Gdyby tak uciac cale to lewicowe p****

-Synku, zjedz te brukselki
-Nie mów mi jak mam żyć, osiągnąłem samoświadomość i nie jestem waszą własnością - właśnie z tego powodu.
-Nie pyskuj!
-To się nazywa argumentacja logiczna, nie tracę czasu na zbędne inwektywy. To, że mnie urodziłaś nie daje ci moralnego prawa do rozdysponowania moim ciałem
-HENRYK SZYKUJ PASEK!!!
-Naruszenie mojej nietykalności to złamanie aksjomatu. Jeżeli na pogróżkach sie skończy - nie zadzwonię po PAO, więc odłóż broń.
-JEZUSMARIA
-Upersonifikowany Bóg to relikt i atawizm. Hawking udowadnia, że pojęcie Boga może co najwyżej dotyczyć jakiejś stałej kosmologicznej. To dziwne matko, że jesteś skłonna wierzyć w całkę lub pierwiastek. Poza tym traktowanie Boga jako dawcy prawa kłóci się z mnogością jego kultów na Ziemii. Skąd mam wiedzieć, do którego się modlisz?
-WYRZUCĘ CIĘ Z DOMU
-Nie ma problemu i tak o tym myślałem. Szkoła daje jedynie marny koncesjonowany papier, przypomina bardziej więzienie. Możliwość spania w tym mieszkaniu to marne pocieszenie, kiedy tracę 12h dziennie na bezużuyteczne rzeczy. Zaoferowałem swoją edukację pewnemu bawarskiemu właścicielowi magazynów. Zarobię jężdżąc na widłakach na studia
-PRZECIEŻ MASZ 13 LAT
-100 lat temu 13-latek był już specjalistą w swej dziedzinie. Beztroskie dzieciństwo to wymysł związków zawowodych, zeby wyciąć konkurencję i socjalistów, żeby kontrolować każdy aspekt mojego życia. Dopiero rewolucja przemysłowa pozwoliłą na zwolnienie dzieci z pracy z powodu wysokiej wydajności rodziców.
-Jesteś członkiem sekty pewnie!!
-Jestem libośmieszkiem, twoja argumentacja została właśnie zaśmiana, polecam poczytać Konkina, Rothbarda i Rand. Za 10 lat zwrócę wam pieniądze za opiekę mojej osoby. Żegnam

1 komentarz

gość-91377

haahhahaa korwinista jak nic..

3 0
ID:71275


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA