11Lipiec rocznica masakry na Wołyniu

Tą datę trzeba jasno naświetlić na cały Świat .11 Lipca 1943 Banderowskie pachołki Niemiec wymordowały z premedytacją ludność Polską .Jak zabijali Ukraińcy macie internet poczytajcie o psubratach .
Polski rząd przyjmuje pobratanków morderców do Polski ba nawet Polski pracodawca dostaje 800 pln za zatrudnienie Ukraińca .We Wroclawiu niedługo językiem urzedowym będzie Ukraiński .Europa ma islam Polska ma socjalizm nazistowski.

29 komentarzy

gość-16645

No widzisz a wystarczyło dotrzymać umów i zagwarantować kozakom obiecane im przywileje i swobody, to dziś miałbyś w Ukraińcach przyjaciół.
Niestety polska szlachta chciała z nich zrobić chłopów pańszczyźnianych.
Była jeszcze szansa ale Piłsudski zdradził Petlurę a potem była jeszcze Bereza Kartuska

Ale ty jak widzę słabo znasz historię..

9 0
ID:72152

gość-16645

O akcji Wisła pewnie też nie słyszałeś

0 1
ID:72153

LALA20


Aby ten temat ogarnąć trzeba się cofnąć kilka wieków wstecz.
Całej tej nawarstwiającej się poprzez wieki sytuacji winna jest polska rozbuchana szlachta, na czele z tym
psem - sadystą, którym był Wielki Książę Jarema Wiśniowiecki.
Znawcy twórczości Sienkiewicza zgodnym głosem twierdzą - '' Twórczość Sienkiewicza byłaby bardziej
piękna i prawdziwa { Trylogia }, gdyby, poniekąd nie była pisana pod dyktando kleru ''.
Przykład - Quo Vadis, za czasów cesarza Nerona nie było Collosseum, ta budowla powstała 100 lat po
Neronie, za czasów cesarza Wespazjana.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów z Freiburga.
W Katolandzie byłem bardzo krótko.
Przywiozłem do domu żonę, razem spędziliśmy urlop w Bundes i w kraju Helwetów.

12 0
ID:72154

cichyobserwator

Odpuściłem sobie komentarze na tym forum bo na większość szkoda czasu ale zaglądam co jakiś czas zobaczyć co słychać . Dzisiaj nie wytrzymałem bo debilne kłamstwa tak na mnie działają.
Panie Wolność zapisz się pan na kurs : http://www.isp.org.pl/konferencje,1,544.html?gclid=EAIaIQobChMIouLo8ruB1QIVGWQZCh2fvQllEAAYAyAAEgJzuvD_BwE
albo użyj rozumu zanim coś napiszesz i sprawdz czy o Twoich urojeniach gdzieś ktoś napisał albo chociaż słyszał.
Aż tak Ci pasuje ta rola forumowego gł....Ka ?

14 0
ID:72155

gość-45520

A tu jeszcze stara Banderowska rozklapciucha podziwia Szuchewicza następną mendę .

0 2
ID:72156

gość-45520

@~LALA20: Jak nie podoba Tobie się Katoland jak go nazywasz to po co przyjeżdżasz z Sułtanatu Niemieckiego ?Gdzie mieszkasz i pracujesz dla potomków ludzi którzy zabijali Polaków ?Na szczęście los sprawiedliwy da że w przeciągu 10 lat Niemcy będą spierda... za swojego kraju albo wiekszość przejdzie na islam.

1 7
ID:72158

gość-45520

@~gość-16645: Piłsudski też ma swoje za uszami mimo tego robią z niego wielkiego bohatera .Dla mnie bohaterem jest Kościuszko Stefan Batory czy Pilecki .
A Ukraina daj Pan spokój szkoda strzępić ryja .

3 0
ID:72159

Wolność

Pytam dlaczego na obchodach Rzeźi Wołyńskiej nie ma Prezydenta Polski Andrzeja Dudy oraz Pani Premier Beaty Szydło ile jeszcze będzie ukrywana jedna z najokrutniejszych rzezi na ludziach .?
Boicie się że wyjedzie z Polski 1,5 miliona pobratanków Bandery ?

0 6
ID:72160

cichyobserwator

Piłsudski rozgryzł nasz naród i o takich jak Wy już wtedy pisał :
" Naród mamy wspaniały tylko ludzie kurwy "
Lata minęły a nic się nie zmieniło .

12 0
ID:72161

LALA20


@ Wolnośc

Hombre !!!, załóż sombrero, wrzuć do paszczy kromkę tytoniu do żucia i zacznij pisać o minionych
i obecnych wydarzeniach na Północ i na Południe od Rio Grande del Northe.
Myślę że się rozumiemy?

5 1
ID:72162

LALA20


@~gość-45520:

Gościu, czytając Twój tekst, odnoszę wrażenie że mam do czynienia z oszołomem z Torunia.
Stwierdzam fakt niezaprzeczalny - jesteś '' przeziębiony '' i masz bardzo wąskie horyzonty.
Znam minione sułtanaty Bliskiego Wschodu i Afryki Płn, o niemieckim sułtanacie nie słyszałem.

A może znasz historię Imperium Osmańskiego i historię Imperium Otomańskiego?

P.S.
Ty przejdziesz na ultra katolicyzm i wylądujesz w Tworkach.

7 0
ID:72163

LALA20

@~cichyobserwator:

Nie psuj sobie urlopu, ludzi '' wiedzących lepiej '' trzeba prostować.

6 0
ID:72165

gość-15367

O niemieckim sułtanacie nie słyszaleś ? A o ,,ubogacanych niemkach'' też nie słyszałeś ? Może czas zmienić okulary ? To dziwne bo jak ja w kwietniu szedłem ulicami Hamburga to miałem wrażenie że to bliskowschodnia metropolia , no chyba ze Niemcom przez zmiany klimatu tak pociemniała karnacja skóry i przefarbowali na ciemno włosy ? No i ta moda chodzenia w prześcieradłach z ręcznikami na głowach ...?

0 10
ID:72166

gość-29519

@~gość-15367:

No i tradycyjnie mamy wykład na Twój ulubiony temat ubogaceń.
Nie próbowałeś kiedyś o tym porozmawiać z jakimś specjalistą. Może to się da leczyć?

5 0
ID:72168

Gość

Ukraiiński poseł i nacjonalista Szuchewycz: "Pluńcie Polakom w mordę"
https://sptnkne.ws/ePGc
Leszek Miller: "Banderowska Ukraina nigdy nie wejdzie do UE
https://sptnkne.ws/eSUH

0 0
ID:72169

Gość

Gdańsk: Zniszczono pomnik ofiar Rzezi Wołyńskiej.
https://www.magnapolonia.org/zniszczono-pomnik-ofiar-rzezi-wolynskiej-w-gdansku/

0 0
ID:72171

gość-86162

@~gość-29519: Sorry ale słowo ,,ubogacenie'' jest ostatnio bardzo lubiane przez polityków miejskogminnych również .Np. miejscowy radny wojewódzki używa tego określenia z wyraźną przyjemnością wymawiając je wręcz z uczuciem i akcentem na ,,u'' więc myślałem że będę ,,POlitycznie trendy'' ...a tu proszę - krytyka.

0 1
ID:72172

gość-39860

@~gość-45520: Tak kończą dupolizy Szuchewicza i Bandery -NA POCHYBEL BANDEROWSKIM SUBRATOM

0 2
ID:72174

gość-63363

@~gość-86162:
Politycznie jak widać tez nie ogarniaszk o co chodzi, skoro nie zauważyłeś, że już drugi rok w Polsce rządzi inna opcja polityczna
Wiec może jednak wizyta u specjalisty była by w Twoim przypadku wskazana

5 0
ID:72175

gość-63470

@~gość-86162:

Od kiedy to trendy w polityce wyznaczają lokalni politycy?
Trendy to wyznacza Jarosław.

1 0
ID:72177

gość-92028

re 63470 -chyba się mylisz .Rozejrzyj sie dookoła i zobacz ilu partyjnych kacyków ustala ,,trendy'' na poziomie powiatu np reklamując się bezczelnie w ,,wiejskich'' forach . To właśnie oni podnoszą największy wrzask w obronie swoich korytek i stołków .

1 0
ID:72178

gość-63470

@~gość-92028:

Aaaaa, chodzi Ci o posła Z, którego własna partia prosiła aby zrezygnował a On odmówił, bo jak przyznał z rozbrajającą szczerością zagroziło by to dochodom jego rodziny.

2 0
ID:72179

gość-63470


Skompromitowany oskarżeniami żony o pobicie poseł Z .... (37 l.) za wszelką cenę trzyma się politycznego stołka. Nie chce zrezygnować.
Nie głosujcie na Z....! Gdyby miał odrobinę honoru, to by zrezygnował - mówi na Joachim Brudziński (47 l.), szef komitetu wykonawczego PiS.

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/joachim-brudzinski-nie-gosujcie-na-zbonikowskiego_684710.html
http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/zbonikowski-nie-zrezygnuje-z-kandydowania-bo-ma-milionowe-dlugi_683273.html

Faktycznie, masz rację gość-92028 są tacy lokalni politycy.

Ale to nie Oni wyznaczają trendy, trendy wyznacza Jarosław.

2 0
ID:72180

gość-65439

Wcześniej ,,trendy'' było rude i co drugie slowo kłamało a jak wyczuło że wyborcy już nie wierzą to uciekło do Brokseli pod opiekę Makreli ?

0 11
ID:72181

LALA20


Wszystkimi P.iS.- uarami powinna zainteresować się '' Einsatze Gruppe ''. Porządek musi być!!!!!!!!!!!!!!!!

5 0
ID:72182

LALA20

@~gość-15367:

Gościu '' przeziębiony '' będąc w Hamburgu, z całą pewnością spacerowałeś w dzielnicy '' Saint Pauli '',
za '' Żelazną Bramą '', byłeś ciekaw mocnych wrażeń seksualnych '' dobry katoliku ''.
Goń się.

3 0
ID:72190

gość-73376

Ale to prawda -tam na ulicach widać więcej ,,opalonych'' niż ,,nordyckich aryjczykow '' i co ciekawe nie trzeba wcale szukać peryferyjnych dzielnic .Jeszcze troche to Makrela postępowo zacznie pokazywać sie publicznie w szlafroku kapielowym z ręcznikiem na głowie .A gdzie ,,czystośc rasy '' nordyckiej ? Gdzie niemiecki narodowy duch Bismarcka ?

0 4
ID:72195

LALA20


@ Wolność

Czy znana jest ci historia ludobójstwa Ormian dokonana przez Turków?, i jakich Turków?, ot pytanie,
oszołomie.


5 0
ID:72197

LALA20


gość - 73376
Wiesz, w porannych godzinach można czasami zauważyć kobiety w szlafrokach, z papilotami we włosach i
papierosami w gębach - są to baby flejtuchy.

Otto von Bismarck od dawna nie żyje, pancernik '' Bismarck '' leży na dnie Atlantyku, czasy się zmieniają
i w Germany jest jak jest,
Za starych czasów na ulicach spotykało się tylko Turków.

6 0
ID:72198


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA