Polska w tych samych rękach od 28 lat......

Obietnice wyborcze w końcu kupienie motłochu na 500+ jak się żyje bo z tego co obserwuję to nic się nie zmienia jak zadłużali tak zadłużają im żyje się lepiej ich rodzinom oraz znajomkom poustawianych na Państwowych krzesłach.
Kukle was jeszcze nie pieką już nawet Rumuni śmieją się i mówią że nie chcą tego co jest w Polsce ale tam ludzie wychodzą na ulicę w Polsce mają karty kredytowe i robotę w korporacji jak ktoś kiedyś powiedział to jest wasz cały majestat .A gównozjady mają się dobrze

6 komentarzy

gość-79104

Z tej samej trybuny sepleniacy uciekinier brukselski obiecywał że wsadzi do pierdla kazdego kto osmieli sie podnieść Polakom podatki .... po czym sam je podniósł i na polecenie pejsatych sprostytuował ustawę Kodeks Pracy wprowadzając umowy tuskośmieciowe.

0 5
ID:71253

gość-71988

A gdzie obietnice wyborcze Kukiza?

3 0
ID:71255

gość-44812

@~gość-71988: A to Kukiz rządzi?Bo jak przedstawili projekt leczniczej Marihuany to eunuchy zapowiedziały że w Polsce nie będzie upraw.A głosowanie za biurami poselskimi ?A rozbijanie aut po ponad milion z naszych podatków jakoś media nie mówią że my wszyscy płacimy za to .
Na razie kukle będą piekły coraz bardziej gnojowica i wielkie gówno .Socjaliści i pierwszy sekretarz podoba się nie?

2 1
ID:71259

Wolność

Już niedługo będą brali przykład z dawnych lat strzeżcie się przejazdu .......

0 0
ID:71260

Wolność

@~gość-79104: A kto zapierd... na dywanik do Izraela tylko rudy a obecni to co .Najpierw obiecali ickom renty które Polska płaci teraz pojechali chyba uzgodnić kiedy odszkodowania za ziemię wypłaca Polacy pewnie jak lasy sprzedadzą .Bądź obiektywny chyba że tak podoba Tobie się rząd z pierwszym sekretarzem i zadłużanie Polski rabowanie dalej rozbijanie aut z podatków Polaków premie .Chłopie widzisz ze żyjesz w socjaliźmie czy masz oczy zalepione tym dobrobytem.Gdzie do Państwa w stanie pokoju sprowadzana jest obca armia gdzie zamiast porządnych żolnierzy nominacje wojskowe dostają księża chyba będą z różańcy strzelać .Polityka zagraniczna Polski wiesz gdzie jest .Trump gada z Chinami i Rosją .Niemcy nie mają z nami podpisanej umowy o pokoju od 45 roku .W razie wojny ratuj się kto może powtórka z rozrywki

0 3
ID:71262

gość-71988

@~gość-44812: A tak, tak faktycznie nie rządzi a jedynie liże tylną część ciała swojemu idolowi Naczelnikowi. No bardziej wiernopoddańczej postawy to już dawno nie widziałem. Nawet Samoobrona i LPR były twardsze.

2 0
ID:71265


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.