Bonn już stracone Sułtannat Niemiecki coraz bliżej

Szkoda ze już pojechał pucybut Niemiecki LALA mam nadzieje że już wkrótce będzie wracał do tej jak on nazwał Katolandii tak jak stoi .Chyba że przejdzie na islam sprzedawczyk.
Bonn w godzinach przedpołudniowych Niemcy to jednak naród idiotów ale takie coś w Polsce miała nam zafundować ekipa chłopów do spólki z platfusiarnią


21 komentarzy

gość-67144

Lala ty też tam jesteś ?

0 5
ID:72183

LALA20


@ Wolność

Gdybym cię nazwał pszczołą fruwającą z kwiatka na kwiatek, obraziłbym te szlachetne, pracowite owady.
Dla mnie, jesteś muchą madą nurzającą się w łajnie, w rynsztoku.
Mieszkasz w '' NL'', uczciwie pracujesz, czy żyjesz wraz z rodziną z socjalu?

Zadam ci pytanie - czy ty wiesz co to są '' Kreole '', czy ty czasami nie psujesz w Europie rasy białych
ludzi????????????????????? , odpowiedz, rasisto.

P.S.
Znam Bonn, mieszkałem tam kiedyś, nad samym Renem.
Typowe niemieckie miasto, niska zabudowa.
Miasto Beethovena, napisał IX Symfonii, najpiękniejsza jest właśnie IX - ta.

Goń się prostaczku.
Indonezyjczyk przyjeżdżający do metropolii NL - Amsterdam ma więcej kultury i godności niż ty.

P.S.
Czy twórczość Carlosa Santany cię interesuje?, jest Meksykaninem.

P.S.
Myślę, że starzy forumowicze moje słowa pojmą w lot.


7 0
ID:72184

gość-53900

Wolność ! Twoja podróż w poszukiwaniu rozumu wciąż trwa ? Czy znalazłeś swój własny , nówkę , nieużywany ?

11 0
ID:72185

LALA20

@~gość-67144:

W tym tłumie widzę ciebie - robisz księdzu '' Clintona '' - dobry katoliku.

3 0
ID:72186

gość-38072

Sorry ale nie przypominam sobie y Santana był posądzany o terroryzm albo o ,,ubogacanie '' niemieckich kobiet z okazji sylwestra ? A może lala zna takie fakty ?

0 4
ID:72187

LALA20


gość- 38072

Sorry, ale kompletnie nie rozumiem Twego tekstu.

P.S.
Napisałem z podtekstem do @ Wolność.

7 0
ID:72188

gość-46686

A ten (@~gość-38072) znowu o tych ubogaceniach.
No niech ktoś powie, że to nie jest chorobliwe.

4 0
ID:72191

gość-46686

Tak wiem, że nie na temat ale skoro @wolność i reszta ciągle piszą nie na temat to chyba ja też mogę.

W czym rzecz, otóż Senat przyjął poprawki do ustawy 500+.
Poprawki mają uszczelnić system, czytaj mniej dzieci ma dostać to świadczenie!
Ciekawe co na to zwolennicy tego systemu?
Czyżby zaczynało brakować kasy na wypłaty? To ciekawe co się z nią dzieje i w czyich kieszeniach ląduje?

Hallo, forumowicze spod znaku "program partii, programem narodu" proszę o odzew

3 0
ID:72193

gość-73376

@~gość-46686: Czyżby Waszej sPOstrzegawczości umknął był drobny szczegół że ta ustawa uwzględnia POprawki ,,totalny łoPOzycji '' która na POlecenie Sorosa zalega w rynsztokach pod sejmem i która domagała się by z 500+ wykluczyć rodziny o najwyższych dochodach ?

0 6
ID:72194

gość-12569

Tu chyba ma być pokazane że muslimy mają jakąś kulturę oni wychowują dzieci chłopców agresywnie pod butem komunistów z Unii wszyscy mają być równi .Co robi potomek ss-mana Schultz w Unii nieuk i idiota co robi pijak z Luksemburga Juncker i co robi 80% zasiadających tam lewaków wszyscy widzą .Niemcom to się podoba mnie też niech ich tam ustawią do porządku !

2 7
ID:72196

gość-91011

@~gość-73376:
Tak, tak, partia rządząca zgodziła się wbrew sobie wprowadzić choćby wykreślenie przecinka w swoim sztandarowym projekcie.
Weź mnie poprostu nie rozśmieszaj

4 0
ID:72199

gość-60956

@~gość-46686: Przecież Polacy nie wszyscy idąc na wybory tylko patrzą żeby coś dostać a nie widzą że każdy rząd okrada ich z coraz większej gotówki a potem jakieś bloidy daje .
Od 89 głupole głosują zamiast za prawicą to na PSL-PO-PIS-N-RAZEM-SLD .Część jeszcze nie ostygła bo mogli kraść co się dało w komunie .Na Państwowym wikcie dobrze się żyło połowa gołodupców później kupiła sobie golfa czy mercedesa i paliła idiotę jednego nie ogarneli słoma z butów .
Dalej w Urzędach pracują Manie Franie i Heńki co jedyny język jaki znają to ten ze swoich butów.

0 5
ID:72200

gość-89609

@~gość-60956: Yntylektualista błysknął ! Dobrze ,że takich yntylygyntów mamy - jeszcze Polska nie zginęła.

4 0
ID:72203

gość-88851

@~gość-89609:
No fakt, błysnąłeś.
:DD

0 4
ID:72204

gość-38330

@~gość-91011:

No widzisz, im po prostu na egzekutywie partyjnej tłumaczą, że:

- PIS dałby 500 złotych każdemu dziecku, tylko to ta zła opozycja blokuje przejście odpowiednich zmian ustawy i wręcz opozycja ogranicza ten program,

albo, że

- przygotowywana właśnie nowa opłata od paliw (0,25 złotego od litra), po pierwsze nie jest podwyżką podatków, po drugie za przyczyną nowej opłaty cena paliwa dla kierowców nie wzrośnie.

i jak widać po postach gość-73376 vel gość-89609 są tacy, co to łykają jak ten przysłowiowy pelikan

2 1
ID:72205

gość-38330

@~gość-73376:

No faktycznie jakoś ciężko zauważyć to o czym piszesz.

Sejm, po burzliwej debacie z udziałem opozycji, premier Beaty Szydło i minister rodziny Elżbiety Rafalskiej, przyjął bez poprawek ustawę wprowadzającą zmiany w programie Rodzina 500 plus i ułatwiającą zakładanie żłobków.
Za nowelizacją opowiedziało się w piątek 269 posłów, 157 było przeciwnych, a 16 wstrzymało się od głosu. Wcześniej odrzucono sześć poprawek i siedem wniosków mniejszości zgłoszonych między innymi przez kluby PSL, PO oraz Nowoczesną.

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/sejm-za-nowelizacja-uszczelniajaca-program-rodzina-500-plus,755032.html

Za to po zmianach najgorzej będzie miała samotna matka:

"W zmianie ustawy zaproponowano, by osoba deklarująca samotne wychowywanie dziecka musiała mieć ustalone alimenty na rzecz dziecka od drugiego rodzica."

Czyli jak jeszcze trwa proces o ustalenie ojcostwa czy ustalenie alimentów, lub dziecko jest wynikiem gwałtu, to droga mamo zapomnij o 500+
Czyli osoby najbardziej potrzebujące zostały właśnie radośnie wykluczone z programu, nie no "rewelacja"

2 0
ID:72206

PISmak


Grupa złych posłów, zapewne z tej wrednej opozycji, chciała nas obywateli obciążyć dodatkowym podatkiem od paliwa.
Całe szczęście, że Prezes był czujny i zapobiegł nieszczęściu.
No normalnie ludzki Pan, ludzki Pan ....
:)

2 0
ID:72212

gość-51002

@~PISmak: A jak to było z podatkiem ,,od zbyt tanich paliw '' wprowadzonym ,,tymczasowo'' przez POkopaną na metr głęboko ? Został odwołany czy nadal obowiązuje ? Bo ja nie słyszałem żeby POkopana go odwoływała .

0 1
ID:72254

PISmak

@~gość-51002:

No faktycznie, to dziwne, że nie został odwołany skoro PO już nie rządzi, czyż nie?
To może teraz zdradzisz nam wszystkim czemu jeszcze go nie odwołano?

1 0
ID:72258

gość-15231

@~PISmak: Proszę bardzo - miała go odwołać POkopana (tak obiecywała) ale ,,zaPOmniała''.

0 1
ID:72261

PISmak

@~gość-15231:

Widzę, jeszcze do Ciebie nie dotarło, iż od 2 lat PO nie rządzi w Polsce i swoje frustracje adresujesz pod zły adres.
No w tej sytuacji to co ja Ci mogę powiedzieć? No naprawdę sam nie wiem.

Może poproś kogoś aby Ci to wytłumaczył.

1 0
ID:72267


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA