Jak sądzicie?

Czy Tusk naprawdę nie wiedział co się dzieje w Amber Gold? Bo słuchając tej komisji sejmowej to się można za głowę łapać ile ludzi magicznie straciło pamięć lub nie wykazało żadnej woli by cokolwiek sprawdzić...
https://i.imgsafe.org/c66fc5b1e4.png

14 komentarzy

gość-55881

Jak to ? Jego tuskowatość-kłamliwośc wszystko ,,wi nojlepi'' zwłaszcza dukając w języku angielskim -


3 15
ID:71235

gość-17617

@~Ancap: trudno powiedzieć, bo jeszcze nie wszyscy świadkowie zostali przesłuchani

http://static.polityka.pl/_resource/res/path/c1/cf/c1cfcf72-9da9-4345-8761-239f52c3a4c0_830x830

0 1
ID:71236

gość-55881

@~gość-17617: nie sądzisz ze tatuś stanie na łbie zeby nie stanąć przed komisją z synusiem ?

5 17
ID:71237

gość-71988

A następna "Jeszcze lepsza zmiana" powoła Komisję do wyjaśnienia afery skoków

13 2
ID:71238

gość-10822

Chyba lepszej zmiany niż klika PO-PZPR-ZSL w POlsce nie było . Kolesie z Magdalenki i nocnej zmiany znali sie jak łyse konie i kradli jak zawodowcy dlatego teraz kwiczą i toczą pianę na widok oddalającego się koryta .

2 7
ID:71250

gość-44812

Większą kasę ukradli w Skokach i nikt kur... mac o tym nie mówi

6 2
ID:71251

gość-71988

@~gość-10822: A co to Kaczyńskich na obradach Okrągłego Stołu i w Magdalence nie było?
Proszę jak to niektórzy pięknie rżną głupa.

10 1
ID:71254

gość-33281

Hahahaha...kolejny niezawisły (hehehehehe)sędzia przyłapany na ...kradzieży .Wyszedł ze sklepu w nowych butach za 650 zł bo .....zapomniał ze przyszedł w starych ... które zostawił w pudelku w sklepie .
Zastanawiajace czy kleptomania to choroba zawodowa polskich sędziów ? Jak tu stanąć w sadzie przed złodziejem i powtórzyć slowa że ,,będę mówić prawdę i tylko prawdę ''?

3 4
ID:71302

gość-76581

@~gość-33281: za 10tys to się nawet na prowincji przecież wyżyć nie da :)

1 0
ID:71362

cichyobserwator

Ancap ; Taki czujny obywatel z Ciebie ale wyjątkowo wybiórczy więc wymagasz pomocy . Służę :
"Wydawca "Wprost" ma przeprosić Michała Tuska - wyrok Sądu Apelacyjnego w Warszawie "
http://www.rp.pl/Dobra-osobiste/303019944-Wydawca-Wprost-ma-przeprosic-Michala-Tuska---wyrok-Sadu-Apelacyjnego-w-Warszawie.html#ap-1
Tylko w insynuacjach jesteś taki wytrwały i czujny ?

3 3
ID:71391

ancap

@~cichyobserwator: a w którym miejscu ja cokolwiek insynuuje? Zadałem pytanie czy sądzicie że pan Donald T. naprawdę nie wiedział nic na temat tego co dzieje się w Amber Gold. Mem który dodałem był tylko i wyłącznie w ramach żartu. Skąd mam wiedzieć ilu Donald T. ma synów, jakie mają imiona oraz czy chodzi akurat o Michała? To akurat Twoja insynuacja względem obrazka + przytoczenie, że gazeta wprost jakiegoś Michała o zbieżnym nazwisku z tej okazji musi przeprosić ;)

Czy przez Twój komentarz mam rozumieć że wg Ciebie pan Marcin, pospolity drobny oszust, który jakimś cudem tym burdelem pod nazwą Amber Gold dowodził nie miał żadnych pleców?

1 3
ID:71392

cichyobserwator

@~ancap: To przypomnę słynne tylko pytanie : Panie Ancap czy dalej bije Pan żonę ? To nie jest oczywiście zadna insynuacja a tylko pytanie. I w ramach żartu : co wyszło na testach psychologicznych ,ze masz Pan problemy z uzyskaniem pozwolenia na broń ? Żadne insynuacje a tylko pytania .
A na Twoje końcowe pytanie tak bez insynuacji zapytam tylko : Czy aby prezes z poplecznikami nie pomógł stworzyć Amber Gold ,żeby ukryć co się wyrabia w SKOK - ach ?

2 2
ID:71407

ancap

@~cichyobserwator: Odpowiedź na Twoim poziomie panie: jak się żony nie bije to jej wątroba gnije :)

Jedyny problem jaki mam to z uznaniowością policji, która odmawia mi posiadania broni do ochrony osobistej POMIMO spełnienia wszystkich warunków ustawowych W TYM testów psychologicznych, argumentując decyzję istnieniem numeru alarmowego :)

Odpowiadając na Twoje wydumane pytanie końcowe: owszem, mógł, ale to nie on wtedy rządził i to nie jego rodzina znajdowała się w jakiś sposób "wewnątrz" tego "biznesu" :) Jestem daleki od twierdzenia, że powinny się tym ludziom należeć jakieś odszkodowania od państwa bo PAŃSTWO to też MOJE pieniądze a ja inwestowałem je rozsądniej więc czemu mam być karany za tych co inwestowali nierozsądnie, co nie zmienia faktu że o procederze wiedzieli wszyscy będący wysoko i Ci sami ludzie jednocześnie udawali że nic nie widzą.

0 3
ID:71409

cichyobserwator

@~ancap: Oświeć mnie - tam gdzie piszesz wielkimi literami to mam podgłośnić komputer ? Nie mam doświadczenia z ludzmi ze zbyt dużym deficytem intelektualnym więc skończmy tę dyskusję bo z Tobą do niczego to nie prowadzi.

2 2
ID:71412


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA