Witamy nowego Premiera

Już takie tuzy nam się trafiają jak nie płacząca Pni Kopacz po ujawnieniu Afery Podsluchowej po Panią Becię a teraz Bankier ekonomista z podobnym programem jak kiedyś Kwiatkowski fenomen na skalę Światową .Dalej nie widzicie że w Magdalence postanowiono tak że raz my raz wy i tak rządzą PIS-PO-PSL-SLD ..Do Siego Roku i więcej komuny i socjalizmu pamiętajcie o datkach na Toruń

54 komentarze

gość-51197

Co ty piszesz , w Magdalence POstanowiono ? Jeszcze niedawno za takie kalumnie byś został totalnie zminusowany przez forumowiczów z PO .

0 5
ID:73595

gość-84059

@~gość-51197:

Tym bardziej, że Kaczyńscy brali w tych porozumieniach czynny udział a taki Tusk nie.
Więc, tak masz rację minusy były by jak najbardziej na miejscu.

1 2
ID:73599

gość-71564

W czym jest lepszy Morawiecki od Kaczyńskiego, że to On a nie Jarosław został Premierem?

1 1
ID:73614

LALA20


Nowy '' rząd ''???, nowy kabaret , a widownia ta sama - legiony toruńskie.

11 2
ID:73623

gość-48407

Nowy kabaret ? Hehehehe lepszego kabaretu jak za czasów ryżego oszusta, Pawlaka-strażaka , POkopanej , Rycha , Zdziacha , Nowaka od zegraków to chyba nie było i już nie będzie . Kabaretowe posiedzenia tamtego (nie)rządu przeszły do historii , tak jak przechodzą do historii partie-mafie które zakładali .

0 14
ID:73625

gość-65035

@~gość-48407:

No cóż ponoć z gustami się nie dyskutuję, więc możesz sobie do znudzenia puszczać kabaretowe odcinki posiedzeń rządu.
Ja przyznaję, że były śmieszne ale ile można to w kółko oglądać?
Za to Ucho Prezesa to hit, gdzie każdy odcinek ma wielomilionową oglądalność a kolejne odcinki pokazują bieżący kabaret polityczny.
Tak więc moim zdaniem, nie masz racji.

5 0
ID:73633

gość-21840

@~gość-65035: ,,Ja przyznaję, że były śmieszne ale ile można to w kółko oglądać?'' Właśnie tak zadecydowali wyborcy mając dość ,,haratania w gałe'' i kłamstw płynacych jak rzeka od Tatr do morza .

0 9
ID:73635

gość-53791

@~gość-21840: To wyborcy dobrej zmiany opierają się na kabaretach ? Nie dziwota ,że takie baranki typu Szyszka ,Płaszczak albo Antoni rządzą jak Wy ich do kabaretów wybieraliście!

14 0
ID:73638

gość-65035

@~gość-21840:

Czyli przyznajesz, że Ucho Prezesa jest lepszym kabaretem politycznym, czerpiącym wprost z życia?

7 0
ID:73642

gość-66991

@~gość-65035: kabarety i haratanie w gałę to był atrybut kłamców i krętaczy - dlatego wyborcy wyautowali tych błaznów w wyborach prezydenckich i samorządowych . Gdzie ty w tym czasie byłes ze tego nie dostrzegłeś ?

0 12
ID:73644

gość-39630

@~gość-66991:

No co ty nie powiesz?
To Ucho Prezesa - najlepszy kabaret polityczny nie jest inspirowany tym co robi Prezes, Adrian i reszta.
No faktycznie, gdzie siedzisz, że tego nie wiesz?

7 0
ID:73652

WOLNOŚĆ

@~gość-51197: A dlaczego piszesz ze przez fanów PO przecież w Magdalence nie było żadnego Polaka za to byli przedstawiciele Bandy czworga którzy uzgodnili jedno raz my raz wy .Czy siedzi ktoś za jakieś Afery w Polsce .?Amber Gold-Skok WOŁOMIN -Afera w Sądzie w Katowicach-Kradzież pieniędzy z OFE -Coloseum-Pieniądze z WSI-a ludzie dalej głosują na tych samych teraz maja ulatwione zadanie bo dostają 500 to nic że zabierają w innych podatkach im 700 Karyny Bajanki i mohery tego nie skumają .

1 11
ID:73655

gość-89114

@~WOLNOŚĆ:

Przepraszam ale Kaczyńscy tam byli.
Czy Oni też nie są Polakami?

1 1
ID:73658

Dziadek33

LALA20.
Protestuje ! Nie byłem, nie jestem i nie będę "członkiem" legionu toruńskiego.
A tak na prawdę "to mi bliżej, jak dalej" . Jedynie mi żal Was, że będziecie musieli to wszystko przechodzić

3 0
ID:73661

gość-84271

@~WOLNOŚĆ:

Pytasz dlaczego nikt jeszcze nie siedzi? Bo PIS-owi nie o to chodzi aby złapać króliczka ale by gonić go!

2 1
ID:73665

gość-78530

@~gość-39630: ,, Najlepszy kabaret ''? Najlepszy kabaret ostatnich 2 lat już był z błaznami pod przewodem defraudanta Kijowskiego . Ci ,,społecznicy '' płacili od 10 do 50 zł ulicznym krzykaczom za wydzieranie japy pod sejmem .Wypłaty były w bramach . Pytanie - skąd szły pieniądze na te zadymy , nagłosnienia , transparenty ?

0 14
ID:73674

LALA20

@~gość-48407:

Immam z Torunia cię wzywa, na kolejne pranie mózgu.
Wiesz, zastanawiam się, kto w tym całym kabarecie robi za muezina???

7 0
ID:73684

gość-37878

Smutna wiadość - dwóch platformersów postanowiło porzucić obóz totalnej głuPOty i przeniosło się do znienawidzonej dotąd koalicji . POdobno mieli dość totalnej głuPOty totalnego wodza oraz programowego braku programu dla wyborców - ,,wybierzta nas to my was urządzim''.

0 7
ID:73688

gość-57041

@~gość-37878: Zmieniają nazwicha na Misiewicz i będą tłuc kasę z dobrą zmianą. Judasze są wśród nas , sam wiesz !

12 0
ID:73695

Dziadek33

Bardzo, bardzo Was przepraszam, że wcinam się w Waszą dyskusję wydawać by się mogło, ze niedorzeczną.
Mam już 84 lata. Jestem więc nie tylko świadkiem ale najczęściej i uczestnikiem wydarzeń, które były nie tylko w naszym Mieście ale i Kraju.
Żyjemy w bardzo trudnym i bardzo niebezpiecznym okresie. W okresie zmiany ustroju Kraju.
Przypominam Wam poniżej definicje trzech istniejących w świecie ustrojów Obserwujemy walkę polityczną o władzę i o ustrój:

Słowo demokracja pochodzi z języka greckiego od słów demos, co znaczy lud oraz kratos – władza. Demokracja jest formą ustroju politycznego, w której obywatele (naród) sprawują rządy bezpośrednio albo też za pomocą wybranych przez siebie przedstawicieli.
Dyktatura (łac. dictare – dyktować) – dawniej termin używany był w starożytnym Rzymie, gdzie władzę na wypadek zagrożenia ze strony wroga obejmowała jednostka (dyktator), z czasem określenie to stało się synonimem władzy opartej na przemocy[1].
Totalitaryzm (dawniej też: totalizm, z łac. totalis – cały, całkowity) – system rządów (reżim polityczny), w którym państwo posiada całkowitą kontrolę nad społeczeństwem i stara się kontrolować wszystkie aspekty życia publicznego i prywatnego na tyle, na ile jest to możliwe
Może zamiast słownych utarczek osobistych, może póki jeszcze wolno nam prowadzić publiczne dyskusje, podyskutujmy na aktualne polityczne i społeczne wydarzenia krajowe.
Z moich obserwacji wynika, że pan Jarosław dąży do wprowadzenia totelatyryzmu. Zapomina w tej walce o trzech bardzo istotnych przeszkodach:
>z totalitaryzmu wyrosły: stalinizm, hitleryzm i włoski nacjonalizm
>zapomina o swym wieku i stanie zdrowia
>o walce nie parlamentarnej ale ulicznej o władzę po sobie

6 0
ID:73699

gość-49656

@~Dziadek33: ok a teraz , o czcigodny , dla porównania przeprowadź podobna analizę postępowania poprzedniej koalicji w kontekście opisywanych pojęć od chwili wygrania wyborów zakończonej okrzykiem naczelnego kłamcy ,,a teraz benzyna może być nawet po 7 złotych '' .
Mama namysli rzeczową analizę zawierającą fakty które są do odtworzenia z internetu .

0 5
ID:73701

gość-69633

@~gość-49656:
To jest ta różnica , to jest obraz tej "dobrej zmiany ":
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/w-1988-r-piotrowicz-przesluchiwal-na-sb/kv6z361?utm_source=Interakcja&utm_medium=Share&utm_campaign=BigShare
Tego bronisz ? Kim wtedy byłeś i kim jesteś dzisiaj ,ze na takie ryje dobrej zmiany tak łatwo się godzisz ?

11 0
ID:73718

Dziadek33

gość-49656 •Proponujesz fantastyczny temat. Żałuje, że ze względu na mój wiek i stan zdrowia nie bardzo możliwy. Jest to temat prawie na dysertacje doktorską. Nasz włocławski nauczyciel Fopp wbił nam do głowy zasadę, że historię należy rozpatrywać zgonie z okresem zaistnienia tego wydarzenia, oraz uwarunkowaniach ideologicznych, gospodarczych i militarnych
Wiesz (ja były członek PZPR) bardo wysoko oceniam pana Premiera Mazowieckiego oraz większości członków Jego Rządu.
Wiesz ! Zaskoczę Cię, ale to że przekroczyliśmy nasz polski Rubikon bez większych strat zawdzięczany w głównej mierze dwum ludziom Premierowi Mazowieckiemu i Prezydentowi Jarruzelskiemu. Do kandydowaniu na urząd Prezydenta namówili Generała dwaj ludzie: Papież i Prezydent USA
JALA ! Czytałem ne Dzień dobry Twoją informację o Twym bracie,. Wiesz ci żołnierze LWP to cisi nie docenieni bohaterowie, ochraniający przemiany a jednocześnie narażeni na śmierć z rąk żołnierzy bratnich armii. Wiesz dla czego Generał wyprowadził Ich z koszar, ano dla tego by stworzyć im możliwości walki a nie mordu w Koszarach
O konieczności wprowadzenia stanu wojennego zamieściłem komentarz w dyskusji na Dzień dobry
Prawdopodobnie brat Ci opowiadał, że nie bali się walki z żołnierzami bratnich armii. Bali się tylko taku na nich, ich ojców i braci. ich przyjaciół i kolegów.

5 0
ID:73728

gość-72375

@~Dziadek33: Jednak przynalezność do PZPR pozostawia w człowieku trwałe ślady i odciska piętno na jego postrzeganiu otaczającego swiata .A w twoim przypadku jest to brak zdolności obiektywnego oceniania realnej rzeczywistości w której żyłes i żyjesz . Tak sie składa że ten dobroczynny wpływ politruków Jaruzelskiego obserwowałem na własne oczy i mam o nich jak najgorsze zdanie . O jakiej walce piszesz ? Ten agent do konca wykonywał sciśle rozkazy nadchodzące z Moskwy bo gdyby tego nie robił to już by go nie było wśród żywych . Kreml nigdy nie tolerował nieposłuszeństwa swoich agentów .
A wracajac do analizy widze ze chcesz sie wymigać od oceniania okresu rządów tuskomatolstwa i POmagdalenkowej koalicji ?

0 8
ID:73731

gość-69633 • 1 dzień temu

@~gość-72375: Ale z PZPRowca , prokuratora stanu wojennego Piotrowicza ,który teraz Tobie pisze prawo na nowo ( tzn. po staremu ) jesteś zadowolony i masz jak najlepsze zdanie ? Wytłumacz ten fenomen . Twoje ulubione słowo to analiza ( w kółko je powtarzasz ) więc zrób ją na Piotrowiczu i "dobrej zmianie" . Jak można kogoś takiego brać na szefa komisji sprawiedliwości ?
Twoje słowa : Mam na mysli rzeczową analizę zawierającą fakty , do dzieła !

7 0
ID:73739

LALA20

@~gość-72375:

Proszę , '' pani '', odczep się od @ Dziadek 33.
Twoją '' wiedzę'' zżera czas, czyli korozja.

2 0
ID:73744

Dziadek33

@~gość-72375:
Antoine de Sait - Exupery zadał pytanie: "DLCZEGO MAMY SIĘ NIENAWIDZIĆ ? ZESPALA NAS SOLIDARNOŚĆ, NIESIE TA SAMA PLANETA. JESTEŚMY ZAŁOGĄ JEDNEGO STATKU."
Wiesz mój Ojciec po maturze w 1916 roku uciekł z Włocławka z zaboru rosyjskiego do Krakowa do Krakowa by podjąć naukę na UJ - ocie . Zamiast realizować swe zamierzenia, przystąpił do Strzelców. już jako oficer brał udział w Wyprawie Kijowskiej a następnie został już w Wojsku Polskim.
Oczywiście zaraz po wyzwoleniu był przez pewien czas represjonowany.
Miałem pięcioro starszego ode mnie rodzeństwa. wszyscy skończyliśmy studia i wszyscy żeśmy zakończyliśmy zakończyli swe kariery na stanowiskach kierowniczych. Ja jedyny z pośród rodzeństwa byłem członkiem Partii..
Prawdopodobnie umknęła Ci informacja, że w końcówce PRL sporo członków PZPR (myślę, że karierowiczów) wystąpiło z Partii
Kiedy w tym czasie odwiedziłem Rodziców to na Dzień dobry Ojciec zadał mi pytanie: "oddałeś legitymację Partyjną ?" Zgodnie z prawdą odpowiedziałem: "że nie oddałem i nie widzę powodów dla których miałbym to zrobić." , Ojciec skwitował to krótkim stwierdzeniem: "to dobrze ! Zaskoczony spytałem czemu pochwala moje postanowienie i usłyszałem od Niego odpowiedź , że gdybym oddał legitymację partyjną, to On by musiał zmienić o mnie zdanie i, że należałem do Partii koniunktularnie.
Nie mam zamiaru wstydzić się swej przynależności do Partii jak i tego, że brałem udział w odbudowie, przebudowie i rozbudowie Polski
Jeżeli nie Wiesz lub zapomniałeś to Ci uprzejmie przypominam, że to właśnie Churchill i Ropsevelt oddali Polskę do strefy wpływów Stalinowi.

4 0
ID:73748

gość-60813

@~LALA20: ,,dziadek '' czy nie ,,dziadek'' jak szerzy propagandę Jaruzelskiego to trzeba go sprowadzić na ziemię . A tak na marginesie szkoda ze ty nie byłeś w MON-ie w stanie wojennym . Jakbyś sam posmakował tych dobrodziejstw Jaruzela to inaczej byś teraz śpiewał .

0 9
ID:73752

gość-41041

@~LALA20:
Dziękuje Ci za ten wpis do tego "gościa". Nie mam zamiaru wchodzić w nim w dyskusję. Było by to poniżej mojej godności. Byłem członkiem Partii aż do "wyprowadzenia sztandaru" Jak Wiesz w końcówce w naszych polskich "burz i naporów" około miliona członków Partii "rzuciło legitymacje". Byli to koniunkturaliści. Właśnie przez takich członków i i prokuraturo podobnych, oraz urzędasów politycznych Partia musiała upaść.
Jestem dumny z tego, że byłem uczniem takich profesorów jak na przykład w gimnazjum i liceum we Włocławku historyk Fopp. Jak na studiach profesorowie Oskar Lange i budowniczy Stalowej Woli, oraz Gdyni przedwojenny V-ce Premier profesor Eugenius Kwiatkowski. Że miałem zaszczyt i możliwość brania udziału w odbudowie, rozbudowie i przebudowie zniszczonej w latach 1939 - 1945 Polski. Doskonale rozumiem Twego Brata, który musiał przeżywać czy będzie musiał strzelać do swych rodaków czy do kolegów z bratnich armii.
Doskonale rozumiem rozterki i nieszczęście Generała,, którego Papież i Prezydent USA przekonali by został Prezydentem i ochraniał Rząd Tadeusza Mazowieckiego

7 0
ID:73754

Dziadek33

@~LALA20:
Oczywiście ten powyższy tekst jest mojego autorstwa. Cóż prawdopodobnie skleroza
Wiesz ?
"DLA CZEGO MAMY SIĘ NIENAWIDZIĆ ? ZESPLA NAS SOLIDARNOŚĆ,NIESIE TA DAMA PLANETA. JESTEŚMY ZAŁOGĄ
JEDNEGO STSTKU" (Antoine de Saint - Exupery)
No i :
"Z HISTORII NARODÓW MOŻEMY SIĘ NAUCZYĆ , ŻE NARODY NICZEGO NIE NAUCZYŁY SIĘ Z HISTORII"
(Georg Wilhelm Friedrich Hegel)

4 0
ID:73755

gość-34444

@~gość-41041: Ciekawe czy ci profesorowie by byli dumni że chcieli wychować Polaka patriotę a on wyrósł na partyjnego aparatczyka realizującego wytyczne KPZR Moskwy -chyba raczej nie .

0 9
ID:73758

LALA20

@~Dziadek33:

Podajesz nazwiska ludzi, których zna cały Świat, ale nie ci mądrale.
Zapytaj jełopów o Immanuela Kanta, to jest to samo co powiedzenie - '' Pukaj go w nogę, a ona drewniana ''.
Pozdrawiam.

0 0
ID:73759

gość-96028

@~gość-34444: Nauczyli Go myśleć co widać czytając jego tekst . Ty masz z tym problem a wmawianie sobie patriotyzmu widać u Ciebie to fiksacja życiowa , która z patriotyzmem nie ma nic wspólnego . Czemu tak twierdzę ? Bo aparatczyk PZPR , prokurator stanu wojennego Piotrowicz reformuje Ci sądy ,śmieje się z mównicy krzycząc "precz z komuną " a Ty zafiksowany na historii z przed 30- 40 lat po prostu bezmyślnie oceniasz . Teraz powrót do PRLu Ci nie przeszkadza tzn. że pasują Ci zasady z tamtych czasów i pewnie chętnie zostałbyś aparatczykiem - misiewiczem !

11 1
ID:73761

gość-45322

@~gość-96028: odwracanie kota ogonem niczego już nie zmieni , partyjna propaganda powtarzana przez postkomuchów również .
Gdyby w 1989 roku w Polsce zrobiono to co z partyjniakami-lewakami zrobili wtedy sąsiedzi to takie rozmowy nie miałby miejsca .

0 5
ID:73767

gość-82396

@~gość-45322:

PRL-owskiego prokuratora Piotrowicza gdzie więc umieszczasz z jego propagandą?

Co takiego niby zrobili sąsiedzi po 1989 roku?

5 0
ID:73772

gość-68228

@~gość-45322: Widzę ,że myślenie to towar coraz bardziej deficytowy.

6 0
ID:73777

gość-12347

@~gość-82396: obok Sikorskiego z Anatewki pod Bydgoszczem i obok hrabiego Bredzisława .

0 2
ID:73780

gość-60615

@~gość-12347: Teraz panuje Szczerbiec Jarosław to i on chyba też?

8 0
ID:73792

gość-52290

Za dużo czytasz klasyka manipulacji - Michnika vel Aarona Szechtera .

0 4
ID:73803

gość-82396

@~gość-12347:

Kiedy Sikorski był z mudżahedinami w Afganistanie to Pan Piotrowicz był członkiem egzekutywy PZPR.
Tak więc ja wolę Sikorskiego. Ty możesz sobie hołubić Piotrowicza, twoje prawo.

7 0
ID:73807

gość-46415

@~gość-82396: to już sprawa twojego gustu . Nie wszystkim musi odpowiadać postać partyjnego lawiranta ktory przy wódzie u Sowy kręcił interesy z podobnymi sobie partyjnymi oszustami i kłamcami .No ale za coś ta wieś pod Bydgoszczem została kupiona . Z pensji raczej by jej nie kupił .

0 5
ID:73813

gość-61862

@~gość-46415: Twój obecny premier też chodził na ośmiorniczki do Sowy , i co ? Łun być dobry bo Kaczyszwili tak każe ?
A propos pensji - nie wszyscy tak jak Ty zarabiają grosze na Trollowaniu , inteligentni,wykształceni ludzie zarabiają adekwatnie do pracy ,którą wykonują !

10 0
ID:73815

gość-798157

Żydzi sami przyznają ,że Pan Premier Mateusz Morawiecki jest ich ziomkiem https://www.timesofisrael.com/poland-swears-in-new-prime-minister-with-jewish-roots/

1 0
ID:73816

gość-45015

@~gość-61862: Zarabiają ? we Włocławku ? To dlaczego młodziez z tego miasta ucieka(jest wypędzana) skoro może twoim zdaniem zarobić ,,adekwatnie ...''z tytułem mgr. inż (bez legitymacji ...) najniższą krajową ? A tych ,,adekwatnych ...'' zarobków nie wystarcza nawet na wynajęcie kawalerki ?
Może wyjaśnisz IM ten paradoks ,,adekwatnie ...'' ?

0 2
ID:73846

gość-45865

@~gość-45015: co ty bredzisz człowieku, jaka najniższa krajowa, powtarzasz farmazony ni emające pokrycia w rzeczywistosci. w kazdej włocławskiej fabryce na samym poczatku zarobisz minimum 1800, a srednio na poczatek jest to 2 koła. bredzisz facet i nie znasz realiów.

6 1
ID:73847

gość-14521

@~gość-45865: Na umowę zlecenie , czy na samozatrudnieniu ? Nie wypisuj głupot .
Musze ci przypomnieć że od bredzenia jest specjalista - hrabia Bredzisław Kumoruski , mistrz taktu i dyplomatycznej elegancji , niezrownany kawalarz z którego światowa dyplomacja do dziś się śmieje .

2 2
ID:73854

gość-22770

@~gość-14521: robie trzecią fabrykę w ciagu ostatnich 6 lat i uwierz mi - wiem co mowie. w przeciwienstwie do ciebie. fantasto. nie masz juz nic do powiedzenia. kłamisz, zmyśłasz, mącisz i bez sensu bijesz pianę. won

4 0
ID:73855

gość-82964

@~gość-22770:

Czemu się czepiasz @~gościa-14521 i zaraz won?
Niech jedzie na święta do San Eskobar.
Tego trzeba mu życzyć! Idą Święta, trza być miłym dla bliźnich.
:D

4 0
ID:73856

gość-61862

@~gość-45015: Nie mam kwalifikacji i doświadczenia w pracy z ludzmi niepełnosprawnymi intelektualnie więc nawet nie podejmę próby tłumaczenia Tobie czegokolwiek.

5 0
ID:73860

gość-36028

@~gość-61862: To samo mówił Sikorski o wyborcach PO przerżniętych wyborach prezydenckich i ,,niepełnosprawni intelektualnie'' wyborcy wyautowali takich partyjnych kanciarzy i oszołomów jak on chyba na kilka kadencji .

0 3
ID:73871

gość-56139

@~gość-36028:

Cóż, czas pokaże a póki co Tobie też spokojnych Świąt i łaski Bożej życzę.

2 0
ID:73875

gość-96547

@~gość-14521: na umowie o prace, obecnie juz mam na nieokreslony i obecnie zarabiam po pol roku w nowym miejscu 2500-3000. nie słuchajcie tego kogoś ludziska, to jakiś mieszacz, podburzacz. on nie ma prawa głosu bi kłamie i konfabuluje.

4 1
ID:73882

gość-60939

,,dwa psieńcet'' we Włocławku po pół roku ? To brzmi jak bajka o kocie w butach .

1 1
ID:73903

gość-36381

@~gość-84059: Oj coś ględzisz.http://gosc.pl/doc/788122.Siedzieli-przy-Okraglym-Stole

0 0
ID:74065


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA