Dobra zmiana w kabarecie

Dla wielbicieli kabaretu nareszcie dobra zmiana nadeszła

40 komentarzy

gość-94321

POrównujesz do tego kabaretu ?

0 14
ID:70813

cichyobserwator

@~gość-94321: Ależ skąd ! Ci musieli pisać teksty a teraz mają gotowe.

4 4
ID:70822

Miś

@~gość-94321: ja osobiście bardzo lubiłem te kabaretowe posiedzenia rządu, ciekawe, że wtedy leciały w TVP a teraz co tam możesz zobaczyć? Oj wyraźnie Prezes nie lubi jak się z niego śmieją, zero dystansu do siebie.

3 2
ID:70830

Łoczytany

@~gość-94321: Ty ale trafiłeś celnie z tym porównaniem, bo przecież w PISie też Prezes wybrał Dudę na kandydata, popatrz jak to życie kopiuje kabaret.

3 0
ID:70837

gość-72009

Panowie zapomnieliście o jeszcze jednym kabarecie który dymał jak chciał Polaków a winny w tej sielance jest Falenta i pewnie dojdzie jeszcze Stonoga .Dzięki tym dwóm osobom zwykły Polak zobaczył jak bawi się elyta za nasze podatki

1 10
ID:70853

gość-72009

@~gość-94321: I tu odpowiedź prawego Polaka pamiętajmy że jest akeks 13 raportu WSI tu ciekawe jacy występują aktorzy

0 7
ID:70854

gość-38111

@~gość-72009: A feee jak mozesz ! Oni przeciez chlali żarli i knuli PRO PUBLICO BONO !!! Radek kupił wieś pod Bydgoszcza też PRO PUBLIKO BONO !!!Kwaśniewscy ciułali od podstawówki na mały domek w Kazimierzu za 4 miliony też PRO PUBLICO BONO!!!

0 6
ID:70856

gość-38111

A tu jeszcze lepsza zmiana ...

Soros przyznaje: „Popieram i finansuję KOD”
Soros przyznaje: „Popieram i finansuję KOD”

Węgierski Żyd, znany miliarder i znienawidzony przez wielu działacz rodziny Rothschild na rzecz Nowego Porządku Świata, przyznał się otwarcie do popierania Komitetu Obrony Demokracji. Jak powiedział George Soros, finansował KOD kwotą 150.000.000 złotych. Większość z nas wiedziała o tym od dawna, ale w końcu mamy NIEPODWAŻALNY dowód, że KOD żadną oddolną inicjatywą nie jest!

Podczas światowego szczytu ekonomistów, Żyd ten powiedział, że Polacy wybrali nielojalny rząd, który należy obalić. Bankier jest mocno zaangażowany w „walkę o demokracje” na terenie naszego kraju. Soros posiada tutaj wiele antyrządowych organizacji, które dążą jedynie do skłócenia społeczeństwa. Większość z nich (np. Obywatele dla Demokracji) jest zarządzana przez Fundację Batorego, która całkowicie leży w rękach Sorosa. Wiele jego organizacji wspiera także przyjmowanie imigrantów z Afryki północnej i Lewantu, wspiera środowiska LGBT, czy feminazizm.

Fundacja Batorego oczywiście kłamie do opinii publicznej, że ich 150 milionów nie bierze się od Sorosa, tylko z finansowania Unii Europejskiej. Ale jak wiadomo, w dobie internetu niczego nie da się ukryć, a fakty i dokumenty mówią same za siebie. Dlatego wypowiedź Sorosa ostatecznie burzy ten mit oddolnych ruchów i społecznego poruszenia. To ONI ruszają społeczeństwem, wywołują niepokoje i niszczą nasze spokojne, polskie życie.

W tym wszystkim nie wolno zapomnieć nam o jednym: ten człowiek odpowiada za Majdan. Nie ma żadnych przesłanek by uważać, że z Polską nie zrobi tego samego. Jego marionetki w postaci Ryszarda Petru, czy Mateusza Kijowskiego dbają o to, by społeczeństwo pozostawało skłócone. Nie dajmy się na to nabrać – oni tylko na to czekają.

George Soros jest na usługach rodziny Rothschild, która pozostaje od wielu lat najbogatszym i najbardziej wpływowym rodem świata. Przejęli oni większość banków centralnych świata, a kraje których podaż pieniądza nie zależy od tego żydowskiego rodu, można policzyć na palcach. Za pomocą Sorosa (i nie tylko) dążą oni do wywołania kryzysów, aby na nich ugrać sobie jeszcze więcej władzy. Ta żydowska „elita” nie cofnie się przed niczym, chcąc rozszerzać swoje wpływy.

Teraz, gdy George Soros oficjalnie przyznał się do finansowania KOD-u i innych antyrządowych organizacji, zostaje nam je zbojkotować i wyrzucić za nasze granice, podobnie jak zrobiła to Rosja. Wszystko co jest związane z Sorosem i jego przełożonymi jest zagrożeniem dla naszej wolności, szczęścia i pokoju.

1 14
ID:70858

gość-72009

I kolejny kabaret tych to nawet Monty Payton nie pokona w psychiatrykach sa bardziej rozumni

0 15
ID:70859

cichyobserwator

Ale PISdusiów zabolało ! Kilka słów a rozumek pisdusia sie wyłącza i bredzi jak po orgii z preziem i kotem. Poziom intelektualny zwolenników PISdokracji na stałym poziomie . PIS owi jedno trzeba przyznać - wykorzystanie debili do wygrania wyborów i do rządzenia to majstersztyk bo wiadomo wszak ,ze przeciętniaków w społeczeństwie większość była i będzie ale żeby ich wykorzystać tak aby barany się jeszcze z tego cieszyły to tylko taki sam baran musiał wymyślić . Beczeć , panowie i panie , póki macie okazję bo więcej już się to nie powtórzy.

3 3
ID:70860

cichyobserwator

@~gość-72009: Z takim intelektem Monty Python'a oglądałeś ? Z pisownią problem a pewnie Ci się do dzisiaj wydaje ,że którykolwiek dowcip zrozumiałeś . Ty poproś kogoś kumatego niech Cię uszczypnie i wytłumaczy bo może wszystko wokoło też Ci się tylko wydaje.

2 2
ID:70864

gość-38111

@~cichyobserwator: A ciebie platformersie co tak w POśladek ukłuło że toczysz pianę z pyska ? Kompromitacja Mateuszka czy Ryśka ?

0 12
ID:70866

cichyobserwator

@~gość-38111: Jak Soros znów do Ciebie zadzwoni to podaj się za KODziarza to może jakiś nieużywany mózg sfinansuje.

3 3
ID:70869

gość-52629

Panie platformiarzu nie puszczaj pan bąków i nie zmieniaj tematu . Soros dzwoi raczej do Batorego i BCC albo do Aarona Bucholtza .A ta działają twoi idole .

0 8
ID:70874

gość-52629

http://r0x.pl/16e

0 3
ID:70877

cichyobserwator

@~gość-52629: Te teksty o Sorosu , WSI i jego kasie to z tych samych stron gdzie piszą ,że Elvis żyje ? Wczoraj w taksówce widzieli Jezusa z Sorosem jak do pejsatego banku po kase dla KODu jechali.( dobre ,nie ? puść to dalej !)
Jak wyczytasz w internecie ,że masz 2 metry wzrostu a jesteś kurduplem 1,5 m to ile bedziesz miał ? Poproś wujka Google niech Ci pokaże jakieś strony Sorosa i jakieś jego oświadczenia a Ty je nam pokaż . Takie głodne kawałki - kto ,komu ,ile to możesz wciskać sobie podobnym nawiedzonym fanatykom internetu , którzy w każde gó..o uwierzą na swoim poziomie pojmowania świata. Internet to wspaniała rzecz tylko dla myślących , inteligentnych ludzi a z takimi jak Ty świat ma tylko ubaw po pachy.

3 3
ID:70884

Łoczytany

@~cichyobserwator: dyskutujesz z ruskim trolem dla którego Putinowska Rosja jest wzorcem?

2 0
ID:70890

cichyobserwator

@~Łoczytany: Bo wku..a mnie jak ktoś takie brednie innym wciska i czasem próbuję coś naprostować choć wiem ,że Don Kichote z wiatrakami miał łatwiej . Ale uważam , że głupocie nie można odpuszczać i czasem daje się sprowokować choć wiem ,ze wielu z tych " oświeconych " byłoby lepiej olać. Nich chociaż jeden czytający sie zastanowi i sam coś sprawdzi to już mogę stwierdzić ,że było warto.

3 3
ID:70894

Łoczytany

@~cichyobserwator: Ja tam mam niezły ubaw jak czytam ten ich bełkot a widać przy tym wyraźnie jak się wściekają i toczą pianę bo nie mają sensownych argumentów.
Natomiast ruskie trole olewam, niech sobie głoszą chwałę i wielkość Putina

7 1
ID:70899

gość-74297

Panie cichy to teraz kogo wam wyznaczyli na przy...wódce? Skoro TW Mateusze i Rysie sami sie ośmieszyli i skompromitowali to czas wyznaczyć kolejnego figuranta-lewaka by organizował płatne protesty i dawał Omletowi tematy do szczucia POlaków na Polaków .

0 14
ID:70906

Łoczytany

@~cichyobserwator:

O proszę a nie mówiłem, ostatni post kolegi numerkowego to kompletny brak argumentów, za to taka "mowa miłości bliźniego inaczej".
Post rzekomo nastawiony na to aby nie szczuć Polaków na Polaków, co nie?

Na Twoim miejscu ja bym go olał.

8 1
ID:70910

cichyobserwator

@~Łoczytany: Dzięki za radę .Niby człowiek wie że z gó..m walka ma przewidywalny skutek a czasem go poniesie.
Jeszcze raz dzięki za dobre rady , pozdrawiam

3 3
ID:70919

Łoczytany

Odcinki 1 i 2 takie sobie, może dlatego, że najlepsze gagi znamy już z zapowiedzi. Zobaczymy co będzie dalej.

0 0
ID:70955

gość-76155

Ciekawe zjawisko - w/g nieoficjalnych ukrywanych danych z PO odeszło już 75% członków , największą grupę stanowi tzw ,,aktyw partyjny '' czyli beneficjęci stołków którzy dorobili się na tych stołkach majątków . Czy to przypadek ?
Moze to efekt zapowiadanych przez PiS kontroli skarbowych ich majątków i obowiązku jawności majątku sędziów i prokuratorów ?
W każdym bądź razie media nieśmiało donoszą że państwo Gronkiewicz-Waltz pilnie poszukuje nabywców na posiadane nieruchomości ... czyżby już mieli bilet do Telavivu ?

0 14
ID:70989

Miś

@~gość-76155: Masz nieaktualne dane, ja słyszałem, że odeszło już 115% członków,

5 1
ID:70996

cichyobserwator

@~gość-76155: " w/g nieoficjalnych ukrywanych danych " a numerek 76155 - pach - odkrył to pstrykając palcami.
Albo " media nieśmiało donoszą " a numerek 76155 bezczelnie ( bo nie nieśmiało ) pisze o tym ale które media są takie nieśmiałe - to już zapomnioł napisać.
Numerek 76155 to dopiero zjawisko !

4 4
ID:70997

gość-76955

A kto donosi że Schetyna zwija żagle tak jak cała mafia platformerska ?

1 6
ID:71016

gość-80132

@~cichyobserwator: w/g mojej obserwacji to ty jesteś na tym forum najciekawszym zjawiskiem . Dla ciebie wszyscy inaczej myślacy są beee , a wszyscy potwierdzajacy twoje michnikowe opinie są cacy . PiS kradnie , PO nie kradło, Kijowski broni demokracji , PiS ją niszczy i tym podobne głupoty głosisz . Całe szczęście że są jeszcze tacy jak 76155 którzy mają swoje własne zdanie i twoje bezczelne propagandziarstwo nie ma na nie żadnego wpływu .
Tego że głupia i nadęta totalna opozycja już jest za burtą też nie widzisz , ale to już twój problem .

0 12
ID:71028

Łoczytany

@~gość-80132: Eeeeee tam, zdecydowanie przeceniasz @cichego. Takiego unikata jakim był @pytajnik nikt i nic nie przebije.

Przy okazji "bezczelnego propagandziarstwa", toż to własnie propaganda czystej wody:

gość-76155 • środa, 07:22
@~Łoczytany: A jak długo ta ,,polska firma'' będzie POLSKA ? Jaka jest pewność ze za 5 lat nie stanie się np niemiecka razem z gruntem ? Przykładów takich przekretów jest na pęczki i w taki sam sposób zabezpieczyli się już dawno obywatele starej unii . W zachodniopomorskim na tzw słupy zostały sprzedane setki ha gruntów rolnych które po okresie karencji staną się gruntami niemieckimi . Poczytaj ustawę i nie powtarzaj springerowskiej propagandy - tam jest wyraźne odniesienie do zabezpieczeń stosowanych w krajach starej unii .

5 0
ID:71030

cichyobserwator

@~gość-80132: Śmiesznota z Ciebie totalna ! Do mnie piszesz " Dla ciebie wszyscy inaczej myślacy są beee " a przecież ja dla Ciebie jestem beee bo właśnie inaczej myślę . Własne zdanie ? To Kościół miał kiedyś własne zdanie w którym Słońce krążyło wokół Ziemi i to było najważniejsze ? 76155 bredzi o handlu gruntami ale ważniejsze ,że ma własne ( choć poronione ) zdanie ?
Wiadomości i TVPinfo mają " wyjątkowo własne zdanie " a pewnie łykasz je bezmyślnie jak pelikan bo Ci pasuje mimo iż to TV niezależne od faktów i rozumu. Ale tacy jak Ty po praniu mózgu już tak mają i twierdzenie iż mają własne zdanie to efekt tej operacji a człek im prostszy tym łatwiej jej ulega. Może kiedyś do Ciebie dotrze ,że klepanie komunałków powtarzając po kimś własnym zdaniem nie jest.

3 3
ID:71031

gość-15483

@~cichyobserwator: bo wicie tow cichyagyncie , już coraz wincy prostych ludzi widzi jaka z was zgraja kryntaczy , oszutów i unijnych szmalcowników . A skoro proste ludzie to widzo to wosz los już jest przesundzuny , a ino patrzeć jak pejsaty spunsor przestanie POdsyłać wom srebrniki i spisze wos na straty tak jak już to zrobił z tym siwym wydartym pajacym z kitką i z tym co na Madere na ksiuty latoł . Jus PO nich .
Agyntura sie PO maluśku kuńcy ...szkoda ze dopiro tyroz .

0 12
ID:71045

Wolność i swoboda

@~gość-15483: Spoko, spoko, pejsaci mają się dobrze, ostatnio PAD przyznał Order Orła Białego Szewachowi Weissowi.
Tak więc spokojna twoja rozczochrana wiem, że ci się wiele rzeczy marzy ale jeszcze trochę sobie poczekasz

2 0
ID:71048

cichyobserwator

@~gość-15483: Teraz się dopiero zaczyna ; Polski bedzie broniła Matka Boska z ministrantem Macierewiczem , Kaczyszwili z kotem życie ci ułoży po swojemu a z kasy ogołoci brocha . Coraz więcej ludzi widzi jaka blaga z obłudą ich wyruc....ła w postaci PISdusiów u władzy a Takich jak Ty zakneblują wybory samorządowe bo prosty lud tak dymać się nie pozwoli.
A Ty nie podawaj się za prosty lud bo ON swój honor ma a osobistymi chamskimi atakami to posługuję się zwykła ludzka men..a.

3 3
ID:71052

Łoczytany

@~gość-15483: czyżby to był rynsztokowy język spod budki z piwem?

1 0
ID:71054

Miś

Ucho prezesa 3 - zdecydowanie za długie a przez to trochę drętwe ale Minister Wojny ze swoim Misiem super.

2 0
ID:71058

Łoczytany

Jak poszperać na youtube to okazuje się, że powstaje drugi obieg kabaretowy z dowcipami i skeczami na temat sami wiecie kogo.
:DD

1 0
ID:71096

gość-19948

Uuuuu - cichymanipulator jest na krawędzi wyczerpania nerwowego zwłaszcza po tym jak jego włocławski idol drrrr odnowił SB-ecką pomagdalenkową koalicję z PZPR .

0 7
ID:71102

Wolność i swoboda

@~gość-19948: Ja myślę, że raczej znudziło mu się odpisywanie na każdy pierdołowaty i bełkotliwy post

3 0
ID:71104

cichyobserwator

@~gość-19948: Ostatnie słowo z mojego poprzedniego tekstu trafiło do Ciebie ? Skąd nagle samokrytyka ? Psycholog - amator sie w Tobie odezwał ? Jak będę się wieszał to Ciebie pierwszego zaproszę .

2 2
ID:71108


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA