Śmierć Leppera za rządów 3 RP nigdy nie dowiemy się...

Lepper mówi kto i z jakich branży ma na sumieniu jego śmierć.Podobnie było z Petelickim Blidą ...

33 komentarze

gość-68846

"Lepper mówi kto i z jakich branży ma na sumieniu jego śmierć"

Rany Boskie to wywiad wprost z zaświatów ?!?

5 1
ID:73382

gość-66874

Lepper to już chyba nagadał się dosyć...

2 1
ID:73391

gość-49064

Pani Brzeska śp też w/g prokuratury ,,sama sie wywiozła do lasu i sma sie podpaliła '' .

1 6
ID:73393

LALA20


Q WOLNOŚĆ

Rozumiem Cię.
Myślę jednak, że żle sformuowałeś temat.
A może za dużo naczytałeś się o '' Voo - doo?

3 0
ID:73397

gość-72670

Dowiemy się, dowiemy - wkrótce pewnie znowu coś powie.

4 0
ID:73406

gość-13526

W najbliższym wywiadzie Pan Przewodniczący opowie kto wygra najbliższe wybory samorządowe i dlaczego nie Samoobrona.

2 1
ID:73408

gość-51567

Powoli nadchodzi czas ujawnienia prawdy o Lepperze , Petelickim , szyfrancie i innych którzy za dużo wiedzieli i z rozpaczy ,,sami się likwidowali'' .

2 6
ID:73415

gość-40406

@~gość-51567:

Doprawdy a czemu powoli?

1 0
ID:73417

gość-79959

@~gość-51567: Nasłuchałeś się "miesiączek smoleńskich" ??? Powoli dochodzimy do prawdy, już niedługo będziemy wiedzieć więcej, za miesiąc jeszcze więcej, aż kiedyś odkryjemy prawdę i będziemy mogli powiedzieć że nie wiemy nic...

10 2
ID:73419

LALA20


Ci, co tak usilnie dociekają prawdy, spotkają się z prawdą oczywistą w Hadze.

3 2
ID:73420

gość-33603

@~gość-40406: bo prawda jak oliwa powoli na wierzch wypływa ...

1 1
ID:73423

gość-38206

@~gość-33603:

No to gościu jesteś słaby zarówno z fizyki jak i z przysłów polskich gdzie stoi:
"prawda jak oliwa na wiersz wypływa"
http://www.wsjp.pl/index.php?id_hasla=7931

Zaś z fizyki zrób sobie prosty eksperyment wlewając do słoika wodę i trochę oliwy i sprawdź czy faktycznie to się dzieje wolno.

Oblałeś gościu, oba przedmioty nie zaliczone.

Ma rację gość-79959, że tylko ciągle słychać takie obiecanki cacanki ale konkretów brak.

3 1
ID:73427

gość-33026

@~gość-38206: ssory z wierszy jestem faktycznie slaby zwłaszcza tych wierszy partyjnych ale pociesza mnie to ze partyjne kunkursy wygrywają partyjni naukowcy jak ty -będę od nich czerpać ,,wiedzę'' .

1 5
ID:73428

gość-70885

@~gość-33026:

Określając mnie mianem naukowca zdecydowanie mnie przeceniasz.
To jest wiedza z fizyki i j.polskiego na poziomie szkoły podstawowej.

2 1
ID:73430

gość-70885

@~gość-33026:

Przy okazji, angielskie słowo oznaczające "przepraszam" piszemy sorry a nie ssory.
Nie używaj obcych słów jak nie znasz językôw.

2 0
ID:73431

gość-21366

@~gość-70885: Chcesz powiedzieć że ,,partyjni naukowcy '' posiadają wykształcenie na poziomie szkoły podstawowej ?
Hmmm to by wiele tłumaczyło . Al Capone też zakonczył edukację na poziomie podstawowym ...a jak daleko zaszedł .

2 2
ID:73433

LALA20


@~gość-70885:

Są ludzie na tym Forum, których, zdecydowanie można nazwać '' papierkami lakmusowymi ''.

9 0
ID:73436

LALA20

@~gość-21366:

Do Alcatraz, - z jęz. hiszpańskiego - pelikan.

P.S.
Chcesz ze mną '' postrzelać '' na temat histori mafi sycylijskiej?, zapraszam. Nie nadymaj się.
Kilkanaście lat temu pracowałem z Sycylijczykami. Dużo z nimi rozmawiałem, to byli ludzie z okolic Palermo.

P.S.
Ze względu na Twą niewiedzę, niekompetentność w temacie podpadłeś historycznemu człowiekowi, którym był
komisarz federalny - Eliot Ness.

P.S.
Eliot Ness ścigał tego śmiecia, AL Capone.
Znasz biografię Al Capone?
Co Ci mówi nazwisko - Mario Puzo?
Co Ci mówi nazwisko - Francis Ford Coppola?

II-ga wojna światowa, na Sycylii lądują wojska amerykańskie. W U.S. Army jest dużo żołnierzy włoskiego pochodzenia.
Co wydarzyło się na Sycylii pod tym względem?
Odpowiesz?

3 0
ID:73437

gość-44699

Rozumiem że chcesz wywód o podobieństwach miescowych ,,elyt'' politycznych do organizacji typu cosa nostra albo mana nera ?
Jeśli tak to będę go czytał z uwagą bo to interesujący temat .
A w kwestii Ala Capone , wiesz chyba że zanim trafił do na wyspę to skorumpował Policję kilku wilkich miast i całą armię politykierów -nic ci to nie przypomina ?

1 2
ID:73440

gość-64871

Prawda jest mojsza !!. Bo moja mojsza, jest najmojszejsza !! Tako rzecze kota prezes na ulicznych modłach. Tfuu !!

6 2
ID:73444

gość-31530

@~gość-21366:

Jak widzę nie dość, że masz braki na poziomie szkoły podstawowej to jeszcze prymitywnie próbujesz odwracać kota ogonem.
Bo przecież tak naprawdę to nie odpowiedziałeś, czemu to ujawnienie prawdy o śmierci różnych osób miało by następować powoli?

2 0
ID:73446

gość-64809

Ujawnienie nagrań ,,U Sowy'' spowodowało u wielu Polaków szok i przewartościowanie autorytetów (u tych co jeszcze w nie wierzyli) .Ten szok stał się częścią składową sukcesu PiS w wyborach prezydenckich i parlamentarnych . Ambergold i złodziejska reprywatyzacja podtrzymuje ten szok i nawet go wzmacnia . Przed następnymi wyborami wyborcy dowiedzą się co np.Lepper , Petelicki i kilku innych nieobecnych wiedziało o ,,układzie warszawskim'' oraz o jego założycielach i dlaczego musieli odejść .
A to wszystko można przeczytać w internecie .

0 9
ID:73450

LALA20

@~gość-31530:

Śmierć J.F.K. i jego brata Roberta, śmierć papierza Jana Pawła I-szego , odpowiesz?

P.S
gość - 21366 ma cienką wiedzę.

0 0
ID:73452

LALA20

@~gość-44699:

Gościu '' przeziębiony '', wymień chociażby trzy nazwiska włoskich mafiosów działających w Stanach?
W drugiej połowie XIXw. władze amerykańskie miały duży problem z obywatelami Italii - morderstwa, rozboje, napady,
wymuszenia.
Stany były gotowe wypowiedzieć wojnę Italii, był jednak problem - logistyka.
Następny problem dla Stanów, to Irlandczycy, mafia.
Polacy, jako przybysze, byli znikomym problemem, a jednak.
Podaj nazwisko Polaka, który dokonał udanego zamachu na prezydenta U.S.A.?

2 2
ID:73455

LALA20

@~gość-33026:

Siusiu, paciorek, trzepanie kapucyna i spać.

P.S.
Dla Ciebie, wiersze, poezja, to '' kosmiczna mgławica ''.
Co ostatnio czytałeś ciekawego?, podejrzewam, że był to ''Atlas kotów rasowych ''.

4 1
ID:73456

gość-54885

@~gość-64809: "Przed następnymi wyborami wyborcy dowiedzą się co np.Lepper , Petelicki i kilku innych nieobecnych wiedziało o ,,układzie warszawskim'' oraz o jego założycielach i dlaczego musieli odejść'

Tylko ja pytam czemu te rewelacje nie zostaną ujawnione dziś!
Bo coś mi to pachnie ubeckimi metodami - mam na różnych ludzi teczki i ich użyję kiedy mi będzie pasowało. Nie no gratuluję widać, że z Ciebie dobry czekista.

2 0
ID:73458

gość-31530

@~LALA20:

Nie wszystkie zagadki kryminalne zostaną rozwiązane ale niewątpliwie zawsze znajdą się tacy którzy będą twierdzić, że Oni znają prawdę i tylko rząd i służby ukrywają dowody.
Ja Ci do puli dorzucę jeszcze tajemnicę śmierci Generała Sikorskiego (wypadek czy zamach?).

1 0
ID:73460

gość-37319

@~gość-31530: ty sobie do puli dorzuć Rycha i będzie w puli dwóch głupuli .

0 0
ID:73463

LALA20

@~gość-31530:

Był to zamach, Mieliśmy wtedy farbowanych przyjaciół - angielskie q..wy żle nas potraktowały, za nasz bój, za naszą krew.

P.S.
Dzisiaj nie mamy żadnych przyjaciół, dzięki '' paniom '' z P.iS.-uarów.
'' Kochał '' ich pies i i legiony toruńskie też.
Jak ja nienawidzę tej '' religijnej, chrześcijańskiej '' hołoty.

4 1
ID:73465

gość-31530

@~LALA20:

Dziś usłyszałem na to określenie kato-komuny, co ciekawe padło z ust księdza.

2 0
ID:73467

gość-38314

Patyrzyłeś ostatnio w lustro ? No i jak ta holota wygląda ?

0 4
ID:73473

LALA20

@~gość-38314:

Popatrz ty w lustro, i co widzisz???, krzyżówkę '' pani '' z osłem.

5 0
ID:73481

gość-94343

Krzyżówki od Sowy

0 7
ID:73488


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA