11 LISTOPAD NA WARSZAWĘ

MIMO TEGO ŻE OD 27 LAT W POLSCE TEN SAM POMAGDALENKOWY ANTYPOLSKI BAT SOCJALISTYCZNO-KOMUNISTCZNY CZYLI UKŁAD MAGDALENKOWY


NIECH WRÓCI POLSKA PRAWICOWA NIE ZŁODZIEJSKO-SOCJALNA Z BANDĄ URZĘDASÓW I MILIONAMI NA NIEROBÓW Z WIEJSKIEJ

21 komentarzy

LALA20

@ wOLNOŚĆ

Wiesz, Indianie Ameryki Północnej w swych społecznościach bardzo szanowali debili.
Przenieś się m.in. do rezerwatu Apaczów w San Carlos.Nie pamiętam już, czy ten rezerwat znajduje się w Arizonie czy
w Nowym Meksyku.
Do Phoenix w Arizonie, możesz polecieć z Amsterdamu, widziałem to lotnisko, zapomniałem nazwy tego obiektu,
jest super.
Lotnisko we Frankfurcie nad Menem jest ciekawe......................... , ale, no właśnie ale.

P.S.
Znasz historię indiańskiego rytuału - '' Taniec Wielkiego Ducha '' - ciekawa historia.
Następny rytuał - '' Taniec Słońca '' - ciekawa historia.
W tym temacie zapoznaj się z filmami na faktach -
1. '' Człowiek zwany koniem ''
2. '' Powrót człowieka zwanego koniem ''
Tytułu trzeciej części, nie pamiętam.

P.S.
Do tych tematów zioło wskazane, mam na myśli wymienione tańce, o których mówi historia i te filmy.

4 1
ID:73178

gość-55570

Armia patriotów pod ... palmą :) A co z dębami?

0 0
ID:73179

gość-87520

LALA 20 czy masz świadomośc że ty wśród indian byłbyś prawie jak Manitou ?

1 4
ID:73180

LALA20

@~gość-87520:

Naczytałeś się Karola Maya.
Proponuję Ci, zapoznaj się '' Historia Indian amerykańskich '', oraz zobacz film dokumentalny '' Indianie amerykańscy ''.
Następny temat - '' Wielcy wodzowie Indian ''.
Do tego posłuchaj dobrej muzyki w tych tematach - '' Native American Music ''.
Pozdrawiam - '' Hough ''

2 0
ID:73182

gość-29355

@~gość-87520: Twoja świadomość nie odróżnia szacunku od wiary - maesterze nauk wszelakich

9 1
ID:73183

gość-21331

@~LALA20: oczywiscie w szytko z ,,ziołem '' ?

0 0
ID:73185

PISmak


Stanisław Smolak został wodzem szczepu Indian Ottawa przyjmując imię Biała Chmura. Zmarł w roku 1968 w wieku 81 lat. Do dziś zachowała się zbudowana przez niego kamienno-drewniana tawerna zwana "Legs Inn".

Zaś Sat-Okh (Długie Pióro) czyli Stanisław Supłatowicz był synem Stanisławy Supłatowicz (polskiej uciekinierki z Syberii ) i wodza plemienia Szaunisów Leoo-Karko-Ono-Ma (Wysokiego Orła). Wychowywał się wśród Indian na Alasce.

Z Indiańskim pozdrowieniem
P


P.S.

Ponoć w USA znajduję się 12 miejscowości Warszawa.

1 0
ID:73186

LALA20

@~gość-21331:

Dla niektórych tak.
W tych rytualnych tańcach Indianie się narkotyzowali, swymi sposobami i potem chwytali za broń.

P.S.
Daj sobie spokój, nie znasz tych tematów, wyłącz się, proszę.

1 0
ID:73189

LALA20


Dlaczego w dyskusji nie bierze udziału @ WOLNOŚĆ? - '' metys, '' comancheiro ''

3 0
ID:73193

gość-24642

Poland bastion of Europe :) Z" królem Chrystusem i królową Czarną Madonną" , upss z Białą :


Tak się kręci lody :)

4 0
ID:73194

LALA20

@~PISmak:

Interesuję się tymi tematami.
Słynnym wodzem Indian Ottawa był Pontiac.
O Stanisławie Smolaku nie czytałem?, postaram się to naprawić.
Co do Stanisława Supłatowicza - znam tego człowieka, będę jednak w tym temacie z Tobą polemizował.
Matka Stanisława, uciekając z Syberii, poprzez Alaskę, dotarła do południowej Kanady, do Indian Szaunisów, została żoną
wodza.

Sorry, na Alasce nie ma Indian,są tam rdzenni mieszkańcy, jest to odzielna grupa etniczna.

P.S.
Stanisław Supłatowicz od dawna nie żyje, ale '' panie '' z I.P.N. mają na niego jakieś '' haki ''.
W tym temacie coś umknęło mi w '' Onecie ''.

P.S.
Między wieloma innymi cenię sobie Osceolę, wodza Seminoli.
'' Hough ''.

0 0
ID:73195

gość-80897

tutaj ciekawostka nt naszej nowoczesnej, zreformowanej armii :
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/kulisy-cwiczen-dragon-17-dramatyczna-sytuacja-wyposazenia-rezerwy/f309174

5 0
ID:73208

gość-49947

A ty "WOLNOŚĆ / GEORGE BEST" też przyjedziesz do Warszawy walczyć z układem pomagdalenkowym ??? Podobno nawet w Chinach broniłeś demokracji - co to dla ciebie... Zapraszamy i czekamy !

4 0
ID:73209

gość-24653

@~gość-80897: nowoczesnej ? To boski Petru trafił do armii ? Bo to by tłumaczyło ta dramatyczna sytuację .

0 6
ID:73211

gość-50232

Co się dzieje że springerowski niemiecki Omlet nie komentuje Marszu Niepodległości ani wizyty rudego kłamcy ? Nie szczekają nie judzą nie obsrywają ? Moze się POchorowali ?

0 12
ID:73285

gość-97451

@~gość-50232: To może Ty skomentujesz te nazistowskie hasła albo ataki we Wrocławiu. Jako : prawdziwy, biały, czysty Polak patriota zrobisz to genialnie!

14 0
ID:73288

gość-47582

Po usilnych staraniach wprowadzenia do Polski światowego terroryzmu i po obserwacjach tego co to wprowadzenie robi z takiego kraju jak Niemcy stanowczo stwierdzam że Polska ma być dla Polaków a nie dla terrorystów i nie jest to żaden rasizm ale samoobrona konieczna . Ale jeśli są tacy którym żyje się zbyt spokojnie to niech zrobią sobie wycieczkę do Hamburga albo do Francji w okolice tunelu pod kanałem - 100% gwarancji mocnych i niezapomnianych wrażeń zwłaszcza dla pań .

0 11
ID:73295

LALA20

@~gość-47582:

Kilka lat temu byłem w strefie '' tunelu '', Dunkierka, Calaise, ale takich scen nie widziałem.

P.S.
Bundes zgubi tolerancja, ale Polskę zgubi głupota polityczna w wykonaniu P.i S.-uarów.
Goń się '' pani '' na cztery wiatry.
We Francji byłem, w Strasburgu, napatrzyłem się na muzułmański syf.

P.S.
Jeżeli znasz historię, już za czasów Ludwika XVI we Francji panoszyli się '' kozie syny ''.
Kraje '' Magrebu '' należały do Francji.
Wiesz co to jest Magreb???
Wiesz coś o inwazji Napoleona na Egipt????

P.S.
Jeżeli chcesz ze mną dyskutować? - to wiedza tylko ze łba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4 0
ID:73321

gość-56669

@~LALA20: a to widziałeś ? To patrz !!! Czy moze też będziesz nadal piepszył tak jak POj...by z PO w eurokołchozie ?

0 7
ID:73329

LALA20

@~gość-56669:

Zgadzam się z Tobą całkowicie.
Bundes i pozostałe kraje Europy Zach. zrobiły totalny błąd.
Ja na co dzień patrzę na tych śniadych prostaków, brudasów, na ich opatulone od stóp do głów kobiety.
Tu,w Bundes na takie frau mówi się '' ninja ''

0 0
ID:73337

gość-28361

@~LALA20: Nie wszyscy musza być ,,entelygentami '' albo czyściochami .Ale psim obowiązkiem przybysza jest szanować kuturę i mieszkanców kraju który go przygarnął a jak się nie podoba to won .To jest filozofia agenta NKWD Putina i mimo ze go nie toleruję to się z ta filozofią zgadzam całkowicie i dlatego uważam że polityka PiS jest w tym wypadku jedyną jaka można uprawiać w interesie bezpieczeństwa Polaków .

1 7
ID:73341


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA