gdzie jest sprzet do odsniezania ??

Jak zawsze zima zaskoczyla drogowców ! Gdzie sa piaskarki i pługi ?? Rano trochę pojezdzily i dalej cisza .....Pod gore graniczylo z cudem zeby podjechac .. Rozumiem maja malo sprzetu ale jesli tak sypie to powinni czesciej wyjezdzac !! Wstyd zeby w 21 wieku bylo ...

7 komentarzy

gość-38310

pisz sobie pisz, oni mają nas głęboko, za każdym razem, to samo. jak ja bym był jakimś decydentem to bym walnął kilkadziesiąt tysięcy kary za niedotrzymanie warunków umowy i utrudnianie mieszkańcom życia. A co, nie? Jak ja w pracy nie wywiązuje się ze swoich obowiązków to jestem karany, np. finansowo. Ale tym przecież wszystko wolno, od zawsze. Pamiętaj ze te miasto to jedno wielkie towarzystwo wzajemnej adoracji...

4 0
ID:74072

gość-21771

Fatalna sytuacja! Wstyd gospodarze miasta oraz osiedli! Moźe czas rozliczyć osoby odpowiedzialne za utrzymanie dróg, przecieź nie robią tego w gratisie!

4 0
ID:74075

gość-50384

To miejcie Państwo pretensje do firmy ze Stargardu , którą U.M. podpisał umowę na ośnieżanie Włocławka ,

2 1
ID:74090

gość-83288

@~gość-50384: A co mnie obchodzi firma ze Stargardu ? W wyborach prezydent dostał po wiekopomnych obietnicach pełnowmocnictwo do zarzadzania miastem dla wygody mieszkańców , więc mamy uzasadnione pretensje do prezydenta !

2 0
ID:74093

gość-76910

Same idiotyczne wpisy. Dwie godziny po ustąpieniu opadów drogi muszą być odśnieżone , a nie w czasie gdy jest największy opad.

0 3
ID:74097

gość-123456

no widzisz. a Twój jest najbardziej idiotyczny ze wszystkich, ponieważ ponad 5 godzin po ustąpieniu opadów drogi w większości były nieprzejezdne. Wiem, bo widziałem na własne oczy, miałem tego pecha akurat załatwiać sprawy w terenie. nie masz wiedzy to sie nie odzywaj urzedasku. nie zamydlisz ludziom oczu.

1 1
ID:74099

gość-74091

"Dwie godziny po ustąpieniu opadów drogi muszą być odśnieżone"... te, mundrala, a co będzie, jak będzie padać z 10 godzin albo więcej? np. całą noc (nic nadzwyczajnego o tej porze roku), mamy czekać, aż miną 2h? albo do 7.30? a firma łaskawie się ruszy za nasza kasę? Ty weź się puknij w ten pusty łeb, co?

4 0
ID:74101


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA