Poszukiwany "uczciwy" wulkanizator.

Witam! Poszukuję warsztat we Włocławku lub okolicy który "uczciwie" wyważa koła samochodowe. Rzecz w tym, że wszystkie zakłady które znam posiadają albo stare albo rozkalibrowane wyważarki i po każdym wyważeniu i tak jest problem i trzeba szukać innych na poprawki. Chodzi tu skalibrowaną wyważarkę oraz o dokładność do max 5 gram. Znacie taki warsztat? Dziękuję.

5 komentarzy

gość-73843

Jest taki zakład na ul.Lisiej , tam mają sprzęt o.k.

3 0
ID:72948

gość-98844

w sumie dziwne... Wszyscy mają rozkalibrowane wyważarki ??? Umówili się czy co ??? A do jakiego auta te koła - Bugatti ???

0 0
ID:73036

gość-83353

@~gość-98844: poczytaj jak powinna wygladać prawidłowo czynność wyważania koła od zwyklego auta a potem porównaj z tym co widzisz i co wyprawiaja powiatowi pseudo fachowcy .Tylko zebyś się nie przeraził albo nie zdziwił za co płacisz i na jak (nie)wyważonych kołach jeździsz .A takich magików co np. reką kręcą kołem na wywazarce jest sporo .

0 0
ID:73039

gość-66403

Może spróbuj w warsztatach samochodówki na Żytniej, mój siostrzeniec miał lekcje z tego tematu.

0 0
ID:73041

gość-64621

myślałem, że może odezwie się ktoś z wulkanizatorów z poleceniem swojej firmy. Może to skłoni go do skalibrowania maszyny przed sezonem ale niestety jest cisza. Piszcie polecajcie- pojadę, sprawdzę uczciwie i odpiszę

0 0
ID:73216


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA