Ciche odrodzenie WSI -ABW powinno zbadać tą sprawę

Media zasłaniają nas głupotami strajkiem opozycji wszystkim zaraz zaczęło się żyć gorzej bo nie ma kasy od Państwa to się gorzej żyje kasiorę zarabia się z pracy a nie z dotacji .
Wracając do tematu jeśli to prawda ABW jak najszybciej powinna spuścić kiblem wszystkich winnych.
http://www.zbigniewstonoga.eu/post/8207/reaktywacja-wsi-i-proba-przejecia-panstwa-przez-sluzby-specjalne-przy-pomocy-ryska-p-a-w-tle-gigantyczne-pieniadze-ferrari-i-prezes-pzu/

36 komentarzy

cichyobserwator

Najbardziej w tym tekście z adresu podanego przez Stonogę podoba mi sie ten fragment :
"czas jakiś temu policjanci zatrzymali do kontroli pięknego konia i zdumieni patrzyli, że za kierownicą nie siedzi Prezes firmy zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowań tylko Prezes Zarządu PZU S.A czyli największy oponent biznesowy EuCO"

Logiczne ? Jeszcze jak ! Wszak wiadomo ,że każdy policjant z drogówki - od burtnika po generała - zna wszystkich prezesów wszelkich spółek i nie sprawdza papierów samochodu tylko pisze do Stonogi który to prezes jakim to samochodem i kiedy jechał . Stonoga powinien zająć się pisaniem książek sensacyjnych tylko czy aby talent nie pryśnie jak autor kiedyś wytrzezwieje.

3 3
ID:70862

Miś

@~cichyobserwator: ale koń z kierownicą? to chyba jakaś hybryda genetyczna a sam tekst z gatunki S-F

3 1
ID:70865

gość-52629

cichyobserwator już chyba wykazuje objawy depresji albo demencji partyjnej .Może świadczyć o tym nabieranie wody w usta na temat ostatnich ,,sukcesów '' totalnej oPOzycji i jej ,,literów ''.

1 15
ID:70873

gość-72009

@~cichyobserwator: Gdyby nie ten Stonoga to większość ludzi takich jak Ty dalej broniła by złodziei z Polskiego Rządu.Czytając rezimowe media gdzie 75% jest w łapach pejsiatych i Niemców .Podoba Tobie się chyba jak jakiś prezes kierownik czy dyrektor okrada Polskę .Ale czytając Twoje wpisy od roku widzę że najlepiej żyło sie Tobie jak rządziła Ewka ba nawet Afera Podsłuchowa nie zrobiła ani na Tobie ani na większości Polaków wrażenia .Po prostu jest grupka ludzi którzy chcą zmiany systemu a jest grupa ludzi którzy lubią być dymani przez Państwo .Co do konia logo Ferrari a co do samego Stonogi powtarzam się ale ale oprócz tego że pokazuje nam jak ELYTY żyją srają źrą za nasze podatki pomaga wielu ludziom .
Także wesprzyj Kijka bo kaska mu jest potrzebna albo napisz do Ryśka siedzisz z dupą przy kompie więc patrz i zobacz co dała Tobie i Polsce ekipa Ewki przez te 8 lat .Trzymaj się bo Unia się sypie i nie otworzą nowego marketu we Włocławku nie zbudują drogi itd itd .
Bo Ciebie w tym tekście obchodził tylko prezes ZUS nie to ze jest próba reaktywacji WSI nie to że Soroż i pewne lobby robią wszystko aby w Polsce doprowadzić do rozlewu krwi nie to że media w Polsce razem z Twoim guru którego brat zabijał Polaków robią burdel z mózgów obywatelom.Nie jestem za PIS-em ale jak nie podoba Tobie się partia która obecnie rządzi to wypierd...do Niemiec .Nie moja wina że ludzie nie chcą zmian chcą aby dalej Państwo rabowało im pieniądze a źreć maja w tanich marketach.Na wczasy albo nad jezioro albo nad Bałtyk .I do opieki po pieniądze .

1 18
ID:70878

gość-72009

@~Miś: Pamiętaj że dzięki niemu i Falencie zwykły Polak zobaczył jak bawią się Elyty za nasze podatki .
http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/zbigniew-stonoga-ujawnil-wszystkie-akta-afery-podsluchowej_620212.html

1 7
ID:70879

gość-72009

Możecie nie lubić tego że Stonoga pomaga wraz z duża grupą internautów ludziom zacząć nowe godne życie nie musicie lubić tego że pokazuje jak Elyta bawi się za nasze podatki ale ludzi przychodzi do niego coraz więcej i pokazują różne tematy .Nagrywajcie też w swoich życiowych momentach urzędasów którzy zamiast wam służyć spławiają was
Tu prawda o adopcji dzieci czytaj sprzedaży jawnej która jest nagminna od kilku lat


Brawa dla tego człowieka który wystąpił przed marszałkiem sejmu .

0 10
ID:70880

Coś ukrywają?

Nikt nie pyta o to, co stało się ze st. posterunkowym Tomaszem Tomaszewskim l. 49 , człowiek umarł 27 grudnia 2016 , często wypowiadał się w mediach ( był rzecznikiem nasze włocławskiej j policji ) Zmarł i jego koledzy i koleżanki nie dali do mediów informacji o jego śmierci - w jakich okolicznościach zmarl, a może policja coś ukrywa ?

1 1
ID:70882

cichyobserwator

@~gość-72009: Ja jak coś czytam to staram się zrozumieć co czytam ! Jak mi ktoś pisze ,ze policjant z drogówki stwierdził jakiż to prezes siedzi za kółkiem a jakiego innego prezesa jest pojazd to stwierdzam krótko - że ktoś po prostu bredzi , i tyle. A do tego jeszcze pan policjant pisze do pana Stonogi jakiegoż to epokowego odkrycia dokonał - to takie bzdury to może tylko ktoś chory stworzyć.
Z tym Sorosem następny śmich na sali - gdzie Ty żeś te debilne teksty o Sorosie wynalazł ( pokaż nam ) bo chyba na stronach gdzie twierdzą ,że Elvis i Jezus żyją , ba , razem koncerty grają.
Żyjesz w Matrixie i innym kity wciskasz a mnie nawet piszesz co ja robię, genialne ! Innym po rodzinie jezdzisz jakby jakaś odpowiedzialność zbiorowo - rodzinna istniała a prawda jest taka - nieudacznik życiowy wszystkim i wszystko wokół zarzuca a sam jak ta pierdoła wylewa żale w necie tworząc poronione spiski i układy . Tak oceniając rodaków pokazujesz jaki ty sam żałosny jesteś . Te teksty o pejsatych,marketach, Sorosie, ELYTACH ( duże byki muszą być - nie ? ) świadczą tylko ,że choroba postępuje a obok nie masz nikogo kto może Ci pomóc. Ale tylko silni zwyciężają , kasa za pracę i te Twoje inne ble,ble,ble - więc jak już te Twoje " przemyślenia " się skończą i przestaniesz tu bredzić to zapalę świeczkę na Twoją cześć i spróbuję pomóc następnemu z deficytem intelektualnym nieudacznikowi a może jemu uda się wrócić do normalności.

2 2
ID:70883

gość-72009

Za kilka dni finał sprawy Caritasu w Ełku czuję w kościach że będzie wielkie bum bum .Zresztą ostatnio w Ełk-u same bum bum

0 0
ID:70887

Łoczytany

@~gość-72009: To czemu Ziobro nie dał mu medalu? Ostatnia nadzieja w Panu Prezydencie, może uniewinni Twojego bohatera, jak sądzisz?

2 0
ID:70891

Łoczytany

@~gość-72009: Stonoga pomaga ludziom ??? Ależ to znaczy, że to lewak czystej wody, a fe!

2 0
ID:70892

gość-12546

@~Łoczytany: typowe zagranie lewicy na całym świecie - mylenie pojęć. Pomaganie komuś ZA SWOJE to nie to samo co pomaganie komuś za CZYJEŚ :) jeśli pomagał za swoje to nie jest lewakiem ;)

Problem z lewakami jest prosty, zawsze kiedyś kończą im się cudze pieniądze.

1 5
ID:70893

cichyobserwator

@~gość-12546: To obecny rząd to lewacy i jak tak dalej będą lewakować to kasa chyba się kończy :
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=230361197410108&set=gm.965179700280961&type=3&theater

3 3
ID:70896

Łoczytany

@~gość-12546: Zawsze mi się wydawało, że wg prawicy należy co najwyżej dawać wędkę a nie rybę.
To czemu Stonoga rozdaje ryby?

1 1
ID:70897

gość-12546

@~cichyobserwator: ależ oczywiście, PIS to narodowi socjaliści, PO to byli zwykli złodzieje bo jak inaczej nazwać podwyżki podatków a grabili tylko do siebie ;)

@~Łoczytany: to źle Ci się wydawało, mylisz zwykłą bezpośrednią ludzka życzliwość za SWOJE - z okradaniem społeczeństwa i rozdawaniu jak leci ;)

2 3
ID:70901

Łoczytany

@~gość-12546: Czyli rozdawanie ryb i tworzenie grup społecznych uzależnionych na stałe od pomocy jest OK?

3 0
ID:70902

gość-74297

Cichyobserwatorze - tu twoich platformesrsów nazywają złodziejami a ty nie protestujesz , nie zioniesz argumentami , nie kwiczysz i nie ajawaisz ? Co z ciebie za sympatyk , co z ciebie za stronnik , co z ciebie za platformers ?

0 10
ID:70905

gość-72009

@~Łoczytany: Oni medal dostaną podobnie jak PO dostała tylko wybory niech się zejdą .Poczytaj o Skokach a szczególnie Wołomińskim .

1 1
ID:70914

gość-72009

@~cichyobserwator: Pisałem Tobie kilka razy nie obwiniaj tylko Pis oni dopiero co zaczeli zadłużać choć jadą lepiej od poprzedników .Także aby być obiektywnym spójrzmy jak ekipa Donka kochała Polskę i Polaków
http://www.bankier.pl/forum/temat_dotychczasowy-bilans-rzadow-po-tuska-i-kopacz-jest-tragiczny,18425957.html

1 16
ID:70915

gość-72009

A jak myślicie Panowie dlaczego w Polsce nie robią pełnej dekomunizacji i lustracji od Kleru począwszy na sądach skończywszy ?
Bo głupi naród trzeba doić z kasy ile wlezie Bo skoro można kupić głos wyborczy za 500 pln albo za obiecaną Irlandię a żadna z władz która była na Wiejskiej od 27 lat nie zlikwidowała choć 1 podatku dochodowego to w jakim Państwie my żyjemy ano w socjalistycznym zabrać jednemu by dać drugiemu .Nachapac się zadłużać a później będzie 4 rozbiór Polski .

0 10
ID:70916

cichyobserwator

@~gość-72009: Twoje zródła wiedzy są porażające ,ze nawet na końcu nikt sie nie podpisał a dane wybrał z :
http://supernowosci24.pl
http://amerbroker.pl
http://www.sobieski.org.pl
http://nowyekran.info/
To rzeczywiście prawda musi być bo jak takie " media " podają to nie ma przebacz,
Jak teksty w reklamie : " media podały", " badania wykazały " , "wiadomo że " Itp,itp - tylko nikt nie wie jakie media, jakie badania i co wiadomo . Porażająca wiedza !

2 2
ID:70917

Łoczytany

@~gość-72009: SKOKI, faktycznie majstersztyk, kilka miliardów wyparowało i nawet nie ma śledztw w tej sprawie a dla maluczkich zorganizowano kabaret o nazwie parlamentarna komisja śledcza ds. amberggold.

11 1
ID:70922

Gość-6509295

cichy - a które media są twoim żałosnym zdaniem lepsze? tvn? polsat? a moze onet (buahaha) i interia, wp itp?buahaha, toż to zwykłe esbecko-ubeckie twory cieniasiue, w d.. byłeś g... wiesz, a mundrujesz za 10, ale ja już cie kiedyś namierzyłem, Ty masz po prostu za to płącone, jestes zwykłym najemnikiem, dlatego twoje zdanie się kompletnie nie liczy i dlatego od lat ja i wiekszosc userów z tego forum traktuje ciebie jak powietrze, a twoje żenujące wypociny się po prostu omija :)

2 14
ID:70928

Miś

@~Gość-6509295:

Buhahaha, nie no faktycznie, ewidentne potraktowałeś cichego jak powietrze, nie wiedziałem, że tak to się robi buhahaha, oj nie mogę

6 0
ID:70929

Gość-6509295

ja go tak potraktowałem, od lat go tak traktuje, ale trzeba uzmysłowić niektórym lemingom bezmyślnym, że to nie jest normalny typ, to zwykły najemnik, i pisze za co mu płacą, poza tym narzuca swoj punkt widzenia po chamsku innym odmawiając innym prawa do własnych wnioskó, zakrzykująć ich i ubliżając każdemu kto ma inne zdanie niż on. zwykły DEBIL (kilkakrotnie tak nazywał innych userów, więc mi również wolno)

1 14
ID:70931

Miś

@~Gość-6509295:

No cóż, różne rzeczy można powiedzieć ale na pewno nie to, że go potraktowałeś jak powietrze.
Widać za to, że masz jakiś potężny kompleks na punkcie cichego.
Powiedziałbym nawet, że wygląda jak byś czuł się od niego gorszy i usilnie potrzebował się dowartościować.

10 0
ID:70941

cichyobserwator

@~Gość-6509295:
Te " buahaha " to pierdnięcia mózgu są czy górę z dołem masz połączone na stałe ? Z kontekstu i logiki wnoszę ,że to dół ma decydujące zdanie .
Jak ochłoniesz to spróbuj znalezć gdzie i kogo konkretnie nazwałem debilem , bo tego określenia używam ogólnikowo np. debilami określam nawiedzonych używających wielkich liter bo zdaje im się że w ten sposób napiszą głośniej albo mądrzej.
Ktoś używający argumentu " w d.. byłeś g... wiesz " to już nie debil tylko Koprofag , którego podświadomość wszystko z jednym kojarzy. Jeżeli ja jestem " zwykły debil " to ma oznaczać ,że Ty jesteś " debil niezwykły " ; jeżeli tak to opisz siebie w kilku zdaniach bo chciałbym poznać to określenie dotąd mi nieznane.
W zasadzie czuję się wyjątkowo bo jezeli od lat traktujesz mnie jak powietrze i do tego mnie namierzasz to jakie musisz mieć relacje interpersonalne np. z kimś bliskim , kto poznał się na Twojej chorobie .
W Twoim tekście pada wiele sformułowań nadających się do głębszych badań ( Buhahaha ) ale na pewno już masz opiekuna- specjalistę , który dopuścił Cię do klawiatury po ostatniej zmianie leków ale to jeszcze nie te. Powodzenia i pamiętaj - trzeba dużo popijać.

2 2
ID:70949

gość-38563

@~cichyobserwator: i juz piana z pyska poszła i juz cichy nabazgolił argumentów z całego tygodniowego nakładu żydowskiej gazety Szechtera . Jednak w jego skali to on jest superniezwykły i do tego niereformowalny .

0 18
ID:70965

cichyobserwator

@~gość-38563: To ty jesteś Ten co wykupuje w mieście cały nakład Gazety Wyborczej ? To o Was - Koprofagach - ostatnio pisali ? Umów się z 6509295 na wspólny posiłek - smacznego !

2 2
ID:70970

gość-76955

@~cichyobserwator: a ty dlaczego nie szykujesz kanapek przestępcom okupującym sejm ? Platformerscy głosiciele ,,liberum veto'' sa głodni nie tylko zaufania . Chyba ze chcesz ich wspomagać tam gdzie ich miejsce - za kratami ?

0 10
ID:71003

gość-72009

@~cichyobserwator: Wklej ile milinów z Polski wyparowało za rządów Platformy pisałem Tobie wielokrotnie bądź obiektywny .Ostanio dymała nas platforma razem ze strażnikiem żyrandola teraz dyma troszkę mocniej PIS ale jedno jest dobre za PIS wróciła przyjaźń z Węgrami której nikt przez 26 lat nie pielęgnował .Uszanuj że w wolnych wyborach wygrał PIS także jesteś za demokracją Unią i innymi głupotami to smaruj dupsko wazeliną i do przodu .
Gdyby Unią rządziła Margaret Tacher śmiem twierdzić że Unia trzymała by się ładnych parę lat ale jak słysze że np. w Toruniu nie będą robić drogi bo nie dostali funduszy z Unii to wybacz .Jednego trzeba się odłuczyć złodziejstwa i żebraniny.

1 14
ID:71007

gość-72009

@~gość-76955: On płacze już tu od ponad roku .Mi też nie podoba się demokracja i socjalizm komuna i wszystko co czerwone .Ale obserwator to z czerwonej rodziny on chce dotacji Unii tolerancji przyjmować pontoniarzy ba śmiem twierdzić że popiera aby w Polsce coraz więcej Banderowców pracowało co tu dużo pisać Lewak i tyle.
Tylko przez takich ludzi w Europie z takimi poglądami tolerancja wyjdzie na to że za kilkanaście lat Europa będzie islamska a białe kobiety będą obsługiwać islamistów w haremach

0 14
ID:71008

cichyobserwator

@~gość-72009: Ty tez masz takich przyjaciół jak ostatnio Węgry dla nas ? Pijecie razem na imieninach po przyjacielsku a potem oni wychodzą i obrabiają Ci du..ę przed innymi i za Twoimi plecami. Gratuluję Ci takich " przyjaciół ".
Hitler też wygrał w wolnych wyborach to w/g Ciebie mógł robić co chciał ?
W główce masz groch z kapustą albo jesteś zwykłym prostakiem , który zna słowa : demokracja , lewak czy harem ale tego co oznaczają już nie wiesz . Sprane łby są niereformowalne więc szkoda więcej mojego czasu

3 3
ID:71012

gość-76955

re gość-72009 - nie licz na obiektywizm cichegoplatformersa .On jest zaprogramowany jak Tusk , Schetyna , Petru , Kijek i inni krętacze -to znaczy oni nie kradną i nie kłamią , oni POzyskują i mijają się z prawdą .
Z platformy odeszlo juz 75% ,,aktywu partyjnego '' , pozostał ,,pasyw partyjny'' który jeszcze nie wypełnił nowoczesnej deklaracji .

0 14
ID:71015

gość-89137

Panie cichyagencie PO jak ci sie POdoba miejscowa koalicja komuszkow z platformersikami ?
Czy nie sadzisz że to ostatnie kompromitujące podrygi POmagdalenkowiczów ?

0 8
ID:71092

Wolność i swoboda

@~gość-89137: Pewnie wzięli za wzór Najwyższego Naczelnika naszego Państwa

"Klub PiS złożył w sejmie projekt ustawy, która miałaby skrócić kadencję sejmików województw wybranych w listopadowych wyborach samorządowych - poinformował szef klubu PiS Mariusz Błaszczak. Projekt przedstawili w ubiegłą środę Miller i Kaczyński. - Są takie sytuacje, gdy trzeba szukać sojuszników. Na wojnie - jak mówią Rosjanie - każdy bagnet dobry. W tej sprawie jesteśmy gotowi współpracować ze wszystkimi ludźmi dobrej woli - powiedział prezes PiS."

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kaczynski-trzeba-szukac-sojusznikow-na-wojnie-kazdy-bagnet-dobry,wid,17057580,wiadomosc.html?ticaid=11878e

5 0
ID:71094


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA