W kamienicy na Stodolnej mieszka bydło. Z moich okien...

W kamienicy na Stodolnej mieszka bydło. Z moich okien zrobili sobie tarcze do strzelania z srutowki,ukradli mi zewnętrzna kamere,odcieli mi prad,uszkodzili zamki w drzwiach .Jeden z nich jest synem Jehowy u którego byłam na skardze ale to nic nie dalo.Dzwonilam do telewizji Kujawy mieli przyjehcac ,ale tez nic .Jak tu zyc ?

13 komentarzy

Emeryt Syganlista

Do ruskich po kałacha. Wiadro pestek też dadzą.

3 1
ID:74245

gość-79699

Sugeruję zaprosić program UWAGA z telewizji TVN , no już w ostateczności CW24

5 0
ID:74253

gość-66411

„Jeden z nich jest synem Jehowy”

O Matko, czyli Synem Boga?

3 1
ID:74254

bOb

A od czego jest straż miejska i policja? Przecież na to idą Twoje podatki. Dopiero jak to nic nie da, to się dzwoni do Pomorskiej albo Faktu. TV Kujawy albo CW24 to pomyłka!!!

8 0
ID:74257

gość-24062

Pod numerem ulicy 24 mieszkaja sami Prezesi i Adwokatura szczególnie w podwurku

2 0
ID:74261

gość-22864

Wszyscy o wszystkim wiedzą tj. Policja ,strasz ,prokuratura .Tylko umaważają sprawy .Jeden z panow policjantow powiedział"Niema Pani rąk ,malo tu kamieni tez im zrobic to samo. Telewizja obiecala zajac się sprawą mam czekac .

2 0
ID:74266

gość-35143

@~Emeryt Syganlista: Raczej do Amerykanow tam strzelaja na kazdym rogu Zreszta mamy ich na karku. i nie mowi sie do "Ruskich" ale do Rosjan. Prostak

3 1
ID:74279

gość-21685

Zgłaszałem podobne problemy które mam z "dziwną" sąsiadką, która pluje na korytarz w rzuca wyzwiskami . Policja to porażka ... Mam zainstalować kamerę na korytarzu aby to udowodnić. Ręce opadają ...

2 0
ID:74327

gość-66892

W końcu się doczekała TV, chociaż wszystkiego nie powiedzieli, zobaczenia co z tego wynik nie. Panstwo Lewand***** twierdzą ze jestem wariata. Ale jak byli pijani to nie bali się zostawić dzieci pod opieką wariatki.

0 1
ID:74940

gość-74603

Tylko ta Pani ktora tam przebywa nie jest wlascicelem tego mieszkanie i tez jest Swiadkiem Jehowy i czy tym sie t sugerowac ta Pani ma mieszkanie w Klodawie tylko ludziom rzycie utrodnia nic pozatym

1 0
ID:75180

gość-42083

Gosciu jestes zle poinformowany jestem wlascicielem juz tego mieszkania i nie jestem zadnym Swiadkiem .Na przyszlosc nie pisz nie sprawdzonych informacji.

0 1
ID:75342

gość-22742

A ma Pani dokumenty na te mieszkanie i jak mozna Pani pomuc jesli to mozliwe

0 0
ID:75866

gość-22742

@~gość-42083: A ma Pani dokumenty na te mieszkanie i jak mozna Pani pomuc

0 0
ID:75867


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA