Jedyny któremu o coś chodzi!

Kiedy wreszcie ludzie przejrzą na oczy i zaczną wybierać nie tych którzy dają a tych którzy nie będą im zabierać? Bardzo ciekawy i odkłamujący dokument o Korwinie

20 komentarzy

gość-71988

A On to robidla kasy czy idei?

2 2
ID:71340

gość-12456

@~gość-71988: racz obejrzeć film który komentujesz to może się dowiesz :)

2 1
ID:71361

gość-12779

Hahahahaha...z ostatniej chwili -okazuje pani prezes Sądu Najwyższego lubi ,,rozjeżdżać takie antysądowe demonstracje swoim autem '' . Bidula tyra za marne 10 tysięcy złotych .....+dodatki -razem ok 20 tysiecy zł i jeszcze będzie się z motłochem zadawać ?

1 3
ID:71364

gość-71988

@~gość-12456:

Czyli jednak dla kasy !!!

Skoro bowiem wprost nie można na to odpowiedzieć, to zgodnie ze starą zasadą:

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

Ja to w sumie nawet rozumiem, ot ludzka rzecz. Nie każdy przecież musi być jak Matka Teresa.
:)

1 2
ID:71367

ancap

@~gość-71988: jasne, gość który całą swoją polityczną działalność od lat '90 opłacał z własnej kieszeni robi to tylko dla kasy:) Idąc dalej, jego chęć bycia w polskim sejmie po apanażach w euroburdelu też raczej atrakcyjna wizja finansowo nie jest :)

1 3
ID:71372

gość-71988

@~ancap: Obecny Prezes Orlenu też na byciu w polityce majątku nie zbił a popatrz na co może liczyć teraz.

1 1
ID:71373

gość-98502

Hej.dla mnie to taki sam idiota jak reszta z pisu i nikt mi nie powie ze on jest normalny nawet jesli niektore wypowiedzi sa ok to wlada takim besczelnym jezykiem ze oze sobie taki brdnie w swoim otoczeniu pieprzyc i na swoim poziomie debila wtornego poprostu zenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5 1
ID:71374

ancap

@~gość-71988: a co ma jedno do drugiego? nie widzę związku.

1 1
ID:71375

gość-71988

@~ancap: Ano to, że faktycznie niektórzy są w polityce przez lata dokładając wręcz do tego, po czym zdobywając tę władzę najczęściej spieniężają to zwycięstwo wyborcze dzięki lukratywnym posadom. Patrz przykład jak wyżej.

Stąd, fakt iż ktoś przez lata nie zarabiał na polityce, bo de facto nie miał takich możliwości nie przesądza o niczym.

Za to obecnie faktycznie, JKM ma bardzo zyskowne apanaże i co? Czy przekazuje te brudne pieniądze od jak to nazywasz euroburdelu na cel społeczne czy chowa do prywatnej kieszeni?

Jak zostanie dajmy na to Premierem to wg Ciebie nie obsadzi przyjaciół i rodziny królika na intratnych stołkach w imię tzw. wyższych celów?

O święta naiwności.
:)

2 0
ID:71376

Wolność

Wszystkie media maja zakaz pokazywania Korwina .Nikt ze szmat które zrujnowały Polską gospodarkę które robiły różne afery nie siedzi .Od 89 roku ten naród jest okradany i niszczony .Ale trzeba pamiętać że połowa głosujących to debile debil dostanie 5 złotych i się cieszy .Demokrację i socjalizm trzeba obalić obalić łatwo powiedzieć ale przecież ile osób nie chodzi na wybory .
Czerwone mordy nadal niszczą ten kraj

1 5
ID:71380

gość-10625

A tymczasem w niektórych okręgach PO straciło już ponad 80% członków to znaczy ze został sam ,,aktyw'' przyssany jeszcze do koryta .Transparentny Schetyna zabronił publikowania tych danych pod groźbą ,,wyklęcia z PO na wieki'' . Zabronił rownież kontaktu szeregowym czlonkom z PiS-owskimi mediami .Rozważana jest również obowiązkowa prenumerata ,,michnikowszczyzny '' przez członków PO dla ratowania GW i podniesienia morale szeregowców PO .

1 5
ID:71381

gość-24381

@~gość-10625: co z tego skoro cały ten motłoch poleciał zapisywać sie do N kropki ;)

0 1
ID:71389

gość-50963

@~gość-24381: Nowoczesnej też już nie ma - zalała ją fala na Maderze a ,,sfetru'' pruje sie jak stare gacie PO gotowaniu . Soros zablokował konta a bez dolarów żaden ,,sfetru'' czy zakodowany defraudant alimentacyjny nic nie znaczy !!! Oni już POOOOpłyneli ...

0 4
ID:71394

gość-71988

@~gość-50963: Tak się zastanawiam, jeśli PO i Nowoczesna odeszły już w niebyt (co mnie osobiście obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg) to skąd tyle wściekłych wpisów?

Tak sobie to oglądam co się dzieje w tym politycznym cyrku i widzę, że PIS radośnie kroczy ścieżką jaką wcześniej podążała Platforma. Myślisz, ze finał będzie ten sam?

0 4
ID:71397

gość-45411

@~gość-71988: Stosujesz stary chwyt socjotechniczny z propagandy POrtyjnej - obrzydzanie wygranym nagrody . To prymitywna zagrywka na poziomie piaskownicy .To tak jakbyś powiedział Polakom ktorzy jeszcze pół roku temu nie mieli co do garnka wlożyć i pracowali za michę ryzu u komucha-biznesmena - ,,te 500 zlotych jest obsrane (przepraszam) , weźmiesz to obsrane 500zlotych dla swojej rodziny ? ''
Oni wezmą , bo lepsze to niż tyranie PO 12 godzin u zlodzieja-rodaka za 1000zł na czarno , wezmą i ponownie zagłosują przy wyborach samorządowych na tych od których te ob...e 500 złotych dostają czyli na PiS !!! I to jest najwiekszy ból du....y dla oszustów z PZPR-PO-PSL którzy obiecywali i ....okradali !

0 9
ID:71398

gość-71988

@~gość-45411: Ooooo, ileż wniosków i głębokich przemyśleń tylko na podstawie moich dwóch krótkich zdań. :DD

A w którym to miejscu ja tu obrzydzam komukolwiek, cokolwiek?

Czyli przypisujesz mi coś czego nie napisałem, nie jest to więc aby manipulacja?
:)



P.S.

Jak już napisałem, los PO czy Nowoczesnej jest mi obojętny. Zaś skoro jak Twierdzą niektórzy te partie odeszły już w niebyt to jakim jest sens ciągle się rozwodzić na ich temat?
Od 1989 w niebyt odeszło już wiele formacji politycznych: UW, AWS, Samoobrona, UD i wiele innych i jakoś nie piszesz o nich, zaś od pisania o PO jakoś nie potrafią się niektórzy odzwyczaić. Ja w każdym razie nie widzę w tym sensu.Chyba, że ma to być takie zaklinanie rzeczywistości i pobożne życzenia piszącego

1 0
ID:71401

gość-55869

,,....od pisania o PO jakoś nie potrafią się niektórzy odzwyczaić.'' Owszem ponieważ nadal to PO...ne towarzystwo prowadzi róznego rodzaju szczujnie i proagandziarnie a jakby tego było mało to donosi na wyborców obecnego demokratycznego ładu spolecznego do zapejsaczonej Brukseli .A to już jest pełzająca zdrada narodu .

0 4
ID:71411

gość-71988

@~gość-55869: tak jak donos na Polskę do komisji weneckiej ?

0 1
ID:71413

gość-88258

@~gość-10625: Nie widzę różnicy między PO a Pis JEDEN CH..

1 2
ID:71420

gość-97877

@~gość-88258:No tak , ale ten ,,jeden ch...'' ma 40% poparcie a od tego drugiego ,,ch.... '' odeszło już 80% czlonków i nadal odchodzą . Nie POmaga nawet pejsata nowoczesna V kolumna Balcerowicza . . A PO wyborach samorządowych ta ,,ch...a ''partia zniknie ze sceny POlitycznej tak jak klika spalonegokocura .

0 5
ID:71425


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA