Pan Mac... z telewizji w jednym ze swoich programów...

Pan Mac... z telewizji w jednym ze swoich programów interwencyjnych słusznie krtykuje kierownictwo MPK za brak wiat przystankowych na ul. Polnej za to mają być zainstalowane elektroniczne tablice informujące za ile minut będzie dany autobus ,a co tydzień jego gościem jest pewien radny, który pracuje w MPK i ponoć zarabia tam 7 tysięcy złotych . To jakaś schizofremia albo robienie z ludzi ....;/

10 komentarzy

gość-95398

Naprawdę ktoś ogląda te g...o? Ludzie to wy chyba nie macie co robić. Przecież te wrocławskie stacje to żenada. Nie dość że żyją za miejską kasę to jeszcze nie potrafią nic dobrze zrobić. Poziom merytoryczny żenada. Poziom warsztatu kpina. Zdjęcia lipa montaż nie istnieje a cała reszta to jakiś żart. Oczy i uszy bolą od tej żenady. Po minucie nawet mój pies ucieka z pokoju...

3 0
ID:72569

gość-10590

@~gość-95398:

Przecież Ty nie masz psa

0 1
ID:72570

Brak wiat

Przystanki Polna/Żytnia , Polna/Barska

0 0
ID:72583

Brak wiat

Ulicą Obwodową nie kursują autobusy kominikacji miejskiej a wiaty z ławkami są i stoją od kilku lat.

0 0
ID:72586

gość-95398

@~gość-10590: że co? hahahaha, dziecko drogie, mam 3 psy :) jeden większy jest od ciebie

3 0
ID:72602

gość-95398

poza tym co to za jakieś farmazony? skąd ty niby wiesz co ja mam i kim jestes? coś ci się pokręciło, wez pigułki, już pora :)

0 0
ID:72604

gość-10590

Ludzie, cud powiadam Wam, cud prawdziwy !!!

Chrystus mając do dyspozycji kilka bochenków chleba i dwie ryby nakarmił kilka tysięcy ludzi a Gość-95398 rozmnożył psy, z jednego zwielokrotniły się do trzech (" ...mój pies ucieka z pokoju" było nie było liczba pojedyńcza), do tego jeden z nich jest większy od człowieka.

Zaiste to cud prawdziwy (nie mylić z cudem mniemanym).

No chyba, że faktycznie ktoś tu pomylił pigułki albo zapomniał je zażyć.
:DD

1 0
ID:72610

gość-49168

@~gość-10590:

Eeeee tam, po prostu faceta jego własny pies nie lubi i nie chce z nim być w jednym pokoju a biedak sobie wmawia, że to wina tego co leci w telewizji.

1 0
ID:72623

gość-96673

Pan Maciej ma ciekawe audycje ale towarzystwo tego rednego nie dodaje powagi, zważywszy kontrowersje wokół posiadania lub też nie posiadania przez tego częstego gościa dyplomu magisterskiego.

0 0
ID:72631

gość-16992

Ciekawe czy Pan Red. M. wie ,że tak zachwalany ostatnio przez niego za odpuszczenie tematu aquaparku prezydent Słupska Robert Biedroń ma kontakty z środowiskami pedofilskimi o czym możemy przeczytać : "Biedroń nie przemęcza się pracą i ciągle jest w rozjazdach biorąc delegacje na koszt mieszkańców pokazując się na różnych pedofilskich spędach." http://racjapolskiejlewicy.pl/rzeczpospolita-analna/8987

0 0
ID:72767


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA