TRAKTAT LIZBOŃSKI ZDRADA I ANSCHLUZ DO UNII

To że dalej żyjemy w komuniźmie nie trzeba nikomu mówić .To że Konstytucja Kwacha jest nic nie warta bo nie było ponad połowy głosowaniu czyli 50% i jedna osoba .
Także dobrze mówił Zbigniew Stonoga cytuję Złodzieje z Wiejskiej oddajcie Polskę .
Film na weekend z Prezydentam Polski Janem Hrabią Potockim i prawda o Traktacie Lizbońskim

13 komentarzy

LALA20


Jest, jest, '' Orzeł wylądował '' na którego polował odział specjalny - '' Waffen-SS - Viking-SS.
Czekamy na '' wiedzę ''.

P.S.
'' Orzeł wylądował '' - film na faktach.

@ Wolność - wykaż się.

5 0
ID:73147

LALA20


@ Wolność

Biorąc pod uwagę historyczne '' Kresy Wschodnie '' - mając na uwadze Wielkiego Księcia Jaremę Wiśniowieckiego,
biorąc pod uwagę nieodległą historię '' Kresów Wschodnich - mając na uwadze hmm Potockiego,
te dwa pazerne psy są siebie warte

5 0
ID:73148

PISmak

Jak już jedziemy tym wątkiem historycznym to uprzejmie donoszę, iż poszukania złotego pociągu na 65 kilometrze mają być wznowione.

Było by miło jak by hrabia Potocki pospołu ze Panem Stonogą podpowiedzieli Panu Piotrowi Koperowi gdzie dokładnie ma kopać.

3 0
ID:73149

gość-16522

@~PISmak: Powstaje nowa fucha dla Ciebie SYGNALISTA -Jak za starych dobrych czasów możesz też mieć pseudonim .A wracając do Potockiego dobrze mówi bo Konstytucja Kwacha nie zyskała ponad 50% głosów ludzi tam było coś koło 43% także na Konstytucję z 1989 roku można nawet przysięgać w Tworkach .
Ty o pociągach nie pisz tylko zapierdal... do Warszawy na następne klęczenie 10-tego .

0 2
ID:73153

WOLNOŚĆ

@~LALA20: Lala co się dzieje że nie siedzisz u Twojej żywicielki Makreli .?A o grupach typu Waffen SS czy Viking czy Twoja ulubiona grupa z czasów wojny podobna do Twoich działań SS GALIZJEN .Przecież kochasz socjalizm i Unię Europejską pokochaj też swoich nowych Panów w Germanii czyli Muzełmanów .Kilka plusów będziecie mieć jak przejdziecie na islam
-ZNIESIENIE PODATKU VAT SPRZECZNE Z KORANEM
-ZNIESIENIE PODATKU DOCHODOWEGO SPRZECZNE Z KORANEM
-LIKWIDACJA PARAD RÓWNOŚCI
-ITD ITD A ZAPOMNIAŁEM PRZYWRÓCENIE KARY ŚMIERCI to też jest ważna kwestia .Tych z Love Parade pewnie wieszali by z tydzień .

0 10
ID:73154

LALA20

@ Wolność

Galopujesz człowieku.
Oddziały '' Waffen SS - Galicia '', taka jest prawidłowa nazwa, były oddziałami ukraińskimi.
W swym bestialstwie były lepsze niż niemiecka formacja '' SS - Toten Kopf ''{ polskie, lużne tłumaczenie '' Trupia czaszka ''.
Co możesz powiedzieć na temat holenderskiej formacji '' SS - Nederland ''?

Zgadzam się z Tobą - w Bundes jest za dużo '' kozich synów ''

P.S.
W swej prywatnej, domowej bibliotece mam pozycję, jest to '' Koran ''.
W sąsiedztwie tej pozycji znajduje się '' Pismo Święte '' i '' Opowieści Ewangelików ''.

P.S.
Nie bądż głupcem, idiotą, i z tej wiedzy nie wyciągaj '' chorych '' wniosków.
Pozdrawiam z Freiburga.


5 0
ID:73157

LALA20


@ Wolność

W swych rękach miałem oryginalny SS - mański srebrny sygnet z trupią czaszką. Był na nim grawer - ''Germańskie runa ''.
Nie odważyłem się założyć ten sygnet na swój palec.

P.S.
Nie wyciągaj nie zdrowych myśli.

0 0
ID:73159

Wolność

@~LALA20: Nie rób z siebie osoby którą nie jesteś .Co mnie interesują jakieś holenderskie dywizje ?Co mnie interesuje socjalizm .Siedź tam na dupie w tych Niemieckich burdelach i czytaj sobie o ss i innych gównach .

0 4
ID:73167

LALA20

@ Wolność
Goń się, z psami i kotami.

P.S.
Przyjedż, jako prawdziwy mążczyzna do Frankfurtu nad Menem, Wstąp na '' Keiser Strasse '' - czyt. Kaiza Sztrasse '',
wykaż się jako prawdziwy mężczyzna.

P.S
'' Keiser Strasse przypomina ulicę Piotrkowską w Łodzi.

P.S.
Nie nadajesz się do prawdziwej historii.


0 0
ID:73169

LAla20


@ Wolność -
Nie chowaj głowy w piasek - '' Strauss'' - po niem. Struś.










1

0 0
ID:73170

LAla20

@~Wolność:

Ciebie interesuje '' chora polityka ''

2 0
ID:73172

LALA20

@~Wolność:

Niemcy stworzyli m.in. hinduską formację SS.
Egzotyka, prawda?, ale Ty masz za'' małą głowę'' na wszelkie tematy.

4 0
ID:73176

gość-95218

@~LALA20: lepiej opisz jak to Niemcy z żydowskim kapitałem przy cichym udziale Rosji po raz kolejny opracowali plan skolonizowania Europy wschodniej i centralnej . Znasz historię to przeprowadź analizę układu ,,Ribbentrop -Mołotow 2'' na podbudowie tajnych ukladów o dostawie gazu dla Makreli . Nie wszyscy jeszcze widzą dokąd to zmierza ale ty -historyk możesz ich oświecić .

0 5
ID:73198


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA