierzącym (prywatnie) i nie chcę takich rzeczy słuchać.

5 2
ID:70717

Łoczytany

@~Bravo : Czyżby Watykan za tym stał ?

3 0
ID:70728


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA