Ludzie wołam do was z emigracji

Czy podoba dalej się wam mieszkać w tej partiokracji w tym syfie w tych układach poMagdalenkowych obejrzyjcie ten film .Ile jeszcze macie być motłochem pracującym na nierobów i gów..zjadów którzy po objęciu krzesełka zapominająo was i traktują was jak motłoch wraz z chłopakami w czarnych kiecach .Rumunia potrafi a Polska nie jestem kodowcem ale socjalizm demokracja i Euroburdel zaprowadzi nas do wojny

9 komentarzy

gość-78424

Przekaz Korwina w pigułce:

2 2
ID:71264

gość-10671

re wolność - ale ty ten apel kierujesz do płatnych zadymiarzy i oszustów fakturowych z KOD-u opłacanych przez Sorosa czy do tych którzy wybrali legalny rząd ktory ma nadal poparcie w granicach 50% ?
Platformerscy zadymiarze unowocześnieni przez Balcerowicza wraz z defraudantami już są na dnie i mało kto ich popiera a pan Mikke nigdy nie przedstawił konkretnego programu opartego na swoich teoriach .

0 3
ID:71270

gość-91377

prawda jest taka ze trzeba walczyć o dostęp do broni, uzbrojony obywatel jest obdarzany większym szacunkiem niż niewolnik.

Czekaj czekaj.. Niewolnicy w starożytnym Rzymie mieli prawo do posiadania broni, a rzekomy suweren III RP (naród polski) nie ma takiego prawa ;) To kim my dla nich jesteśmy?

2 3
ID:71276

Wolność

@~gość-10671: Przecież Kod-ziaże to to samo co pisiory .Zgadza się?Ustrój demokratyczno -socjalny to szambo szambo które wyleje teraz Twoi ziomkowie zadłuzyli Państwo lepiej od poprzedników .Budżet z deficytem miliony na pederastów i Twój pierwszy sekretarz .Rozkradli Polskę od 89 roku a nie wiem co gorsze taki Kodziaż czy ten co sprzedał Suwerenność Polski za wejście do Euroburdelu?

1 4
ID:71278

Wolność

@~gość-91377: Cała zgnilizna Unii Europejskiej nie ma broni a głowa narodu jeszcze chce wspólnej armii europejskiej nosz ku... mac wspólny to może być wychodek zamiast na kiecoli niech robią broń jądrową .Bo tych nominowanych księży raczej nie widze jak mieli by kogoś zabić i iść na wojnę .

1 1
ID:71279

gość-80248

@~Wolność: sorki , ale chyba masz sieczkę we łbie , nie wnikam kto ci jej tam nasypał .

4 0
ID:71283

LALA20

gość - 91377

Chciałeś zabłysnąć wiadomościami o starożytnym Rzymie?, no cóż, poszło Ci jak '' pani'' w deszcz.
Servi - z łaciny niewolnik.
Nie sugeruj się Spartakusem - a może chcesz ze mną '' postrzelać '' w te tematy?

2 1
ID:71342

LALA20

gość - 10671

Legionisto !!!!!!!!!!, jutro jest niedziela, przejedż się do Torunia na spotkanie z centurionem. Miej w portfelu trochę sestercji,
centurion nie lubi gołodupców.

0 0
ID:71355

gość-10625

@~LALA20: a ty planujesz jakiś wyskok z defrałdantami ? Mateusz też nie lubi gołodupców zwłaszcza jak zasmakował wycieczek i zakupów na koszt naiwnej gawiedzi . Sypnij mu pare Euro niech przed upadkiem POszaleje . Będziesz miał to POliczone .

0 1
ID:71382


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.