Brawo Rząd! Brawo PiS!!

Bezpieczeństwo Polaków jest dla nas najważniejsze, dlatego jesteśmy gotowi do obrony swojego stanowiska dotyczącego relokacji uchodźców przed Trybunałem Sprawiedliwości UE

http://www.mswia.gov.pl/pl/aktualnosci/16786,Polska-nie-zmienia-zdania-w-sprawie-relokacji-uchodzcow.html

dziękuję Bogu, że ludzie odsunęli złodziei z po, gdyby zostali przy żlobie, mielibyśmy wojsko i barykady na ulicach jak w Belgii, gwałty napady jak w Niemczech. dzięki pis, dzięki kaczor.

100 komentarzy

gość-41886

racja, popieram w 100%, tamci na polecenie makreli to by nawet spod siebie zjedli, woleli realizować niemieckie polecenia niz dbac o dobro wlasnego kraju

3 29
ID:73602

gość-41886

ja również jestem za. nie chcemy tutaj elementu, nie mam nic przeciwko uchodzcom, ale cywilizowanym, z tegpo co wiem przyjmujemy jakies tysiace rocznie. no ale nie tamtych.... swoją drogą - oni uciekają przed wojną? a kobiety i swoje dzieci zostawili na wojnie? hahaha ktoś tu z nas barana robi

4 24
ID:73605

gość-77115

Autor tego posta zanim zacznie wychwalać pod niebiosa powinien zapoznać się z jedną z niedawnych wypowiedzi Pana min. Jarosława Gowina w której przedstawił on realne zamierzenia rządu w sprawie imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Półtora miliona Ukraińców to było nie było też imigranci.

5 0
ID:73606

gość-77115

We Włocławku także można spotkać młodych mocno ciemnoskórych mężczyzn i nie są to koszykarze Anwilu;/

0 1
ID:73607

gość-40894

Ooooo, nie chcecie w Polsce śniadych ,,inzynierów i lekarzy'' chcących za darmo ,,ubogacać '' wasze żony i córki ?
Ależ to niePOprawne POlitycznie , niedemokratyczne jak mawiał rudy oszust i POkopana na metr głęboko .

3 25
ID:73609

gość-97918

@~gość-41886: Z Ciebie bar*** nikt nie musi robić .Z tekstu wynika ,że masz to od bardzo dawna.

20 2
ID:73611

gość-82451

@~gość-97918: zachowuj się niewychowany chamie, nie jestes u siebie w domu! kultury troszke w dyskusji

3 20
ID:73615

gość-97319

@~gość-82451:

Zaś Twój post to przykład kulturalnego zwrócenia komuś uwagi na nie stosowne zachowanie?
Na tym forum jest ekspert od języka spod budki z piwem, ciekawe gdzie by umieścił Twoją wypowiedź.

15 0
ID:73616

LALA20

@~gość-77115:

Obawiasz się o swą cnotę, godność???, ty jesteś zdefraudowany przez szamana w czarnej kiecce.
Biorąc pod uwagę historię, my Polacy, drugiego sortu, powinniśmy być Dakami, przeciwko toruńskim legionom.

5 1
ID:73619

LALA20


No cóż, dla niektórych w tym temacie, potrzebna jest '' Einsatze Gruppe ''.

0 0
ID:73620

LALA20

@~gość-40894:

Jesteś krzyżówką dżdżownicy z drutem kolczastym, czyli stonoga.

0 1
ID:73621

LALA20

@~gość-40894:

Za darmo, to ty możesz trzepać kapucyna, tylko na to cię stać.

0 1
ID:73622

gość-79225

@~gość-82451: To jest dyskusja ? Tak wygląda w Twoim domu ? To w ramach 500+ bony dostajecie a nie gotówkę ? Wszystko jasne !

12 0
ID:73628

gość-39450

@~LALA20: Nie obrażaj dżdżownic porównując ich kręgosłupy do kręgosłupów powiatowych politykierow .

1 0
ID:73631

LALA20

@~gość-39450:

O q..wa!!!!!!!!!!!!!!!!!!, mamy nowego noblistę z dziedziny biologii.
Dżdżownica ma kręgosłóp?????????????????????????/
Gościu, daj nam wszystkim forumowiczom wykład o ''pantofelku '', biologia + matematyka, to nie są żarty.

P.S.
Masz u mnie plusa , politykierzy - darmozjady, nie mają kręgosłupów.

4 1
ID:73641

gość-66991

kręgosłóp ? jeśli już to może mieć kręgosłup ? chyba się trochę zaplątałeś w te dżdżownice .

0 0
ID:73643

gość-39630

@~gość-66991:

A gdzie Ty widziałeś dżdżownicę z kręgosłupem?
I kto tu się zaplątał?

0 0
ID:73651

gość-19966


"Jedyną siłą tego rządu są media, które walczą z opozycją. To chore, bo w normalnej w demokracji media patrzą rządowi na ręce."
Andrzej Duda

7 0
ID:73653

WOLNOŚĆ

Jeśli bezpieczeństwo dla Ciebie jest najważniejsze to takimi osobami się brzydzę .Nie widzę też różnicy między tak chwalonym przez Ciebie Pisem a PO czy SLD-PSL .To wszystko co dzieje się od 89 roku do dziś to piękny Układ Magdalenkowy.
Poczytaj sobie lepiej dlaczego żaden rząd w Polsce nie usuwa od 89 roku 1066 dlaczego dalej obowiązuje Konstytucja którą napisali w Magdalence dlaczego nie ma kary śmierci i dlaczego urzędas nie odpowiada swoim majątkiem za swoje błędne decyzje...Jedno jest pewne większość socjalistów wyląduje pewnego dnia na Śmietnku Historii Polski

1 17
ID:73654

gość-93525

@~WOLNOŚĆ:

No właśnie a imię jego czterdzieści i cztery!

0 0
ID:73659

Dziadek33

"SŁOWO ROZKAZ PORUSZA ARMIE, SŁOWO WOLNOŚĆ NARODY" powiedział Novalis
Właściwie to czym my się podniecany.
Mamy upragnioną wolność. która wyzwoliła nas z pod 'jarzma kapitalistów" i ich przedsiębiorstw: Celulozy, Fajansu, Nobilless, Bohma..........................................
Dobra Zmiana ostatnio przyspieszyła swe działania
Nasz Przywódca zarządzający Prezydentem, Sejmem, Senatem za fundował nam zrekonstruowany nowo - stary Rząd.........
Cieszmy się i bawmy się, przecież:
"DLACZEGO MAMY SIĘ NIENAWIDZIĆ ? ZESPALA NAS SOLIDARNOŚĆ, NIESIE TA SAMA PLANETA, JESTEŚMY ZAŁOGĄ JEDNEGO STATKU" (Antoine de Saint - Exupery)

3 0
ID:73660

gość-20321

@~LALA20: z tego co się orientuje (w przeciwienstwie do większości widziałem cała rozmowę i zrozumiałem kontekst sformułowania w przeciwieństwie do sterowanych lemingów) to gorszy sort odnosiło się do tych, którzy donoszą na swój kraj do ue. czyli do kapusiów. jestes kapusiem?

1 8
ID:73662

gość-84271

@~gość-20321: "...to gorszy sort odnosiło się do tych, którzy donoszą na swój kraj do ue. czyli do kapusiów."

Czy tych europosłów PIS którzy w roku 2014 donosili na Polskę do EU też to dotyczy?

Czy jak A.Macierewicz i A.Fotyga donosi na Polskę do Kongresmenów USA to też spełnia w/w definicję?

12 0
ID:73664

gość-24747

@~gość-84271: niewiem synku, spytaj ojca może, albo dziadka, w ch... to mam, tak samo jak twoje żałosne dylematy, napisałem po prostu baranom co oznacza owy gorszy sort (podałem etymologie zwrotu idiotom, którzy szafują na lewo i prawo nie mając pojęcia w jakim kontekście został zwrot użyty, imbecyle), z którym tak często wielbią się utożsamiać bezmózgie lemingi, nie posiadające rozumu

2 19
ID:73666

gość-25729

@~gość-24747:

O widzę, że mój ojciec się odnalazł, skoro zwracasz się do mnie per "synku".

Gdzieś ty był tyle lat, na rodzinę nie łożyłeś a teraz masz tupet udzielać mi ojcowskich rad?

To nie są moje dylematy, prędzej Twoje skoro każdy (zakładam, że bez wyjątku) kto donosi na Polskę jest wg Ciebie kapusiem i gorszym sortem.

Chyba, że mam rzumieć, że jak na Polskę donoszą Twoi faworyci to oni nie są "bezmózgami" a jak Ci których nie lubisz to są to "idioci, debile i bezmózgie lemingi"

Faktyczni tak porażasz inteligencją, że kudy mi tam do Twojego poziomu.

P.S.

Zapomniałem Ci przypomnieć o Andrzeju Dudzie który już jako Prezydent skarżył się na Polskę Prezydentowi Niemiec.
Ja to nie wiem jak to oceniać ale wg Twoich standardów - kapuś.

7 0
ID:73667

gość-25729

@~gość-24747:

Tak przy okazji, polecam sprawdzić w słowniku znaczenie słowa hipokryzja.

4 0
ID:73668

gość-24747

buahaha, widze kompletnie nic nie dotarło, nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, więc nie mam zamiaru prowadzić z Tobą dyskusji, mogę dyskutować z istotami rozumnymi, wyjasniłem jak dziecku, a ty nadal swoje, nara facet, szkoda mojego czasu, nawet nie odpisuj, szkoda mi sekundy żeby czytac te nedzne wypociny nie na temat. nadal nie wiesz o czym piszesz i o czym ja pisałem, moze wez lupe???

0 24
ID:73670

gość-78530

Hej dlaczego posłowie PO wypisują sie z tej partii mafii i przechodzą na stronę rządową ? Czyżby olśnienie ich nawiedziło ? A może chcą wzorem SB rozsadzić koalicję od środka ? Ciekawe kiedy ,,sejmowe prostytutki '' z ZSL-u zaczną przechodzić do koalicji ?

0 22
ID:73671

gość-25729

@~gość-24747:

Faktycznie, powtórzę, kudy mi tam do twojego poziomu, prawda?

5 0
ID:73672

gość-25729

@~gość-25729:

Najprościej brak merytorycznych argumentów zastąpić epitetami, to jest dopiero coś.
:DD

5 0
ID:73673

gość-77358


Się wcale nie znacie na bezpieczeństwie.
Tak się to załatwia

http://demotywatory.pl/4801714/O-bezpieczenstwo-trzeba-umiec-zadbac

0 0
ID:73678

LALA20

@~gość-20321:

Odpowiem ci krótko - jesteś narządem do wykonania czynności fizjologicznej, czyli jesteś ...... .

0 1
ID:73679

gość-48594

@~gość-24747: Bezmózgiem trzeba być żeby uwierzyć w te idiotyzmy o lemingach . Masz tu "geniuszu " :
"W masowej kulturze w odniesieniu do lemingów funkcjonuje określenie „masowe samobójstwo”. MIT pojawił się wiele wieków temu w Skandynawii, gdzie w ten sposób starano się wyjaśnić nagłe zmiany liczebności populacji[18]. Lemingi miałyby instynktownie dążyć do samozagłady, aby zapobiec zbytniemu zagęszczeniu populacji[11]."
https://pl.wikipedia.org/wiki/Lemingi
Kumasz słowo " M I T " czy trzeba Ci wyłożyć ,że bredzisz bezmyślnie a innym ubliżasz od imbecyli . Jak nazwać barana ,który powtarza mity jak świętą prawdę ? Może sam to zrób bo zasoby masz bogate - pewnie z własnej dokumentacji medycznej.

28 0
ID:73681

LALA20

@~Dziadek33:

Dziadku, powrót do przeszłości, wspominam.
Twoja wiedza, przypisy, porównania, są siłą.
Mój szacun dla Ciebie.
Pozdrawiam.

0 0
ID:73682

gość-77358

@~gość-25729:

Bo to jest typowa technika troli (vide gość-24747) : zero argumentów za to parę kilo ekskrementów.

Cytując klasyka: to słychać, widać i czuć.

:DD

6 0
ID:73683

gość-37878

@~gość-77358: Jesteś chyba mało spostrzegawczy albo grasz w ,,matołka Kijowskiego'' ? Najważniejszy argument zaistniał w 2015 roku kiedy wyborcy powiedzieli zdecydowane ,,won'' zakłamanej i skorumPOwanej koalicji PO-PZPR-ZSL oraz równie zakłamanemu hrabiemu Bredzisławowi .
W ten sposób ,,ekskramenty'' zostały odsunięte od koryta z czym się nie POtrafią POgodzić .

0 8
ID:73687

gość-61713

@~gość-37878: Czy Twój genialny umysł jest wstanie przyswoić pojęcie : 37,5 % na frekwencję 50,92 proc. to jest 5 711 687 osób ? Nie pitol więc ogólnie społeczeństwo bo z 5 mln połowa dała się nabrać na kłamstwa i nic poza tym . Ty dalej bredzisz a w sądach miesza prokurator stanu wojennego a inteligentny inaczej Antoni rozwala armię a jaka była obietnica wyborcza ? Chwalisz kłamców innym je zarzucając i to Ty niby ten spostrzegawczy jesteś ?

16 1
ID:73691

gość-88111

@~gość-37878:

To może przypomnij mi ilu wyborców wybrało PIS a ilu opozycyjne partie ?
Ilu wyborców głosowało na PAD a ilu przeciwko niemu?
No i wtedy odpowiedz na proste pytanie czy Polska składa się tylko z wyborców PIS/PAD?

P.S.
Jeśli wszystko co potrafisz to nadużywanie caps-locka to słabo.

8 1
ID:73692

gość-94025

Zaraz zaraz a kto uchwalił taką ordynacje wyborczą w/g której wybory są ważne nawet wtedy gdy głosuje mniej niż połowa społeczeństwa ?

0 3
ID:73694

gość-18641

@~gość-94025:

Eeeee tam, jeśli wierzyć PIS ważniejszej jest kto liczył głosy.

3 0
ID:73696

gość-45610

@~gość-94025:

1. Czytanie ze zrozumieniem się kłania Gościu-94025 lub jak wolisz znajomość matematyki, bo frekwencja 50,92% oznacza ni mniej ni więcej, że głosowała ponad połowa uprawnionych. Co nie znaczy, że wszyscy na PIS. Skoro bowiem na PIS oddano 37,5% głosów to co o PIS-ie sądzi pozostała część społeczeństwa stanowiąca 62,5%?

2. Brakuje argumentów to uciekasz w inny wątek, typowe.

:DD

11 0
ID:73697

gość-49656

@~gość-45610: nic nie sądzi bo nie brała udziału w wyborach .

0 1
ID:73700

gość-31763

@~gość-49656:

Znaczy w wyborach wzięli udział tylko Ci którzy głosowali na PIS a inni to przyszli tylko popatrzeć?

1. W wyborach wzięło udział 50,92% uprawnionych do głosowania, czyli ponad połowa.
2. Z tych którzy głosowali 37,5% głosowało na PIS, nikt tego nie kwestionuje.
3. 2,5% głosów było nieważnych.
4. Pozostali wyborcy oddali głosy na inne partie, wyborcy Ci stanowili 60% ogółu głosujących. Jak byś nie wiedział to się liczy tak:
100% minus głosy oddane na 37,5% minus głosy nieważne 2,5% = 60% głosów oddanych na inne partie.

To jak 60% ogółu głosujących jakoś nie zaufała PIS-owi.

8 0
ID:73705

WOLNOŚĆ

Zauważyłem jedno że nagle gdy rządzi PIS co niektórym się w gaciach zrobił kisiel .Co druga morda na manifestacjach to były SB lub UB lub po prostu złodziej z PZPR-u nauczony za komuny jak się kradnie .Jak Towarzystwo ochłonie niech sobie Towarzysze przypomną jak zrabowali wszystkim Polakom pieniądze z OFE jak żarli ośmiorniczki a interesy załatwiali w pokoju na sofie .
Nie jestem za PIS-em ale czekam na najważniejsze ruchy pozamykać tych z Afery Podsłuchowej a tym co głosowali za podniesieniem wieku emerytalnego podwyższyć im wiek na 99 lat..
Zwolennicy PO czy nie wystarczyło wam 8 lat rządów i pokazania wam gdzie rząd was ma nie mówię tu o kolesiach co poniektórym po zmianie rządu w portfelu ubyło .

2 14
ID:73711

gość-88606

@~WOLNOŚĆ: Tylko jedna kwestia : Cywilizowany świat podnosi wiek emerytalny ( bo świat się zmienia ) a Ty jak mantrę powtarzasz to po tłumokach jako zarzut. Dalej chrzanisz o ośmiorniczkach a masło teraz 4 razy droższe. To tak jakby ktoś teraz chciał dyskusji o maszynie parowej w dobie komputerów . Jesteś opózniony , natura jest okrutna, ale to nie znaczy ,że musimy tu cierpieć katusze z Twoimi wypocinami chociaż dla Ciebie to pewnie największe osiągnięcie w życiu.( tzn. że ktoś w ogóle czyta co piszesz )

14 1
ID:73713

gość-46213

,,Świat cywilizowany ''? To znaczy ten z pejsami czy bez pejsów ?

1 19
ID:73715

gość-69633

@~gość-46213: Solidarny z opóznionymi ? Zostań w swoim świecie na pasku TVPinfo - tam twój poziom wystarczy.

17 0
ID:73717

gość-63327

@~gość-69633: wyjedź na Maderę i podnoś swoje kwalifikcje u Boskiego Petru -on już na ciebie czeka .

0 10
ID:73719

gość-14258

@~gość-63327: Intelekt buchający z Twojego tekstu po prostu mnie powalił . Ta finezja, głębokie przemyślenia - Ty musisz być liderem 500+ wśród słuchaczy radia Maryja i kolekcjonerów pasków TVPinfo ! Zgadłem ?

16 0
ID:73726

gość-72375

@~gość-14258: Hmmm jeśli ty wolisz słuchać łabędziego śpiewu niedawnych bohaterów przekrętów i popijaw u Sowy albo zwolenników haratania w gałę to sprawa twojego intelektu . Ty musisz być tyPOwym aparatczykiem z widokiem oddalajacego się koryta w oczach na najbliższych kilka lat . Dlatego tak POkwikujesz i ajawaisz ? Zgadłem ?

0 17
ID:73730

gość-72375

W uzupełnieniu - jednak sędziowie z PRL-u odejda tak jak juz dawno w sąsiednich Niemczech w niebyt zawodowy , skonczy się pilęgnacja PPRL-owskich obyczajów i ochrona partyjnych kolesi . A teraz mozesz kwiczeć .

0 14
ID:73735

gość-58706

@~gość-72375: A prokurator z PRL i stanu wojennego będzie stanowił prawo ? Ten Twój tekst " konczy się pilęgnacja PPRL-owskich obyczajów i ochrona partyjnych kolesi " to jakiś dowcip ? Sprzedaj go Piotrowiczowi żeby z trybuny sejmowej śmiać ci się w pysk z okrzykiem Huuura !

15 1
ID:73736

gość-82819

@~gość-58706: miałeś kwiczeć a nie ryczeć ...

0 4
ID:73737

gość-87944

@~gość-82819: Współczuję tobie i całej Twojej rodzinie .Ciężko musi się Wam żyć nie pojmując otaczającego świata chociaż we własnym ( urojonym ) pewnie bohatyry z Was i Batman czy Myszka Miki się chowają.

9 1
ID:73738

LALA20

@~gość-40894:

Ciebie zrobił ksiądz, a na Świat wydały cię kanały {czyt. wodociągi }.

][. }

0 1
ID:73742

gość-60813

@~gość-87944: A ja takim jak ty nie współczuję z prostej przyczyny . W czasie gdy banda rudego oszusta okłamywała i okradała rodaków i wyganiała ich na zieloną wyspę tacy jak ty trzymali mordy w wiadrze i udawali że ,,nic się nie stalo '' bo myśleli ze banda rudego ,,będzie rządzić do końca świata , albo jeszcze dłużej '' , ale wyborcy zadecydowali inaczej .
Więc teraz trzeba słuchać waszych kwików i ajwajów bo jest demokracja , ale słuchać bez przyjemnosci tak jak sie słucha odgłosów z WC .

0 6
ID:73751

gość-96028

@~gość-60813: A teraz w prawdzie żyjesz ? Biednyś Ty PISuarku .
To jest dobry Twój tekst : "bo jest demokracja " ; o tej demokracji mówisz :
https://www.tvn24.pl/protesty-przeciwko-ustawom-prezydenta-smiech-w-senacie,799131,s.html
https://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym-kariera-stanislawa-piotrowicza,790243,s.html
http://www.fakt.pl/pieniadze/biznes/kwota-wolna-od-podatkow-wzrosnie-jedynie-dla-wybrnych/tshkbje
https://www.tvn24.pl/zmiany-w-kodeksie-wyborczym-projekt-pis,796978,s.html

Mógłbym Ci setki przykładów tej twojej "demokracji " pokazać ale jaki to miało by sens jak Tobie się widać wszystko z WC kojarzy.
PISdusie Ci codziennie gó...o w złotym papierku podsuwają a Ty o demokracji bredzisz ?

18 1
ID:73760

LALA20

@~gość-63327:

'' Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa,
jaką ludzkość sobie wymyśliła ''.

Wisława Szymborska

2 0
ID:73763

LALA20

@~gość-46213:

'' Natchnienie, czymkolwiek ono jest, rodzi się
z bezustannego nie wiem ''.

Wisława Szymborska

0 0
ID:73764

gość-45322

@~gość-96028: Przez 8 lat rządów ryżego oszusta nawet tego nie zrealizowano .A głównym celem tamtej koalicji było okradanie Polaków i POdlizywanie się Brukseli .

0 12
ID:73766

gość-82396


Mamy nową strategię dla bezpieczeństwa energetycznego państwa połączoną z polityką społeczną.
W ramach tej strategii My Polacy musimy płacić więcej za gaz niż powinniśmy:

"Mieszkańcy 24 krajów Europy ogrzewają w tym sezonie swoje domy sporo tańszym niż wcześniej gazem ziemnym. Spadek opłat sięga 17 proc., bo na giełdach światowych błękitne paliwo staniało o jedną piątą. Tymczasem, jak wynika z danych Eurostatu, gaz dla gospodarstw domowych w Polsce... zdrożał o 3,9 proc."

Czytaj więcej: http://www.dziennikpolski24.pl/aktualnosci/gospodarka/a/wiekszosc-europy-dostanie-tej-zimy-tanszy-gaz-a-my,12776729/

"Niby wystarczy nie kraść, a ja się czuję okradany - napisał wkurzony czytelnik pod komunikatem spółki PGNiG Obrót Detaliczny wyjaśniającym, dlaczego firma ta chce utrzymać obecne ceny gazu dla gospodarstw domowych."

"Spółka (PGNiG) zarobiła już w tym roku jakiś miliard złotych więcej niż w zeszłym. 72 proc. firmy należy do państwa, więc większość pieniędzy trafi do rządu. Który je rozda. Na pewno na słuszne cele! Osobiście wolałbym jednak, gdyby te pieniądze zostały w kieszeniach szarych odbiorców gazu. Może też wtedy więcej Polaków zrezygnowałoby z zatruwania siebie i rodaków pyłem z najgorszych sortów węgla? O nie! To byłoby złe! Uderzyłoby w nasze kopalnie! "

Czytaj więcej: http://www.dziennikpolski24.pl/felietony/a/dwa-arcywazne-powody-wysokich-cen-gazu-w-polsce,12777081/

5 0
ID:73771

gość-82396

Jeszcze o bezpieczeństwie.

Za drobne 59 milionów Wojskowe Zakłady Łączności (WZŁ) dostarczą naszej armii 39 samochodów Honker na których WZŁ zainstaluje otrzymane od armii radiostacje Harris AN/PRC-150C Falcon II. WZŁ zainstaluje też na wspomnianych Honkerach specjalistyczne wyposażenie radiowe (w tym anteny) i pomocnicze, takie jak zespoły prądotwórcze i zasilacze awaryjne.
Wychodzi więc, że jeden Honker dostosowany do tego aby był mobilną radiostacją będzie kosztował 1,5 mln złotych.

Nieźle, tym bardziej, że WZŁ wybrano na wykonawcę bez przetargu.

Cena bazowego Honkera w wersji wojskowej to około 140 tys. złotych więc modernizacja będzie kosztować ponad 1,3 mln za sztukę. Honker jest to konstrukcją przestarzałą i do tej pory wojsko się z nich systematycznie wycofywało a tu niespodzianka i powrót do przeszłości.

Nie ma co słuszną linię ma nasza władza.

3 0
ID:73774

gość-68228

@~gość-45322: To Tobie od 10 lat o gó..o w złotym papierku chodziło ? Tak ma cały elektorat PISu ? To teraz złotego papieru narobić bo z drugim składnikiem nie macie problemów i PISdusie najszczęśliwsze na świecie.

8 1
ID:73776

gość-12347

@~gość-68228:Na moim rachunku gaz jakoś nie zdrożał a LPG jest tańsze niż w latach ubiegłych . Obrona POstęPOwej koalicji nieźle ci idzie -chyba stara dobra szkoła propagandy przy KC PZPR na podbudowie KPZR ?

0 3
ID:73779

gość-68228

@~gość-12347:

Najwyraźniej nie doczytałeś. W większości krajów Europy gaz staniał, zaś PGNiG zamiast obniżyć cenę utrzymał ją.
Stąd na twoim rachunku gaz nie staniał a powinien.

2 0
ID:73783

gość-68228

@~gość-12347

Na stronie PGNiG-u piszą
"Prezes Urzędu Regulacji Energetyki zaakceptował wniosek taryfowy złożony przez PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. Oznacza to, że dla blisko 6,5 mln gospodarstw domowych rachunki za gaz nie wzrosną.

– Cieszy nas, że prezes URE zaakceptował nasz ostatni wniosek taryfowy, który nie będzie skutkował podwyżką cen dla klientów PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. na co dzień korzystających z błękitnego paliwa do przygotowania posiłków, ogrzewania wody i domów – powiedział Henryk Mucha, Prezes Zarządu PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o., spółki należącej do GK PGNiG."

Zadam więc pytanie jeszcze raz, czemu nie spadną, skoro PGNiG kupuje teraz gaz taniej?

0 0
ID:73784

gość-49396

@~gość-68228: Ale za to dzięki dozgonne Pawlakowi składam .To ten strażak supernegocjator dla naszego dobra tak wynegocjował .

0 1
ID:73787

Dziadek33

Brawo Rząd! Brawo PiS!! (I)
No to „nowy” pan Premier stosunkowo dośc szybko wystartował . Wygląda na to, że ten dość szybki wyjazd do Brukseli w sumie wyglądał jako Jego ‘fal start”. Ciekawe po co był ten Jego szybki i prawdopodobnie nie absolutnie nie przygotowany przez polskie służby zagraniczne. Już zupełnie zaskakujący był Jego nagły powrót do Kraju. W okresie PRL istniała taka zagraniczna radiostacja Wolna Europa. Szkoda, że już nie istnieje, bo gdyby istniała to byśmy mieli możliwość dowiedzieć się jak (to naprawdę) było.
Następną niespodzianką była dzisiejsza „ Konferencja Prasowa” a raczej tylko „Informacja” pana Premiera o rozbudowie swej Kancelarii.
Pan Premier powołał do swej Kancelarii trzech nowych Ministrów. Oficjalnie zrezygnowała ze swego stanowiska pani Minister. Natomiast pani minister Kempa i pan minister Bochenek otrzymali dublerów lub jak to nazywali w Rosji carskiej „pristawów”.
Honorowo zachowała się jedynie pani minister Witek rezygnując ze swego stanowiska
No i tak wyglada daalszy ciąg „Igrzysk dla ludu”.

11 0
ID:73790

LALA20

@~gość-12347:

Wiesz, będąc latem we Włocławku, '' widziałem '' Cię na deptaku z Leninem.
Idąc, gorliwie dyskutykowaliście, o czym???, o '' Tablicy Mendelejewa???, o zależności Polski od surowców???
Waszym cieniem był Breżniew.

P.S.
P.i S. - uary mówiły i mówią - '' Musimy być krajem samowystarczalnym '', no cóż , Polska nie jest '' Doliną Katmandu '' -
Kongo, nie mamy bogatej '' Tablicy Mendelejewa ''.

P.S.
Japonia, nie ma w sumie '' Tablicy Mendelejewa '', a jest potęgą.

P.S.
Gdyby '' Najjaśniejszą '' dosięgły dwie bomby atomowe, notoryczne trzęsienia ziemi + '' Tsunami '', my Polacy , do dzisiaj
byśmy chodzili bosy i głodni, a szamani w czarnych kieckach, kazaliby nam się modlić o lepsze jutro.

2 0
ID:73794

gość-90574

@~gość-49396:

To w roku 2017 PGNiG kupuje gaz taniej niż wcześniej dzięki Pawlakowi?
No popatrz, na to bym bez ciebie nie wpadł.
Zapewne też Pawlak zabronił Prezesowi PGNiG- u obniżania cen mimo tańszego gazu.

0 2
ID:73796

gość-46415

Słynna w całej Unii umowa gazmajstra Pawlaka z Rosją jeszcze nie była renegocjowana . Jak wynika z informacji negocjacyjnych Pawlak był bardzo ,,elastyczny'' w negocjacjach i podległym sobie czlonkom grupy negocjacyjnej też zalecał ,,elastyczność '' . PO prostu chłop rozumiał interes towarzyszy radzieckich ...sorry ..rosyjskich .

0 8
ID:73812

gość-62459

@~gość-46415:

Aaaaa i to tłumaczy, dlaczego PGNiG który kupuje już dziś gas taniej nie chce obniżyć stawek.

1 0
ID:73818

gość-40516

@~gość-62459: hmmm to ciekawe , bo Gasprom chyba dopiero niedawno wysłał note negocjacyjną .To zanim wyslał to juz obniżył cenę ?

1 1
ID:73824

gość-66459

@~gość-40516:

Wejdź sobie na stronę www PGNiG-u np. z raportem kwartalnym gdzie się dowiesz, że:
- gaz ze wschodu to tylko 54% importu gazu,
- gaz ten kupowany jest za dolary, średni kurs USD w 2016 to 3,94 PLN/USD a w 2017 to tylko 3,80 PLN (dane NBP) więc tylko dzięki kursowi gaz z Gazpromu jest tańszy,
- 32% gazu jest kupowane od innych dostawców z zachodu i tu raz, że na świecie gaz staniał dwa dolar jest tańszy więc PGNiG znów kupuje taniej,
- pozostałe 14% importowanego gazu to LNG (też nie od Rosjan), o Świnoujściu słyszałeś?
- wreszcie PGNIG sam też wydobywa gaz wPolsce i to w nie małych ilościach.

Teksty o Gazpromie to sprzedają takim jak Ty aby im wytłumaczyć czemu nie obniżą ceny gazu Polakom.

1 0
ID:73834

gość-54141

@~gość-66459: cena gazu jest w tym kontrakcie Pawlaka zwiazana z ceną ropy na światowych giełdach .Jak wynika z informacji na stronach PGNiG jest to rozwiązanie zawsze forsowane przez Rosję ale nie wszyscy odbiorcy na to sie zgadzają bo jest to podobno bardzo niekorzystne .Jak widac Pawlak rozumiał ineteres towarzyszy rosyjskich bo sie zgodził .

1 1
ID:73842

gość-78995

@~gość-54141:

Która to cena ropy na światowych rynkach jest od około dwóch lat niska, więc obniżka cen ropy powinna tez obniżyć ceny gazu.
To faktycznie teraz Rosja z tego tytułu musi trzepać niezłą kasę, ceny im spadły a oni zarabiaj dzięki temu więcej, nieźle.

Jak widać wszystko to tłumaczy dlaczego mimo obniżki cen ropy i powiązanego z nią gazu nie można obniżyć cen gazu zwykłym Polakom.

0 0
ID:73843

gość-45015

@~gość-78995: Bo , jak pokazała dzisiejsza decyzja pejsatych z KE , Polak ,,służy'' do orki , wyzysku , i do POklepywania .Wszelkie próby samodzielnego decydowania o swoim losie są zagrożeniem dla brukselskich darmozjadów opłacanych przez pejsate banki .
Bo skoro im nie przeszkadza że Schroeder jest na żołdzie Rosji a niemieckie firmy wbrew ,,sankcjom'' nadal kręcą interesy z obrzydłym Putinem to znaczy że unia to tak naprawdę szambo przykryte niebieskim prześcieradłem z gwiazdkami .

0 6
ID:73845

gość-65265

@~gość-45015:

I dlatego słuszna linie ma PGNiG który nie obniża stawek za gaz Polakom, czyż nie?

0 0
ID:73850

gość-93419

Chyba czas na zmianę futra -
Karczewski: senatorowie A. Misiołek i L. Piechota przystępują do PiS

1 0
ID:73863

gość-51586

@~LALA20: Lala chłoptasiu chciałeś błysnąć? nie wyszło Ale zawsze możesz zawsze obsypać się brokatem ,będziesz błyszczał na 100%

1 1
ID:73872

gość-56139

@~gość-51586:

@-LALA20 swój ostatni post napisał w poniedziałek, ty to faktycznie jesteś mistrz ciętej riposty skoro z odpowiedzią zbierałeś się tyle dni a wszystko co ci wyszło to tylko ten chamski bełkot.

1 3
ID:73874

gość-99490

Chamstwo to cecha ktorą poseł Nitras z PO nazywa - uwaga ,,twardą polityczną dyplomacją słowną '' . Rok temu pan Nitras w czasie blokady sejmu bardzo często uzywał,,twardego słownictwa politycznej dyplomacji '' zwłaszcza słów na ,,k...., h....i na j... '' do sprawdzene w necie .
Aż dziwne że z takimi umiejętnościami nie pracuje w Ministerstwie Spraw Zagranicznych ?

0 11
ID:73877

gość-63867

@~gość-99490:

Tak, tak, Tobie też spokojnych Świąt i łaski Bożej życzę!

4 0
ID:73880

gość-62244

@~gość-63867: I wice wersa ...Petru niech będzie z tobą .

0 6
ID:73887

gość-63867

@~gość-62244:

No i zwróć się z kulturalnym pozdrowieniem do blixźniego to tylko chamską odzwkę usłyszysz w odpowiedzi.

1 0
ID:73894

gość-95344

@~gość-63867: O przepraszam , napisałem ,,wice wersa '' .Czyżbyś nie zyczył sobie obnecności boskiego Petru przy stole wigilijnym ? Aż tak nie cierpisz tego nowoczesnego przy...wódce''?

0 8
ID:73896

gość-63867

@~gość-95344:

Ty widzę dalej jedziesz swoje chamskie teksty. Jak rozumiem jak Tobie chciałby ktoś przekazać znak pokoju czy połamać się opłatkiem to w odpowiedzi zachował byś się podobnie.

Cóż po prostu wystawiasz świadectwo o swojej osobie.
Pewnie sam z siebie jesteś bardzo dumny.

2 0
ID:73900

gość-60939

@~gość-63867: Cóż , staram sie dotrzymać kroku totalnej opozycji której ton dyskusji medialnej obecnie przypomina żydowskie jarmarczne spory .Popierających totalna opozycję nie powinno to dziwić tym bardziej ze wspomniałem o ich medialnym idolu .

0 15
ID:73902

gość-98282

@~gość-60939: Kiedy i gdzie byłeś ostatnio na Żydowskim jarmarku ? Czy w ogóle na takim byłeś ? Po prostu klepiesz po kimś idiotyzmy bo myśli i logiki w tym za grosz. Spróbuj używać własnego rozumu bo nieużywany zanika , czy może jest już za pózno?

13 0
ID:73905

gość-11236

,,Kiedy i gdzie byłeś ostatnio na Żydowskim jarmarku ? Czy w ogóle na takim byłeś ? Po prostu klepiesz po kimś idiotyzmy bo myśli i logiki w tym za grosz. Spróbuj używać własnego rozumu bo nieużywany zanika , czy może jest już za pózno?''
Demonstracje KOD pokazywane w TV to jarmark żydowski w czystej postaci z klakierami i defraudantami w roli głównej .

1 10
ID:73907

gość-36972

@~gość-11236: A jednak ! Jest już za pózno ! Zamiast rozumu wstawione paski TVPinfo , jakie to uczucie po takim przeszczepie ? To prawda ,że po takim zabiegu człowiek już będzie zawsze szczęśliwy jak pacjenci w Tworkach ?

13 1
ID:73908

gość-84230

@~gość-36972: A jak ty się czujesz PO takim zbiegu ?

0 6
ID:73909

gość-36972

@~gość-84230: Wszyscy po tych przeszczepach mają taką celową skazę ,że wszystkie zbitki litery "p" i "o" piszą dużymi wołami . To podobno dlatego ,zeby odróżnić tych już ogłupionych od reszty i nie tracić na nich więcej czasu bo już głupsi nie będą .

13 0
ID:73910

LALA20

@~gość-36972:

Masz rację, paski TVPinfo w mózgach P.iS.- uarów można zamienić na tasiemce, efekt ten sam.

'' Kochać '' P.iS.- uary.

10 0
ID:73911

gość-88440

Biznesmen Ryszard Krauze, Zbigniew Jakubas i Michał Sołowow - mogą zostać wezwani przed komisję weryfikacyjną ds. reprywatyzacji - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Teraz zacznie się kwik , teraz polecą w świat ajwaje bo suweren może się przypadkiem dowiedzieć kto tak naprawdę stoi za prywatyzacjami w Polsce , i kto Polskę sprzedał razem z Polakami .
Kto na tych prywatyzacjach w ciągu tych 25 lat stał się miliarderem kosztem polskiego społeczeństwa , przy POmocy sprzedajnych POlitykierów !!!

0 10
ID:73918

gość-14866

@~gość-88440: Widzę ,że Ci po hemisferektomi też mają ten znacznik z bykami "PO" .Nie martw się po drugiej hemisferektomii ci przejdzie.

10 0
ID:73931

gość-97619

@~gość-14866: Na ucieczkę ,,aktywu'' i ,,elektoratu'' z PO już nic nie POmoże . Na razie uciekinierzy mają problem - dokąd uciekać ? V Nowośmieszna kolumna w długach , Palikot na wygnaniu , nierządnicy z ZSL (jak zwykle ) już nadstawiają tyłka prezesowi ,PZPR ma ujemne wyniki w sadażach , Bredzisław zaszył się w puszczy i kwiczy , a ,,gwaiazda Peru '' gaśnie nawet przy brukselskim żłobie .
POdobno sklejają z niedobitków kolejną V kolumnę , ale raczej bez prespektyw na sukces - bo kto kilka razy okradziony da się takiej bufetowej i POkopanej Schetynie po raz kolejny okłamać ?

0 11
ID:73936

gość-73398

@~gość-97619:

Nie bój się, PIS jako demokratyczna partia przyjmie wszystkich.

2 1
ID:73937

gość-29389

@~gość-97619: Teraz króluje prawda ? Pan Macierewicz nie będzie ministrem obrony ! O taką prawdę Ci chodzi ?

8 1
ID:73941

gość-50674

@~gość-29389: Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku .

0 0
ID:73971


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA