Gdzie są Barany od ośmiorniczek ?

Gdzie się podziały te Barany co im ośmiorniczki przeszkadzały ? Teraz mordki w kubeł pochowane ? A p.rezydent szasta kasą a baraki cisza ?
" Ponad 6,5 tys. zł urzędnicy przeznaczyli na artykuły religijne - w tym kilka eleganckich różańców."
"Wśród zakupów można znaleźć chociażby kilkaset portfeli skórzanych i aktówek na dokumenty za 50 tys. zł."
"Kancelaria Prezydenta kupiła za 3,2 tys. zł młot wyburzeniowy. Sprzęt - w torbie i z akumulatorami - dostarczyła poznańska firma MAM. "
"Od 1 stycznia do końca roku o miejsce do palenia dla pracowników KPRP dba firma Palarnie.pl. Za cztery kabiny miesięcznie pobiera 4 tys. zł czynszu. W ciągu roku będzie to 47 tys. zł."
"Za prawie 5 tys. zł do Kancelarii zakład mięsny Konarczak dostarczył 200 kg kiełbasy tyrolskiej, 120 kg szynki konserwowej i 40 kg pogorzelskiej podsuszanej"
"W październiku urzędnicy zlecili pracowni brązowniczej "Sacrum" z Krakowa konserwację i złocenie kielicha mszalnego oraz pateny. Cena - 1200 zł."
"Poza tym Kancelaria zamawiała też kalendarze liturgiczne, świece, kredy, mirrę, sznury do alb kapłańskich i pateny do rozdawania komunii. Hurtownia z Tarnowa za zamówienie dostała 1,7 tys. zł."

To są zakupy prezydenta wszystkich Polaków ? Gdzie się podzialiście obrońcy kasy podatników ?

35 komentarzy

gość-43922

No cichyagencie jestem pod wrażeniem .To teraz dla porównania przytocz 8-letnie marnotrawstwo podatków kliki rzadowej Tuska , Komorowskiego i ustal gdzie Vincent przelał nasze pieniądze z OFE .
Możesz rownież odsłonić fakty jak klika Buzka i Tuska na polecenie Makreli przygotowała do przejęcia przez niemieckie banki POLSKIE KOPALNIE a właściwie złoża węgla w zamian za ,,pomoc unijną ''. Dasz radę ? Czy partia nie POzwala ?

0 16
ID:71497

gość-89511

@~gość-43922: Panie nr 43922 jeżeli coś się komuś zarzuca to podaje się konkrety a Ty trzeszczysz jak stetryczały Kaczyszwili kłamiąc w żywe oczy np. odnośnie kopalń . Też jesteś z tych co myślą ,że wielkimi literami to mądrzej i głośniej jest ? Nie mam doświadczenia w tłumaczeniu osobom z deficytem intelektualnym ,że powtarzają głupoty bo fakty do nich nie trafiają. Normalny człowiek stawiający zarzuty podaje konkretne fakty a w Twoim przypadku jedyny fakt wynikający z tresci wpisu jest jeden - pojęcia nie masz o czym piszesz ! Przyznaję ,że w Twoim przypadku nie dam rady.

18 1
ID:71500

cichyobserwator

@~gość-43922: Ten gość 89511 to ja. Tak się wczytałem w te Twoje rewelacje ,że IQ mi się na moment spierwiastkowało i stąd ten brak podpisu. Już wróciłem ale dalej twierdzę , że w Twoim przypadku nie dam rady.

3 2
ID:71502

gość-42375

@~gość-43922: A kto zamknął Makoszowy i przymierza się do zamknięcia kopalni Krupiński?
Na partyjnej egzekutywie zabronili Wam o tym mówić?

6 0
ID:71504

gość-14023

@~cichyobserwator: ,,Forum RWK o zamknięciu kopalni Krupiński'' - tu możesz ubogacić swój deficyt intelektualny ....jeśli dasz radę ...i partia ci POzwoli .

0 10
ID:71505

gość-42375

@~cichyobserwator:

O co właściwie robisz to halo?

1) Dewocjonalia zawsze się przydadzą, to taki współczesny odpowiednik perkalu, koralików i paciorków,
2) Młot wyburzeniowy przyda się do burzenia starego porządku, w wykonaniu samego PAD zapewne.
3) Zapas dobrze wysuszonej kiełbasy przyda się na okoliczność jak by suweren się wnerwił i chciał siedzibę PAD-a wziąć głodem.
4) Na miejscu PAD chciałbyś chyba przyjmować komunię (pod postacią wina) z ładnego kielicha.
5) A te drobne wydatki 1,7 tysia to nawet nie warte komentarza.

3 2
ID:71507

cichyobserwator

@~gość-14023: Ty piszesz to ja sprawdzam i co mam : " Fakty są takie, że spółka JSW dołożyła do Krupińskiego w ostatnich kilku latach około 1 mld PLN " To JSW to niemiecka spółka ?
"Akcjonariusze JSW zadecydowali, że kopalnia "Krupiński" zostanie przeniesiona do Spółki Restrukturyzacji Kopalń. Nikt nie głosował przeciw. Akcje spółki zyskują 6 proc."
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Akcjonariusze-JSW-zdecydowali-o-przekazaniu-kopalni-Krupinski-do-SRK-3622632.html
http://gornictwo.wnp.pl/daniel-ozon-p-o-prezesa-jsw-dla-wnp-pl-o-cenach-krupinskim-strategii-i-celach-spolki,293707_1_0_0.html
Jakim deficytem intelektualnym trzeba być obdarzonym ,żeby na siłę utrzymywać coś przynoszącego straty ? Jakim baranem trzeba być żeby powtarzać czyjeś brednie bez sprawdzenia ? Odpowiesz ?

3 2
ID:71509

gość-37076

@~cichyobserwator: Kopalnia Krupiński w ktorą w ostatnich latach wpomPOwano miliony euro była przygotowywana przez rząd Tuska do sprzedaży za grosze niemcom w ramach oddluzania .były prezes stoi na czele niemieckiej społki która miała przejac kopalnię .Obecnie wkroczyło tam CBA . Wszystko jest w necie ....

0 13
ID:71513

cichyobserwator

@~gość-37076: No to Baranku Boży wklej gdzie to w necie masz. Co Ty bredzisz , jaka " sprzedaż za grosze niemcom w ramach oddluzania " Co ma piernik..? Który prezes ? Której niemieckiej spółce ? Jakie CBA ?

4 3
ID:71516

gość-25526

@~cichyobserwator : Od bredzenia jest już Bredzislaw -twój idol , a o kopalni Krupiński jest w necie repotaż Anity Gargas ...ze cichy agent go nie wytropił ? Chyba tylko dlatego że opsuje przekręty Buzka i Tuska ...
I jeszcze pytanie , jesli waszaroztropnośc pozwoli - czy cichyagent już przyjął na swoje salony jurnych potrzebujących islamistów zgodnie z zaleceniem pokopanej i ryzego oszusta ?

0 11
ID:71518

gość-69964

@~gość-25526: Czy Anita Gargas napisała, że PIS zamyka tę kopalnie?

5 1
ID:71521

gość-26036

@~gość-69964: PiS nie zamyka tej kopalni ,PiS wysłał tam CBA żeby odsłonić przekręty pani POkopanej i rudego kłamcy ...

0 8
ID:71524

cichyobserwator

@~gość-25526: Z chorymi ludzmi nie ma sensu dyskutować. Klepiesz to samo w kółko a Anita Gargas To to samo co Wiadomości TVP do ,których się nadaje po jeszcze bardziej " wiarygodnej " (skąd przyszła ) TV Republika . Ta pani nie robi reportaży tylko serial dla PISdusiów .W/g tych zródeł to Orkiestry Owsiaka w tym roku nie było ale afera z Krupiński już tak. W tropienie idiotyzmów w TVP nikt normalny się nie bawi a Ty jak lubisz to miłej zabawy życzę.

4 3
ID:71527

cichyobserwator

@~gość-26036: Pokaż nam gdzie TY o tym CBA w kopalni Krupiński przeczytałeś . No nie wstydz się , pokaż ! Gargas dzwoniła ?

5 4
ID:71529

gość-80000

@~cichyobserwator: No proszę dla cichegoagenta juz pani Gargas jest be bo nie chwali kliki Tuska i Buzka . I ty przedstawiasz się na tym forum jako obiektywny obserwator ? Chyba ten obiektywizm jest na poziomie naczelnego oszusta PO - temu tez zaprzeczysz ?

0 16
ID:71531

gość-69964

@~gość-26036:

Kopalnia Krupiński ma trafić z Jastrzębskiej Spółki Węglowej do Spółki Restrukturyzacji Kopalń. SRK nie jest po to aby trzymać kopalnie tylko by je likwidować. Kopalnia Makoszowy jest już w likwidacji prowadzonej własnie przez SRK.

Tu masz źródło i wywiad z Senatorem Krystianem Probierzem z PIS:

http://gornictwo.wnp.pl/prof-krystian-probierz-senator-dzialania-w-gornictwie-oceniam-pozytywnie-ale,293888_1_0_0.html


Ciekawe co powiesz, ja kopalnie Krupiński zamkną. Napiszesz, że Gargas zrobiła Cię w bambuko? Kto jest bardziej wiarygodny? Senator PIS czy czy Pani redaktor?

9 0
ID:71533

gość-27386

@~gość-80000: Jaki ma sens ta Twoja wklejanka ?Ja obserwuję , jak już , co się dzieje teraz a Ty jakieś stare gazety czytasz ? Powiedział co powiedział i czemu tu zaprzeczać. Kaczyszwili kłamie non stop i co ? Mam poświęcić życie na bredzenia kurdupla ? Mamy przecież " dobrą zmianę " a ty zapętlony w prahistorii jakby obecna władzunia nie kłamała na każdym kroku.
Co do pani Gargas - gdzie była ta "wspaniała dziennikarka " dopóki PISdzielce jej nie wynajęli, podobnie jak geniuszy w TVP ,TVPInfo ? Taki poziom jacy dziennikarze.

14 0
ID:71536

gość-82670

@~cichyobserwator: zastanawiające dlaczego tak dociekliwie nie punktowaleś Nowaka-zegarka , Sienkiewicza i reszty stołowników ,,U Sowy'' , Rycha , Zdzicha , tego mafiozo od wyciągów , albo Salci ktora zaPOmniała ze przytuliła nieswoją kamnienicę i POmogła kolesiom przytulic inne kamnienice przy okazji wyrzucają na bruk mieszkanców-wyborców ?

0 14
ID:71541

cichyobserwator

@~gość-82670: Bo to co wymieniasz to Wasze ( PISdusiowe ) pomówienia powtarzane dla bezmyślnych ,zakompleksionych nieudaczników typu kacyk Kaczyszwili . To ,że tacy jak Ty o obecnej władzuni milczą to już Cię nie dziwi ? Zrobili " dobrą zmianę " a co w niej dobrego ? Potrafisz coś o obecnych Misiewiczach, Szyszkach , Macierewiczach coś napisać ?

3 2
ID:71548

gość-95303

@~cichyobserwator: o tym co zrobili mówi stałe poparcie dla PiS i dla tego rządu na poziomie ok 40%(to chyba wiesz?) a tacy jak ty zwolennicy nowocześnie zakodowanych kłamczuchów i zakijaczonych oszustów muszą zadowolić się ok 10%
poparciem....z tendencją spadkową .I nawet Soros tu nie pomoże . Wiem ze to dla ciebie przykre ale ,,prawda jak oliwa zawsze na wierzch wypływa ''.

0 16
ID:71551

cichyobserwator

@~gość-95303: Jak zwykle bezczelnie z butą kłamiesz:
" Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w połowie marca PiS mógłby liczyć na 35-proc. poparcie, PO zdobyłaby 21 proc. głosów, na trzecim miejscu uplasowałyby się ex aequo Kukiz'15 oraz Nowoczesna, na które chciało głosować po 8 proc. ankietowanych - wynika z najnowszego sondażu Kantar Public."
http://www.parlamentarny.pl/sondaze/pis-nadal-na-prowadzeniu-nowoczesna-idzie-leb-w-leb-z-kukiz-15,142.html

I ciekawe jak to się jeszcze zmieni bo przekręty PISdusiów wychodzą jeden po drugim :
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/podkomisja-smolenska-utajnia-dokumenty-zadamy-prawdy/04s8qgh
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/sejm-uczci-objawienia-fatimskie-to-pomysl-anny-sobeckiej-z-pis/5zkt036
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/mariusz-blaszczak-trafil-do-szpitala-takie-ma-luksusy/ey7xws2
http://wiadomosci.wp.pl/kat,36474,title,Jest-doniesienie-do-CBA-ws-polowania-ministra-Szyszki,wid,18728414,wiadomosc.html?ticaid=118ccc
Masz rację " prawda jak oliwa zawsze na wierzch wypływa '' a jak się kasa na 500+ skończy to nawet wytryśnie.

4 3
ID:71554

gość-35671

@~cichyobserwator: Ale ty tez robisz ,,kopiuj - wklej...''a podobno ty się okropnie brzydzisz ...i piętnujesz tych co to robią .No to jak w końcu cichyagencie z tym twoim kręgosłupem moralnym jest ? Dżdżownica , czy gumka od majtek ?

0 13
ID:71557

ben Yacoff

Mistrz Gałczyński skomentowałby krótko to:
...chcieliście PiS-u, no to go macie.
skumbrie w tomacie
skumbrie w tomacie, klops!

5 0
ID:71561

cichyobserwator

@~gość-35671 Jakby rozumek pracował to by pojął , że nie brzydzę się " kopiuj - wklej " tylko są tacy , którzy wklejają jedno i to samo od miesięcy i tego właśnie tyczył mój wpis odnośnie tej funkcji. Wróć do tego mojego wpisu i czytaj aż dotrze sens i dopiero się bierz za anatomię . Spróbuj zasady - najpierw myślę , potem piszę.

3 2
ID:71564

gość-71620

@~cichyobserwator:,, Sukcesy'' trzeba współautorom i klakierom przyPOminać bo jeszcze zapomną .Ty do takich należysz więc ci trzeba przyPOminać .

0 8
ID:71566

cichyobserwator

@~gość-71620: Rozumiem , że " sukcesy " obecnych oszustów zapisujesz na potem. Będziesz im przypominał żeby im odsiadka wyroków szybciej zleciała ?

3 2
ID:71576

gość-55536

@~cichyobserwator: Najwpierw przypomnę że ty jesteś również jednym z tych ,,baranów od osmiorniczek'' . Barany były już tak zadufane w sobie że do baranich łbów im nie przyszlo że ich chlańska na rachunek podatników ktoś moze nagrywać . Widocznie baranie głowy nie czytały klasyki , a przecież ,,Nikodem Dyzma'' jest ich pierwowzorem .

0 9
ID:71577

cichyobserwator

@~gość-55536: Przeczytaj Dyzmę jeszcze raz bo widać ,że nie pojąłeś jego "geniuszu ". Kariery a'la Dyzma to obecni Misiewicze, Szyszki , Macierewicze i inne tępe ministry , którzy Kaczyszwilemu pasują bo nie o intelekt mu chodzi. Teraz Dyzmiaki dobrej zmiany już siebie nagrać nie dadzą bo wiedzą jak się to robi z praktyki , wydają miliony na bzdety a tacy jak Ty jak katarynki o ośmiorniczkach . Może podałbyś ile już poszło milionów na komisję smoleńską albo na ochronę kacyka- naczelnika i wyjaśnij dlaczego to akurat Ci nie przeszkadza .

3 2
ID:71580

gość-79345

@~cichyobserwator: a jak przyjałeś tajnego i zaskakujacego suprekandydata na superpremiera - ,,nowatwarz- superSchetyna ''? Bo dla mnie to było ,,całkowite zaskoczenie'' PO zaPOwiedziach odnowienia ,,gabinetu cieni''.

0 10
ID:71586

cichyobserwator

@~gość-79345: Najbardziej żałosne jest to ,że Tobie się wydaje iż coś zrozumiałeś a prawda jest taka ,że tylko klepiesz co Ci podsuwają . Współczuję ,że bieda nie pozwala na korzystanie z płatnych telewizji ale jak ci ta darmowa propaganda pasuje to widać ,że do siebie pasujecie poziomem idealnie.

4 3
ID:71590

gość-32165

@~cichyobserwator: ale dlaczego sie denrwujesz ? Ja tylko pytam jak przyjałeś ,,nową twarz, kandydata na superpremiera rządu cieni '' - to cytat aktywu PO z konferencji prasowej ... cichy opanuj sie trochę ...

0 10
ID:71593

cichyobserwator

@~gość-32165: Ja się denerwuję ? Czy może ten co z nerwów połyka litery ( sie denrwujesz ) ?

4 3
ID:71595

gość-69964

Czyli jednak redaktor Gargas zrobiła w bambuko gościa @~gość-26036.

"Kopalnia Krupiński do końca marca zostanie przekazana z Jastrzębskiej Spółki Węglowej do Spółki Restrukturyzacji Kopalń. Pracownicy Krupińskiego przejdą do innych kopalń spółki, bądź skorzystają z osłon socjalnych."

http://gornictwo.wnp.pl/krupinski-do-srk-mniejsze-zatrudnienie-w-jsw,294383_1_0_0.html


9 0
ID:71599

gość-86345

posmiej sie troche z superkandydata supergabinetu cienkich cieni .

0 11
ID:71601


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA