Zalew nierobów na Europę

Ciekaw jestem jak radzą sobie nasi Włocławianie Lala pewnie w niebo wzięta że do końca roku 2017 w Niemczech powstanie 47 nowych meczetów .
A co z kolegą i jego białogłową czy hidżab kupiony koran już pewnie jest .
Podziękujcie tym wszystkim od multi-kulti za ten burdel w Europie za to że nygusom i nierobom rozdaje się pieniądze.
Dalej chcecie Unii założonej przez nazistę i komucha?

15 komentarzy

gość-18303

Kto Ciebie tak skrzywdził bidoku ,ze tylko lamentujesz i jęczysz ? Tobie nikt nic nie chce dać ? Czego chcesz pisząc te jęki ? Kup książkę , obejrzyj dobry film i nie truj dupy nam tylko zajmij się swoją !

19 11
ID:71827

gość-87942

@~gość-18303: Dla Ciebie pewnie jest wszystko jedno kto Ciebie w kukiel wali czy platfus czy pisior ale jak w rodzinie są czerwone mordy z PRL-u to nie ma sensu walczyć .

2 19
ID:71828

gość-87942

@~gość-18303: Słuchaj takim jak Ty nic nie przeszkadza dla Ciebie jest obojetne kto Ciebie w du... wali ale uwierz mi że są jeszcze ludzie którzy zawalczą o prawą Europę .

7 18
ID:71829

gość-87942

@~gość-18303: Wolność Ja nic nie chcę aby ktoś mi dawał .Zobaczymy jak Ty będziesz jęczał za parę lat i wspomnisz moje słowa że śmieci trzeba wyrzucić z Europy jak Twoje córki będą mieszkać w Haremach .Masz w ogóle dzieci czy dalej z mamą pod jednym dachem?

4 18
ID:71830

gość-67561

@~gość-87942: To wasze pieprzenie tych postprawd to w/g Was jest walka ? Śmisznoty jesteście jeżeli w to wierzycie a co myślą Polacy to macie :
http://wyborcza.pl/7,75398,21703900,nowy-sondaz-cbos-polacy-chca-unii-europejskiej-ale-nie-euro.html#BoxGWImg
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/548166,cbos-sondaz-bezpieczenstwo-polska-polacy-poczucie-bezpieczenstwa.html
Walka o " prawą Europę " ? Wy lepiej o objawienie rozumu zawalczcie !

17 7
ID:71833

gość-78911

@~gość-67561: Parchata gazetą jąkały to już nawet podcierać się nie można a Ty dajesz info .To tak jakby ktoś mi kazał feministkę nazwać kobietą.

7 19
ID:71835

gość-27145

@~gość-78911: Następny potrącony ? Potrzebujesz pomocy ? Takim trzeba pomagać ale kazać nic nie można bo myśleć kazać się nie da. Ale próbować można :
http://zapytaj.onet.pl/Category/001,003/2,286627,Kto_to_feministka.html
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/sprzedaz-dziennikow-ogolnopolskich-w-2016-roku#
Wyborcza na drugim miejscu sprzedaży a Ty wskaż w tabelce który to w/g Ciebie najlepszy jest. Pewnie na swoje rozwolnienie kupujesz Gościa Niedzielnego bo jemu ostatnio wzrosło - teraz już wiadomo dlaczego. ( napisz - trzeba zmiętolić czy od razu dobry ? )

16 6
ID:71836

gość-33543

@~gość-78911: hahaha ...to tak jak w tym dowcipie o uczciwym polityku i cnotliwej prostytutce ?

6 1
ID:71837

gość-88332

Proislamski uzurpator Bergolio vel.Franciszek w jednej ze swoich wypowiedzi postawił znak = pomiędzy ośrodkami dla imigrantów a obozami koncentracyjnymi.
" Ale jezuity Franciszka gwałtowny wzrostu przestępczości na ulicach nie dotknie, sam żyje pod ochroną w pałacu. Ten chaos, dzięki któremu tworzy się nowy porządek światowy, jego może tylko cieszyć. Konserwatywni politycy europejscy, jak Marie Le Pen broniący praw rdzennej ludności życia na swojej ziemi, wywołuje wściekłość jezuity i nieustannie nazywa on ich populistami. "

We Francji dokonanu "cudu" nad urnami wyborczymi. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/miekkie-ludobojstwo-polakow-iii-rp-2017-04

4 14
ID:71839

gość-13102

@~gość-27145: Pejsiatych i parchatych wiadomości nie czytam .

4 7
ID:71843

gość-13102

@~gość-27145: Jeśli jest jak piszesz że 2 miejsce w sprzedaży to Korwin ma rację że większość to debile .Wracając do imigrantów to jeśli Europa się nie obudzi wyrzucając śmieci które żyją z socjali islam za 10-15 lat będzie silny w Europie już jest .Ale najgorzej będa miały feministki i różowe lachony Grodzki pewnie w 5 minut wskoczy w spodnie i przypomni sobie kim jest

5 10
ID:71844

gość-97131

Masz racje - on tez mało tego ze nic nie robił to jeszcze zalewał wyborcom wodę na oczy i uszy ...

3 11
ID:71845

gość-69040

@~gość-13102: Jeżeli " Korwin ma rację że większość to debile " to ja sie w tym momencie zgadzam ,że : Debile ( większość przecie ) wybrało Debili do rządzenia . Jak kiedyś Korwina wybiorą to też Debile Debila wybiorą ?

9 5
ID:71847

gość-84906

@~gość-69040: Demokracja rozumiesz to ?Rządzi większość a większość jest głupia widać to w Polsce od 89 roku .Gdyby obywatele ujrzeli Aneks 13 do raportu WSI to po Platfusaach i Pisiorach został by smród .
Wracając do wyborów ludzie lubią być niewolnikami nie mają swoich dzieci dzieci należą do Państwa a jeśli wątpisz w to spróbuj szczeniakowi wygarbić skórę ,Pan mówi żeby zapinali pasy w aucie,Pan nakazuje obowiązkową składkę na emeryturę ,Pan mówi kiedy oddać dziecko do szkoły i kiedy je zaszczepić ,Pan mówi mi co mam Palić pić i jeść .Ogólnie to szkoda słów na tych nierobów.
Ale mam najnowszy film tak Polacy w Hanowerze załatwiają gów... ludzkie które przypływa po zasiłki

5 11
ID:71849

gość-72235

@~gość-84906: Kolega Aneks 13 czytał ? I jako ten z mądrych wszystko zrozumiał ? Wątpię ! Ktoś kto nie chce kształcić dzieci a wychowywać je chciałby biciem nie potrafi logicznie myśleć. Nikt Ci nic nie nakazuje , w kazdej chwili możesz się spakować i spieprzyć tam gdzie nie ma żadnych zasad a dopóki jesteś i żyjesz w jakieś wspólnocie to stosuj się do jej zasad. Nie podoba się - do widzenia. Co do filmiku to takie proste pytanie Mam : Jakie to gów... ludzkie siedzą w naszych więzieniach i ilu z 71 633 obecnie siedzących przypłynęło po zasiłek ?

13 5
ID:71851


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA