Ach Ci ameykanie

Jak podaje TVP w Giżycku pobito amerykańskiego żołnierza i cywilnego pracownika ambasady. Napastników aresztowano.
Idąc za przykładem Pani Mazurek muszę powiedzieć, że:
Każda akcja wywołuje określoną reakcję. Dopóki żyjemy, to mamy emocje. I te emocje dały swój upust w Giżycku. To sytuacja, która nie powinna mieć miejsca, ale też ich rozumiem.
Żołnierz, zamiast jak przystało mówić po polsku zapewne rozmawiał po angielsku i w tej sytuacji napastnicy zareagowali jak normalni Polacy-Patrioci-Katolicy spuszczając stosowny łomot.

Tymczasem Donald Trump uznał Jerozolimę za stolicę Izraela.Oj i tu będzie płacz polskiej prawicy bo tyle nadziei pokładali w tym Prezydencie a tu taki pasztet, facet popiera Izrael. Minister Waszczykowski na wszelki wypadek odciął się od inicjatywy Donalda Trumpa.

No normalnie skaranie boskie z tymi amerykanami, czyż nie?

15 komentarzy

gość-37636

Masz tu posluchaj, coś na twoim poziomie.

5 12
ID:73553

PISmak

@~gość-37636:

Ojej, widzę, że zabolało, o jak mi przykro ...

7 3
ID:73554

gość-37636

@~PISmak: mnie w przeciwieństwie do Ciebie mało co boli. Patrze na ten kraj z perspektywy kilku tysięcy km i śmiać mi się chce z jednych i drugich aczkolwiek "opozycja" to się Kaczyńskiemu wyjątkowo udała... nic nie musi robić i będzie miał ponad 40% w sondażach :)

2 5
ID:73556

PISmak

@~gość-37636:

Skąd wiesz z jakiej perspektywy ja na to patrzę i co mnie boli a co nie?
Jak Ci się nie spodobał poziom postu to też kierujesz pretensje pod zły adres, toć ja tylko sparafrazowałem słowa Pani rzecznik Mazurek.
Jej poziom Ci pasuje?

2 0
ID:73557

gość-37636

nie spinaj się tak bo zawału dostaniesz :) święta idą, wyluzj trochę ;)

1 0
ID:73558

PISmak

@~gość-37636:

No i znowu pudło, ja jestem całkowicie wyluzowany, ba powiem więcej, nawet mnie to bawi
Strzelaj dalej może za którymś razem trafisz
:)

2 0
ID:73559

gość-42661

ciekawe czy ta ,,entelegentna''pani wymieniła swojego męża który kręci interesy z politykami PO .Ciekawe czy zaPOmniała czy przez nieuwagę ?

0 5
ID:73562

gość-41891

@~gość-42661:

Znaczy Beata Mazurek?

4 0
ID:73565

gość-40197

Jarosław Malutki złożył rezygnację z Beaty Brochy Pierwszej a Wy tu jakieś kocopoły ...?

7 0
ID:73568

gość-25260

@~gość-40197:

Na koniec o tak o wszystkim decyduje Prezes, więc co za różnica?

3 0
ID:73577

gość-48957

@~gość-25260: Co byś nie kwiczał i ajwaił to ten MAŁY i obśmiewany prezes rozegrał tych wszystkich WIELKICH judaszy i sprzedawczyków jak podwórkową drużynę palanciarzy . A najlepszym przykładem jest zbankrutowana i skompromitowana Nowoczesna z Petru która miała być kolejną V kolumną PO , oraz KOD z defraudantem Kijowskim który miał doprowadzić do majdanu pod sejmem . O PO nie wsPOmnę bo to już partia znikajacych cieni...asów .
A najlepszym dowodem własciwej polityki Polski jest wystapienie Gaspromu o renegocjację kontraktu gazowego sprzedanego przez jud.... z Pawlakiem na czele - rusek negocjuje tylko z rownorzednym partnerem a gówniarzom dyktuje warunki .
Pawlak ,,załatwił '' że płaciliśmy za gaz ponad 25% więcej niż Niemcy ! Ale oczywiście tacy jak ty maja ,,inne ''zdanie .

0 3
ID:73597

gość-25260

@~gość-48957:

No proszę, wystarczyło napisać, że ani jeden ani drugi premier nie ma nic do powiedzenia bo o wszystkim decyduje Prezes i już wywołało to Twoją wściekłość. Tylko dlaczego piszesz o Prezesie tak pogardliwie?
Ja piszę z szacunku dla niego słowo Prezes z dużej litery a Ty piszesz: "ten MAŁY i obśmiewany prezes"
Nie dość, że wytykasz mu wzrost to jeszcze słowo Prezes piszesz z małej litery, no doprawdy trudno o większy brak szacunku.
Czy Ty aby nie jesteś z opozycji? Bo wszystko na to wskazuje.

1 0
ID:73600

gość-97918

@~gość-48957: Geniuszu drogi! Dlaczego Amerykanie nam Patrioty podrożyli ? Bo "gówniarzom dyktuje warunki "?
Wróć na paski TVPinfo - to poziom dla Ciebie !

2 1
ID:73612

gość-71564

@~gość-25260:

Nie oczekuj od prymitywnego trola jakim jest @~gość-48957 , że zrozumie co to znaczy mieć szacunek dla kogokolwiek, skoro On ma właśnie za to płacone, że obraża innych.

2 0
ID:73613

gość-48407

Czy można mieć prośbę - nie wklejajcie wystapień tej nieuleczalnej idiotki , ta ofiara losu samam nie wie co mowila tydzień temu i paple nie to co powinna ale to co jej ślina na język akurat przyniesie .

2 4
ID:73627


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA