drodzy motocykliści

drodzy motocykliści, ja wiem, że wam się wydaje, że te wycie, gazowani i zapierd...nie po mieście motorem 150 wam się wydaje fajne. otóż nie panowie. to jest zwykłe buractwo. że co? że masz motor? ceny od 3 kołą w górę, nie ma się czym chwalić, każdy może mieć. ale ja nie o tym. wy myślicie ze to fajne? że komuś imponujecie? że budzicie podziw czy zazdrość? hahah, no to już pisze. budzicie niesmak i uśmiech politowania, jeżeli wam się wydaje, że wasze żenujące popisy na mieście kogoś oprócz was interesują. Nie wspomnę o nagminnym łamaniu wszelki przepisów na drogach. Te wasze pędzenie, stawianie na koła, jazda po 4 w hałasie, to jest taka sama wiocha jak cwl kręcący bączki na placu w swojej beemce jesteście burakami, nie wiecie co to kultura jazdy, nie wiecię co to miasto, nie wiecie co to motocykl. Owszem, nie wszyscy tacy jesteście, jest z 10% normalnych, ale zdecydowana większość z was to błazny i pajacyki, którym się wydaje że są fajni. Są żałośni i tyle :)

10 komentarzy

gość-43659

Tak samo jak zdecydowana większość puszek nie wie do czego służą lusterka.

3 4
ID:72032

gość-27413

Trudno się nie zgodzić.

6 0
ID:72035

gość-77540

lusterka? hahah, nie mam zamiaru "uważać" na motocyklistów, niech najlepiej każdy uważa na siebie, jak bedziecie jezdzic i zachowywac sie na drodze odpowiedni i zgodnie z przepisami, to nic wam nie grozi. To wy sie narażacie, więc to wy uważajcie, zamiast jeździć jak idioci

6 6
ID:72036

gość-87437

@~gość-77540: Powiesz to policjantowi po tym jak zabijesz motocyklistę wyprzedzając bez sprawdzenia czy ktoś Cie nie wyprzedza. Ja jeżdżę również "puszką" i tacy idioci jak ty potrafią nie zauważyć wyprzedzającego ich auta. A co dopiero zmiana pasa w mieście... absolutny DRAMAT.

Masz mentalność tego gościa który otworzył motocykliście przed nosem drzwi na zakorkowanej ulicy.

6 2
ID:72038

gość-71120

@~gość-77540:

No cóż w kwestii używania lusterek polecam rady Billa Murray'a (od 1:16 filmu)



0 0
ID:72039

gość-35585

Szanowni panstwo ,nie denewrwujcie się na na to ,,buractwo'' -oni są potrzebni .Bo to oni dostarczają swieżych i młodych pobłogosławionych często organów . Dlatego ja zawsze robię im miejsce i niech gnają -ktoś na ich organy czeka . Lepiej swój gniew skierujcie na inne buractwo , na to partyjne buractwo które Was(nas ) od 1990 roku łupi i znieważa , oszukuje i okrada , marnuje nasze podatki i marnotrawi naszą pracę .

3 1
ID:72040

gość-77540

@~gość-87437: idiota to cię zrobił chamie, nie dość że niewychowany to jeszcze broni swoich kumpli błaznów i ich racje, od mojej mentalności wara, se możesz gdybać pajacyku, a filmiki swoim koleżkom pokazuj, mi to lata, 20 lat jeżdże i nie miałem ani 1 stłuczki. won błaźnie, idź ubliżac swoim koleżkom na tych porozbijanych dwukołowych złomach

2 9
ID:72043

gość-17107

@~gość-77540:

Z Ciebie to prawdziwy Miszcz Kóltóry z dwudziestoletnim stażem.

1 0
ID:72047

gość-77540

Twoje zdanie kompletnie nikogo nie interesuje

1 3
ID:72064

gość-18340

@~gość-77540:

Biorąc pod uwagę fakt, że jesteś nikim to jak najbardziej masz rację.
:)

1 0
ID:72068


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA