Szydło do prokuratury

Dawno się nie odzywałem ale COŚ takiego - no , ubawiło mnie więc i Was moze ubawi.

PIS rządzi 2 lata , wspaniale rządzi bo wiadomo od Beaty ,że : " Polacy przez ostatnie osiem lat..." itd. Amber Gold , łojezu afera PO i Tuska ; komisja działa na maksymalnych łobrotach i już tusz tusz sprawiedliwość zatriumfuje .
Aż tu nagle nowa afera piramidalna , rządzą prawi i sprawiedliwi sami uczciwi , zło i afery tępiący ogniem i żelazem a pod ich klukiem mamy to:
https://wpolityce.pl/polityka/354062-sledczy-na-tropie-drugiej-amber-gold-prokurator-swieczkowski-powoluje-specjalny-zespol-w-tle-afera-na-35-milionow-zlotych
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/horcus-investment-group-prokuratura-bada-piramide/n9fmzd

35 milionów i teraz załapali przekręt a w SKOK-ach wcieło 5 miliardów i spoko jest.
Czy to nie jest zabawne ?

30 komentarzy

gość-65838

To może opublikuj listę tych co te 5 miliardów przetransferowali , tak dla wiedzy przedwyborczej .

0 0
ID:72431

gość-63367

Teraz informacja jest kompletna .Ale tam jest napisane że ,,umorzyła'' , to znaczy że sa winni tak jak przy Abergold czy ich nie ma ?

1 6
ID:72436

gość-43108

@~gość-63367: A Ty sam sobie byś umorzył czy sam siebie byś oskarżył ?

10 1
ID:72440

gość-96792

,,ZOBACZ co wiąże Bronisława Komorowskiego z SKOK Wołomin i ludźmi z WSI''
,,Słaba pamięć premier Ewy Kopacz czy świadoma manipulacja ''

1 9
ID:72442

gość-52078

Cichyobserwatorze czy to prawda że emerytowani pracownicy-aparatczycy aparatu bezpieczeństwa PRL ,,masowo'' odbierają sobie życie bo.. nie wiedzą jak przeżyć za 2 tysiące miesiecznie ?
Pytanie do Ciebie bo znany jesteś z konkretnych odpowiedzi .

3 2
ID:72445

gość-46043

@~gość-96792:

Z tego co piszesz wynika, że Prokuratura Ziobry kryje Komorowskiego i umarza śledztwo aby broń boże Go nie obciążyć.
Faktycznie w to wierzysz, czy po prostu piszesz takie posty odpłatnie?

7 3
ID:72447

gość-46043

@~gość-52078:

95 letni Powstaniec, członek AK któremu też obniżono emeryturę na szczęście nie popełnił samobójstwa ale napisał dramatyczny list

"Jestem jednym z ostatnich powstańców warszawskich. Pod koniec życia za przelaną krew dla Polski, za pracę zawodową i społeczną zostałem nagrodzony dezubekizacją. Czuję się tak, jakbym został spoliczkowany."

95-latek został objęty ustawą z grudnia 2016 r., bo w wieku 50 lat przyjął posadę lekarza w przychodni MSW

Jak podkreślił, ciągle jest w Polsce wrogiem. "Najpierw byłem żołnierzem AK »zaplutym karłem reakcji« i osobistym wrogiem towarzysza Bieruta i Stalina, a teraz jestem wrogiem Narodu i osobistym wrogiem, ale czyim?"

http://www.newsjs.com/url.php?p=https://dorzeczy.pl/kraj/39272/95-letni-Powstaniec-objety-ustawa-dezubekizacyjna-Jest-deklaracja-szefa-MSWiA.html

Minister Błaszczak zapewnił, że ustawa dezubekizacyjna nie dotnie Powstańca ale stanie się tak tylko dlatego, że sprawa została szeroko nagłośniona a ile jest spraw gdzie nie ma takiego medialnego szumu?

11 2
ID:72448

cichyobserwator

@~gość-46043: Walisz oskarżenia z dynki ( to taki pusty saganek ) bez konkretów odnośnie SKOK i Komorowskiego i chcesz żeby to komentować ? Moze wystarczy samemu pomyśleć i sprawdzić te rewelacje .

5 1
ID:72449

cichyobserwator

@~gość-52078:
Prawdą jest ,że już kilka osób popełniło samobójstwo . Nie zawsze jednak to finanse o tym decydowały tylko psychika , to Ty powtarzasz po TVPinfach jak to teraz za 2000 im nie da się żyć a wcale nie interesuje cię konkretna osoba. Ta ustawa jest tak napisana ,że ludzi zasłużonych w ostatnich latach też ukarano bo np. byli na kursie oficerskim w latach objętych ustawą albo tacy ludzie jak powstaniec opisany przez gościa 46043 . Ustawa jest jest krzywdząca dla wielu porządnych Polaków bo chodziło PISowi o poklask pisdusiowych baranów a nie ukarania ludzi , którzy na to zasłużyli. O tych różnych sprawach poszczególnych osób sam możesz poczytać jak poświęcisz parę minut na klikanie . Masz tu jeden przykład :
http://www.newsweek.pl/polska/policjant-popelnil-samobojstwo-powodem-mial-byc-dezubekizacja,artykuly,407811,1.html
Przeczytaj i pomyśl ; chodziło mu na pewno o te 2000 ?

9 1
ID:72450

gość-83325

@~cichyobserwator: w polsce współczynnik samobójstw mężczyn względem kobiet to aktualnie 6 do 1. Jesteśmy liderami europy pod tym względem.

Wg danych WHO w 2012 byliśmy jeszcze bardziej radośni jako płeć męska.
https://s4.postimg.org/6nybcer4t/suicides-europe-ratio.jpg

2 0
ID:72451

@~gość-46043

@~cichyobserwator: @~gość-46043: Walisz oskarżenia z dynki ...

A Tobie co się ubzdurało? Gdzie ja kogokolwiek, o cokolwiek oskarżałem ???

Heeee?

1 0
ID:72452

gość-95311

@~gość-83325:

Czyli z tego morał, że w Polsce kobiety są mocniejsze psychicznie od mężczyzn. Innymi słowy stereotyp "słabej płci" nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Tak, z ciekawości, jesteś słabym mężczyzną czy kobietą?

0 3
ID:72454

gość-83325

@~gość-95311: z tego wynika że mit uciśnionej matki polki to ściema ;) domagam się równouprawnienia w ilości samobójstw ;)

Tak, z ciekawości, myślisz że masz większego niż ja? :)

2 0
ID:72455

gość-95311

@~gość-83325:

O proszę, odezwał się macho
:D

2 0
ID:72456

Matka Polka

@~gość-83325:

Panie "Mam większego", chce Pan równouprawnienia?
Można by powiedzieć, zacznijcie rodzić dzieci, wychowywać je, prać, sprzątać, gotować ale to przecież dla Was takie przyziemne.
Więc może na początek nie popełniajcie tylu samobójstw zostawiając same swoje żony czy matki.

1 1
ID:72457

gość-51710

@~gość-83325: jednak prawda że jesteś konkretny ale brak tu analiz motywacji .Analizy opublikowała za czasów PO KGP i....dostała opier...l za szerzenie antyrzadowej propagandy a dane zniknęły z sieci .Powód w/g tych danych -90% samobójstw z przyczyn ekonomicznych - ciekawe .

1 4
ID:72458

gość-79058

@~gość-51710: Powód w/g tych danych -90% samobójstw z przyczyn ekonomicznych - ciekawe .

Eeee tam wcale nie ciekawe. :/

Dla mnie ciekawe jest jak to ustalili, bo jak mają bezpośrednie łącze z zaświatami to jest rewelacja na skalę światową.
:D

3 2
ID:72460

cichyobserwator

@~@~gość-46043: Sorry, mój błąd . Nie chodziło mi o Ciebie tylko o gościa 96792 , któremu też odpowiadałeś. Jeszcze raz przepraszam a na osłodę wspomnę ,że pochwaliłem Twój tekst o powstańcu.

7 0
ID:72470

gość-83325

@~Matka Polka: aktualny i powtarzalny do obrzydzenia scenariusz miejski:
- facet znajduje sobie pannę
- biorą ślub
- kupują mieszkanie w kredyt
- płodzą dzieci
- ponieważ samicy nigdy nie chciało się pracować ma dużo czasu i znajduje sobie bolcownika
- samica występuje o rozwód bo mąż zły i jej nie docenia a jak mu truje dupę kilka godzin po pracy to jeszcze się wydrze przemocowiec jeden
- rozwód najczęściej i tak z winy męża (bo przemocowiec przecież), gość dostaje alimenty na dzieci (czasem nie jego)
- księżniczka nigdy nie pracowała wiec alimenty i na nią do 10 lat
- z domu wyrzucić jej nie może wiec sam się wyprowadza i spłaca 100% kredytu.

Gość kończy z alimentami na księżniczkę, alimentami na dzieci, i 100% raty kredytu za mieszkanie w którym nie mieszka.Musi wynająć sobie mieszkanie, zapłacić za paliwo i fajnie jeszcze jak by mu starczyło na jedzenie. Teraz odpowiedz sobie ile ludzi z polską płacą stać na taki scenariusz - bo tego typu sytuacji jest zatrważająco wiele.

Tak właśnie macie w znakomitej większości źle w tym opresyjnym państwie ;)

PS. pierze pralka, naczynia zmywa zmywarka a gotowanie to żadne osiągnięcie - i jestem w tym lepszy od Ciebie ;)
PS2. PANOWIE tylko INTERCYZA i PEŁNA ROZDZIELNOŚĆ MAJĄTKOWA! Jak was spyta czemu jej nie ufacie to odpowiadacie czemu ona nie ufa wam.

3 0
ID:72471

gość-67434

@~gość-83325:

Nie dopisałeś, że na koniec, ten biedny i pokrzywdzony przez złą kobietę mężczyzna popełnia samobójstwo tworząc te feralne statystyki, tak niekorzystnie wypadające dla mężczyzn w Polsce.

Czyli Polki są najgorsze w całej Europie, bo gdzie indziej już tak źle statystyki nie wypadają.

2 1
ID:72472

LALA20

@~gość-83325:

Stara prawda, '' Jak suka nie da, pies nie weżmie ''.
Pozdrawiam.

0 0
ID:72473

LALA20


@ cichyobserwator

Rozpocząłeś nową edycję, czyli - '' taniec z gwiazdami ''.
Pozdrawiam.

1 0
ID:72474

LALA20

@~gość-67434:

Nasze dziwczyny, to nasz najlepszy towar eksportowy.
Niemcy mówią - '' Polnische dziewcinki, gute ''.
Znają te '' klocki '' dokładnie, jest ich wiele.
Wiem co piszę.

0 1
ID:72475

gość-76816

@~LALA20: chyba raczej piszesz co wiesz a twoja wiedza jest dość selektywna więc idziesz na ilość a nie na jakość zgodnie z wolą socjotechników i manipulatorów .

0 5
ID:72479

gość-45686

@~gość-51710:

Widzisz, @~gość-83325 Ci wytłumaczył, ekonomiczne przyczyny samobójstw mężczyzn. Doprowadzeni do bankructwa przez Polki polscy mężczyźni odbierają sobie życie, smutne.

0 0
ID:72481

gość-74801

PrzyPOmnieć należy że pierwszym inicjatorem bankrudztw zakładów pracy (a tym samym Polaków) był autor POpiwku -niejaki Aaron Bucholtz sekretarz KC PZPR , ten sam który wprowadził 1000% odsetki od pożyczek zachwalanych przez niejakiego L Wałęsę pseudo ,,Bolek '' .Z kolei ten ostatni przewrotnie namawiał Polaków do złodziejstwa głosząc że ,,pierwszy milion trzeba ukraść ''- dowody w necie .

0 7
ID:72484

gość-57334

@~gość-74801
" dowody w necie " ? Ekstra ! Ja w necie już znalazłem dowody że Ziemia jest płaska i na istnienie Boga też , w końcu porządnego Króla Polski musimy mieć , co nie ?

8 1
ID:72488

gość-46981

@~gość-57334: jak jeszcze poszukasz to może dowiesz jaki jestes głąb ?

0 3
ID:72502

gość-19852

@~gość-46981: ty znalazłeś? Jak to się robi, imię i nazwisko podałeś czy adres też?

5 1
ID:72506


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA