PUCZ - to trzeba obejrzeć :)

Kto nie widział zapraszam do projekcji... Smutne i zabawne zarazem ze materiał przeciwko smieszkozycji (zwanej w filmie opozycja) to materiał który sami nakręcili... A zresztą co tu gadać, oglądajcie:

33 komentarze

Wolność i Swoboda

Myślałem, że to film dokumentalny TVP ale skoro twierdzisz, że to produkcja opozycji to pewnie wiesz co mówisz.

5 1
ID:71061

Mistrz

TVP najwyższej zmontowało to co sami nakręcili. A sceny z materiałów posłów PO to ja oceniłbym krotko - DZICZA.

Tam o nic nie chodziło tylko o to by robić gnój i burdel.

2 10
ID:71062

Wolność i Swoboda

Czy wątek z zamawianiem kanapek też jest, bo nie wiem czy warto oglądać?

0 5
ID:71063

gość-12546

@~Wolność i Swoboda: nie ma się czego czepić wiec czepiasz się autora wpisu? :) Ja nie mam problemu ze zrozumieniem tekstu, za to widzę, ze Tobie idzie nie bardzo.

1 5
ID:71064

Wolność i Swoboda

@~Mistrz: a co to ta DZICZA?

Gość-12546 może Ty wiesz?

0 1
ID:71065

Wolność i Swoboda

@~gość-12546: A swoją drogą skoro tam chodziło tylko o to aby robić gnój i burdel to czemu czołowi politycy PIS mówili, że to próba obalenia rządu? Jakoś mi się to nie spina.

9 1
ID:71066

Wolność i Swoboda

@~Mistrz: A w to, że TVP zmontowało materiał to jak najbardziej wierzę.

4 1
ID:71067

Wolność i Swoboda

@~Wolność i Swoboda:

Tak jeszcze w kwestii montażu, czy aby nie robili go Ci sami specjaliści, dzięki którym doszło do tajemniczego zniknięcia serduszka WOŚP z kurtki posła podczas wywiadu dla TVP?

Gościu-12546 może błyśnij swoim polotem?

5 1
ID:71068

gość-53499

PO - Nowoczesna opłacana przez Sorosa odmiana politycznego warcholstwa i liberum veto !!!
W wyborach samorządowych płyną jak ta woda - do morza .

1 7
ID:71069

Wolność i Swoboda

@~gość-53499: No i się wyjaśniło, to Soros zamówił i opłacił kanapki.

5 2
ID:71072

Mistrz i Marycha

"Kryje się coś niedobrego w mężczyznach, którzy unikają wina, gier, towarzystwa pięknych kobiet i ucztowania. Tacy ludzie albo są ciężko chorzy, albo w głębi duszy nienawidzą otoczenia." Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow

Ciekawe ktoś Wam przychodzi na myśl?

0 1
ID:71074

gość-12546

@~Mistrz i Marycha: czy to byla Twoja autodiagnoza?

0 1
ID:71075

Mistrz i Marycha

@~gość-12546: No niestety muszę cię rozczarować, bo wino, kobiety, gry i ucztowanie są mi bardzo bliskie ale kombinuj dalej a nuż trafisz ...
:DD

0 0
ID:71076

gość-12546

Wychodzą na jaw kolejne szczegóły wydarzeń z 16 grudnia 2016 roku, kiedy to pod pretekstem obrony „wolnych mediów” posłowie PO i Nowoczesnej zablokowali mównicę sejmową. Sprawy mogły pójść znacznie dalej: posłowie ludowców i klubu Kukiza opowiadają, że główni organizatorzy „puczu” mieli już przygotowany specjalny apel, jaki chcieli przedstawić na konferencji prasowej.

W treści oświadczenia znalazł się apel o pilną interwencję Brukseli w Polsce wszystkich czterech ugrupowań opozycyjnych. Spotkanie przedstawicieli klubów obyło się na tyłach sali plenarnej. Uczestniczyli w nim: lider Nowoczesnej Ryszard Petru, szef PO Grzegorz Schetyna, lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, a ruch Kukiz'15 reprezentowali Sylwester Chruszcz i Agnieszka Ścigaj. Paweł Kukiz znajdował się wtedy na obchodach rocznicy pacyfikacji strajków w kopali KW "Wujek".

– Uderzyło mnie, że pismo było już gotowe. Chodziło tylko o to, żebyśmy się pod nim podpisali. Co pod nim było? Ocena sytuacji w Polsce, slogany o zagrożeniu dla demokracji, rosnącym faszyzmie i apel do instytucji brukselskich o natychmiastowe zajęcie się tym, co dzieje się w Polsce i interwencję – mówi nam poseł Sylwester Chruszcz z ruchu Kukiz'15. Kukizowcy ostatecznie pod apelem się nie podpisali. – Prędzej poprosilibyśmy o pomoc Belzebuba niż Brukselę o bratnią interwencję – śmieje się Chruszcz.

1 13
ID:71078

ben Yacoff

Diabli z puczem! Najważniejsze, że nawiązaliśmy bliskie stosunki z San Escobar. Nie żyje nam minister Waszczykowski. Aż chce się zawołać wiecowo: minister Waszczykowski niech co? Minister Waszczykowski niech co? Niech co? Niech żyje, żyje, żyje.
Najważniejsze miasta San Escobar to: Santo Subito, Al Paccino, Tulismanore, leżące nad zatoką Kamasutra. Głównym towarem eksportowym San Escobar są wina Tuska...

12 1
ID:71081

gość-75358

@~ben Yacoff: nie masz wrażenia że jesteś .... i .... i .....? a moze jeszcze zaczniesz bronić oszusta Kijewskiego ?

1 6
ID:71082

Mistrz i Marycha

Ojoj, Kolega gość-12546 napisałby zapewne, że:

@~gość-75358 nie ma się czego czepić wiec czepiasz się autora wpisu?

0 0
ID:71083

gość-12546

@~Mistrz i Marycha: ja bym raczej zapytał czy naprawdę mam wymieniać wszystkie lapsusy językowe poprzedniego prezydenta? Choc fakt do ministrów spraw zagranicznych to ten kraj ma wybitne szczęście.

0 7
ID:71084

Mistrz i Marycha

@~gość-12546: O, to autorów wpisów można się czepiać?

0 0
ID:71087

Mistrz i Marycha

i co koniec tematu ?

0 0
ID:71099

gość-19948

@~Mistrz i Marycha: nie koniec , pucz włocławski trwa nadal , wraca PZPR .

0 3
ID:71103

Wolność i swoboda

@~gość-19948: Pucz ? We Włocławku ? Bez kanapek i okupacji? Niemożliwe!
Chyba ktoś Cię wprowadził w błąd.
:/

2 0
ID:71105

gość-42708

@~Wolność i swoboda: ja też widzialam a katering będzie po zakonczeniu obsadzania stołkow .

0 0
ID:71109

Wolność i swoboda

@~gość-42708: Na wojnie każdy bagnet dobry - jak powiedział Jarosław Kaczyński podając rękę Leszkowi Millerowi.
Nie bójmy się więc dobrych wzorców.
:)

2 0
ID:71110

Mistrz i Marycha

@~gość-42708: Przyznaję, że jest to jakiś pomysł dla firm cateringowych. Mogą w swojej ofercie napisać:

Obsługujemy pucze i przewroty pałacowe ( obie strony sceny politycznej), system atrakcyjnych promocji i zniżek zarówno dla strony obalanej jaki i obalających.

1 0
ID:71111

gość-81804

@~Mistrz i Marycha: dobre ...tym bardziej ze we Włocławku istnieje juz tradycja partyjno-prywatnych sPOtkań przy gorzale i zakąsce w lokalach partyjnych i z partyjnymi wódzirejami .

0 2
ID:71114

Catering

@~gość-81804: Chciałam wyraźnie podkreślić, że nasza firma cateringowa nie będzie nikogo dyskryminować, ze względu na poglądy polityczne. Dla niektórych specjalnych klientów w promocji do zestawów cateringowych dokładamy malutką gaśnicę.
Niestety meleksem nie dysponujemy nad czym ubolewamy i serdecznie przepraszamy.

0 0
ID:71116

gość-62156

@~Catering: ale nie dyskryminujecie zamówień pochodzących z lokali partyjnych po godzinie 22.00?

0 0
ID:71124

Catering

@~gość-62156: oczywiście, że nie dyskryminujemy, dostawy realizujemy nawet do Madrytu

0 0
ID:71125

gość-87085

@~Catering: Ooooo ,a czy to znaczy że ciepły prezes Toyotą ostanio bywał służbowo w Hiszpanii ?
A miał być na skokach w Wiśle ?

1 0
ID:71126

Catering

@~gość-87085: Nie wiem nic o prezesie ciepłym czy małym ale dla spin-doktorów wszystko, biorę kilometrówkę, wsiadam do samolotu i lecę

0 0
ID:71130

Wolność i swoboda

@~gość-12546: Tak przy okazji, jak tam korespondencja Prezydenta z Ru...... Leśnym?

2 0
ID:71133

Catering

@~Wolność i swoboda: to nie wiesz ? Agata się wkurzyła i Andrzej ma szlaban na internet.

1 0
ID:71134


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA