Służba Zdrowia ma być prywatna

Łatwo powiedzieć jak na Państwowym wikcie dobrze się kranie .Naczelnik powinien powiedzieć już Polakom że żyjemy w Jude Polonii po co ściemniać i zasłaniać się wiarą .Tak było uzgodnione w Magdalence Polska to nawet nie rozbita szalupa .A parchaty Bank dołoży ostatni gwóźdź do trumny Polski .
Był Bielecki-Balcerowicz-Buzek teraz jest Morawiecki mistrzowie w zadłużaniu Polski .
Także w myśl przysłowia Lekarze na zachód-Chorzy na cmentarze-Kasa dla Tatusia do Torunia

3 komentarze

gość-78602

W Polsce od wielu lat opieka zdrowotna realizowana jest w/g hasła -,,Polaku lecz się sam ale podatki oddaj nam '' .
Polski podatnik od wielu lat nie ma nic do powiedzenia w sprawie gospodarowania swoimi składkami zdrowotnymi , dlaczego ? Ano dlatego bo gdyby miał cos do powiedzienia to z czego czerpałby partyjne ryje przy korycie ?
Dlatego tez partyjne ryje nigdy nie pozwolą Polakom na kontrolowanie swoich składek na NFZ albo na ZUS .

2 0
ID:73070

LALA20


@ Wolność

Ciebie ugryzła mucha '' Tse - tse ''.

Reakcja?, amok + śpiączka +........ ?

0 0
ID:73087

gość-96796

@~LALA20: A ja jestem podbudowany wczorajszym wspaniałym wystapieniem zbawiciela PO pana Schetyny .Dlaczego ? Bo ów dobrodziej publicznie obiecał kontynuować program PiS który wczesniej opluwał i gnoił , a nawet więcej obiecał . Teraz mam już 90% pewności że przyszłoroczne wybory samorządowe zakończą się dla POlitycznych Oszutów uroczystym ,,sztandar wyprowadzić '' . Scenariusz PO uroczystości PZPR mają gotowy .
Zreszta przygotowania te potwierdzają nerwowe ruchy stołkowe powiatowych i gminnych POlitykierów przygotowujących juz nowe futra .

0 0
ID:73119


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA