antypolonizm w Izraelu !!!!!!!!!


Polscy turyści zaatakowani na plaży w Izraelu
dzisiaj 09:02
FACEBOOK | 0
TWITTER | 0
E-MAIL
KOPIUJ LINK
0 SKOMENTUJ
Polacy, którzy wypoczywali na publicznej plaży, zostali obrzuceni kamieniami - donosi Polsat News, który otrzymał tę informację od turystki z Krakowa, spędzającej urlop w Izraelu. Mężczyzna, który ich zaatakował, miał krzyczeć: "Dobry Polak to martwy Polak".

42 komentarze

gość-65144

Kamyk ; objaśnij ten początek :
FACEBOOK | 0
TWITTER | 0
E-MAIL
KOPIUJ LINK
0 SKOMENTUJ
co to ma do rzeczy ? nie wszyscy inteligencją Ci równi więc może objaśnisz.

21 0
ID:74227

gość-26054

Dziwne ! U nich po tym jak jakiś ich "szmulik " wkleił na jakimś forum filmik z palenia kukły Żyda a potem dalej na marszach ten sam autor chodzi i demonstruje swoje antyżydowskie hasła to powinni sie w nas rozkochać i szanować . A jak obejrzeli obchody urodzin adiego to powinni nas zaprosić na podobne imprezy u siebie. Naprawdę dziwne i niezrozumiałe ?!

22 0
ID:74229

LALA20

@~gość-26054:

Nie oszukujmy się - jedynym rozwiązaniem na Bliskim Wschodzie jest użycie '' Zielonych beretów '' czyli '' '' U.S.Marines ''
Ci żołnierze powinni mieć świadomośc żołnierzy lądujących w Normandii.
Po tym fakcie, na Bliskim Wschodzie powinno nastąpić '' Sillencium '' - { z łaciny - cisza- spokój } czyli od dawna oczekiwany
PEACE.

0 0
ID:74231

gość-50251

@~LALA20: co ty za głupoty wypisujesz ? Tam cały czas mąci państwo żydowskie , to jest wrzód na d...e bliskiego wschodu i nie tylko . Tak samo ta zydowska nacja chce mącić w Polsce . Posłuchaj w necie wypowiedzi tego kretacza Szewaka Wajsa .O co by go nie zapytać to on cały czas o holokauście i o należnych pejsatym pieniądzach bredzi !!!
Ta zadyma jest w kontescie reparacji o które pyta Polska a żyd juz łapę po nieswoje wyciąga .Tak jak po informacji o ,,złotym pociagu'' !

0 4
ID:74240

LALA20


@~gość-50251:

Tak, masz słuszną rację, to jest podła nacja.
Kiedyś o tym pisałem -
Państwo Izrael w 1947 roku założyli włocławscy żydzi, absolwenci ' L.Z.K. - Golda Meir, Mosze Dajan, Menachem Begin.
Na terenach Polski,pierwsi żydzi pojawili się przed rokiem 966.

P.S.
Co powiesz na temat Simona Wiesenthala - austriacki Żyd - łowca nazistów.

0 0
ID:74242

gość-62477

@~LALA20: Tak .......wojownik finansowany przez ,,braci w wierze'' którzy na II wojnie światowej zrobili majątki siedząc w USA , pierdząc w stołki i udając że Karski przyleciał z księżyca i opowiada o Twardowskim .
Skoro przytoczyłeś datę pojawienia się tej podłej nacji w Eropie to uzupełnij wiedzę ,,niewibranych '' jak często i z jakich powodów miały miejsce wypędzenia starozakonnych intrygantów i dlaczego innych ,,narodów wibranych '' tak często nie wypędzano .
Swój wykład możesz zakonczyć statystyką ze stron IPN ,,Twarze bezpieki '' z objaśnieniem dlaczego jest tam tyle ,,twarzy naroda wibranygu'' z przeszłością w NKWD i innych moskiewskich stowarzyszeniach bandyty Stalina .

0 7
ID:74251

LALA20

@~gość-62477:

Wiesz, poprzez kropelkowanie, zaczynam myśleć tak jak Ty.
Templariusze byli Żydami - posiadali ogromne majątki, wymyślili weksle,ich następcy, Joannici też byli Żydami.
Bolek i Lolek, to przecież też Żydzi.

P.S.
Niech Ci się przyśni Żyd - wieczny tułacz, podobno ostatnio był widziany w Ameryce.
Znasz tę legendę, jest stara, bardzo, bardzo stara.
Ja idę już spać, nie mam czasu na bzdury, wcześnie wstaję do pracy, dobranoc.

4 0
ID:74252

bOb

A po co tam jeździć? Tyle innych pięknych miejsc na świecie jest. A tam jak nie wojna, to ataki terrorystyczne, no i po co ich dorabiać, jak i tak są najbogatsi. Dajcie sobie spokój z Izraelem .... to nie przyjazne państwo ....

1 2
ID:74256

gość-67715

@~LALA20: wiesz , coraz bardziej przekonujesz mnie do swoich korzonków starozakonnych .Bo tylko ktos taki moze nie dostrzegać fałszywej natury tej nacji . To tak jak ten żyd który przychodził z getta do moich dziadków i prosił o jedzenie dla swoich ,,dziecióf'' a potem (jak się dziadkowie dowiedzieli po wojnie ) sprzedawał je swoim ziomkom za dolary i kosztowności wyciskając z nich ostatni grosz.

0 8
ID:74259

LALA 20

@~gość-67715:

Nie chcę rozwijać tematu - po prostu, w sposób, perfidny, q...wski , kłamiesz.

3 1
ID:74270

gość-86416

@~LALA 20: trafiony ??

0 2
ID:74273

gość-91273

@~gość-86416:

Pomarzyć fajna rzecz.

2 0
ID:74274

gość-67844

Przedwczoraj na lotnisku Modlin musiałem wachać ,,zapach'' unoszący się od osobnika w długim płaszczu z podszewki , z pejsami i w takim czarnym kapeluszu .Czy mogę zgłosić ten fakt jako przejaw antypolonizmu ? Moim zdaniem naruszył moje odczucia estetyczne .

0 5
ID:74287

gość-36151

@~gość-67844:

Ty zaś pachniałeś fiolkami ?

2 0
ID:74292

gość-74610

U nas smród potu i brudu w komunikacji miejskiej to podstawa i do tego pewnie przyzwyczajony jesteś , i to Ciebie nie rusza ?

7 0
ID:74296

LALA20

@~gość-67844:

Dobrze że nie masz napletka, aż strach pomyśleć co by pod nim było.

0 0
ID:74298

gość-74939

@~gość-74610: ale czy doszło do naruszenia moich dóbr osobistych ? Czy mozna tu mówić o antypoloniźmie ?
To sa takie same abstrakcyjne kryteria jakimi posługuje sie wataha okradajaca świat z pieniedzy poprzez różne przekrety takie jak CO2 ,czy spekulacje Frankiem .To ta sama zaraza chciala zawłaszczyć islandzkie łowiska pod płaszczykiem ,,kredytów unijnych ''i ta sama zaraza ciągle domaga się przeprosin .Im jest obojetnwe za co i kto ważne zeby płacił .?

0 7
ID:74303

gość-69166

@~gość-74939: Tak, racja ! CO2 nie istnieje ,ziemia jest płaska i nie podlega globalnemu ociepleniu, Kaczyszwili to dwumetrowy mąż stanu, itd,...
Czy ktoś już określił jaką jednostkę chorobową reprezentujesz ?

12 1
ID:74308

gość-75146

Tylko czlowiek niewykształcony i niemyślacy wierzy w CO2 , dziurę ozonowa autorstwa i podobne teorie wymyślone na potrzeby swiaitowego banksterstwa . Głównym czynnikiem decydującym o warunkach klimatycznych na ziemi jest Słonce a nie człowiek czy jego wytwory . W rdzeniach lodowych sprzed tysiecy lat z Arktyki poziom Co2 jest kilkanaście razy wyższy od obecnego . Czy to znaczy że wtedy juz był przemysł i samochody ?

1 13
ID:74311

gość-15003

@~gość-75146: Panie naukowiec! A w Twoim pierdzie ( to takie co ci tyłem czasem wywala ) jest około 9% CO2 bo połknąłeś fabrykę i zaparkowałeś samochód ? Gratuluje wykształcenia.Szkoda czasu na dyskusję !

11 1
ID:74315

gość-95139

@~gość-75146: To głupoty pewnie piszą bo Ty " wykształcuny " wiesz lepi :
"W sumie naukowcy obliczyli, że cały Ocean Arktyczny może obecnie co roku absorbować do 66 mln ton dwutlenku węgla. Dalsze topnienie lodu może tę ilość zwiększyć o kolejne 20 mln ton na 10 lat."
https://www.wprost.pl/zycie/99387/wody-topniejacej-arktyki-chlona-wiecej-co2.html
Albo to : "Z arktycznej tundry ulatuje coraz więcej dwutlenku węgla i metanu - dwóch krytycznie ważnych gazów cieplarnianych. Na odludnej Dalekiej Północy decyduje się los całego świata."
Kiedy grunt rozmarza, z uśpienia budzą się bytujące w nim mikroorganizmy, które zaczynają pochłaniać zawarty w glebie węgiel. Te, które oddychają tlenowo, wydychają w efekcie dwutlenek węgla."
http://wyborcza.pl/7,75400,22012177,arktyka-puszcza-gazy-i-niestety-sa-to-gazy-cieplarniane.html
To pewnie naukowcy po Twojej podstawówce bo Ty jako ten "wykształcony " obalisz te bzdety w sekundę a jak pokażą to jeszcze na paskach TVPinfo to i Nobla dostaniesz!

15 1
ID:74318

gość-98472

W uzupełnieniu -

0 0
ID:74332

LALA20

@~gość-69166: @~gość-75146: @~gość-15003: @~gość-95139:

Pytam wszystkich mędrców -
dlaczego, dlaczego, dlaczego, Majestat Królewski Północy umiera z głodu - po prostu, nie radzi sobie -
Niedżwiedż Polarny - najsilniejszy ssak na Ziemi,

P.S.
Byłoby lepiej gdyby wyginął kler i wszystkie P.iS.- uary.

P.S.
Klimat się zmienia, dodatkowym nieszczęściem dla ARKTYKI są odkryte nowe złoża ropy naftowej.

P.S.
Ktoś powiedział - '' Boże, zatrzymaj Świat, ja wysiadam ''.

P.S.
w.g. przepowiedni - '' Nadejdą czasy, kiedy żywi będą zazdrościć umarłym ''.

2 0
ID:74333

gość-11926

A na razie pejsaci pod róznymi pretekstami okradaja uczciwych mieszkańców Ziemi za holokaust , za CO2 , za ocieplenie , za ochłodzenie i.....za co tylko jeszcze wymyślą .

0 8
ID:74336

LALA20

@~gość-11926:

Analfabeto. jesteś istnym '' Filipem z konopii ''- goń się.

0 0
ID:74337

gość-80744

Ajwaj czy LALA ?

0 4
ID:74341

gość-45552

@~gość-11926: To te premie milionowe w Radzie Ministrów i kancelarii pRezydenta to też akcja pejsatych ?

7 0
ID:74347

gość-98199

Potopno Aaron Szechter zfrócił siem do siomka Sorosa o fsparcie , po srebrniki sa folno płynum i gaseta wibiorca idzie na tno .Szechter pszigotofóje to truku artikoł ,,Jak szyć sa 2 tysionce słotich '' , to ma bić taka fskasofka tla sfalnianich ciennikaszóf i ridachtoróf z fibiorcy gasety.

0 10
ID:74350

gość-59874

@~gość-98199: leki się skonczyły ?

11 0
ID:74358

gość-49462

,,Jak informują wiertualnemedia.pl flagowy okręt Agory "Gazeta Wyborcza" kolejny miesiąc zalicza ogromny spadek w sprzedaży. Jej średni wynik poszedł w dół w zestawieniu aż o 19,63 proc. Koniec ery Michnika definitywny! ''

0 13
ID:74364

gość-80581

@~gość-49462: Podaj ilu jest czytelników wersji elektronicznej mundrolu. Myslisz ,że wszyscy takie zapóznione jak Kaczyszwili i jego elektorat ? Nadchodzi era kaczystów i znaków dymnych ?

12 0
ID:74365

gość-17001

@~gość-80581: Czyżbyś nie dostrzegał że sam Aaron Szechter boleje nad drastyczną utratą czytelników -to sa fakty . Moi znajomi i ja przestaliśmy czytać tego szmatławca jak zobaczyliśmy w knajpie Szechtera chlajacego wóde z Urbanem i z Kwasniewskim - to oni przeleli kielich goryczy.

0 9
ID:74367

gość-80581

@~gość-17001: poprosiłem o jedną prostą rzecz a co mam w odpowiedzi ; słynne już " a u was bija murzynów " . Fakty ? to podaj gdzie i kiedy . dostrzegam wiele rzeczy a jedno u Was PISdusiów jest znamienne - zero argumentów i tuszowanie ich braku obrażaniem personalnym przeciwnika. Kaczyszwili tez pił wódę przy stole z Kiszczakiem i co ? Nie " przeleli " goryczy bo pewnie kurdupello to z Grala pił ? Żałość bije z tych Twoich wypocin ale co się dziwić jak ze znajomymi od tylu lat tylko po knajpach chodzicie.

11 0
ID:74370

gość-10080

Knajpy były modne za POprzedniej kadencji , na taśmach są dowody na ,,modę knajpianą '' i knajpiane słownictwo jako dyplomatyczna gwara .

0 10
ID:74378

gość-68484

@~gość-10080: Co do słownictwa to prawda jest taka :
" Inteligentni ludzie używają więcej przekleństw
Przeklinasz nie dlatego, że masz mały zasób słów lub wybuchowy temperament, lecz dlatego, że charakteryzujesz się większą szczerością i prostolinijnością, które ułatwiają życie i dają Ci się skupić na ważnych rzeczach. Nauki o zachowaniu ludzi sugerują, że bardziej możesz ufać ludziom, którzy przeklinają, ponieważ mówią to, co myślą."
https://www.apost.com/pl/blog/inteligentni-ludzie-czesciej-mniej-spia-wiecej-balagania-i-przeklinaja/1281/?rd=n
Wiadomo co oznaczają "piękne słówka " obecnej kadencji - tylko tak mozna trafić do mniej inteligentnego elektoratu bo tylko tępy lud wszystko kupi.

10 0
ID:74381

gość-13571

@~gość-68484: Ufff czy to był wykład prof Żula z mordowni ,,Pod stłuczonym kuflem'' ? Sorry ale rynsztokowe dyskusje partyjnych żulów nagrane U Sowy daja obraz prawdziwego pochodzenia tych oszustów i szubrawców i nic tego nie zmieni .

0 9
ID:74383

gość-39997

@~gość-13571: masz rację ! U osobników ograniczonych , bazujących na wytycznych kleru , opierających się na dzikich instynktach a nie na rozumie , nie czytających niczego poza paskami TVPinfo - żadne zmiany są po prostu niemożliwe.

10 0
ID:74394

gość-85610

@~gość-39997: sugerujesz że to dotyczy ,,wódochlajców ''od Sowy ?,, U osobników ograniczonych , bazujących na wytycznych kleru , opierających się na dzikich instynktach a nie na rozumie , nie czytających niczego poza paskami TVPinfo - żadne zmiany są po prostu niemożliwe. '' PO pszeczitanjiu jistim rosbiti jak... Szefak Wais ...

0 10
ID:74396

gość-39997

@~gość-85610: Dziękuję za potwierdzenie mojej tezy !

8 0
ID:74397

gość-90829

@~gość-39997: ja też się ciesze że potwierdziłeś personalia wódochlajców od sowy .

0 6
ID:74428

gość-39997

@~gość-90829: Co do mojej tezy to jeszcze raz ją potwierdziłeś ! Personalia Panie " niby nie ograniczony " to :
"personalia «dane jakiejś osoby, zwykle imię i nazwisko, data urodzenia, adres» "
https://sjp.pwn.pl/sjp/personalia;2571278.html
To o czym Ty piszesz ? Znasz swoje personalia ? A wiesz ,że piszesz prozą ? Mam nadzieje ,że to nie za dużo pytań na twoje skromne możliwości.

8 0
ID:74430

LALA20

@~gość-39997:

'' Mieszczanin - szlachcicem ''- Molliera - '' Tyle lat żyję i nie wiedziałem że mówię prozą ''.

P.S.
Zostaw Gotów w spokoju, oni sami się wykończą.

7 0
ID:74440


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA